Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la chily-rz » 17 feb 2017, 20:48

Ja sam uvjeren da Wenger ide,prevelik je pritisak na njemu da bi produžio,.Mediji se šprdaju sa njim,navijaci su jbg razocarani,neki cak i bijesni :mrgreen:

Sretnem danas jednog mladjeg rodjaka,s puta mi "drobi" : "Jbt Arsenal tvoj,jbt te Wenger i jbt dan kad si me navukao na ovu šprdnju od kluba " :rol: Ne znam ni kako drugacije bi danas neko od ovih mladjih generacija simpatizirao Arsenal osim ovako s koljena na koljeno,.Možda jedino ako imaš fetiš na eliminaciju iz osmine finala lige prvaka :mrgreen:

Alegri je meni ok,bolje probati sa njim nego nekim Tušelima(kako vec) ili ovaj mladjak iz Bournemoutha,itd,.S Juventusom dominira Italijom i ako je i ostao bez nekih bitnih igraca u proteklom periodu,.Istina,dobio je i kvalitetna pojacanja,.

Ono,ima i to da Juve nema konkurenciju ali s druge strane taj Juve je opet ozbiljna ekipa za razliku od Arsenala pa mu ne bih prebacivao jacinu lige ili manjak prave konkurencije u vidu jakog Milana i Intera,.Juventusu se ne dešavaju porazi sa četiri ili pet golova u mreži i a kod nas je standard,Juventus je kontra ovog Bajerna u stanju odigrati mnogo ravnopravnije sa daleko vecim šansama za prolaz,.Arsenal kontra Baje vec treci put ispada u prvoj utakmici dvomeca,.

Ne znam,za neko kratkorocno riješenje ne bi imao niš kontra i da Spaletija angažuju,zaeban je celavi,nema kod njeg labavo a ova skupina "šmekera" je nekako zaslužila jednog takvog,.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: RE: Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 17 feb 2017, 20:53

miki_92 je napisao/la:
Gunner4 je napisao/la:Pogledas prelazne rokove i vidis koliko je Atletico premocan finansijski... Ima on budzet u Atleticu ali tek kada ga dopuni prodajom Aguera,Falcaa, Coste na ljeto vjerovatno i Greizmana...


? са GT-I9300 уз - &
zadnje 3 godine itekako ima budzet , svi igraci koji su otisli su visak ili su sami izrazili zelju da odu (Felipe Luis, D. Costa, Arda)
Zato sto zahvaljujuci Diegu su zadnjih godina daleko dogurali u LS pa imaju malo vecu stabilnost nego inace. Simeone nema tu mogucnost da istrese 100m za jedno ljeto pa i dalje mora da trpi odredjenje polovnjake koje doduse maksimalno izvuce...

? са GT-I9300 уз - &
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 17 feb 2017, 20:54

Jesu najebali ti što su počeli navijati 2004 za Arsenal :mrgreen:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Kontraa
Postovi: 1320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 21:49
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Kontraa » 17 feb 2017, 21:00

anell je napisao/la:Jesu najebali ti što su počeli navijati 2004 za Arsenal :mrgreen:
Za Arsenal ionako niko normalan ne navija

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Karlo » 17 feb 2017, 21:03

chily-rz je napisao/la:Ja sam uvjeren da Wenger ide,prevelik je pritisak na njemu da bi produžio,.Mediji se šprdaju sa njim,navijaci su jbg razocarani,neki cak i bijesni :mrgreen:

Sretnem danas jednog mladjeg rodjaka,s puta mi "drobi" : "Jbt Arsenal tvoj,jbt te Wenger i jbt dan kad si me navukao na ovu šprdnju od kluba " :rol: Ne znam ni kako drugacije bi danas neko od ovih mladjih generacija simpatizirao Arsenal osim ovako s koljena na koljeno,.Možda jedino ako imaš fetiš na eliminaciju iz osmine finala lige prvaka :mrgreen:

Alegri je meni ok,bolje probati sa njim nego nekim Tušelima(kako vec) ili ovaj mladjak iz Bournemoutha,itd,.S Juventusom dominira Italijom i ako je i ostao bez nekih bitnih igraca u proteklom periodu,.Istina,dobio je i kvalitetna pojacanja,.

Ono,ima i to da Juve nema konkurenciju ali s druge strane taj Juve je opet ozbiljna ekipa za razliku od Arsenala pa mu ne bih prebacivao jacinu lige ili manjak prave konkurencije u vidu jakog Milana i Intera,.Juventusu se ne dešavaju porazi sa četiri ili pet golova u mreži i a kod nas je standard,Juventus je kontra ovog Bajerna u stanju odigrati mnogo ravnopravnije sa daleko vecim šansama za prolaz,.Arsenal kontra Baje vec treci put ispada u prvoj utakmici dvomeca,.

Ne znam,za neko kratkorocno riješenje ne bi imao niš kontra i da Spaletija angažuju,zaeban je celavi,nema kod njeg labavo a ova skupina "šmekera" je nekako zaslužila jednog takvog,.
protiv pepovog bajerna je i nekako mogao jer kod pepa nije postjala nesto sto se zove normalna odbarana ,ali na koncu nisu ni oni imali snage do kraja isuhali su,i naravno bajern ih je dokrajcijo.jube je prenapuhana ekipa

momci pogledajte
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la chily-rz » 17 feb 2017, 21:14

Karlo je napisao/la: protiv pepovog bajerna je i nekako mogao jer kod pepa nije postjala nesto sto se zove normalna odbarana ,ali na koncu nisu ni oni imali snage do kraja isuhali su,i naravno bajern ih je dokrajcijo.jube je prenapuhana ekipa
Ispuhali su jer je Evra u sami akšam prodao loptu iz koje se izrodila gol šansa za 2-2,.

Nisu oni prenapuhani nego imaju drugaciji šmek,više kao Atletiko ili Mourinhov prime Chelsea u odnosu na Baju,Barsu,Real,.Juve je prije svega jako organizovana ekipa,takticki dosta jaka sa odlicnom i iskusnom zadnjom linijom,.Nije to neka dominantna igra u smislu totalne ofanzive ali je svakako jako ucinkovita i dovoljno jaka da kontra svake te neke TOP ekipe imaju itekako svoje šanse i daleko od toga da se ne pitaju za ništa,.

To je ovaj Karlov Bajern jaci od Pepovog ?

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Karlo » 17 feb 2017, 21:20

chily-rz je napisao/la:
Karlo je napisao/la: protiv pepovog bajerna je i nekako mogao jer kod pepa nije postjala nesto sto se zove normalna odbarana ,ali na koncu nisu ni oni imali snage do kraja isuhali su,i naravno bajern ih je dokrajcijo.jube je prenapuhana ekipa
Ispuhali su jer je Evra u sami akšam prodao loptu iz koje se izrodila gol šansa za 2-2,.

Nisu oni prenapuhani nego imaju drugaciji šmek,više kao Atletiko ili Mourinhov prime Chelsea u odnosu na Baju,Barsu,Real,.Juve je prije svega jako organizovana ekipa,takticki dosta jaka sa odlicnom i iskusnom zadnjom linijom,.Nije to neka dominantna igra u smislu totalne ofanzive ali je svakako jako ucinkovita i dovoljno jaka da kontra svake te neke TOP ekipe imaju itekako svoje šanse i daleko od toga da se ne pitaju za ništa,.

To je ovaj Karlov Bajern jaci od Pepovog ?

ima istine u ovom sto kazes
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 17 feb 2017, 22:49

:bih:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

pepethefrog
Postovi: 175
Pridružen/a: 23 jan 2017, 17:57
Lokacija: Udruzenje sudija sa sjeverozapada Engleske
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la pepethefrog » 17 feb 2017, 23:32

Hajde ne provaljuj se cuj Diego Costa, Felipe Luis i Arda Turan bili visak :lol: FElipe Luis je bio visak da bas zato su ga vratili poslije jedne sezone :rol:



Sto se tice voajera naravno da taj nema srama nada se novom ugovoru vidi se to po njegovim izjavama cuj nastavlja karijeru pa moze voditi neki francuski klub ili ici u Kinu, nijedna vrhunska ekipa ga ne bi zeljela. Ako ga Arsenal otjera sto se dubogo nadam jedina vrhunska ekipa koja bi ga dovela je PSG jer je francuz ali ni tamo ocigledno nece moci jer imaju Emerya...

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Karlo » 17 feb 2017, 23:44

Arsene Wenger Situation
As you surely already know by now, Arsenal were emphatically smashed by Bayern Munich again this week, on a night that was as depressing as it was predictable for Arsenal fans.

The Gunners went down 5-1 in Bavaria and are undoubtedly out of the competition even before a ball is kicked in the 2nd leg.

So of course, the Wenger Out Brigade are back out in full force, and the media is focusing in on Arsene’s future, and whether he’ll stay beyond this season.

The Arsenal board have reportedly tabled a new 2-year contract for Wenger, as his current deal runs out at the end of this season.

But he’s yet to put pen to paper, and sent a cryptic message at his press conference today, insisting that he would definitely be managing next season – ‘whether that’s at Arsenal or somewhere else.’

Message to Barcelona and PSG?
So, what exactly did Wenger mean by that?

Was he suggesting that he may walk away, and that he has some suitors lined up?

Or was he sending the feelers out to the likes of Barcelona and PSG, as the Mirror claim?

Barca could well be looking for a new manager in the summer, with Luis Enrique expected to walk/be sacked…


:lol: zamisli vojo tener prcelone :rol: :rol: kuknjava :lol:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la miki_92 » 17 feb 2017, 23:48

pepethefrog je napisao/la:Hajde ne provaljuj se cuj Diego Costa, Felipe Luis i Arda Turan bili visak :lol: FElipe Luis je bio visak da bas zato su ga vratili poslije jedne sezone :rol:
nauci citati, nisu bili visak nego su sami trazili da ih klub pusti kad su ponude dosle
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

pepethefrog
Postovi: 175
Pridružen/a: 23 jan 2017, 17:57
Lokacija: Udruzenje sudija sa sjeverozapada Engleske
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la pepethefrog » 17 feb 2017, 23:58

Pa to je dokaz da oni ne mogu zadrzati najbolje igrace. Naravno nije da mi je drago zbog toga jer mi je od svih spanskih Atletico ubjedljivo najdrazi ali tako je kako je Arsenal jeste finansijski mocniji od Atletica i siguran sam da bi Cholo imao veca sredstva na raspolaganju u Arsenalu. Pa yebote Arsenal na jednog panja Walnuta daje 130k funti, kladim se da Griezman ima pola te plate..




Auu kakva bi to pobjeda bila rijesiti se voajera i jos proslijediti ga u Barcelonu :lol: :lol: Taman prilika da voajer dokaze kako super jaku ekipu pod pritiskom osvajanja svih mogucih trofeja moze da vodi. Mada opet tu ti moze i kasika u med pasti jer svi znamo da tamo u Barceloni trener je nebitan pa jednom klaunu Enriqueu su MEssi i co donijeli treble u prvoj sezoni a lik je trenerski mediokritet jos veci od voajera.

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la miki_92 » 18 feb 2017, 00:37

naravno da je Arsenal bogatiji niko to ne spori, ja sam odgovorio na to kako ga ogranicavaju u Atleticu sto nije istina, u prosjeku su trosili preko 100 miliona zadnja 3 prelazna roka, dovodio igrace po svojoj volji

Arsenal i Simeone je realno koliko i Zeljo i Liga prvaka

sto se tice Griza ako se ne varam ima oko £6 miliona
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 18 feb 2017, 01:22

Nerealno je samo radi retardirane uprave a ne toga sto Arsenal ne moze da ga priusti.

? са GT-I9300 уз - &
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Saurman » 18 feb 2017, 10:33

miki_92 je napisao/la:
Arsenal i Simeone je realno koliko i Zeljo i Liga prvaka
Naravno da je realno samo se postavlja pitanje koliko je realno da uprava Arsenala pusti Wengera.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la miki_92 » 18 feb 2017, 10:56

pare imaju ali ambicije da se bore za titule ne, to pokazuju vec godinama

zato Simeonea i ne vidim na klupi Arsenala
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 18 feb 2017, 13:58

Pa valjda dovodjenjem Simeonea pokazujes te ambicije?

PS: Evo nam inzinjera. :kralj:

? са GT-I9300 уз - &
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey16 » 18 feb 2017, 14:01

Gunner4 je napisao/la:Pa valjda dovodjenjem Simeonea pokazujes te ambicije?

PS: Evo nam inzinjera. :kralj:

? са GT-I9300 уз - &
The Charming One :D :opaopa: :njanjanja:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 feb 2017, 16:57

joj ko nama da 5 golova tek kad vidim kako herta normalno igra s ovim hasisarima skontam kakav smo mi qrc od ekipe

hvala ti za sve arsene al odlazi!!
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 18 feb 2017, 17:01

Hertha > Arsenal
Pld W D L
38 26 12 0

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.