Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la adnan24 » 31 jul 2008, 15:35

saladin je napisao/la:Dragi moji navijaci Arsenala....



Jos jednu godinu moram reci da sam razocaran (ne)kupovinom igraca.

Gdje je zamjena za Flaminia?

Zasto se ne kupi jos jedan stoper?? Pogotovo sad da je GIlberto otisao.



Ove sezone ce Niclas Bendtner biti hit, u to sam siguran.


1.Gilberto ne igra stopera
2.Toure,Gallas,Senderos sasvim dovoljno za stopere
3.Kupljen je Nasri a Wenger je najavio jos 1-2 pojacanja
4.Ako svi napadaci budu zdravi tesko da se Bendtner nesto naigrati

sholle
Postovi: 23
Pridružen/a: 27 jul 2008, 18:33
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la sholle » 31 jul 2008, 15:47

Nadam se da hoće, fali Arsenaliu ipak bolja odbrana, ova je šuplja pravo, ipak nadam se da će se uigrati još bolje do početka prvenstva.

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Impact » 31 jul 2008, 23:19

cuj odbrana nam suplja...
Sagna - prejako igrao cijelu sezonu iako je bila debitantska
Gallas - dosta iskusno djelovao i konstantno
Toure - mozda i ponajbolji igrac u odbrani
Clishy - imao nekoliko gresaka kao npr. onu protiv Birminghama

jedino moze se reci kada je toure otisao na Africki Kup Nacija da smo igrali nesto slabije ali samo nesto slabije

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Impact » 03 avg 2008, 16:48

SAD NA TITULU samo da svi dodju u formu i... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

sholle
Postovi: 23
Pridružen/a: 27 jul 2008, 18:33
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la sholle » 03 avg 2008, 19:30

Impact je napisao/la:cuj odbrana nam suplja...
Sagna - prejako igrao cijelu sezonu iako je bila debitantska
Gallas - dosta iskusno djelovao i konstantno
Toure - mozda i ponajbolji igrac u odbrani
Clishy - imao nekoliko gresaka kao npr. onu protiv Birminghama

jedino moze se reci kada je toure otisao na Africki Kup Nacija da smo igrali nesto slabije ali samo nesto slabije
Galas spor i trom, Sagna - sobar ali i cesto daleko od gola jer probija po boku, Toure - kiks igrač. Clishy - isto kikis igrač :) PS. Svake godine Arsenal izgubi minimalno 15 bodova zbog glupih kikseva, tako je izgubio i proslu sezonu. I ja navijam za Arsenal samo taj dio tima je najslabiji :)

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la adnan24 » 03 avg 2008, 19:48

sholle je napisao/la:
Impact je napisao/la:cuj odbrana nam suplja...
Sagna - prejako igrao cijelu sezonu iako je bila debitantska
Gallas - dosta iskusno djelovao i konstantno
Toure - mozda i ponajbolji igrac u odbrani
Clishy - imao nekoliko gresaka kao npr. onu protiv Birminghama

jedino moze se reci kada je toure otisao na Africki Kup Nacija da smo igrali nesto slabije ali samo nesto slabije
Galas spor i trom, Sagna - sobar ali i cesto daleko od gola jer probija po boku, Toure - kiks igrač. Clishy - isto kikis igrač :) PS. Svake godine Arsenal izgubi minimalno 15 bodova zbog glupih kikseva, tako je izgubio i proslu sezonu. I ja navijam za Arsenal samo taj dio tima je najslabiji :)


Liku ne bi se reklo da pratis Arsenal jer ovo sta ti pises je apsolutno netacno
Sagna je ofanzivni bocni igrac i logicno da je daleko od gola ali to je njegova uloga u timu-Gallas je savim pokretan za jednog stopera-pa pokretniji je i od Terija i Ferdinanda-Toure je po meni jedan od boljih defanzivaca u europi a za Clichy-ja -ne znam odakle ti to da je kiks igrac-mozda je imao par gresaka ali nedovoljno da bi bio 'kiks' igrac

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Impact » 03 avg 2008, 22:16

adnan24 je napisao/la:
sholle je napisao/la:
Impact je napisao/la:cuj odbrana nam suplja...
Sagna - prejako igrao cijelu sezonu iako je bila debitantska
Gallas - dosta iskusno djelovao i konstantno
Toure - mozda i ponajbolji igrac u odbrani
Clishy - imao nekoliko gresaka kao npr. onu protiv Birminghama

jedino moze se reci kada je toure otisao na Africki Kup Nacija da smo igrali nesto slabije ali samo nesto slabije
Galas spor i trom, Sagna - sobar ali i cesto daleko od gola jer probija po boku, Toure - kiks igrač. Clishy - isto kikis igrač :) PS. Svake godine Arsenal izgubi minimalno 15 bodova zbog glupih kikseva, tako je izgubio i proslu sezonu. I ja navijam za Arsenal samo taj dio tima je najslabiji :)


Liku ne bi se reklo da pratis Arsenal jer ovo sta ti pises je apsolutno netacno
Sagna je ofanzivni bocni igrac i logicno da je daleko od gola ali to je njegova uloga u timu-Gallas je savim pokretan za jednog stopera-pa pokretniji je i od Terija i Ferdinanda-Toure je po meni jedan od boljih defanzivaca u europi a za Clichy-ja -ne znam odakle ti to da je kiks igrac-mozda je imao par gresaka ali nedovoljno da bi bio 'kiks' igrac
stani koliko je tebi godina sholle?

sholle
Postovi: 23
Pridružen/a: 27 jul 2008, 18:33
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la sholle » 04 avg 2008, 19:15

adnan24 je napisao/la:
sholle je napisao/la:
Impact je napisao/la:cuj odbrana nam suplja...
Sagna - prejako igrao cijelu sezonu iako je bila debitantska
Gallas - dosta iskusno djelovao i konstantno
Toure - mozda i ponajbolji igrac u odbrani
Clishy - imao nekoliko gresaka kao npr. onu protiv Birminghama

jedino moze se reci kada je toure otisao na Africki Kup Nacija da smo igrali nesto slabije ali samo nesto slabije
Galas spor i trom, Sagna - sobar ali i cesto daleko od gola jer probija po boku, Toure - kiks igrač. Clishy - isto kikis igrač :) PS. Svake godine Arsenal izgubi minimalno 15 bodova zbog glupih kikseva, tako je izgubio i proslu sezonu. I ja navijam za Arsenal samo taj dio tima je najslabiji :)


Liku ne bi se reklo da pratis Arsenal jer ovo sta ti pises je apsolutno netacno
Sagna je ofanzivni bocni igrac i logicno da je daleko od gola ali to je njegova uloga u timu-Gallas je savim pokretan za jednog stopera-pa pokretniji je i od Terija i Ferdinanda-Toure je po meni jedan od boljih defanzivaca u europi a za Clichy-ja -ne znam odakle ti to da je kiks igrac-mozda je imao par gresaka ali nedovoljno da bi bio 'kiks' igrac
Lika nikog nisam nazvao, i volio bih da me tako ne zovu. Drugo Galas spor pravo, sjetite se prošle sezone kako su ga većina napadača pretrčavala, Sanja igrao po boku u odbrani i često se priključivao ali nema veze, klši u 92 min protiv Birmingema izgubio loptu i skrivio penal, Arsenal izgubio 2 boda -2 rezultat bio, on ili odigra fenomenalnu utakmicu ili ima tonu kikseva, Ture suvišno je pričati koliko je on kikseva napravio, drugo ja nisam rekao da je odbrana lopa nego najlošiji dio tima zbog kojih obično primi Arsenal go, sjetite se 2-2 protiv Mančestera na Hajberiju ili 4-0 u Kupu isto od Mančestera, ili tonnu glupih golova koje je aArsenal primio :)

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Impact » 04 avg 2008, 20:07

dok smo na Hajberiju igrali u odbrani su igrali :
12. Lauren 28. Toure 23. Sol Campbell 3. Ashley Cole

a od tad pa do danas Toure je jedini nogometas koji se sadrzao u arsenalu :shock:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la adnan24 » 05 avg 2008, 00:14

@ sholle

Samo opusteno svako ima pravo na misljenje ali ja jednostavno mislim da nisi u pravu.Sve je to istina za to sto ti kazes ali svaki igrac u sezoni ima kikseve ali ne moze se na osnovu toga reci da je los.Nemoj zaboraviti da je Arsenal bio vodeci tim u engleskoj sve dok se nisu povrijedili Rosicky i Eduardo tako da nema potrebe mjenjati ovu ekipu i trositi bezveze pare jer ionako Arsenal ima velike troskove poslije izgradnje stadiona

sholle
Postovi: 23
Pridružen/a: 27 jul 2008, 18:33
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la sholle » 05 avg 2008, 22:57

adnan24 je napisao/la:@ sholle

Samo opusteno svako ima pravo na misljenje ali ja jednostavno mislim da nisi u pravu.Sve je to istina za to sto ti kazes ali svaki igrac u sezoni ima kikseve ali ne moze se na osnovu toga reci da je los.Nemoj zaboraviti da je Arsenal bio vodeci tim u engleskoj sve dok se nisu povrijedili Rosicky i Eduardo tako da nema potrebe mjenjati ovu ekipu i trositi bezveze pare jer ionako Arsenal ima velike troskove poslije izgradnje stadiona
Tu si upravu drug, jbg sezona je propala zbog povreda Rosicky, Van Persi, Eduardu i jos par drugih, znam da su 2 ili 3 kola potpuno igrala druga postava :) Pozz :)

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Impact » 07 avg 2008, 16:28

Daj okrenite se malo buducnosti, sta je bilo-bilo je !

saladin
Postovi: 28
Pridružen/a: 31 jul 2008, 12:43
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la saladin » 11 avg 2008, 13:26

adnan24 je napisao/la:

1.Gilberto ne igra stopera
2.Toure,Gallas,Senderos sasvim dovoljno za stopere
3.Kupljen je Nasri a Wenger je najavio jos 1-2 pojacanja
4.Ako svi napadaci budu zdravi tesko da se Bendtner nesto naigrati
Haj ispocetka...


1. Gilberto je dosao kao defanzivni vezni, ali je dosta puta igrao stopera, posto smo imali samo 3 stopera u
ekipi koji imaju kvalitet za premier lige..... ocigledno ne pratis Arsenal.

2. Tore, Gallas i Sanderos nisu dovoljni, jer da su dovoljni, nebi Arsen morao Gilberta koristiti kao stopera.
3 stopera nisu dovoljna za 2 mjesta. Isto kao sto 3 napadaca nisu dovoljna...kontas.

3. Nasri je kupljen, a prodan je Hleb. Hleb je bio jedan od nosioca igre...a Nasri nikako nece moci biti nosioc
igre... on je talenat....

4. Kazes da se Bendtner nece naigrati.... e dobro, vidjet cemo...Ako pratis Arsenal znao bi koliko je golova dao u trening tekmama i da je bio mozda najbolji napadac na pripremama.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la adnan24 » 11 avg 2008, 14:39

saladin je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:

1.Gilberto ne igra stopera
2.Toure,Gallas,Senderos sasvim dovoljno za stopere
3.Kupljen je Nasri a Wenger je najavio jos 1-2 pojacanja
4.Ako svi napadaci budu zdravi tesko da se Bendtner nesto naigrati
Haj ispocetka...


1. Gilberto je dosao kao defanzivni vezni, ali je dosta puta igrao stopera, posto smo imali samo 3 stopera u
ekipi koji imaju kvalitet za premier lige..... ocigledno ne pratis Arsenal.

2. Tore, Gallas i Sanderos nisu dovoljni, jer da su dovoljni, nebi Arsen morao Gilberta koristiti kao stopera.
3 stopera nisu dovoljna za 2 mjesta. Isto kao sto 3 napadaca nisu dovoljna...kontas.

3. Nasri je kupljen, a prodan je Hleb. Hleb je bio jedan od nosioca igre...a Nasri nikako nece moci biti nosioc
igre... on je talenat....

4. Kazes da se Bendtner nece naigrati.... e dobro, vidjet cemo...Ako pratis Arsenal znao bi koliko je golova dao u trening tekmama i da je bio mozda najbolji napadac na pripremama.


1.Gilberto dosta puta igrao stopera-prvo provjeri te svoje informacije pa onda pisi-i ne vidim zasto 3 stopera ne bi bila dovoljna

2.Nije Tore nego Toure-a ovo 3 stopera nisu dovoljna za 2 mjesta-iskreno ne kontam a mislim da ni ti ne kontas

3.Nosioc igre u Arsenalu je Fabregas a to sad talenat ne moze biti nosioc igre-kakve ti nebuloze pises

4.A koliko ti pratis uopste fudbal vidi se po ovoj 4. tezi: 'trening tekme'-pa zasto drugo sluze nego za provjeru igraca koji inace ne igraju u prvih 11? A mozda ti i pratis fudbal ali treba imati i nesto drugo da bi se neke stvari povezale

Impact
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 maj 2008, 19:58
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Impact » 11 avg 2008, 16:25

opcenito ne slazem se sa tezama ovog sladina

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la obannon » 11 avg 2008, 16:50

PL-2008/2009
1.CHELSEA
2.UNITED
3.LIVERPOOL
4.(?)ARSENAL-TOTTENHAM[/b]
- " $...

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la adnan24 » 11 avg 2008, 16:56

obannon je napisao/la:PL-2008/2009
1.CHELSEA
2.UNITED
3.LIVERPOOL
4.(?)ARSENAL-TOTTENHAM[/b]


Nema sanse-Arsenal ce biti ispred Liverpoola 100% a Tottenham nece biti ni peti.

sholle
Postovi: 23
Pridružen/a: 27 jul 2008, 18:33
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la sholle » 11 avg 2008, 17:06

Ja se nadam da ce Aresenal bti prvi, Totenhem ne znam jak je ,ali jesu li se uigrali pitanje je to jer je skoro citava ekipa nova, mada mogu među prva 4 ali Arsenal mislim da će biti prije Liverpoola u svakom slucaju.

saladin
Postovi: 28
Pridružen/a: 31 jul 2008, 12:43
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la saladin » 12 avg 2008, 01:51

adnan24 je napisao/la:

1.Gilberto dosta puta igrao stopera-prvo provjeri te svoje informacije pa onda pisi-i ne vidim zasto 3 stopera ne bi bila dovoljna

2.Nije Tore nego Toure-a ovo 3 stopera nisu dovoljna za 2 mjesta-iskreno ne kontam a mislim da ni ti ne kontas

3.Nosioc igre u Arsenalu je Fabregas a to sad talenat ne moze biti nosioc igre-kakve ti nebuloze pises

4.A koliko ti pratis uopste fudbal vidi se po ovoj 4. tezi: 'trening tekme'-pa zasto drugo sluze nego za provjeru igraca koji inace ne igraju u prvih 11? A mozda ti i pratis fudbal ali treba imati i nesto drugo da bi se neke stvari povezale
Previse si prepotentan za neku ozbiljnu raspravu, ali se dosadjujem pa cu ti odgovoriti


1. Znaci sad priznajes da je Gilberto igrao stopera...super, dobar pocetak... napredujes.

2. 3 stopera nisu dovoljna za ekipu koja zeli osvojiti Premier League.... Chelsea je u zadnjoj sezoni mourinha
imao 3 stopera, i poslje par povreda, ispali su iz utrke za prvaka na samom pocetku. U to vrijeme im je essien
igrao stopera. ( U Bosanskom jeziku moze napisati Tore ili Toure, znaci nije pravilo da moras pisati onako kako se pise u recimo Engleskoj. )


3. Nosioc igre... znas li sta to znaci?
To znaci osoba koja je veoma bitna za tim.... kljucni igrac.... Vazan igrac....
Takvih igraca po pravilu ima vise jednoj ekipi.... Hleb je itekako bio jedan od njih u Arsenalu, kao i naravno Fabregas.


4. LOL




PS: NebUloze :mrgreen:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la adnan24 » 12 avg 2008, 13:53

@ Saladin

No comment!!!!!
P.S.Ako vec hoces da pises Bosanski nauci ga jer nije Tore nego Ture

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.