Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 14 okt 2017, 23:21

Arsenal da ima Kantea i Modrica, ne bi trebao njemacko-tursku slinu.

Veceras sam htio naci snimak kad uci Fatihu prije ulaska i zalijepiti je na Saffov tajmlajn.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 14 okt 2017, 23:34

Mene je evo sramota kad sam sad vidio sta je promasio. Igrac koji trazi 350k sedmicno :lol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13485
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 14 okt 2017, 23:41

Deeney on BT: "We look at Arsenal now and think: 'We can beat you'. They've got no aura, no fear."
"There's a reason Arsenal lost and it wasn't because of one penalty..."

Troy Deeney says Arsenal players "lack cojones" #PLTonight
Dan te yebo do cega je lik doveo ovaj klub od toga da smo imali mudonje na terenu nekad kad se i pocinjalo navijat za ovaj klub a sad sve redom picka do picke, ne mozes a da se ne nerviras i ne psujes jer yebiga pratis ih stalno, zeljno iscekujes tekme i pusis kitu redovno zbog istih debila, podyebava te svako zivi i oni sto ne prate fudbal poceli, da hoce otici ubleha vise pa makar i ispali iz lige
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 14 okt 2017, 23:44

Artetitis je napisao/la:Arsenal da ima Kantea i Modrica, ne bi trebao njemacko-tursku slinu.

Veceras sam htio naci snimak kad uci Fatihu prije ulaska i zalijepiti je na Saffov tajmlajn.
Figurativno, na profil igraca se odnosilo. Uglavnom, vidim da si me razumio. :rol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 15 okt 2017, 00:16

Brokula je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
Brokula je napisao/la:Meni je i dalje pomalo nevjerovatno da neko može syebati balans na terenu kao Giroud danas kad je išao..
Debili po difoltu momentalno pocinju slati duge lopte prema njemu. Lopta u posjedu 5 sekundi, umjesto situacije kad je drzis 5 minuta i kontrolises utakmicu. Rezultat toga - ljudi ih sabiju u peterac i uvale na silu neku frljoku jer su svi nehljebi i nejac.
To je to. Zato mi je glupo malo ovo pljuvanje po Ozilu iskreno, jest promašio zicer, al je i namjestio zicer, i daleko od toga da je neki ultimativni krivac zašto smo izgubili. Giroud je razyebao cijeli koncept igre, da je bilo mučno gledati.

Lakazet je za njega tata link up igre, momak je maestralan u rijetkim momentima kad ga debili primijete na terenu

Slažem se u potpunosti, zna svako ovdje da volim Ozila i da ga često branim, ali krenuo je dobro kada je ušao, stvorio onu divnu loptu Iwobiju, sa Lakazetom i Iwobijem imao onaj zicer, potom ide izmjena Lakazet i Žiru i pad tima.

Jednostavno sva naša link up igra i dodavanja su pala u vodu kada je usao Ziru, sve se svelo na jadne ubacaje na njega sto je samo pomoglo Watfordu, pa oni su umirali cuvajuci Welbecka, Lacazettea i Iwobija prvo poluvrijeme, City ih je tako rastavio, medjutim on planira davati Ziromudonji minute zbog svjetskog i Lakazet ispasta zbog toga.

Pisao sam o izmjeni Lakazeta i prosli put, medjutim neko je rekao zbog umora, pa majka mu stara Ziru i Walcott igraju u Europi i u EPL dok ovaj igra 65 minuta po tekmi, nema smisla, koji si ga djavo dovodio za 53 miliona?


I btw.

Da je kod koga drugog otisao Lakazet, ubijao bi jer je decko fantastican napadac, njega ovdje svi izbjegavaju i ignorisu, lopte ga zaobilaze unatoc sto stvara mnogo, mnogo prostora kretanjem i dodavanjima, nije do igraca vec do SISTEMA!

I daj vracaj se na 4-2-1-3, yebla te 3 stopera vise u qrac vidis kakve stopere imas ne bi ih ni specijalna bolnica htjela u ekipu da igraju, Holding usao bolje i da nije, Chambers ne dobija nikada priliku, ovo ostalo da ne pricam.

Citav sistem je POGRESAN, totalno pogresan, samo sto se uholaza zvana Wenger izvlaci i provlaci napadackom igrom zbog igraca koji malo znaju igrati fudbal.

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 15 okt 2017, 10:44

Sretan rođendan najboljem veznjaku Arsenala :salut:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 15 okt 2017, 11:04

Joj kad se sad istresemo na Zvezdi, petica minimum.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 15 okt 2017, 12:19

Cekaj, pa oba gola Watforda su neregularna ili se meni ucinilo? :lol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Brokula
Postovi: 30905
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 15 okt 2017, 13:55

Jack je napisao/la:Cekaj, pa oba gola Watforda su neregularna ili se meni ucinilo? :lol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nije ti se učinilo. :mrgreen:

Realno, nismo ni zaslužili bolje :salut:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 15 okt 2017, 13:58

Ma zasluzili ili ne, ne mozes svirat ovakve penale i ne vidjet ovakve oPsajde. Hocel vise uvest tehnologiju ko sav normalan svijet, mater im nataknem na qrac?!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Belmin6 » 15 okt 2017, 14:17

Jack je napisao/la:Ma zasluzili ili ne, ne mozes svirat ovakve penale i ne vidjet ovakve oPsajde. Hocel vise uvest tehnologiju ko sav normalan svijet, mater im nataknem na qrac?!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Vama ni tehnologija ne pomaže. :rol:

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 15 okt 2017, 14:20

Upravu je Jack.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 15 okt 2017, 14:24

Belmin6 je napisao/la:
Jack je napisao/la:Ma zasluzili ili ne, ne mozes svirat ovakve penale i ne vidjet ovakve oPsajde. Hocel vise uvest tehnologiju ko sav normalan svijet, mater im nataknem na qrac?!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Vama ni tehnologija ne pomaže. :rol:
Ni vama jer autobus nikad ne moze biti u zaledju :rol:

Anele, neko vece svira sudija penal za Koln pred kraj utakmice i kad je provjerio, ponistio penal. Da je to juce imao onaj idiot, mi bi slavili bez obzira sto nam igra nije bila ni za qrca


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 15 okt 2017, 14:33

Ko nas Yebe, dabogda svaku izgubili do kraja sezone poserem im se uusta retardirana.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 15 okt 2017, 14:49

VGS je napisao/la:Ko nas Yebe, dabogda svaku izgubili do kraja sezone poserem im se uusta retardirana.
Cestitaj rodjendan najboljem veznjaku tima i poklopi se!


Crvena Zvezdica nece znati sta ju je snaslo.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 15 okt 2017, 14:53

Jack je napisao/la:
VGS je napisao/la:Ko nas Yebe, dabogda svaku izgubili do kraja sezone poserem im se uusta retardirana.
Cestitaj rodjendan najboljem veznjaku tima i poklopi se!


Crvena Zvezdica nece znati sta ju je snaslo.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Iskrene cestitke! S obzirom da mu je rodjendan treba mu dati slobodne barem 2 sedmice da se odmori i provede!

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 15 okt 2017, 14:55

Maestro

slika
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 15 okt 2017, 14:59

Dragom Allahu sam zahvalan sto imamo ovakvog igrača. Em sto je vjernik em je najbolja desetka koja zivi u njegovoj kuci. Hvala ti Bože, poživi nam ga jos dugo, Amin!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 15 okt 2017, 15:01

Jack je napisao/la:Dragom Allahu sam zahvalan sto imamo ovakvog igrača. Em sto je vjernik em je najbolja desetka koja zivi u njegovoj kuci. Hvala ti Bože, poživi nam ga jos dugo, Amin!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Dok ne vidim ostale članove familije kako igraju ni u ovo više nisam siguran.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 15 okt 2017, 15:05

Bolji od nega nisu sigurno!
Ono sinoć protiv Watforda bi i Messi fulo, yebiga teška pozicija bila.
Pld W D L
38 26 12 0

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.