Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 24 sep 2017, 22:14

AA23 je napisao/la:Sutra Quater vodi evidenciju.
Ako Ozil bude igrao, to ne treba ni gledat


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 24 sep 2017, 22:46

AA23 je napisao/la:Sutra Quater vodi evidenciju.
:clap:

ne moras ni gledat utakmicu imas plus vec
anell je napisao/la:
Brokula je napisao/la:
anell je napisao/la: Ne moze probali smo ali ne ide.
Ne znaš. ide minus
Gledacu utakmicu **** ga kolac.
koji kolac?
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8310
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 24 sep 2017, 23:13

Anell je vjest samo u sexu preko telefona :lol:

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 24 sep 2017, 23:24

E ovo je pravi čovjek za evidenciju, imaš moj naklon.

A ti Džeku, slažem se, previše fudbalskog mađijanja za naše luzerske oči, nadam se da će Ozil smanjiti nivo magije da bi i mi mogli u stilu Arsenala pratiti tekmu :salut:

jugoslaven
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 sep 2017, 01:43
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la jugoslaven » 24 sep 2017, 23:59

Southampton - Manchester United, minuta cirka 70., Mourinho je parkirao autobus nekih 40 minuta ranije kad je došao u vodstvo i Sveci kruže oko kaznenog prostora, Đavoli se perfektno brane bez prilike da im ugroze ovi gol i u jednoj situaciji Tadić gura loptu Cedricu koji mu je trčao iza leđa jedno 30 metara, Rashford ga stiže kod korner zastave, a počeo je trčati za njim od početka, ulijeće klizeći i loptu izbacuje u korner. Ključna razlika između ekipe koja se bori za titulu i ekipe koja ne želi prodati precijenjene igrače s jednom godinom ugovora. Čast za OX-a, mada ne garantujem da neće eksplodirati u Liverpoolu.
Zadnja izmjena: jugoslaven, dana/u 25 sep 2017, 00:28, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal nije samo 90 minuta na ekranu

Avatar
Rosicky
Postovi: 8310
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 25 sep 2017, 00:17

Kakve ti šljive jedeš hahahah

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 25 sep 2017, 00:22

jugoslaven je napisao/la:Southampton - Manchester United, minuta cirka 70., Mourinho je parkirao autobus nekih 40 minuta ranije kad je došao u vodstvo i Sveci kruže oko kaznenog prostora, Đavoli se perfektno brate bez prilike da im ugroze ovi gol i u jednoj situaciji Tadić gura loptu Cedricu koji mu je trčao iza leđa jedno 30 metara, Rashford ga stiže kod korner zastave od, a počeo je trčati za njim od početka, ulijeće klizeći i loptu izbacuje u korner. Ključna razlika između ekipe koja se bori za titulu i ekipe koja ne želi prodati precijenjene igrače s jednom godinom ugovora. Čast za OX-a, mada ne garantujem da neće eksplodirati u Liverpoolu.
Voliš li gljive brt?
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

jugoslaven
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 sep 2017, 01:43
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la jugoslaven » 25 sep 2017, 00:32

bega_afc je napisao/la:
jugoslaven je napisao/la:Southampton - Manchester United, minuta cirka 70., Mourinho je parkirao autobus nekih 40 minuta ranije kad je došao u vodstvo i Sveci kruže oko kaznenog prostora, Đavoli se perfektno brate bez prilike da im ugroze ovi gol i u jednoj situaciji Tadić gura loptu Cedricu koji mu je trčao iza leđa jedno 30 metara, Rashford ga stiže kod korner zastave od, a počeo je trčati za njim od početka, ulijeće klizeći i loptu izbacuje u korner. Ključna razlika između ekipe koja se bori za titulu i ekipe koja ne želi prodati precijenjene igrače s jednom godinom ugovora. Čast za OX-a, mada ne garantujem da neće eksplodirati u Liverpoolu.
Voliš li gljive brt?
Nestašica zadnjih mjeseci, samo izlapljeni tramali. :urnebes:
Fudbal nije samo 90 minuta na ekranu

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la dark44 » 25 sep 2017, 00:59

Brat vas samara ko da je Tito

Avatar
bega_afc
Postovi: 13713
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la bega_afc » 25 sep 2017, 07:53

jugoslaven je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
Voliš li gljive brt?
Nestašica zadnjih mjeseci, samo izlapljeni tramali. :urnebes:
'Naci tramale ko grožđe... :lol:

Ne daj se omesti, samo nam pisi.

Poyy :salut:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 25 sep 2017, 09:29

jugoslaven je napisao/la:Southampton - Manchester United, minuta cirka 70., Mourinho je parkirao autobus nekih 40 minuta ranije kad je došao u vodstvo i Sveci kruže oko kaznenog prostora, Đavoli se perfektno brane bez prilike da im ugroze ovi gol i u jednoj situaciji Tadić gura loptu Cedricu koji mu je trčao iza leđa jedno 30 metara, Rashford ga stiže kod korner zastave, a počeo je trčati za njim od početka, ulijeće klizeći i loptu izbacuje u korner. Ključna razlika između ekipe koja se bori za titulu i ekipe koja ne želi prodati precijenjene igrače s jednom godinom ugovora. Čast za OX-a, mada ne garantujem da neće eksplodirati u Liverpoolu.
Haj'mo ne porediti Oxa i dečka kojem treba jedna utakmica da zabije isti broj ili više ligaških golova nego Ox u sezoni.

Dobrodošao, ali može i manje hvaljenja ekipe. :salut:

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 25 sep 2017, 09:41

I dalje nema neta, hvaka Kontraa.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 25 sep 2017, 11:16

Kako jbte? Pa ja im govorio da ubrzaju a oni vele 'Ma nije problem, evo samo dok zavrsi Zadruga na Pinku'


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 25 sep 2017, 15:18

Isključio ti ja banelle, šta ćeš sad?

Quater mi finu dnevnicu dao samo da te obstruiram od tekme

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 25 sep 2017, 15:29

Večeras 2:0, Mustafi, ohrabren Seamanovom MoTM nagradom prošle sedmice, daje svom nesuđenom klubu za 1:0, a onda golčinu za pamćenje daje francuski Darren Bent. Kebab-master možda upiše jednu asistenciju, za promjenu.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 25 sep 2017, 16:06

AA23 je napisao/la:Isključio ti ja banelle, šta ćeš sad?

Quater mi finu dnevnicu dao samo da te obstruiram od tekme
mislio sam da smo se dogovorili za diskreciju, al nema veze svakako je javna tajna da se ne podnosimo ja i ovaj ne znam ni kako bi ga nazvao

cuj 2017 godina nema interneta :rol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 25 sep 2017, 16:25

Ljudi putuju kroz vrijeme a on nema interneta :rol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

jugoslaven
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 sep 2017, 01:43
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la jugoslaven » 25 sep 2017, 19:26

Artetitis je napisao/la:
jugoslaven je napisao/la:Southampton - Manchester United, minuta cirka 70., Mourinho je parkirao autobus nekih 40 minuta ranije kad je došao u vodstvo i Sveci kruže oko kaznenog prostora, Đavoli se perfektno brane bez prilike da im ugroze ovi gol i u jednoj situaciji Tadić gura loptu Cedricu koji mu je trčao iza leđa jedno 30 metara, Rashford ga stiže kod korner zastave, a počeo je trčati za njim od početka, ulijeće klizeći i loptu izbacuje u korner. Ključna razlika između ekipe koja se bori za titulu i ekipe koja ne želi prodati precijenjene igrače s jednom godinom ugovora. Čast za OX-a, mada ne garantujem da neće eksplodirati u Liverpoolu.
Haj'mo ne porediti Oxa i dečka kojem treba jedna utakmica da zabije isti broj ili više ligaških golova nego Ox u sezoni.

Dobrodošao, ali može i manje hvaljenja ekipe. :salut:
Imam osjećaj da ste me shvatili na pogrešan način, vjerovatno jer nisam do kraja rekao šta sam zapravo želio. U suštini, fudbal je danas otišao toliko daleko i toliko se razbio da je jedan igrač u odbrani koji ne odradi svoj dio posla kako treba iznad 50% mogućnost da ćeš primiti pogodak. Toliko je tehnologija napredovala da više svi o svima znaju sve, pa neodgovornost pojedinca može biti toliko teška da jedan desni bek, u ovom primjeru Cedric, iz jednog ubacivanja može asistirati za pogodak i nulirati prednost Manchester Uniteda, što bi se sigurno desilo Arsenalu ako ništa zbog godina unazad gdje se to dešavalo. Poenta je bila koliko ozbiljnosti jednoj ekipi treba da bi bila prva na tabeli, što Manchester jeste, a mi nismo. Ili bar nismo dok su Alexis i Ozil, odnosno bili smo kada njih dvojice nije bilo. Bez dvojbe, ostavljam prostora za moguću grešku i ne garantujem da sam u pravu, samo iznosim činjenice onako kako sam ih stvorio u svojoj glavi.

Što se tiče OX-a, trener koji ovog igrača uspije "sakriti" od povreda, a uz to mu objasni da je nakon 70 metara trčanja i probijanja 2-3 igrača cilj centrirati prije nego ti lopta izađe u gol-aut, od njega će napraviti zvjer. A na kraju, možda će čitav život biti glup.
Fudbal nije samo 90 minuta na ekranu

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 25 sep 2017, 19:48

Ovaj nije Arsenalov navijač. Jedan red maksimalno momak. :problem: :think:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Harika » 25 sep 2017, 19:50

Joj trolla temu
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.