Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 17 jan 2018, 23:11

Ovo me potsjeca ko kad smo Nasrija zamjenili Benayunom i Fabregasa Artetom.

Do duse, Arteta je posle postao Kapiten,Lider, Legend... :kafa:

Ali ovaj Miki ko Benayun.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 17 jan 2018, 23:13

Jesmo krš haha
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 17 jan 2018, 23:15

E da i Benajuna sam zaboravio, to je taj legendarni horor rok kad su otisla dva glavna igraca a zamjenila ih cetvorica ili petorica polovnjaka...upravo to se ponavlja sada.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 18 jan 2018, 00:44

Za Mikitarijana se mogu i složiti da je 0 u odnosu šta dajemo, ali ko nam je kriv

Aubameyang bi možda bio naš najbolji igrač poslije Ozila, a uz Lacazettea, imali bi dva dobra napadača, ali bez neke podrške da im stvara prilike (samo Jack i Ozil su sposobni za to, ovo ostalo je qrac)

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jan 2018, 02:28

sto se mikitarijan toliko kritikuje pa nije toliko los frajer normala igrac
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 18 jan 2018, 10:22

Malcom ne dolazi sad, Aubameyanga će objaviti tek kad to bude dogovoreno, a Alexis-Mkhitaryan je zamjena.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 18 jan 2018, 11:47

James Olley
@JamesOlley
·
2m
Update on Sanchez/Mkhitaryan: Issue holding up the deal at the moment is #afc want a cash payment - up to £10m - in addition to Mkhitaryan for Sanchez. United want a straight swap deal. Talks ongoing. Story here
Biće okej ako izvučemo i ovih 10 miliona za Alexisa, u svakom slučaju dobar deal sa obzirom da bi otišao besplatno - ovako dobijemo igrača solidnog kojeg ćemo vidjeti kakav je kod nas i 10 miliona (nadam se)

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 18 jan 2018, 12:13

Alan Smith: "My **** tell me that Özil is quite close to signing a new contract, talks are going on behind the scenes and I think he will stay." [@c11davison] #afc
Molim te :pray:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 jan 2018, 12:16

Wenger rekao da Ozil nece napustiti klub sad u januaru, znaci velika je sansa da potpisuje novi ugovor. Iskreno draze mi je sto ostaje Ozil nego Alexis.

Pitali ga za Aubu, odgovorio kad bude sve dogovoreno bice objavljeno, ne zeli nista vise o tome, standardan njegov odgovor.

Alexis / Mkyhtarian po meni vrlo dobar posao ako dobiju i neke pare, a ako i ne nije ni bitno Alexis je igrao za qrca svakako citavu sezonu, a nije mi jasan skepticizam u vezi armenca, mozda se bas pokaze ko dobro pojacanje sjetim se njegove zadnje sezone u Dortmundu sa 30+ asistencija, ne moze neko reci da je los igrac.

Realno u ovom trenutku, januar je, otisli su Walcott, Coquelin i Alexis a ako dodju eto Auba i Mkyhatarian boljih igraca a da su nama s ovakvim platnim plafonom dostupni i nema tako da je po meni ovo dobro. Svakako gore od trenutne pozicije i igre ne moze, ovako se bar pokusava nesto promijeniti pa mozda i urodi plodom, hajmo biti pozitivni. :mrgreen:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
zanatlija57
Postovi: 103
Pridružen/a: 20 apr 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la zanatlija57 » 18 jan 2018, 12:32

Neznam čemu skepticizam prema Mikiju? Čovjek je pokazao u Borussiji da je odličan igrač a u MU se nije snašao (odnosno nije se uspio prilagoditi timu i uklopiti u sredinu). Promjena sredine i filozofija igre Wengera mislim da će mu goditi a sa Jackom bi bio odličan. Dajte mu vremena da, ako dođe, treba vremena za preboluje "dječije bolesti". Imam osjećaj da će on biti kod nas baš dobar.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 18 jan 2018, 12:39

Mkhitaryan će u nedjelju imati 29 godina. Nisam baš siguran da je to vakat za dječje bolesti. Arsenalu trebaju igrači koji će dići ovu polumrtvu močvaru na noge, a dolazi nam još jedan pacijent kojem i samom treba oživljavanje. Ako nešto ne podivljamo do kraja prvenstva (a nema još puno) uz neki epski raspad dva od pet klubova koji su ispred nas, jedina šansa za CL je Evropska liga.

Ako Aubameyang dođe, već vidim da će ozlijediti kičmu kod proslave prvog gola.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 18 jan 2018, 13:01

Der #BVB ist not amused: „Wir empfinden es als respektlos, sich über Spieler anderer Vereine zu äußern. Es gibt keinen Kontakt zu #Arsenal. Wir gehen davon aus, dass Arsene #Wenger genug damit zu tun hat, sich um die Leistung seiner eigenen Spieler zu kümmern.“ #aubameyang
Uvrijedila se Borusija, poručili Wengeru da brine o svojim igračima i da nije Arsenal uspostavio nikakav kontakt sa Borusijom.

Hajde Arsene kupi ga molim te sad, znači da su svjesni da smo pregovarali sa Aubom i da su se usrali da ga ne kupimo, otuda i ova reakcija.

Wenger nije ništa spektakularno spominjao niti pričao o Aubameyangu, čemu onda ova reakcija Borusije?

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 18 jan 2018, 13:05

Čitam sad da su srali i kada su prodavali Mikitarijana i Dembelea, kiseli što ih igrači napuštaju pa seru po drugima onda..

Mislim da Wenger ništa loše nije rekao yebote, već da njihove novine BILD i Kicker plasiraju priče, njima serite a ne Arsenalu.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 18 jan 2018, 13:11

Arsene rekao da ne bi pričao o tome dok stvari ne budu gotove, a ovi odmah k'o uvrijeđene mlade. Budalaština.

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 18 jan 2018, 13:13

AA23 je napisao/la:
Der #BVB ist not amused: „Wir empfinden es als respektlos, sich über Spieler anderer Vereine zu äußern. Es gibt keinen Kontakt zu #Arsenal. Wir gehen davon aus, dass Arsene #Wenger genug damit zu tun hat, sich um die Leistung seiner eigenen Spieler zu kümmern.“ #aubameyang
Uvrijedila se Borusija, poručili Wengeru da brine o svojim igračima i da nije Arsenal uspostavio nikakav kontakt sa Borusijom.

Hajde Arsene kupi ga molim te sad, znači da su svjesni da smo pregovarali sa Aubom i da su se usrali da ga ne kupimo, otuda i ova reakcija.

Wenger nije ništa spektakularno spominjao niti pričao o Aubameyangu, čemu onda ova reakcija Borusije?
AA23 je napisao/la:Čitam sad da su srali i kada su prodavali Mikitarijana i Dembelea, kiseli što ih igrači napuštaju pa seru po drugima onda..

Mislim da Wenger ništa loše nije rekao yebote, već da njihove novine BILD i Kicker plasiraju priče, njima serite a ne Arsenalu.
:urnebes:

Koja si ti legenda :lol: :lol: :lol:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 18 jan 2018, 13:15

Artetitis je napisao/la:Arsene rekao da ne bi pričao o tome dok stvari ne budu gotove, a ovi odmah k'o uvrijeđene mlade. Budalaština.

Mislim da su ljuti i zbog Svena Mislintata, koji je u vrlo lošim odnosima bio (zato je otišao iz Borusije), pa sa time i ovi komentari.

Kupite ga sad u inat, kad se ponašaju ko qurave uvrijeđene, čovjek jednom rečenicom odbrusio i prokomentarisao kako je Auba uspješan igrač.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 18 jan 2018, 13:18

slika

Mislim da je i ovo gotovo :salut:

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 18 jan 2018, 14:26

I tako se još jednom pokazalo da je Arsenal imao samo jednog WC igrača - Alexisa - za kojeg Unitedu nije bilo žao dati ni 500.000 funti sedmično dok za onog drugog kojem tako tepaju trenutno imamo samo konkurenciju u vidu one kebabdžinice koju je otvorio Podolski neki dan.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 18 jan 2018, 15:22

japa je napisao/la:E da i Benajuna sam zaboravio, to je taj legendarni horor rok kad su otisla dva glavna igraca a zamjenila ih cetvorica ili petorica polovnjaka...upravo to se ponavlja sada.
OX, Gervinho i nakon one osmice na trafordu Mertecaker,Benayun,Arteta,Santos, Park...

Najgori transfer rok u istoriji! 7 igraca, 7 promasaja! Monreal malo popravio dojam te zime...

Ma da dobar je i onaj 2014. Samo se Alexis pokazao kao pojacanje... Ospina, Chambers, Debushy i te zime Gabriel...
Proslogosinji sa Pekarima je dobar bio kada se Kante propustio dovesti ili onaj preprosli kada je dosao samo Cech bez igraca u polju... :guz:

I evo sada gruva ofanzivu ponovo bez plana i programa. Ajde odose Walcott i Alexis pa i razumijem zamjene ali gdje je zamjena za Coquelina? Svedno nam fali igraca na sredini treba zamjenu i za Cazorlu traziti da smo ozbiljni.

N'Zonzi dostupan za 20ak miliona ali boli ove nase kita...
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 18 jan 2018, 16:44

Pa.mi.nebi ni izgledali toliko lose ako dodju Auba i Miki ,iako da se razumijemo nije to idealno niti blizu toga ali tako je kako je ,mi nismo u situaciji da zaganjamo bilo koga ozbiljnog,jer niko dobar i ekstra nece da igra kod nas,ali ako se Miki uspije probuditi i Auba ako bide zabijao kako zabbija moglo bi to ispasti bolje od ocekivanog,jos kada bi stara budala dovela N‘zonzia da zamijeni dzaku bilo bi ekstra

Cech
Bellerin. Koss. Mustafi. Kolasinac

Xakha/N‘zonzi. Jack

Ozil
Miki. Auba/Lakazette

Auba/Lakazette
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.