Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Murga » 02 sep 2017, 02:59

Marsal je napisao/la:City će nas tužit jer smo nešto dobro zas.rali sinoć, ne da mi se više guglat o tome iskreno.

Goal | Alexis and his agent believe #AFC are at fault for the spectacular collapse of his move to City.
Goal | Alexis does not want to play for #AFC again and is said to be both furious and devastated by what happened last night.
El Mercurio can 'exclusively' reveal that Man City will file a lawsuit against #AFC soon.http://www.
Man City and the player camp believe the contract was signed on time and it's #AFC fault for not signing a replacement.

Btw od 40 miliona funti koliko smo dobili za vola, 12 miliona ide Southamptonu. Ostatak LA Ramsima vjerovatno :mrgreen:
Ne kontam kako mogu ikoga tuziti ako AFC nije dopustio transfer? Kad gledas realno, moze AFC njih tuziti ako je ista potpisivano bez njihovog odobrenja.
Naravno, ja ne znam ni sta se tacno desilo, al na kraju ko ih **** vise, I Alexis me nervira sad sa svojim primadona potezima. Imas ugovor, ima da igras. Ako krsis ugovor, ima I to kako se rjesava. Budes li igro preko one stvari, klupa pa cekaj SP da dodje. Tako I sa Ozilom I bilo kim.
Ne pozdravam sta godinama rade od kluba, ali opet, ne moze igrac biti sef klubu, samo obrnuto.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 02 sep 2017, 09:22

slika
:lol: :lol:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 02 sep 2017, 13:05

Kakav lažov yebo mu pas mater.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 02 sep 2017, 13:07

Marsal je napisao/la:Kakav lažov yebo mu pas mater.
Pa vidi mu glave. Sta drugo ocekivati od ovakve glave?!


Dobar asist Turskog drzavljanina sinoc


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 13 okt 2017, 18:33

Seo ovo završava.
slika
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 13 okt 2017, 18:41

Sto ti objavljujes slike sa insta storija kad nemas insta?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 13 okt 2017, 22:28

Momak mogo bi ti na temu opste diskusije.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 13 okt 2017, 23:09

ugovoren nam je fajt s delijama, posaketacemo se nedje u parku nekom, nemoj da se iznenadite budite spremni na sve, borba za transove i salove sve im uzmite sto mozete!! cmon gay gooners !!!
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 20 okt 2017, 00:17

:pray: :pray: :pray: :pray:
slika
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 20 okt 2017, 00:21

:pray: :pray: :pray:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 20 okt 2017, 08:37

A satro bi im bilo drago. :D :D

Nama nista posebno vala. Ako zeli doci neka I dodje, ali tesko da ce biti starter.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 20 okt 2017, 11:02

Rooney88 je napisao/la:A satro bi im bilo drago. :D :D

Nama nista posebno vala. Ako zeli doci neka I dodje, ali tesko da ce biti starter.
Meni bi iskreno bilo drago da ode bilo gdje.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 20 okt 2017, 11:30

Marsal je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:A satro bi im bilo drago. :D :D

Nama nista posebno vala. Ako zeli doci neka I dodje, ali tesko da ce biti starter.
Meni bi iskreno bilo drago da ode bilo gdje.
Ma ne pricam tu o uticaju na tim, o kvaliteti ili sta vec. Svoje sam o Ozilu vec rekao vise puta. Ponajbolji AMF svijeta ali picka klasicna, mentalni patuljak ali zna sve s loptom. Hocu li slaviti ako dodje u UTD? Ne. Trebate li vi slaviti ako ode na ovaj nacin? Ni u ludilu. Buraz, dvije najvece zvijezde ekipe da odu direktnom konkurentima u ligi za 0 KM? To bi bio ogroman udarac Arsenalu. Vama vise ovaj transfer loseg donosi nego nama dobrog. United def moze bez Ozila I to nije pozicija gdje smo limitirani. Ali nece kostati NISTA ako bude dolazio. United moze samo dobiti. Nezz sta je problem oko ugovora Ozilu I Alexisu ali previse je oba da odu ovako.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 11:33

Ma nek idu oba kad nisu timski igraci. S njima nam je unazadovala igra samo. Oslonili se na njih i qrc dobili.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 20 okt 2017, 11:36

Alexis nije timski igrac ? Ne slazem se.

Za Ozila se slazemo uglavnom, ne znam koji su ga od vas ono branili ali svi odavno vide da se radi o BH Zebi. Fudbal u malom prstu ali sipak na kraju. Ipak Jozo ga gotivi a dosao bi za dz.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 12:44

Rooney88 je napisao/la:Alexis nije timski igrac ? Ne slazem se.

Za Ozila se slazemo uglavnom, ne znam koji su ga od vas ono branili ali svi odavno vide da se radi o BH Zebi. Fudbal u malom prstu ali sipak na kraju. Ipak Jozo ga gotivi a dosao bi za dz.
U nasem slucaju nije timski po meni jer se oslonimo samo na njeg kad igramo. Kad vec nista ne osvajamo nek igraju prosjeci i nek bude timska leprsava igra.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 20 okt 2017, 12:57

pa s obzirom kako igra zadnju godinu dana nista ne gubimo odlaskom ozila
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 20 okt 2017, 14:24

Ja se od svega ovdje najviše divim Wengeru, ispašće da su Alexis i Ozil najveći krivci jer žele da nas napuste.

Wenger iz svega ovoga izlazi kao pobjednik, alibi mu je da ih je doveo, da je potrošio lovu, da nije kriv što su nezadovoljni. A kada pogledaš sa kime su ova dvojica igrala 4-5 godina, pa nije ti ni čudo što žele da napuste klub u potrazi za trofejima i nečim boljim. Fabregasu i Van Persiju niko ne treba ni pisnuti, ljudi su otišli i osvojili trofeje, sa Wengerom na klupi ne bi qrac osvojili drveni, a ne trofej kvalitetan.



Još jednom, veliki mag Arsene Wenger, čovjek će izaći iz svega ovoga kao pozitivna ličnost koja nije kriva za igrače i stanje u klubu :tokralju:

Drago mi je što smo najveći ološ od ekipe, istruhao na klupi Wengeru sve dok možeš manipulisati čitavim klubom, od navijača pa do igrača.


Alexisu i Ozilu, sretno dalje u potrazi za boljim klubovima i pravim trofejima :salut:

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Ramsey16 » 20 okt 2017, 14:38

AA23 je napisao/la:Ja se od svega ovdje najviše divim Wengeru, ispašće da su Alexis i Ozil najveći krivci jer žele da nas napuste.
Prvi krivac je uprava, drugi krivac je Wenger, treci krivci su navijaci.
A Sanchez i Ozil uopste nisu krivci, ali kao neko ko ne moze da utice uopste na cijelu situaciju biram to da ih se rijesimo ne bi li doslo do kakvog revolta kod navijaca a i ako i ne dodje imat cemo makar timsku igru jer ce se svi morati potruditi za pobjedu a ne daj loptu Sanchezu pa sta uradi.

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 20 okt 2017, 15:03

Ramsey16 je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Ja se od svega ovdje najviše divim Wengeru, ispašće da su Alexis i Ozil najveći krivci jer žele da nas napuste.
Prvi krivac je uprava, drugi krivac je Wenger, treci krivci su navijaci.
A Sanchez i Ozil uopste nisu krivci, ali kao neko ko ne moze da utice uopste na cijelu situaciju biram to da ih se rijesimo ne bi li doslo do kakvog revolta kod navijaca a i ako i ne dodje imat cemo makar timsku igru jer ce se svi morati potruditi za pobjedu a ne daj loptu Sanchezu pa sta uradi.
Ma meni je prvi krivac Wenger, on je birao igrače i on sastavlja ekipu.

Je li ga neko tjerao da 10 godina igra bez DMF-a, 5 godina bez pravog špica, da konstantno rotira pozicije i izmišlja nove pozicije igračima, a zatim da daje ugovore igračima i da ih ne možeš niti prodati, a niti ih se riješiti jer leže na masnim platama.

Pogledaj Walcotta i još bruku škart igrača koje mi je mrsko više ikako i pisati, a ne spominjati, sve je za to kriv Arsene Wenger.

Buni se da Arsenal ne zaposli sportskog direktora da mu se neko ne bi miješao u posao koji radi, zato što misli da je Arsenal njegov, tu je 20 godina i smatra da može da radi sa njim kako želi, to jeste on živi Arsenal jer je Arsenal praktično njegov, neko ko provede 20 godina i više naravno da će smatrati to svojim životom i domom, zato i jesmo u qrcu ovome trenutno.

Doveo je Ozila, Alexisa, Cecha i Lacazettea, a nije popunio ono što je morao, škartovi Arteta, Flamini, Kokelan i još brojni polovnjaci da veći ne mogu da budu su popunjavali krucijalne pozicije u ekipi, jedino što ga je vadilo da kroz sve ove godine ne potone je ta igra koju Arsenal ima od njega i kojom se provlačimo godinama i godinama.


Prije par godina, a pogotovo nakon one 2013/14 sezone sam napisao da Arsenal tone, tone i da će se to pogoršavati iz godine u godinu, međutim pojedini su me izvrijeđali ovdje, ali bio sam u pravu nažalost.

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.