Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la VGS » 20 okt 2017, 15:08

Svaka cast Bgm kad mozete ovako na dugo i na siroko raspravljati o ovom cirkusu od kluba. Ima dvije tri godine kako ga shvatam samo kao zayebanciju.

Sto se tice Ozila i Sancheza, nece da ostanu utvrdili smo to vec. Nudile su im se velike plate, pokusavalo na sve nacine i nek idu ko ih yebe. Razumijem da hoce trofeje, i ja bih prvi otisao ali nema potrebe da se toliko dize frka oko njih, pa nisu messi i ronaldo iz najboljih godina. Noga iz kafane.

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 20 okt 2017, 16:11

Rooney88 je napisao/la: Ma ne pricam tu o uticaju na tim, o kvaliteti ili sta vec. Svoje sam o Ozilu vec rekao vise puta. Ponajbolji AMF svijeta ali picka klasicna, mentalni patuljak ali zna sve s loptom. Hocu li slaviti ako dodje u UTD? Ne. Trebate li vi slaviti ako ode na ovaj nacin? Ni u ludilu. Buraz, dvije najvece zvijezde ekipe da odu direktnom konkurentima u ligi za 0 KM? To bi bio ogroman udarac Arsenalu. Vama vise ovaj transfer loseg donosi nego nama dobrog. United def moze bez Ozila I to nije pozicija gdje smo limitirani. Ali nece kostati NISTA ako bude dolazio. United moze samo dobiti. Nezz sta je problem oko ugovora Ozilu I Alexisu ali previse je oba da odu ovako.
To bi bio ogroman udarac da je Arsenal ozbiljan klub, ili da makar pokušava biti ozbiljan klub.
Ovako će to biti još samo dva odlaska najboljih igrača Arsenala, ništa veliko i ništa što navijači već nisu vidjeli u zadnjih 13-14 godina.
Arsenal je trenutno jedna velika komedija od kluba gdje jedan menadžer kojeg je pojelo vrijeme ima više utjecaja u klubu nego milioni navijača i sva uprava Arsenala zajedno.
Pa ja mislim da je on sam sebi odlučivao da li će produžiti ugovor ili ne :rol:
Vlasnici su qrine obično i dok se oni ne promijene sasvim je svejedno da li će Ozil i Sanchez igrati u Arsenalu ili Unitedu i Cityu.
Ovo ljeto je bila sjajna prilika da se pokuša nešto više, zamijeniš menadžera, keša imaš u banci da možeš trošit kao i yebeni PSG, ali umjesto toga hajmo mi pravit pare i plaćat izgradnju stadiona bogoyebenim LA Ramsima.
Iskreno, ja bih volio da i Sanchez i Ozil odu: Sanchez zato jer je rođeni pobjednik i borac koji zaslužuje tim kakav je City, a Ozila jer vjerujem da u njemu ipak ima kvalitete i da pod dobrim menadžerom može pokazat da nije samo najbolji cener familije već i šire. U Arsenalu stagnira od polovine druge sezone.
VGS je napisao/la:Svaka cast Bgm kad mozete ovako na dugo i na siroko raspravljati o ovom cirkusu od kluba. Ima dvije tri godine kako ga shvatam samo kao zayebanciju.

Sto se tice Ozila i Sancheza, nece da ostanu utvrdili smo to vec. Nudile su im se velike plate, pokusavalo na sve nacine i nek idu ko ih yebe. Razumijem da hoce trofeje, i ja bih prvi otisao ali nema potrebe da se toliko dize frka oko njih, pa nisu messi i ronaldo iz najboljih godina. Noga iz kafane.
:thumbup:
+ milijardu na cijeli post!
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la VGS » 20 okt 2017, 16:21

Ziv bio Marsale, zenicki alkosu :thumbup:

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 20 okt 2017, 16:25

Arsenal pratim samo zbog minusa
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 20 okt 2017, 16:42

Ako je ovakav Ozil jedan od najboljih igraca Arsenala onda sam ja Dan Bilzerian!


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 20 okt 2017, 17:22

Čitao sam da Wenger ne planira dovoditi više od jedne zvijezde po transfer roku, a razlog tome je da ne bi dolazilo do nekih pobuna.

Nisam dobro shvatio članak i post, ali kako sam dalje čitao razlog tome je navodno pobune " zvijezda " koje bi bile vjerovatno usamljene pri svojim zahtjevima za boljom momčadi i nekim masovnim platama ( aka Alexis, Ozil ).

I zbog ovoga dolazi do forsiranja i igranja nekih klinaca koji dobijaju minute pod palicom Wengera, a iako je stanje katastrofalno i iako oni možda ne bi mogli biti kvalitetom dio ekipe, onda se neuspjeh Wengera ne može kriviti i on ne može da bude kriv.

Na kraju ovog svega, autor članka je zaključio da Wenger ustvari vrlo moguće odbija da potroši veliki novac, dovede kvalitetne igrače, jer ako to uradi i ne uspije da dođe do titule, njegova reputacija bi bila uništena i bio bi pravi menadžer neuspjeha.



Koliko ovdje ima istine, ne znam, ali ima smisla na neki način.

Wenger se možda i boji dovesti kvalitet, jer ovako ima savršen alibi za poraze stalno, onako ne bi imao i definitivno bi se poselamio sa svojim mjestom na klupi za sva vremena.

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 15 nov 2017, 17:43


:wave: :wave:
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 nov 2017, 17:58

nek idu svakako smo bolji bez njih

iwobi umjesto ozila, a na krilo ramseya gurnut svakako mu je to u zadnje vrijeme prirodna pozicija
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 15 nov 2017, 18:03

Alexis se ionako ponasa kao da je na terminu a ovaj Turski vjernik sa tetovažom odigra svaku desetu dobro. Takvim igracima i nije tesko naci zamjene, budNimo realni...


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 15 nov 2017, 18:35

Kaze narod, po selima se prica, zavrsen Lemar za sljedece ljeto. #100mil
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!


Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 nov 2017, 22:43

najljepse vijesti jos otkako je lacazette doveden, priprema se teren lagano za odlaske ove dvojice uhljeba

imamo iwobija nema zime
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 18 nov 2017, 22:44

kaseta
ajvobi welbeče


Brazzers
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 18 nov 2017, 22:54

garantujem top3 plasman s tim igracima u vrhu napada

jos kad se giroud vrati :ljepota:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 18 nov 2017, 23:01

Žiru će biti spreman za Keln, koja je to yebena mašina.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 18 nov 2017, 23:50

Možda bi i Wenger mog'o odlepršat na kraju sezone ako mu prodaju ovu dvojicu, očigledno ih više voli nego Vieiru, Henrya i ostale legende yebali ga oni. :mrgreen:

Sve na stranu volio bih da ostanu, ali ovo je stvarno postalo mučno sa njihovim ugovorima.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 19 nov 2017, 14:04

Marsal je napisao/la:Možda bi i Wenger mog'o odlepršat na kraju sezone ako mu prodaju ovu dvojicu, očigledno ih više voli nego Vieiru, Henrya i ostale legende yebali ga oni. :mrgreen:

Sve na stranu volio bih da ostanu, ali ovo je stvarno postalo mučno sa njihovim ugovorima.
Wenger ne bi odlepršao pa taman mu prodali Walcotta i Ramseya :lol:

Mislim da ce Turski mumin sa tetovazom ostati a da ce Cileanski termin-fudbaler dići sidro.
Bitno je da se vratimo u Ligu prvaka, a imamo sansi za to ako zalaganje bude na niovu jucerasnje utakmice. Onda bi sigurno doveli Lemara


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 19 nov 2017, 14:22

Kako igra Lemar ove sezone ?

Očekujem swot analizu Seamena pošto on prati svaki klub na svijetu.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 19 nov 2017, 14:27

anell je napisao/la:Kako igra Lemar ove sezone ?

Očekujem swot analizu Seamena pošto on prati svaki klub na svijetu.
Kome je ono on govorio da uradi swot analizu? :rol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 19 nov 2017, 14:32

Jack je napisao/la:
anell je napisao/la:Kako igra Lemar ove sezone ?

Očekujem swot analizu Seamena pošto on prati svaki klub na svijetu.
Kome je ono on govorio da uradi swot analizu? :rol:


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Čini mi se Brokuli :lol:
Pld W D L
38 26 12 0

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.