Arsenal - Opšta diskusija

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rooney88 » 25 nov 2017, 09:50

anell je napisao/la:Dosta ih piše danas da je Mesut odbio Fenerbahce kako bi mogao preći u Mančesta na ljeto.
E vala ce vam bas tesko pasti. :rol:

A ko je sve u onoj ekipi sto je branila Ozila I velicala svaki trk Svabe? Ne gumo se sjetim ali bi moglo zatrebati. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 25 nov 2017, 21:24

Rooney88 je napisao/la:
anell je napisao/la:Dosta ih piše danas da je Mesut odbio Fenerbahce kako bi mogao preći u Mančesta na ljeto.
E vala ce vam bas tesko pasti. :rol:

A ko je sve u onoj ekipi sto je branila Ozila I velicala svaki trk Svabe? Ne gumo se sjetim ali bi moglo zatrebati. :D

Šta treba ? :salut:

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Policeman » 16 jan 2018, 18:23

Alexis ima 2 opcije

Prva da ostane u Arsenalu do ljeta i da potpise ugovor s nekim s platom od 250k£ do 350k£ sedmicno bas kao i sad plus da na ljeto on i agent uzmu 25 do 30mil£ samo na potpis ugovora

Druga da ode sad u januaru s istim uslovima sto se tice plate ali ce on i agent u tom slucaju dobiti 5 do 10mil£

Odlazak Alexisa u januaru je sve samo ne dokaz da mu je lova najbitnija uostalom Arsenal mu je ponudio ugovor od 300k£ sedmicno sto je odbio
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Policeman » 16 jan 2018, 18:37

chily-rz je napisao/la:Ok ja sam lud a ti živi u uvjerenju da će Alexis u United zbog ambicija a ne zbog love,.
On odlazi iz Arsenala i zbog jednog i zbog drugog

Ako ti mislis da je pokazatelj ambicije doci na pola sezone u tim koji je prije ovog vikenda imao +15 i na kraju uzeti trofej lige onda OK
Sta bi trebao otici u City uzeti ligu i osjecati se zasluznim za osvojenu nesto sl. kao Coutinho koji je po meni pokazao manjak ambicije cim nije pokusao s Liverpoolom napraviti nesto u LP nego je otisao na vec osvojenu ligu :puke: pateticno
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Policeman » 16 jan 2018, 19:14

chily-rz je napisao/la:Imao je dogovoreno sa Pepom još na ljeto,
Zbog kojih motiva je on to promjenio odluku ako nije zbog para ?
A zbog kojih motiva je sve dogovorio na ljeto s Pepom?
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Policeman » 16 jan 2018, 19:36

chily-rz je napisao/la:Pogledaj tabelu i dobices odgovor,zato što su najbolja ekipa u ligi,.
Kakve veze ima trenutno stanje ja te pitam na ljeto u sezoni koju je City zavrsio bez trofeja i 3 u ligi kakav je bio motiv za transferom u City dakle zasto je prelazak u United sada samo zbog para a na ljeto u City zbog para i ambicije
topnik1 je napisao/la: Znao covjek da ce City oderat ligu :mrgreen:
Mozda opet zna ko ce iducu oderat zato hoce u United :mrgreen:
Jack je napisao/la:Kutinjo pokazao manjak ambicije, oj anele i Marsale jel citate ovo?! :rol:
Normalno da jest transfer u Barcu je bio izgledan sad na ljeto i mogao je sve dogovoriti u januaru i ostati u Liverpoolu i pokusati uzeti trofej LP ali ne on je otisao na vec odradjenu ligu pa ako to nije manjak ambicije onda ne znam sta je
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 jan 2018, 13:24

japa je napisao/la:Kakvi kreteni, dace veliku platu Armenskoj ublehi koja je dobila sut kartu iz Uniteda i tako jos olaksati Unitedu koji ce dati manje para za odstetu nego da nije ovaj ukljucen a drugo Armenceva plata ce pokriti dobar dio Alexisove tako da im ovo dovodjenje Alexisa dodje haman besplatno :lol:

A nama dolazi tri puta losiji igrac od Alexisa kojem usput dajemo jos vecu platu nego sto je imao Alexis :rol: stvarno maestralna politika i vodjenje kluba :clap: :clap:
Cudno je vjeruj I meni sve ovo. Ali hajd ga znaj, mozda kod vas u drugom sistemu Miki procvjeta a Alexis s bogovskom platom I jakim ugovorom kod nas prodje kao Tevez u Kini. Tj ako do transfera I dodje na kraju, nekako mi se ovo samo vise komplikuje.
Zadnja izmjena: Rooney88, dana/u 17 jan 2018, 13:32, ukupno mijenjano 1 put.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 17 jan 2018, 13:34

Jos kad bi brokula naucio citati...

Kazem da u Unitedu ne valja, jednostavno lik samo smeta na terenu. Mozda u drugom sistemu odigra kao zadnju sezz u BvBu. Hajd sto ti crtam, nego sto I farbam jos.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Policeman » 17 jan 2018, 13:56

Rooney88 je napisao/la:
japa je napisao/la:Kakvi kreteni, dace veliku platu Armenskoj ublehi koja je dobila sut kartu iz Uniteda i tako jos olaksati Unitedu koji ce dati manje para za odstetu nego da nije ovaj ukljucen a drugo Armenceva plata ce pokriti dobar dio Alexisove tako da im ovo dovodjenje Alexisa dodje haman besplatno :lol:

A nama dolazi tri puta losiji igrac od Alexisa kojem usput dajemo jos vecu platu nego sto je imao Alexis :rol: stvarno maestralna politika i vodjenje kluba :clap: :clap:
Cudno je vjeruj I meni sve ovo. Ali hajd ga znaj, mozda kod vas u drugom sistemu Miki procvjeta a Alexis s bogovskom platom I jakim ugovorom kod nas prodje kao Tevez u Kini. Tj ako do transfera I dodje na kraju, nekako mi se ovo samo vise komplikuje.
:rol:
Miki da procvjeta :lol: Sanchez da prodje kao Tevez :lol:

Mislim da takvi postovi nece utjesit topnike
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Rooney88 » 17 jan 2018, 13:59

Ja koliko znam samo je glavna tema zasticena, na ostalima se moze pisati. Pa i kod nas na transferima pisu najnormalnije.

Bilo je takvih slucajeva. Sutnes De Bruynea a onda se desi procvat, sutnes Lukakua a ono on zabija kao na traci, pa Salaha... :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 17 jan 2018, 14:10

Rooney88 je napisao/la:
japa je napisao/la:Kakvi kreteni, dace veliku platu Armenskoj ublehi koja je dobila sut kartu iz Uniteda i tako jos olaksati Unitedu koji ce dati manje para za odstetu nego da nije ovaj ukljucen a drugo Armenceva plata ce pokriti dobar dio Alexisove tako da im ovo dovodjenje Alexisa dodje haman besplatno :lol:

A nama dolazi tri puta losiji igrac od Alexisa kojem usput dajemo jos vecu platu nego sto je imao Alexis :rol: stvarno maestralna politika i vodjenje kluba :clap: :clap:
Cudno je vjeruj I meni sve ovo. Ali hajd ga znaj, mozda kod vas u drugom sistemu Miki procvjeta a Alexis s bogovskom platom I jakim ugovorom kod nas prodje kao Tevez u Kini. Tj ako do transfera I dodje na kraju, nekako mi se ovo samo vise komplikuje.
Ma kakav sistem nema nikakvog sistema u Arsenalu ovo sto je Alexis dobro igrao je on individualno sam izvlacio a to da Alexis prodje kao Tevez u Kini nema sanse, Alexis ce biti pun pogodak ako se transfer desi isto kao sto bi bio pun pogodak za bilo koju drugu ekipu u EPL da ga je dovela, u Unitedu naprijed nema ni blizu igraca Alexisovih kvaliteta ne vidim kako on moze tamo podbaciti...


A sto se tice Armenca on je meni i tad kad je kao dobro igrao u BVB bio prevera u nastajanju, gledao sam ih prilicno cesto pravi choker nema sanse da on zamjeni Ozila...On je pojacanje ranga Xhake i Mustafija.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Policeman » 17 jan 2018, 14:18

Rooney88 je napisao/la:Ja koliko znam samo je glavna tema zasticena, na ostalima se moze pisati. Pa i kod nas na transferima pisu najnormalnije.

Bilo je takvih slucajeva. Sutnes De Bruynea a onda se desi procvat, sutnes Lukakua a ono on zabija kao na traci, pa Salaha... :D
Svi znamo da ja pisem gdje hocu i sta hocu a za vas ostale obicne forumase imaju pravila kao sto kazes da se ne smije pisati na glavnoj temi nekog kluba ako nisi njihov navijac a evo sad vam topnici zabranjuju da pisete i na ostalim podtemama Arsenala :crazy:

Bilo je takvih slucajeva kad su u pitanju igraci koje se Jose rijesi ali ovaj put bi se to prekinulo s Mikijem jer je on trenutno u ozbiljnom kanalu pa lik u prosjeku gubi 4 od 5 lopti :urnebes: mislim o cemu pricamo
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la topnik1 » 17 jan 2018, 14:41

Policeman je napisao/la:
Svi znamo da ja pisem gdje hocu i sta hocu a za vas ostale obicne forumase imaju pravila
Glupane jučer su ti obrisana 4 posta sa teme transferi, a odsad ću ti svaki post prijavit koji nije na opštim diskusijama.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Rooney88 » 17 jan 2018, 14:44

Cudo bozije koliko vas tip izbije iz cipela jednom recenicom.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Policeman » 17 jan 2018, 15:05

topnik1 je napisao/la:
Policeman je napisao/la:
Svi znamo da ja pisem gdje hocu i sta hocu a za vas ostale obicne forumase imaju pravila
Glupane jučer su ti obrisana 4 posta sa teme transferi, a odsad ću ti svaki post prijavit koji nije na opštim diskusijama.
Nisu obrisani nego kao sto vidimo premjesteni

Sto se tice prijava za postove :lol:

da samo znas koliko ih je bilo zadnjih 10 dana :tokralju:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Ramsey8 » 17 jan 2018, 15:07

Rooney88 je napisao/la:Cudo bozije koliko vas tip izbije iz cipela jednom recenicom.
Ti to hoces gori od njeg da budes?
Miljenik admina i ostale moderacije

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Rooney88 » 17 jan 2018, 15:09

Ramsey8 je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Cudo bozije koliko vas tip izbije iz cipela jednom recenicom.
Ti to hoces gori od njeg da budes?
Sto? Ja nikad nisam rekao da odobravam ovo sto Policajac radi. Ja vama govorim da niste normalni jer sta god on napise to vama izazove reakciju. I tako svaki put.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la anell » 26 avg 2018, 14:29

Na MOTD su dobro prikazali greške bekova/veznih igrača zbog kojih ostaju rupe pozadi.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la Mokes » 26 avg 2018, 14:39

anell je napisao/la:Na MOTD su dobro prikazali greške bekova/veznih igrača zbog kojih ostaju rupe pozadi.
Što pišeš na oprštim diskusijama, nije te valjda Marsal otjerao s glavnih tema :rol: :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Opšta diskusija

Post Postao/la anell » 26 avg 2018, 16:14

Jack je napisao/la: Anele upratio sam sta si juce napisao ali ne stigoh ti odgovoriti jer sam se pickarao sa ovim Marsalovim u Doboju :lol:
Da me yebeš ne znam šta sam napiso :lol:
Mokes je napisao/la:
anell je napisao/la:Na MOTD su dobro prikazali greške bekova/veznih igrača zbog kojih ostaju rupe pozadi.
Što pišeš na oprštim diskusijama, nije te valjda Marsal otjerao s glavnih tema :rol: :rol:
Ovo će biti najbolja tema na forumu!
Pld W D L
38 26 12 0

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.