Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 20 avg 2017, 00:57

Ne znam šta se vi čudite Marrineru. To je čovjek koji nije znao razlikovati Oxa i Gibbsa.

Ovo je baš glup poraz pred Stoke jer ne mislim da smo toliko loše igrali prema naprijed koliko smo bili grozni u odbrani zbog nenormalne trojke.

Ovi rezervni dresovi = ona glupa rezervna garnitura iz 2015-16.

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 20 avg 2017, 00:58

Meni je samo ironično, kako sve sudije koje sude ne vide dva puta igranje rukom, i ćorav bi vidio one situacije, te ovaj start nad Bellerinom, znači kontakt i oborio frajera al hajde dobro.

I onda kako yebo te pas vidi milimetarski ofsajd kada treba da je na štetu Stokea? Yebeni Butland se pretvorio u Kahna da valja.

Taraba meč, još da su Welbek i Bellerin pametni da one lopte ne šutaju u gol već da traže Lakazeta, bilo bi dobro, pa jadi moji momak stoji sam dva puta čeka da je samo prikuca u mrežu.


Sralo se po frajeru kako je mačak, a momak više nego efikasan na terenu, sa ovakvim idiotima tipa Welbek, Bellerin, Ramsey i dalje da ne nabrajam, dobro ikako akcije napravimo, kad jedan bek ne zna uputiti loptu unutra da se samo prikuca.

Doduše, Oxlade mu je ostavio jednom dobru loptu, i malo je imao problema sa primanjem Lakazet, ali sve u svemu čini se kao dobar napadač i mislim da će biti ubojita devetka kada se Alexis vrati.


Naši problemi leže u sredini i odbrani, umjesto da se istrese novac za Van Dijka i spasi odbrana gdje bi igrali Mustafi, Koss i Van Dijk, po potrebi Holding ili Chambers, ne nama Mertesaker sa 67 godina grije klupu, a dva beka igraju odbranu, a onda Wenger kaže da nije zadovoljan odbranom? Pa mamlaze ti si je postavljao, kako da ti najmanji bek igra centralnog štopera, dobro nas nisu naguzili.


Sredina, Xhaka koji je ko temperatura i Aaron Ramsey sebični idiot koji misli da je lažna devetka, pa taj frajer ne igra sredinu, on je polušpic. Kada Stoke kontre pravi OZIL trči ganja Jesea, nije da će ga stići ne može ga stići niko iz naše ekipe osim Oxladea, ali gdje su tada ti naši jaki veznjaci koji nam drže tu sredinu? Gdje je Xhaka? Sporo se vraća nakon što je poklonio loptu, a pored njega Ozil na centru jer Ramsey igra napadača? Pa ko koga yebe tu ljudi moji? Promaha puše i onda očekuješ da ti bek odglumi štopera a Mustafi u prvoj tekmi sa nama odigra vrhunski, zato se pripremaš sa full postavom na pripremnim, a ne sa Talibanom u štoperskoj poziciji.

Igraš napad protiv Stokea, okej u gostima si bunkerišu se, ali zašto se dodaješ kao budala ispred njihovog i čim pritisnu lopta se gubi, a nema ko da spriječi napad jer naši ne znaju praviti faul na sredini, niti se sačuvati od kontri.

Jel Wenger uči igrače da glume heroje? Ramsey bi prije qrac popušio saigračima nego im dodao, tako i Welbek danas, dvije situacije koje su gol šanse on gađa po golu, UREDU TREBA, ali brate zar nije logičnije dodati špicu koji je špic i koji ZNA DA DA GOL u odnosu na tebe? Bellerin pokušava unutrašnjim umjesto da salje pas unutra gdje mu Lakazet pokazuje znači kako lopta treba da ide.

U Lyonu, svaka lopta u 16 je išla na Alexa, kod nas Welbek, Ramsey, Bellerin i kompanija glume misleći da su neki igrači, umjesto da dodaju loptu u 16 gdje čeka frajer koji posprema lopte u mrežu, pa zato smo usput ko qrac, shvatio sam sada da svaka šuga u Arsenalu misli da zna igrati lopte i da ima slobodu da radi šta hoće, skontaj da dođe do te situacije u kojoj Elneny taktički odigra povoljnije po Arsenal jer radi ono što mu je zadatak.

Zamisli da jedan Modrić radi ono što Ramsey radi, ulazi unutra i misli da je Denis Bergkamp sa volejima koje niti zna zabiti niti išta, sve se bojim da Casemiro kreira igru Real Madridu kao što naš Xhaka misli da treba da on to radi, sve se bojim da je Ramos neki bek koji igra štopera.


Sve je na kraju do sistema, koji ima toliko mana da to nije normalno, ja se smijem kladiti da postaviš dva prosječna igrača koji OBAVLJAJU SVOJE POZICIJE NA TERENU, da bi pola mečeva riješavali kako treba, samo kod nas svako misli da treba dati gol i da su neki bitni igrači. Nama fali sistem, zato svaki novi igrač kada dođe je ustvari pojačanje, pa jedan Paulinho bi odradio DMFa 5x bolje nego što to radi Xhaka jer bi radio ono što igra po profesiji.

To isto da treniraš čitav život fudbal i onda kažeš ma mogu ja igrati i košarku imam šut zabijam, pa pokušaš, ali ne igraš ono što treba da igraš i džaba tebi tvoje finese i šuteve koje imaš kada ne igraš sport koji je tvoj (pozicija na terenu)

Bježi, nasrah se da valja..baš sam se radovao mečevima, ali nema od ovog qrca ništa, potrošili smo 45 miliona, uzeli 10-15 na prodaju, vlasnik kupuje sinu mjesto u Overwatch ligi e-sports za 25 miliona, dok nama Stoke trpa mrežu i Lester daje tri gola.

Gol razlika 4-4.

dark44
Postovi: 2121
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la dark44 » 20 avg 2017, 02:12

Napiso si dosta tacnih stvari, al Xhaka nije DMF nit ce ikad biti, nedefinisan je, vraca se mazad koliko moze i pokusava da diktira igru, stvarno ima dobre dijahonale s obje noge i dobar pregled igre al ha nekad zna i usrati da ima pored igraca koji ne izlijece previse naprijed izgledao bi bolje na terenu

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 20 avg 2017, 02:20

I sad sam pročitao jedan fin komentar.

Mi nismo ekipa, mi smo individualci.

Da nam nije bilo Alexisa prošle sezone, jao ljudi pa ne bi deseti bili.

Mi ne igramo kao tim i svake godine repetiram svoj post, mi tonemo.

Avatar
Ramsey16
Postovi: 3312
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:26
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Ramsey16 » 24 avg 2017, 18:06

Ja tuge izvlacenje grupa nas nejma

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la VGS » 24 avg 2017, 18:11

Igrali bi stvarno veliku ulogu u tom takmicenju, nema sta.


Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 27 avg 2017, 16:10

Sastav gluho bilo, jel Wenger konta da nas Liverpool neće natrpati do 70 minute kad planira uvesti Lakazeta i Žirua kao i Kolašinca?

Monreal ispred Mustafija
Ox ispred Kolasinca
Welbek ispred Lakazeta

usracu se sestre mi :rol:

Avatar
Brokula
Postovi: 30940
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Brokula » 27 avg 2017, 16:16

A možda u nekoj divljoj teoriji ova formacija ima smisla. Bolje da ništa ne pišem
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Osim13 » 27 avg 2017, 16:23

Zsto ne igra RUSILAC?
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 27 avg 2017, 16:24

Ne znam u kakvim zamislima Wengeru je ovo bolje, nije mu prvi put da pojačanja šalje na klupu

Xhaku tako prošle sezone, Alexisa, Ozila


ali brate dragi Welbek nas prošlo kolo koštao pobjede ti njega, da je barem Žirua nego Welbeka koji ce se opet izmašit golova i golova

zbog čega Monreal ili Holding ispred Mustafija?

i zašto je naše najbolje pojačanje na klupi zbog Oxladea kornjače yebo te



znači ovo je prošlogodišnja ekipa protiv Liverpoola, zguzili su nas prošle godine, kako će tek ove

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la bega_afc » 27 avg 2017, 16:25

Koji vrag vise sa postavom u pm.

Pozelio sam gledati Aleksisa. :opaopa:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Murga » 27 avg 2017, 16:27

Ja ne znam jel frajer ubjedjen da mu ova formacija I igraci donose pobjedu ili u inat nesto pokusava? Dzabe ti kasnije popravljat kad izgubis koliko hoces bodova radi gluposti. Hajd kad te povrede zeznu, pa razumije svako, ali ovako.....
Sto je najsmjesnije, vise se I ne nerviram radi njegovih kamikaza poteza. Zar nista nije naucio, a strpo 60+ godina u guzicu....
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
anell
Postovi: 21081
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la anell » 27 avg 2017, 16:28

Ovo ne bi ni Quater izveo.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 27 avg 2017, 16:28

Imam osjecaj da ovo namjerno radi, ja ne znam da li bi ove gluposti prošle u bilo kojem ozbiljnijem klubu

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Volvic » 27 avg 2017, 16:30

Dabogda izgubili :mrgreen:
Zadnja izmjena: Volvic, dana/u 27 avg 2017, 16:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la VGS » 27 avg 2017, 16:30

Voajer trola cijeli svijet po ko zna koji put :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la soccerfan » 27 avg 2017, 16:30

#onokadsatvremenaprijetekmeizgubisvoljugledanjaistezbogsastava
#wegnerout
:facepalm:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
bega_afc
Postovi: 13714
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la bega_afc » 27 avg 2017, 16:34

Anele, dao sam sinoc stoju Kontriniju. :salut:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
AA23
Postovi: 16077
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 27 avg 2017, 16:36

Prošlogodišnji sastav, vjerovatno Wenga u sebi razmislja :

e da vam pokažem da vas možemo dobiti i sa prošlogodišnjim sastavom

:rol:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.