Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la topnik1 » 11 avg 2017, 23:35

**** im mater u po usta




Rutinska pobjeda
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la miki_92 » 11 avg 2017, 23:35

Federer17 je napisao/la:Odbrana je na nivou odbrane FK Sarajeva, dok su bocni igraci (Ox, Bellerin, Kola) odigrali gotovo perfektno. Koscielny i Mustafi su nam prijeko potrebni i ova utakmica je primjer kakve sve glupe golove smo u stanju primiti, iako su i s njima u timu takve situacije sve osim rijetke. Sada sam jos sigurniji da nam je potrebniji jedan klasicni veznjak od Lemara, jos pogotovo kada se Alexis vrati.

Macka mi se posebno svidio kako je odigrao, odlican u presingu, dobro gradjenje, primanje lopte savrseno, malo je reci da sam zadovoljan vecerasnjom igrom.
ne znam koju si ti tekmu gledao ali Bellerin nista dobrog nije napravio

ako Wenger ima i malo mozga igrace Ox-a desno a Kolasinca lijevo kad se vrate stoperi
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Federer17 » 11 avg 2017, 23:44

miki_92 je napisao/la: ne znam koju si ti tekmu gledao ali Bellerin nista dobrog nije napravio

ako Wenger ima i malo mozga igrace Ox-a desno a Kolasinca lijevo kad se vrate stoperi
Zavisi sta ti podrazumijevas pod 'dobro'... Ako ti to znaci da nije kreirao 3-4 100%-tne prilike, ili imao neku super znacajnu ulogu u ova 4 gola, onda bih se mogao sloziti s tobom. Meni je prvenstveno bitno da je bio rastrcan, bez pretjeranih gresaka, imao nekoliko finih prodora i dosta od njega.

Sumnjam da se od Ox-a moze ocekivati igra na beku, kao sto je veceras odigrao zadnjih 15-ak minuta. Navikao je on igrati ofanzivno, za razliku od Hectora, cija je to primarna pozicija.

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Brokula » 11 avg 2017, 23:56

Druže Ox je prodisao otkako igra wing-backa, bio je vjerovatno naš ponajbolji igrač u završnici prošle sezone :D

Bellerinu treba hlađenje, šteka nešto kod njega opasno. Vjerovatno mladost
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la AA23 » 12 avg 2017, 00:02

anell je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Ofanzivni dio ekipe je fenomenalan, još Ako Alexis ne ode :ljepota: Ali tu su zato sredina, odbrana i golman da nam se poseru u ćejf. Utakmica me je toliko iscrpila da se fakat osjećam ko pregažen, odoh leć' spavat, a sutra ćemo nešto smislenije pisat o utakmici.

Živjeli :salut:

Edit:
ja prvi pušim kurchinu Giroudu, stanite u red.
moderatori imaju prednost.
Halo, hejteri prvi, mislim ja :mrgreen:

Yebo te došlo do situacije da se boriš ko će prvi Giroudu popušit kurchinu :rol:


Što se tiče meča..

Cech - pojeo je **** večeras dosta puta, stvarno amaterski izlasci, bezveze

Holding - mlad dečko, napuhali smo ga u pichku materinu, pritisak ga je pojeo i ovo je tempo EPL-a sa kojim mora da se navikne

Monreal - šta reći momak nije štoper, centralni ne pogotovo

Seo - kada se finalizirao transfer namirisao sam sandžačku sudžuku u njegovoj atmosferi, momak je znači seo momak je momčina momak je ZNAČI BOŽE NE UREKO SE KUC 739292X PUTA O DRVO

Elneny - kako li on upisa asistenciju u pichku materinu..taraba, nema šanse da on bude naš veznjak, tempo lige je previše

Xhaka - usro i šefa i stanicu, najlošiji pojedinac večeras, izgriješio se pasova ko ja što sam se psovkama izgriješio, a i previše sam mogo sam letit iz kuće lagano, mamu li vam, nekako isčupao performans na kraju asistencijom i nekim solidnim pasovima, malo veci pritisak na nasu sredinu i nas NEMA. Ocigledno je da fali neko ko ce taj pritisak da anulira tipa Nzonzi, Kryczowiak ili neki qrac koji je pravi DMF jer nama to treba, ne neki qrcevi koji ne mogu da odrze pritisak koji se igra na nas, Totenhem ima vrlo dobru sredinu i njima pritisak nista ne znaci kad Wanyama i Dier pocnu karat sredinu

Gibbs - nindza kornjaca pokazuje svoj talenat al je glup ko qrac, jedan od najneinteligentnijih fudbalera sto su krocili na travu fudbalsku, los je na lijevom i treba da makne katalonca iz prve po desnoj, na desnoj yebe mame

Katalonski **** - usro se veceras, izgrijesio se ko levat i nista ama nista nije pokazao, plus sebicno gadjao sam umjesto da doda Lakazetu da zakuca, sto te ne uvalismo za 50 miliona, al hajd popravices ti to kad ti prpa guzici dodje

Ozil - veoma los veceras, povreda je yebiga malo to sjebala al iako je bio los, stvorio je u prvom poluvremenu dosta sansi za welbeka kad je lopta pogodila stopera, dodao lakazetu kod drugog gola i stvorio par prilika, loše izdanje definitivno ali opet stvorio je dosta prilika

Welbek - da zakopcam jelece yebem li ti Welbeče, ala Tjeri Anri da zna zabiti gol, iako ni sam ne zna kako je dao gol dao je gol i stvorio je dosta finih prilika, kao ona Bellerinu sa onim pasom sto prolazi između svih kanala i rupa u odbrani Lećester Šitija, trudi se decko i vrijedniji je od Walcotta, dobar backup i za sirine decko, buduci Tjeri Anri

Lakazet - sta reci za dečka, skočio sam kad je dao gol prosuo litar kole al yebat mu mater vrijedilo je, mislim nije jer smo poslije 2 minute primili gol i tad sam razyebo pola kuce, hajd nije to bitno, bitno je da ovaj decko yebe mame, em mu je brada sex, momak je veoma inteligentan fudbaler, razigrava suigrace ko da je on najbolji cener familije, zabija golove rutinski glavom iako je visok metar i zelja da poraste, radi defanzivne zadatke i vraca se nazad i krade lopte efikasno, brz je pritom i svaku sansu koju dobije pravi opasne sanse, sreca Šmajhelu pa je onako dobro reagova inace bi Lakazet slavio pobjednički gol danas, momak je odlična adicija u klubu i mislim da će da trpa ovdje bez problema, kad je Giroud usao bio je na poziciji krila i udijelio je strasnih centar suteva unutra, decko ima fantasticnu viziju i inteligenciju, još uvijek je u fazi adaptiranja a dok mu Sexator dođe čekaj tek onda da vidiš kakvi ce sexovi da padaju u protivnickom sesnestercu


Giroud - nemam rijeci nego da ti prvo popusim kurchinu, bravo majstore

Ramsey - **** sebicno, momak koji zna igrat lopte al je sebican u pichku materinu, dao je gol tako da mu halalim za onu promasenu sansu na ubacaj lakazeta



Sve u svemu, meč za karanje živaca, popizdio sam bio, Arsenalu fale dva pojača ja za konkretnu borbu za titulu : CM/DMF, te CB ( citaj Van Dijk )


Idemo dalje protiv Stoke aBd do pobjede!

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Brokula » 12 avg 2017, 00:04

AA23 vidi se da previše vremena provodiš na instagramu
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la bega_afc » 12 avg 2017, 00:41

Samo da znate, sreo sam Kontru, guzi.

Ekipi fali jedan centralni vezni i klasni stoper. Bila bi to potpuna ekipa. Ako uzmemo u obzir da je odbrana skrpljena, a da momci pokazuju vrhunsku ofanzivu, mozemo biti zadovoljni.

Holding ispred Cembersa, ni u snovima.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Brokula » 12 avg 2017, 00:52

bega_afc je napisao/la:Samo da znate, sreo sam Kontru, guzi.

Ekipi fali jedan centralni vezni i klasni stoper. Bila bi to potpuna ekipa. Ako uzmemo u obzir da je odbrana skrpljena, a da momci pokazuju vrhunsku ofanzivu, mozemo biti zadovoljni.

Holding ispred Cembersa, ni u snovima.
Ako planira igrati ovu formaciju nek se isprsi za VVD-a umjesto za Lemara. On, Mustafi i Koss štoperi, Ox i Seo na bekove i beton smo :salut:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
bega_afc
Postovi: 13694
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la bega_afc » 12 avg 2017, 01:00

Brokula je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Samo da znate, sreo sam Kontru, guzi.

Ekipi fali jedan centralni vezni i klasni stoper. Bila bi to potpuna ekipa. Ako uzmemo u obzir da je odbrana skrpljena, a da momci pokazuju vrhunsku ofanzivu, mozemo biti zadovoljni.

Holding ispred Cembersa, ni u snovima.
Ako planira igrati ovu formaciju nek se isprsi za VVD-a umjesto za Lemara. On, Mustafi i Koss štoperi, Ox i Seo na bekove i beton smo :salut:
Imamo premalo kvalitetnih stopera za trojicu nazad. Profil igraca VVD-a sigurno, zbog skok igre ponajvise. Mustafi i Kos ce stizati sve ostalo. Strah me samo njihovog odsustva i uloga Pere, Holdinga i Gabriela. Monreal je doktor nauka trenutno za navedenu trojku u ovom sistemu.

Treba nam Luka Modric u veznom redu.
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la frankqqqqq » 12 avg 2017, 01:18

Seri i VVD, rijesen problem.

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Seaman » 12 avg 2017, 01:29

nema šanse da će smežurani dovesti i veznjaka i stopera :kafa: pitanje je opće hoće jedan igrač doći do kraja prijelaznog roka :rol: van dijk bi nam sjeo kao budali šamar,pogotovo na ove prekide i ubačaje sa strane gdje obrana pliva na sve strane :rol: nisu niti wc kepec i pekar2 nešto odlični u tim situacijama,očekujem i wc kepeca od stopera da bude i ozlijeđen neko fino vrijeme ove sezone :kafa: ali da će vojaer skršiti 60-70 milja na stopera.oće ****,mogao ga je dovesti za 15 milja iz celtica kad su ga skautirali

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Artetitis » 12 avg 2017, 01:50

Seaman je napisao/la:van dijk bi nam sjeo kao budali šamar
Navodno je razgovarao sa Van Dijkom u maju i navodno je VvD zainteresovan za dolazak. Ne vjerujem da će do toga doći jer, kako čujem, hoćemo da se riješimo Wilsherea i da dovedemo još jednog veznjaka. Problem je što onaj lezihljebović Gibbs neće da ide, a za Pereza niko ne da pare koje tražimo.

dark44
Postovi: 2103
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la dark44 » 12 avg 2017, 01:51

Nema sanse, nece taj dovesti nista do kraja, kad skontas bolje da smo ovo ispusili mozda bi dobili neki transfer jak

Avatar
Brokula
Postovi: 30536
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Brokula » 12 avg 2017, 01:51

bega_afc je napisao/la:[
Imamo premalo kvalitetnih stopera za trojicu nazad. Profil igraca VVD-a sigurno, zbog skok igre ponajvise. Mustafi i Kos ce stizati sve ostalo. Strah me samo njihovog odsustva i uloga Pere, Holdinga i Gabriela. Monreal je doktor nauka trenutno za navedenu trojku u ovom sistemu.

Treba nam Luka Modric u veznom redu.
Imamo tačno dvojicu :mrgreen:

Da je sredina organizovana kako treba svi ovi ostali štoperi bi mogli imati pristojnu ulogu, tipa Mertesaker kad se isključivo branimo i kad je spor tempo utakmice. On je tu doktorirao, a i generalno gledajući da nam je sredina organizovanija, odbrani bi bilo mnogo lakše.

Ako će igrati sa wing bekovima Ox i Seo su mi rođeni za te pozicije, odlični u oba smjera. Šta mi se ne sviđa u toj formaciji jeste da je Ozil prečesto desno, i vidi se velika rupa tamo, dok su sa lijeve strane Ox i Seo psihički silovali Mahreza i u odbrani i u napadu.

Ne može čovjek bit pametan nikako, pogotovo sa veznim redom kad imamo 400 igrača, a ni za jednog ne znaš valja li čemu....
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la anell » 12 avg 2017, 08:40

Treba nam drugi golman!
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la frankqqqqq » 12 avg 2017, 09:12

anell je napisao/la:Treba nam drugi golman!
Rekoh da cemo iskihat transfer Woje, al haman da cemo vec ove sezone.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Gunner4 » 12 avg 2017, 13:26

Golmani vec mogu nekako ovu sezonu izgurati a Cehovo letenje u prazno nije prvi put.
Vec dogodine razmisljati o novom golmanu.
Sada nam treba mrcina na sredini. Zao mi je sto ekipa stvarno moze da ide daleko ali malo nam fali...

? са GT-I9300 уз - &
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8265
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la Rosicky » 13 avg 2017, 16:08

Jos se nisam smirio od utakmice i cechovi egzibicja.

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la anell » 19 avg 2017, 17:32

Ramiz i Mustafi umjesto Muhameda i Holdinga, sve ostalo je isto ko u prosloj utakmici
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal - LIVE praćenje utakmica

Post Postao/la VGS » 19 avg 2017, 17:41

Our team once more: Cech, Bellerin, Mustafi, Monreal, Kolasinac, Oxlade-Chamberlain, Xhaka, Ramsey, Welbeck, Ozil, Lacazette

#SCFCvAFC

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.