Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 11 dec 2017, 12:26

Dorcol je napisao/la:Dakle, ponovo stari prijatelji iz Katalonije. slika

Ocekuju nas dvije odlicne utakmice sa starim prijateljima. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 11 dec 2017, 12:29

Opet ce krenuti price da nam Messi nikad nije dao gol tako da odmah moram da mu upisem jedan. Veliki dvomec nas ocekuje, sa Barcom je uvek nesto posebno.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Scof1eld » 11 dec 2017, 12:30

Nadam se da ovaj put nece biti ovakve pomoci :kafa:

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 11 dec 2017, 12:37

Roma izvukla Shakhtar. :lol:

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 11 dec 2017, 12:42

Jbg ostali Chelsea i Bayern u drugom šeširu, a ovamo Barcelona i Besiktas.
Nije se moglo dozvoliti više od jednog para (Real-PSG) da bude sječa favorita odmah u osmini finala (Barcelona-Bayern).
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Rooney88 » 11 dec 2017, 13:01

Sto bi se vi plasili Barce ? Gledao sam ih vise puta ove sezone. Nista nisu bolji od vas, losije dosta igraju nego prije. Da je to ona stara Barca pa bi covjek I rekao da ste autsajder. Ova se najnormalnije moze izbaciti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la joker90 » 11 dec 2017, 13:49

Da je klonirati Hazarda, mogli bi proci, ovako su oni veliki favoriti u svakom slucaju. Nisu jaki ko prije, ali ni nasa odbrana nije kao kad smo ih izbacili posljednji put.
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la leorey » 11 dec 2017, 13:55

Rooney88 je napisao/la:Sto bi se vi plasili Barce ? Gledao sam ih vise puta ove sezone. Nista nisu bolji od vas, losije dosta igraju nego prije. Da je to ona stara Barca pa bi covjek I rekao da ste autsajder. Ova se najnormalnije moze izbaciti.
Zato je sad odbrana beton. Primili najmanje golova u Europi, samo jedan gol u grupnoj fazi. Dosta uravnotezenija i vise izbalansirana momcad nego prije.

Prije smo protiv Chelsea bas srljali u napad i masili sve zivo i oni na kontre davali golove, sad Valverde dosta taktizira i ne srlja. To je cinjenica jer nemamo poraza do sada.

Isto tako, ne mozes gledati trenutnu formu obje ekipe, dugo do februara, sve je moguce, a tada bi i Dembele trebao da se ustima, a doci ce sigurno jos neko u januaru. Ista je stvar i s Chelsiem, tako da nikad ne znas.
27.10.2020

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Policeman » 11 dec 2017, 14:10

Feb 13th: Chelsea vs. Barça
Feb 24th: Man Utd vs. Chelsea
Mar 3rd: City vs. Chelsea
Mar 6th: Barça vs. Chelsea
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 11 dec 2017, 14:19

Barca je igracki slabija nego prethodne sezone ali beleze puno bolje rezultate, o igrama ne bih jer ih ne gledam. Mislim, glupo je uopste i diskutovati o njima, sve je jasno koliki je potencijal tog tima godinama unazad. Bez gledanja i pracenja, dok je Messi Messi, favorit TOP3 za titulu.

Ja sam zadovoljan ekipom i mislim da je tim u stanju da odigra 2 dobre utakmice i prodje dalje.
Da bi postao sampion Evrope, mozes jednom dobiti i izbaciti Basel na zrebu ali ne mozes 5 puta. Moras da izbacujes najjace.

Hazard u mojim ocima ispit karijere u evro takmicenjima ali potreban je ceo kolektiv na pravom nivou.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Rooney88 » 11 dec 2017, 14:25

leorey je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la:Sto bi se vi plasili Barce ? Gledao sam ih vise puta ove sezone. Nista nisu bolji od vas, losije dosta igraju nego prije. Da je to ona stara Barca pa bi covjek I rekao da ste autsajder. Ova se najnormalnije moze izbaciti.
Zato je sad odbrana beton. Primili najmanje golova u Europi, samo jedan gol u grupnoj fazi. Dosta uravnotezenija i vise izbalansirana momcad nego prije.

Prije smo protiv Chelsea bas srljali u napad i masili sve zivo i oni na kontre davali golove, sad Valverde dosta taktizira i ne srlja. To je cinjenica jer nemamo poraza do sada.

Isto tako, ne mozes gledati trenutnu formu obje ekipe, dugo do februara, sve je moguce, a tada bi i Dembele trebao da se ustima, a doci ce sigurno jos neko u januaru. Ista je stvar i s Chelsiem, tako da nikad ne znas.
Ne kazem ja da ce neko proci, ni da je CHE jaci. Nije, 50:50 su sanse ako mene pitas. Barca igra drugacije nego prije, slabije sigurno. Samo kazem da Plavci uopste nisu neki autsajder.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Donnie Darko » 11 dec 2017, 14:42

leorey je napisao/la:
Zato je sad odbrana beton. Primili najmanje golova u Europi, samo jedan gol u grupnoj fazi. Dosta uravnotezenija i vise izbalansirana momcad nego prije.
Golman je beton. Da je neki normalan golman primili bi 15 brat bratu do sada u ovoj sezoni.

On i Umtiti, ostatak odbrane i nije nešto.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BoixosNois1899 » 11 dec 2017, 14:51

@Rooney88
Kako misliš "slabije nego prije" ?
Ne možeš porediti 2012. dok je Guardiola bio tu i tiki-taku na vrhuncu i danas. Igra se možda lošije u smislu da to nije ona lepršava igra Barce na koju smo navikli. Ali tu su rezultati. Kao što reče @leorey ne srlja se više mnogo. Igra se na rezultat.
Ali isto tako ni Chelsea ne igra kao npr. prošle sezone. Isto bi se onda i za njih moglo reći da su slabiji.
I jedni i drugi imaju šansu ali Barca po meni prolazi. Jednostavno ne mogu sebi dopustiti još jedno ispadanje u ranoj fazi takmičenja.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la leorey » 11 dec 2017, 14:52

Donnie Darko je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Zato je sad odbrana beton. Primili najmanje golova u Europi, samo jedan gol u grupnoj fazi. Dosta uravnotezenija i vise izbalansirana momcad nego prije.
Golman je beton. Da je neki normalan golman primili bi 15 brat bratu do sada u ovoj sezoni.

On i Umtiti, ostatak odbrane i nije nešto.
On i Umtiti su najbolji igraci, ali definitivno nisu jedini zasluzni sto smo primili ovako malo golova, vec kompletna ekipa, pogotovo vezni red ( koji je realno prosjecan) ali ipak vrsi presing, trci i oduzima lopte, sto nije bila stvar prosle godine.

Zasto npr niko ne navede da je Alba strasan ove godine ? Pa kad uporedis njegovu proslu godinu i ovu, ovaj Alba za onog iz prosle godine je Roberto Carlos.

Ljudi ona utakmica od prije 5 godina nije nikakvo mjerilo, 5 godina je mnogo u nogometu, pa pogledaj samo igrace koji su igrali tada za nas i Chelsea, a pogledaj sada. Logicno je da smo tad ljepse i bolje igrali jel.
27.10.2020

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 11 dec 2017, 14:59

Policeman je napisao/la:Feb 13th: Chelsea vs. Barça
Feb 24th: Man Utd vs. Chelsea
Mar 3rd: City vs. Chelsea
Mar 6th: Barça vs. Chelsea

Prva utakmica sa Barcelnom je 20 tog Februara, a uzvrat 14 tog Marta. :thumbup:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Rooney88 » 11 dec 2017, 15:13

BoixosNois1899 je napisao/la:@Rooney88
Kako misliš "slabije nego prije" ?
Ne možeš porediti 2012. dok je Guardiola bio tu i tiki-taku na vrhuncu i danas. Igra se možda lošije u smislu da to nije ona lepršava igra Barce na koju smo navikli. Ali tu su rezultati. Kao što reče @leorey ne srlja se više mnogo. Igra se na rezultat.
Ali isto tako ni Chelsea ne igra kao npr. prošle sezone. Isto bi se onda i za njih moglo reći da su slabiji.
I jedni i drugi imaju šansu ali Barca po meni prolazi. Jednostavno ne mogu sebi dopustiti još jedno ispadanje u ranoj fazi takmičenja.
Mislim tako kako sam i rekao. Ti ces reci da prolazi Barca, ja ipak vjerujem da ce to Conte odvesti na mlin Plavaca.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 11 dec 2017, 16:01

svaki scenario je moguc, ali uzvratna se igra na Nou Campu, i samim tim Barca ima daleko vece sanse za prolaz.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Blejzer10 » 11 dec 2017, 16:06

50% - 50% su sanse. Chelsea nesto slabiji ove sezone, Barca negledljiva i ima neke nafake. Do februara ko ziv ko mrtav

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 11 dec 2017, 16:38

ANTIFA ! je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Feb 13th: Chelsea vs. Barça
Feb 24th: Man Utd vs. Chelsea
Mar 3rd: City vs. Chelsea
Mar 6th: Barça vs. Chelsea

Prva utakmica sa Barcelnom je 20 tog Februara, a uzvrat 14 tog Marta. :thumbup:
Kakav brutalan raspored,teze ne moze.

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 11 dec 2017, 17:25

ZOGLI je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:
Policeman je napisao/la:Feb 13th: Chelsea vs. Barça
Feb 24th: Man Utd vs. Chelsea
Mar 3rd: City vs. Chelsea
Mar 6th: Barça vs. Chelsea

Prva utakmica sa Barcelnom je 20 tog Februara, a uzvrat 14 tog Marta. [emoji106]
Kakav brutalan raspored,teze ne moze.
Može teže, ako Chelsea bude igrao finale liga kupa, koje se igra oko 1. marta. Istina, tad bi vjerovatno odgodili ovu tekmu sa Cityjem.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.