Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheChief » 17 sep 2020, 20:32

Prebacim na Borac - Rio Ave i vidim na terenu Lucasa Piazona.

Ne mogu da vjerujem da se lik nakon 8,5 godina u Chelaeaju i dalje vucara po posudbama.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 17 sep 2020, 20:43

TheShed je napisao/la:
17 sep 2020, 20:23
Tako je izgledalo na terenu, RLC je bio taj igrač pored Wernera koji je spuštao lopte, Mount lijevo krilo istureniji od Havertza koji je na desnom krilu bio povučen prema odbrani. Uostalom imaš par slika na twitteru koji potvrđuju da se igralo 4-2-2-2, kasnije kad je Barkley ušao Lampard je promijenio formaciju na 4-2-3-1, kako god nama najviše odgovara ta klasična 4-2-3-1 ili 4-3-3 kada napadamo.
RLC uooste nije bio napadač, nesto izmedju AMC i MC igrao
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 17 sep 2020, 20:53

Lamps je razlog sto je vecina ovih igraca i dosla.
Rlc je kostao Wernera dva gola otprilike uzasnim reakcijama.
Mora pod hitno dizati formu.

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 17 sep 2020, 21:16

Ne mora biti napadač da se pozicionira u napadu, što je konstantno radio u skoku kao i dosta puta u igri protiv Brightona.

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 17 sep 2020, 22:47

RLC je igrao poziciju koja se zove nigdje i nikome. Lamps mu je davao i previše šansi koje nije ni na koji način opravdao.. nego je bio konstantna opasnost po nas. Ja lično bi više volio da se Odoiu da više prostora, njega je možda i moguće vratiti na pravi kolosjek, od RLC bojim se da nema ništa, povrede, odsustva, neigranje su uzeli svoje i bojim se da kod njega više nema vrhunskog fudbala.

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 17 sep 2020, 22:52

Necu kudit RLC-a kad niko nije nista posebno odigrao.
Cekajmo da kreneno igrat kako treba pa cemo vidjet ko se uklapa a ko ne.

Posto je willian otisao moji standardni krivci su Alonso i Rudiger kad bude igrao, do daljnjeg. :mrgreen:

Avatar
Chelsinator
Postovi: 307
Pridružen/a: 24 jul 2020, 09:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsinator » 17 sep 2020, 23:42

Vrlo vjerovatno da protiv Tottenham igramo sljedece kolo u gostima ako prodjemo karabaju ovo kolo..
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH! 🔵⚪

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 18 sep 2020, 07:24

Chelsinator je napisao/la:
17 sep 2020, 23:42
Vrlo vjerovatno da protiv Tottenham igramo sljedece kolo u gostima ako prodjemo karabaju ovo kolo..
Zar je bio žrijeb?
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Chelsinator
Postovi: 307
Pridružen/a: 24 jul 2020, 09:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Chelsinator » 18 sep 2020, 07:58

jose je napisao/la:
18 sep 2020, 07:24
Chelsinator je napisao/la:
17 sep 2020, 23:42
Vrlo vjerovatno da protiv Tottenham igramo sljedece kolo u gostima ako prodjemo karabaju ovo kolo..
Zar je bio žrijeb?
Here we go vjeruj mi :D :kafa:
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH! 🔵⚪

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 18 sep 2020, 09:07

jose je napisao/la:
18 sep 2020, 07:24
Chelsinator je napisao/la:
17 sep 2020, 23:42
Vrlo vjerovatno da protiv Tottenham igramo sljedece kolo u gostima ako prodjemo karabaju ovo kolo..
Zar je bio žrijeb?
Jeste

Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 18 sep 2020, 14:20

ZOGLI je napisao/la:
17 sep 2020, 20:30
Ne bi on izmisljao formacije,mogao je jedino odoi da igra pitanje je koliko bi on bio bolji ,nema vise pedra i viliana da uskoce kada su krila povredjena,tako dok se ne oporave zijeh i pulisic ovo je najbolje sto moze da izvede na teren.
Pa koji ce ti onda k Odoi ako ga neces gurnut u utakmicu protiv nekog Brightona u situaciji kad nemas nijedno zdravo krilo :urnebes: Volim Lampsa ko brata,al fakat nekad ima tih cudnih odluka koje se uglavnom ispostave losim.Kad se drzi neke normale uglavnom bolje prodjemo.Ako Mounta opet vidim na krilu prije utakmice sa Liverpoolom to je odmah pisi propalo.Momak prosto nema ni brzinu,ni eksplozivnost za jedno krilo i stoga ga u 90% utakmice kada bi trebao igrat krilo i ne vidjas na krilnoj poziciji.Jos kad iskombinujes njega i Alonsa tamo lijevo,pa tacno znas da im Arnold i Salah nece dat maknut sa nase polovine.

Eto pitam ja tebe,a pitao bi i Lamparda da mogu,kad ce to Odoi igrat ako nece u situaciji kad su Pulisic i Ziyech u outu?

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 18 sep 2020, 15:42

Postoji neki problem tu,odoi mora da se spusti na zemlju da bi nesto postigao,ona ponuda bajerna ga je poremetila skroz,mislim da je rubenovo zalaganje i trud veci od odoijevog tako da dobija sansu.To se slazem kada stavi igrace na prave pozicije mi igramo dobar fudbal,maunt,haverc i rlc,svi igraju tu poziciju iza napadaca i tu su najbolji e sada lampard mora da odluci koga ce da smesti na klupu.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la DeeWa » 18 sep 2020, 16:04

Kad citava odbrana bude spremna i zdrava, sta mislite ko ce igrati na bekovima?
Chilwell bi trebao sigurno igrati lijevog beka, nisu dzaba potrosili toliko novca. Ali sta mislite o desnom beku? Hoce li to biti kapiten Azpi ili James koji je mlad, jos uvijek neiskusan ali sa velikim potencijalom?
Moje je pitanje vise sta mislite koga ce Lampard koristiti, a ne koga biste vi ili ja birali.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 18 sep 2020, 16:07

DeeWa je napisao/la:
18 sep 2020, 16:04
Kad citava odbrana bude spremna i zdrava, sta mislite ko ce igrati na bekovima?
Chilwell bi trebao sigurno igrati lijevog beka, nisu dzaba potrosili toliko novca. Ali sta mislite o desnom beku? Hoce li to biti kapiten Azpi ili James koji je mlad, jos uvijek neiskusan ali sa velikim potencijalom?
Moje je pitanje vise sta mislite koga ce Lampard koristiti, a ne koga biste vi ili ja birali.
Azpilicueta ce sigurno biti prvi izbor iako je vec sad James bolji od njega. Vjerovatno ce se rotirati u zavisnosti od protivnika al sumnjam da ce kapiten grijati klupu.
CFC <3

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 18 sep 2020, 16:16

Prije bi rekao da ljubimac Lamparda igra na neprirodnoj poziciji dok nam jedino zdravo krilo sjedi na klupi.
Isto se slažem ako vidimo Mounta na krilo u nedjelju piši propalo, a svakako smo u problemima jer neće igrati zbog oporavka od povrede Pulišić, Ziyech, Chilwell, Silva...

Pulišić me počinje zabrinjavati zbog historije njegovih povreda imao je takvih problema i u Dortmundu, trebaju ga naši iz stručnog štaba "gurnuti" u teretanu da ojača. :mrgreen:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 18 sep 2020, 17:31

ZOGLI je napisao/la:
18 sep 2020, 15:42
Postoji neki problem tu,odoi mora da se spusti na zemlju da bi nesto postigao,ona ponuda bajerna ga je poremetila skroz,mislim da je rubenovo zalaganje i trud veci od odoijevog tako da dobija sansu.To se slazem kada stavi igrace na prave pozicije mi igramo dobar fudbal,maunt,haverc i rlc,svi igraju tu poziciju iza napadaca i tu su najbolji e sada lampard mora da odluci koga ce da smesti na klupu.

Kakav Ruben i sansa.On je igrao neku noc samo zato sto je Kovacic bio suspendovan inace bi bio na klupi,a da ne pricam o tom da su jos Pulisic i Ziyech bili dostupni.Covjek propada i to je zalosno vidit,al ce mu u januaru 25 godina i ako se ove sezone ne dozove mislim da je to to.

Odoi isto nije u nekoj formi ,al me niko ne moze uvjerit da ne bi odigrao gore na krilu od Mounta.Cak ni to da Mount vise pomaze odbrani ne pije vode,jer je Lamptey sam silovao i njega i Alonsa.

Lampard mi je enigma samo takva.Vec napisah ,nekad apsolutno pogodi tim i uglavnom mu se isplati,a nekad krece u bezvezne eksperimente cime ujebe sve i svakog na terenu.To se desavalo i prosle sezone.

Sto se Mounta tice,decku je ocigledno najbolja pozicija kad se igra sa trojicom u sredini i kad on ima malo slobode da se ukljuci u napad.Tako je igrao pocetkom prosle sezone i tad je bio najboljiU biti,nesto slicno Lampardu u igrackim danima.Tu dolazis do Lampardovog problema da tusne Mounta u vezni red,jer se boji da ovaj nece moc odgovorit zadatku pa ga gura na nekakva krila gdje ima svu protekciju iza sebe.U fan bazi se stvorilo neko misljenje da je Mount dosta dobar u trcanju i pressingu.Pa onda se postavlja pitanja zasto ne igra u pivotu sa Kovacicem ili Kanteom ili umjesto Kantea svejedno ako je vec toliko dobar u tome pa da zbog tog zasluzuje da igra po krilu umjesto pravog krila .

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 18 sep 2020, 17:37

Prije ce werner zaigrat na krilu nego odoi, ovo mislim na nedjelju.

Ja se nadam da ce pulisic bit spreman da malo izyebe arnolda.

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 18 sep 2020, 17:39

Neće biti spreman, On injuries, Frank Lampard reports that Chilwell, Pulisic and Ziyech are not ready for Sunday's game. Werner is fit but Thiago Silva is working on his fitness so the Liverpool game comes too soon for him.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 18 sep 2020, 17:44

soxx je napisao/la:
18 sep 2020, 17:37
Prije ce werner zaigrat na krilu nego odoi, ovo mislim na nedjelju.

Ja se nadam da ce pulisic bit spreman da malo izyebe arnolda.
I ne mislim da ce zaigrat protiv Poola,al protiv tima kao sto je Brighton je komotno mogao bit starter i usput stec malo samopouzdanja.

Avatar
soxx
Postovi: 13585
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la soxx » 18 sep 2020, 17:48

Ma igrat ce odoi ove sezone al mu nevjeruje frank toliko pa nije htio koristit ga u prvoj utakmici jer zna, da je tu izgubio da bi mediji hampu digli

Dobro je sto se kovacic vraca.

U nedjelju bi ja volio ovakav sastav vidjet

Giroud
Werner havertz james
Kovacic kante
Alonso Christensen zouma azpi
kepa

Naravno silva prije pickensena ak bude spreman.
I najvjerovatnije da cemo vidjet mounta

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.