Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10802
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 12 avg 2017, 18:08

Ma dobro,opet nisu svi izgledali toliko letargicno kao prije dvije godine.Jos kad Hazard i Bakayoko budu tu,trebalo bi bit bolje.Problem je samo sto ce titula vec bit baj baj kad njih dvojica budu spremni za igru.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 12 avg 2017, 18:11

Super zavrsnica, na kraju sam i zadovoljan :D Nije bilo mrtvilo i publika sjajna. Super sto Morata krenuo dobro, vec na sledecem mecu pa mozda i najozbiljni ispit. Cudna utakmica, potpuno ludilo, nema ovde mnogo toga za analizirati...

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 12 avg 2017, 18:12

ZOGLI je napisao/la:nije isla lopta u gol,morata dobar ali ostali svi losi,,fabregas zasluzio drugi zuti jos u 55 minutu,onaj ridiger zesce pogubljen obrni okreni treba nam van dajk.Ko ce da nam igra cm-a sledecu utakmicu?
Azpi ide na stopera, a Luiza sa Kanteom na zadnjeg veznog. To je trenutno jedina opcija ako ne dovedu Drinkwatera.
CFC <3

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 12 avg 2017, 18:19

Hoce se Bakaxoko oporaviti do sl kola nesto su spominjali da je trebao biti spreman za ovu utakmicu...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 12 avg 2017, 18:19

chelsea4ever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:nije isla lopta u gol,morata dobar ali ostali svi losi,,fabregas zasluzio drugi zuti jos u 55 minutu,onaj ridiger zesce pogubljen obrni okreni treba nam van dajk.Ko ce da nam igra cm-a sledecu utakmicu?
Azpi ide na stopera, a Luiza sa Kanteom na zadnjeg veznog. To je trenutno jedina opcija ako ne dovedu Drinkwatera.
Ne moze tako onda ti je zadnja linija azpi rudiger i christensen nikad tekmu zajedno odigrali nisu nema sanse mora tu luiz i apzi biti i neko treci.

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 12 avg 2017, 18:22

wadethegreat je napisao/la:
chelsea4ever je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:nije isla lopta u gol,morata dobar ali ostali svi losi,,fabregas zasluzio drugi zuti jos u 55 minutu,onaj ridiger zesce pogubljen obrni okreni treba nam van dajk.Ko ce da nam igra cm-a sledecu utakmicu?
Azpi ide na stopera, a Luiza sa Kanteom na zadnjeg veznog. To je trenutno jedina opcija ako ne dovedu Drinkwatera.
Ne moze tako onda ti je zadnja linija azpi rudiger i christensen nikad tekmu zajedno odigrali nisu nema sanse mora tu luiz i apzi biti i neko treci.
Sve ja to znam ali druge opcije nema. Cak ni igraca iz akademije nema koji bi mogli igrati na tom mjestu jer smo sve poslali po posudbama i prodali. A bakayoko i da bude spreman, msm da ga nije pametno odmah koristiti pogotovo u takvoj utakmici jer nije imao bas bezazlenu povredu i treba ga pustiti da se dobro oporavi.
CFC <3

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 12 avg 2017, 18:23

Azpi ide na stopera, a Luiza sa Kanteom na zadnjeg veznog. To je trenutno jedina opcija ako ne dovedu Drinkwatera.[/quote]
Ne moze tako onda ti je zadnja linija azpi rudiger i christensen nikad tekmu zajedno odigrali nisu nema sanse mora tu luiz i apzi biti i neko treci.[/quote]

Sve ja to znam ali druge opcije nema. Cak ni igraca iz akademije nema koji bi mogli igrati na tom mjestu jer smo sve poslali po posudbama i prodali. A bakayoko i da bude spreman, msm da ga nije pametno odmah koristiti pogotovo u takvoj utakmici jer nije imao bas bezazlenu povredu i treba ga pustiti da se dobro oporavi.[/quote]
Najbolja je opcija da dovedu nekoga i po meni jedina ne znam sta ce konte odraditi al neka mu je bog na pomoci. Ja vidim i williana u sredini jer ce se pedro oporaviti.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 12 avg 2017, 18:27

Momcima svaka cast, borili su se do zadnje minute. Kad se vrate Hazard, Bakayoko i ako dodje jos koje pojacanje opet cemo biti oni stari.

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Ozren » 12 avg 2017, 18:40

Sudija je usmjerio tekmu vec u drugoj minuti kad je pokazao Alonsu drugi zuti. Cahill je prosle sezone kostao Chelsea 6 bodova, nadam se da ce i ostati na klupi, svakako ce pauzirati 3 tekme.
Narednih 48h bice kljucni za sezonu, obzirom na igrace koji nece biti u rosteru za narednu tekmu veoma je vazno da brzo djeluju i pojacaju ekipu kako bi isti mogli konkurisati za tekmu sa Spursima.
Osim sudije i Cahilla, Michy je bio najlosiji "akter"na terenu, mislim da je u ovoj tekmi pokazao koliko moze ponuditi i da to definitivno nije dovoljno za PL ekipu.

Avatar
darker10
Postovi: 10802
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 12 avg 2017, 18:45

Ozren je napisao/la:Sudija je usmjerio tekmu vec u drugoj minuti kad je pokazao Alonsu drugi zuti. Cahill je prosle sezone kostao Chelsea 6 bodova, nadam se da ce i ostati na klupi, svakako ce pauzirati 3 tekme.
Narednih 48h bice kljucni za sezonu, obzirom na igrace koji nece biti u rosteru za narednu tekmu veoma je vazno da brzo djeluju i pojacaju ekipu kako bi isti mogli konkurisati za tekmu sa Spursima.
Osim sudije i Cahilla, Michy je bio najlosiji "akter"na terenu, mislim da je u ovoj tekmi pokazao koliko moze ponuditi i da to definitivno nije dovoljno za PL ekipu.
Ma covjek je samo za ulaz sa klupe i to je to.Da on vodi ekipu,nema sanse.Cuj da covjek koji u 25. godini gleda Spuzva Boba da nam vodi liniju.Ma hajte molim vas :mrgreen: Cahill je prosle sezone bio katastrofalan u par navrata.Nema sumnje da je to Conte vidio.Vjerujem da je zbog ionako manjka Engleza u timu bio prinudjen da ostavi Cahilla i da mu da kapitensku traku,jer ga mnogi smatraju logicnim nasljednikom Terrya.

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 12 avg 2017, 18:45

Sreća pa se protiv Tottenhama igra na Wembleyu, pa postoji neka nada da se bez pola ekipe može izvući povoljan rezultat. Nadajmo se najboljem.
Odbrana je ktitična, treba istresti za Van Dyka koliko god zatraže.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Ozren » 12 avg 2017, 19:12

Azphi-Christiansen-Rudiger
......Kante-Luiz.............
Moses...................Alonso
Willian-Morata-Pedro

To je najboljih 11 protiv Spursa, a na klupi osim Caballera nema seniroskog igraca.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Quinlan » 12 avg 2017, 19:33

Ma ja sam siguran da će ipak Christensen da veznog uz Kantera, jer protiv ekipe jačine Tottenhema staviti 2 do 3 nova igrača u odbrani je samoubistvo

Čak bi ja radi visine Azpia stavio u vezu najprije, ali nema ništa od toga isto :D

BALLACK
Postovi: 43
Pridružen/a: 01 avg 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BALLACK » 12 avg 2017, 19:54

Kao da je počela repriza svega onoga što se desilo nakon što se osvojila pretposljednja titula. Samo da konačni ishod ne bude isti kao i tada.

I tada se izgubio "superkup" od Arsenala. Prvo kolo na SB sa Svonsijem - crveni, spašavanje boda. Drugo kolo - bio derbi sa Sitijem, Begović nas spasio debakla. Uprava tek nakon toga reagovala i dovela Pedra i zamazala oči, i eto pobijedio se WBA u gostima uz mnogo sreće jer se i tada crveni dobio. I četvrto kolo (posljednje pred kraj transfer roka) - poraz od Palasa na SB. Uprava reagovala i dovela Đilobođija posljednji dan prelaznog roka. A ne treba zaboraviti da je tada prvenstvo ranije počelo zbog Evropskog prvenstva i imalo se više vremena za neke poteze nego sada, a ništa se nije uradilo.

Apsolutno je nemoguće bilo očekivati da uprava dovede sva željena pojačanja treneru. Međutim, nisu mu doveli niti jedno. Sigurno da nije lako to danas, al kad se samo sjetim da su Ridigera i Bakajoka potpisivali sedmicama, kako onda očekivati sada u posljednjih 20-tak dana nešto iole veće. Još i drugi klubovi vide kakva je situacija, pa biće nabijanja cijena igračima.

Prvenstveno sve ovo pišem i razlog frustracije je zbog našeg trenera. Ne može se opisati kakav bi bio gubitak da Conte ne bude više trener (otkaz, ostavka). Mislim da je zaslužio mnogo bolji tretman od ovoga zbog svega što je uradio u protekih godinu dana. Međutim, sigurno da u klubu ne funkcioniše sve kako bi i trebalo.

Ipak, nastaviću se nadati što skorijim promjenama.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 12 avg 2017, 20:00

Po meni je Cahill jedini standardni stoper i odigrao je extra proslu sezonu kao i pripreme Luiz je nastavio losu formu sa kraja prvenstva ...
Rudiger krampa, Kristansenu treba jos dosta da se uigra i da ojača...
Po meni najvece fule prelaznog roka su puštanje Koste, Zoume i Chalobaha... i jos dodas lošu srecu dobijes ovo al mislim ipak da cemo u top 4 zavrsiti...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Avatar
chelsea358
Postovi: 1088
Pridružen/a: 22 feb 2012, 14:52
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea358 » 12 avg 2017, 20:15

Azpi-Luiz-VVD
Moses-Kante_drinwater-Alonso
Pedro-Morata-Cupavi :kafa: :kafa:


Azpi-Luiz-Christiansen
Kante-Cupo
Moses-Alonso
Musonda-Morata-Pedro

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 12 avg 2017, 22:00

Nisam gledao utakmicu I mozda je I bolje,jbg realno sudija nas je masakrirao I zbog toga smo I izgubili,vidim Cahill dobio crveni karton,ono sto sam primjetio kod Cahilla je to sto na pocetku svake sezone pravi velike greske koje nas kostaju pobjeda,sjetimo se prosle sezone na pocetku koliko je Cahill grijesio I sta je napravio autogolova,a kako sezona odmice bude sve bolji.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 12 avg 2017, 22:11

Jednom je on pogrijesio a drugi put je bila opet greska sudije...
Inace uvjek nas ti maleri hoce i onaj zabi golcinu naku tako uvjek...
Na kraju je ave dobro proslo da je zavrsilo 3:0bilo bi katast vako smo pokazali da nismo buranija.

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la bluearmy » 12 avg 2017, 23:22

Gdje su oni što su molili Boga da se Matić proda, riješite gospodo ovu situaciju, :?: Fabregas pauzira Bakayoko povrijedjen, a Conte nema igrača na toj poziciji za iduću utakmicu. Luiz nije rješenje jer je i ovako rupa u odbrani.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 avg 2017, 00:00

Airwaves je napisao/la:Sad mozete vidjeti sta znaci Cahill kad ga nema nema ni odbrane...
A crveni kraton necu komentarisati...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk
pa falio nam igrac na terenu a ne sam cahill.

goni ga u tri lijepe.


inace cemu ovakvi postovi, morata odigrao 20ak minuta i vec se dize u nebesa, a do ove utkmice se kukalo.

s ovom utakmicom sve oci uprte su u upravu.
proslu sezonu smo startali s pobjedom, ali ni to nije bila uvjerljiva pobjeda. i trazili smo se do one utakmice s arsenalom, tek poslije smo zaredali onaj niz pobjeda.

protiv totenhama treba ici na bod, jer ce kokoske sigurno iskoristiti ovu situaciju i napasti svim silama.
ja bih ovde igrao oprezno, defanzivno i igrao na kontre. nemamo kvalitetan prvi tim da iznese ovakav pritisak i jos su tu nedovoljno iskusni mladici kao Boga, Musonda.
Cahill i Cesc 2-3 utakmice neigranja. Pedro bi mogao iducu zaigrati, ali najveci hendikep izostanak Hazarda.

Totenhamu treba otkinuti bod, jer ce i oni konkurisati za top4.

nisam nimalo razocaran ovom utakmicom, drago mi je da nas je kazna stigla odmah u startu, a posebno me opet raduje pozrtvovanost ekipe, posebno hail za onu akciju azpi-morata-luiz.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.