Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la joker90 » 30 sep 2017, 20:06

Kad vidim igru sa laznom devetkom, protjera me odmah.. :puke:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 30 sep 2017, 20:08

ovo ako izgubimo bice cista conteova krivica, ovako postavit ekipu na odmacem terenu je smijesno
pi.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 30 sep 2017, 20:22

Jedna velika nula. Nista.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 30 sep 2017, 20:24

City bolji i to je to.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 30 sep 2017, 20:25

Zaslužen poraz,autobus igrati na svom stadionu je van svake pameti.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la alex1991 » 30 sep 2017, 20:25

Sta reci na kraju... Zasluzena pobjeda Citya koji je u ovom trenutku bolja i zrelija ekipa i to je cinjenica.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

aqarius
Postovi: 3890
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 30 sep 2017, 20:29

Tweeds_10 je napisao/la:ovo ako izgubimo bice cista conteova krivica, ovako postavit ekipu na odmacem terenu je smijesno
Bravo..prvi put da baš nisam razumio šta je htio Konte.Ovdje je objeručke ponudio Pepunu sve što se moglo dati i ovj je to iskoristio.Prvo Fabregas,greška što je uopšte počeo,namjerno se koncetrišem na njega i pratim njegove kretnje i poteze i samo potvrđuje da ne može igrati protiv imalo jače ekipe.Desna strana ,Rudiger ispred azpi ne kontam šta ko tu igra ko bek ko krilo(veznjak),bili su dobri obojica ali ofanzivno ništa,ne kontam što odmah nije ispred stavio Pedra ili Wiliana ili Hazarda,jednostavno im je po toj strani sve dao.
Povreda Morate-po meni je odmah treba ući Miču,bezveze je potrošio Hazarda koji tu ništa nije mogao sam ,niti je mogao napred niti pomoći nazad
Wilian-odavno ga nisam vidio goreg,bukvalno svaku loptu koju je pipnuo je nečim zahebao,katastrofa.
Ovakom postavom bi bila patnja i protiv Qarabaga,,jednostavno mislim da je Conte debelo omanuo

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2587
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 30 sep 2017, 20:31

razbili nas,videli smo sta je sigurno da kristansen mora da igra i kada se luiz vrati i da fabregas i alonso pa i kejhil ne mogu da igraju i izdrze ritam sreda-subota,kao sto neko rece max ove sezone je top 4

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 30 sep 2017, 20:32

Lose,lose od nas jbg.Nisu nam sad stvorili bezbroj prilika,al nam nisu dali da igramo ama bas nikako.Pojeli su nas presingom.Nekako smo se I odupirali tome dok je Morata bio unutra,al kad on izadje haos.Kad je vidio ovaj helac od presinga,tad pogotovo ova Conteova taktika sa laznom devetkom nije imala smisla.

Jos onda uzmes da neki igraci uopste nisu bili na nivou tipa Hazarda,Williana I Fabregasa I dobijes ovo.Mislim da Hazard nije prosao nijednog covjeka citavu utakmicu.Jedini put kad je ova tzv taktika sa laznom devetkom dala rezultata je bila prosle sezone ali protiv j3benog Midlzbroa,ne mos to igrat protiv Sitija.Kazem sa Moratom smo bili solidni,ne bajni,ali solidni.Imali smo izleta do njihovog 16-erca.Onda do ulaska Micija nista.Kad je ovaj usao opet smo imali mozda 5 minuta neke igre i to je bilo to.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 30 sep 2017, 22:09

darker10 je napisao/la:Lose,lose od nas jbg.Nisu nam sad stvorili bezbroj prilika,al nam nisu dali da igramo ama bas nikako.Pojeli su nas presingom.Nekako smo se I odupirali tome dok je Morata bio unutra,al kad on izadje haos.Kad je vidio ovaj helac od presinga,tad pogotovo ova Conteova taktika sa laznom devetkom nije imala smisla.

Jos onda uzmes da neki igraci uopste nisu bili na nivou tipa Hazarda,Williana I Fabregasa I dobijes ovo.Mislim da Hazard nije prosao nijednog covjeka citavu utakmicu.Jedini put kad je ova tzv taktika sa laznom devetkom dala rezultata je bila prosle sezone ali protiv j3benog Midlzbroa,ne mos to igrat protiv Sitija.Kazem sa Moratom smo bili solidni,ne bajni,ali solidni.Imali smo izleta do njihovog 16-erca.Onda do ulaska Micija nista.Kad je ovaj usao opet smo imali mozda 5 minuta neke igre i to je bilo to.
Ovo je bio konteov poraz... prvo greska kod povrede Morate trebao je ubaciti Michya pa onda williana umjesto fabregasa a on ubaci formaciju 7-1-2 bukvalno.
Zadovoljan sam igrom odbrane Rudigera-Christansena-Cahilla.

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 30 sep 2017, 23:02

Poslednju liniju stvarno treba pohvaliti, bili su pod ogromnim pritiskom danas. Zbog njih mi je krivo sto nije uzet bar bod, ostali stvarno ispod svakog nivoa, jos smo delovali kao mesarska ekipa citav mec.

Idemo dalje.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 30 sep 2017, 23:19

Airwaves je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Lose,lose od nas jbg.Nisu nam sad stvorili bezbroj prilika,al nam nisu dali da igramo ama bas nikako.Pojeli su nas presingom.Nekako smo se I odupirali tome dok je Morata bio unutra,al kad on izadje haos.Kad je vidio ovaj helac od presinga,tad pogotovo ova Conteova taktika sa laznom devetkom nije imala smisla.

Jos onda uzmes da neki igraci uopste nisu bili na nivou tipa Hazarda,Williana I Fabregasa I dobijes ovo.Mislim da Hazard nije prosao nijednog covjeka citavu utakmicu.Jedini put kad je ova tzv taktika sa laznom devetkom dala rezultata je bila prosle sezone ali protiv j3benog Midlzbroa,ne mos to igrat protiv Sitija.Kazem sa Moratom smo bili solidni,ne bajni,ali solidni.Imali smo izleta do njihovog 16-erca.Onda do ulaska Micija nista.Kad je ovaj usao opet smo imali mozda 5 minuta neke igre i to je bilo to.
Ovo je bio konteov poraz... prvo greska kod povrede Morate trebao je ubaciti Michya pa onda williana umjesto fabregasa a on ubaci formaciju 7-1-2 bukvalno.
Zadovoljan sam igrom odbrane Rudigera-Christansena-Cahilla.

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk
Pa dobro.Njegov je poraz iz perpektive toga sto uopste izgleda nije racunao na mogucnost povrede za Moratu.Poslije njegovog izlaska je izgledalo ko da nemaju pojma sta da rade,a ponavljam dotad smo izgledali sasvim solidno i naprijed,a i nazad.Michy nije sposoban da vodi liniju,a pogotovo ne u ovakvoj utakmici jbg.To cu mislit sve dok me jednom ne demantuje,ali opet je po meni bio bolje rjesenje od Williana koji je stvarno u katastrofalnoj formi.Inace sva ova ofanzivna trojka iza Morate igra dosta slabo na pocetku sezone.Jbg pocinjem se brinut i za Hazarda,sad ce oktobar a jos nije procepio.Nek prodje jos koje kolo da ne da gol i pritisak na njega ce bit ogroman da se ne ponovi ona sezona otprije dvije godine.Pedro je eto dao onaj gol protiv Stokea,al dosta tanko zasad.Willian katastrofa i ne pokazuje znakove zivota iz utakmice u utakmicu.

Sve u svemu idemo dalje.Slijede tri nesto lakse utakmice protiv Palacea,Watforda i Bournemoutha prije utakmice sa Unitedom kuci.Dakle u naredne 3 utakmice ne bi smjeli ispustit bodove,pa onda protiv Uniteda igramo za povratak u borbu :D

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 30 sep 2017, 23:49

Hitno treba traziti zamjenu za Fabregasa i tek bi onda ova formacija 3-5-2 imala nekog smisla, ovako je Fabregas u vecini utakmica igrac manje.
slika

Slika sve govori, 2 nasa nasuprot 7 protivnickih igraca...
CFC <3

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la harry_90 » 01 okt 2017, 00:22

Sta sad izgubili smo,nije prvi ni posljednji poraz,ljudi su bili bolji,cestitaj im i idemo dalje..a ne sad bi neki trazili zamjene itd..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 01 okt 2017, 00:22

Fabregas los ove sezone, licnog sam misljenja da nas je on i kostao pobjede protiv Arsenala, tad nista nije pokazao. Ne racunam kad podvali jednom dva puta loptu iza odbrane.



Sent from my E6653 using Tapatalk

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 01 okt 2017, 00:55

Steta sto nismo ostavili Cheeka bio bi dobar sad umjesto fabregasa ...
Ova formacija je pre-pre defanzivna na nivou nekih mesarskih ekipa vala koliko god da su jaci mogao je bar probati nešto ili zaigrati sa 4 nazad al eto.... bakayoko samo protiv ovakvih ekipa treba igrati vrlo je los tehnicki obican pas od 2metra mu tesko pada, treba mu vremena da se privikne da u epl nema da imas vremena da razmislis kome ces dodati nego sto prije naci riješenje...

Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2587
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 01 okt 2017, 01:09

dobro ce nam doci drinwater za ovakve utakmice kada se oporavi,on je dobar pod pritiskom a ima dobar pas da izbaci moratu i azara napred kao nekad vardija.

Avatar
darker10
Postovi: 10800
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 01 okt 2017, 11:23

ZOGLI je napisao/la:dobro ce nam doci drinwater za ovakve utakmice kada se oporavi,on je dobar pod pritiskom a ima dobar pas da izbaci moratu i azara napred kao nekad vardija.
Ja I zab za njega hahah.Pise li gdje kad bi se mogao vratit?

Avatar
jose
Postovi: 8553
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 01 okt 2017, 11:32

Na Bridžu ove sezone samo jedna pobjeda u 4 utakmice. Nekad je to bila neosvojiva tvrđava.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Texi » 01 okt 2017, 12:23

Conte jedini krivac za poraz. Fabregas u startnih 11 umesto Williana, zatim uvodi Williana umesto Morate... Tu se odmah videlo da ne ide na pobedu. Takvim pristupom se ne može do titule, ali izgleda da mu to nije cilj za ovu sezonu. Samo onda ne znam šta mu je cilj, jer onako kako smo igrali juče, ne može se igrati protiv Barse, Reala, PSG, Bajerna, Sitija, Dortmunda... To može da prođe protiv Atletica, Rome, Totenhema, Uniteda, Liverpula, eventualno Juventusa i Napolija.

Baš sam razočaran kad čovek u 7. kolu ide na bod kući i na kraju završi na -6. Ima još da se igra 31 utakmica, pa bar pokušaj...
I think I'm a pussy one.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.