Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
chelsea4ever
Postovi: 905
Pridružen/a: 19 nov 2009, 14:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la chelsea4ever » 21 okt 2017, 20:30

U januaru se mora dovesti lijevi bek jer Alonso ostavlja previse prostora nazad, a i previse je lijen igrac za poziciju na kojoj igra. A trebalo bi pokusati dovesti i verattia iz PSG-a jer moraju prodavati igrace sad u januaru zbog FFP-a i onda prodati Fabregasa u italiju, vidim ima dosta zainteresovanih..
CFC <3

Avatar
darker10
Postovi: 10803
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 okt 2017, 11:17

Fale nam ba ovi koji su povrijedjeni I to je to.Popivodu cak jos nismo ni vidjeli u akciji.Covjek kad se oporavi i zaigra bit ce ko pojacanje usred novembra :D Ali hajde,bitno je da nekako uzmemo to trece mjesto na kraju,a i drugo je moguce obzirom da United nije nesto narocito dobar.City izgleda predobar da bi ispustio 25 bodova do kraja koliko ce nam vjerovatno trebat da bi ih prestigli i to ako mi odigramo perfektno do kraja sezone sto je malo vjerovatno.Jednostavno Burnley i Palace nam se nisu smjeli desit.Palace nas otrese,pa eno jucer protiv Newcastlea nisu imali sut u okvir gola,te im ona 2 gola protiv nas ostaju jedina koja su dali dosad.Smijesno sta smo sebi dopustili u toj utakmici.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 22 okt 2017, 14:36

ma nama je vrh ove sezone top 4, sto zbog nase forme sto zbog onih vanzemaljaca u plavom dijelu manchestera

cim to shvatimo nece bit nerviranja vise :D
pi.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 22 okt 2017, 19:46

Palace ne bi bio problem u nekoj drugoj njihovoj fazi, recimo prosle sezone kod kuce kad smo izgubili. Ali sada, zaista poraz i nastup zbog kojeg zasluzujemo da patimo...Pobeda od 0-5 u Liverpoolu i pobeda 1-0 protiv Burnleya kod kuce vrede isto, jbg. Dzaba sto si dobio Tottenhem...

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 23 okt 2017, 15:11

Vec godinu dana od raskurcavanja cete bivseg nam velikog trenera, kao uvod u sampionski mars.

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 23 okt 2017, 17:34

Nama je problem igranje Fabregasa.Cesc je u svakom svom elementu limitiran za nivo koji je potreban za nasu igru i igru u ligi prvaka.Doći će Kante ali opet ce Cesc biti tu sto nam je uvijek igrac manje u polju.Pogledajte njihov drugi gol..i pratite njegove kretnje(sporo,mlako,kilavo)čitavo vrijeme kao leptir skakuće iza njihovog igraca .Treba nam brzi,mlađi,fizički dominantniji igrač..a idealan za to je Radja Naingolan iz Rome..extra tip veznjaka..tehnički veoma dobar,trkački perfektan,tip igrača kakvog smo nekada imali u Macaleleu..

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 23 okt 2017, 18:04

aqarius je napisao/la:Nama je problem igranje Fabregasa.Cesc je u svakom svom elementu limitiran za nivo koji je potreban za nasu igru i igru u ligi prvaka.Doći će Kante ali opet ce Cesc biti tu sto nam je uvijek igrac manje u polju.Pogledajte njihov drugi gol..i pratite njegove kretnje(sporo,mlako,kilavo)čitavo vrijeme kao leptir skakuće iza njihovog igraca .Treba nam brzi,mlađi,fizički dominantniji igrač..a idealan za to je Radja Naingolan iz Rome..extra tip veznjaka..tehnički veoma dobar,trkački perfektan,tip igrača kakvog smo nekada imali u Macaleleu..

Upravo to Fabregas je dobar za ekipe koje se grcevito brane protiv nas pa moze eventualnim pasom rijesiti utakmicu, ali za ekipe koje se nadigravaju sa nama u sredini je igrac manje.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 23 okt 2017, 23:14

Smjesno da godinama u ovom izboru najboljih 11 nema Hazarda ,zasto se mora podcjenjivat engleska liga ,gledat marketing ili sl.nisam njegov fan ali sto se tice igre 1 na 1 najbolji na sviju tu uz messija a nikad ga nije bilo u sirem izboru pogotovo sad kad je izdominiro najjacom ligom svjeta.za Kantea necu ni spominjat

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ANTIFA ! » 23 okt 2017, 23:28

KpbKaka22 je napisao/la:Smjesno da godinama u ovom izboru najboljih 11 nema Hazarda ,zasto se mora podcjenjivat engleska liga ,gledat marketing ili sl.nisam njegov fan ali sto se tice igre 1 na 1 najbolji na sviju tu uz messija a nikad ga nije bilo u sirem izboru pogotovo sad kad je izdominiro najjacom ligom svjeta.za Kantea necu ni spominjat

Upravu si, ne ide mi u glavu po cemu je Iniesta zasluzio da bude u momcadi godine. :roll:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la exampLe. » 24 okt 2017, 06:49

Nema ga jer ne igra u La Ligi, nabijem ih. :D

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 24 okt 2017, 10:48

ANTIFA ! je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:Smjesno da godinama u ovom izboru najboljih 11 nema Hazarda ,zasto se mora podcjenjivat engleska liga ,gledat marketing ili sl.nisam njegov fan ali sto se tice igre 1 na 1 najbolji na sviju tu uz messija a nikad ga nije bilo u sirem izboru pogotovo sad kad je izdominiro najjacom ligom svjeta.za Kantea necu ni spominjat

Upravu si, ne ide mi u glavu po cemu je Iniesta zasluzio da bude u momcadi godine. :roll:
FIFA-in izbor je inače uvijek bilo sranje. Drago mi je da se izbor za "Zlatnu loptu" ponovo odvojio od FIFA-e i da će se ovaj FIFA-in izbor vratiti u anonimnost, kakav je bio i prije ujedinjenja sa izborom za Zlatnu loptu France football-a.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Quinlan » 25 okt 2017, 19:23

veceras smo na areni 2, pa eto da znate :D

bas me zanima koliko Conte ozbiljno shvata ovaj kup i kakav ce sastav izvesti, ali u svakom slucaju ocekujem Michya, a nadam se Mosundi i cak Kennedyu lijevo :mrgreen:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Quinlan » 25 okt 2017, 19:47

slika

Popivoda napokon, Kennedy, Musonda i cak Ampadou :tokralju: :tokralju: meni super sastav :opaopa:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 25 okt 2017, 19:56

Ma odlican sastav izmjesan maksimalno. Drikwater ce biti savrsen sad kad nema kantea tako da mu treba utakmica. Ocekujem dobre partije musonde i ampadoua :).

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la topnik1 » 25 okt 2017, 20:16

Quinlan je napisao/la:slika

Popivoda napokon, Kennedy, Musonda i cak Ampadou :tokralju: :tokralju: meni super sastav :opaopa:
I kod vas neki Sterling,nisam to upratio do sada ,jel u srodstvu s Rahimom,makar po mlijeku ako nije u krvnom :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 25 okt 2017, 21:12

MUsonda assist :)
EDIT:
Cahill barata loptom ko ja kad sam imao 5 godina.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Quinlan » 25 okt 2017, 21:36

Super poluvrijeme, potpuna kontola utakmice, odbrana perfektna, Zappa po meni najbolji
Ampadou prvih 20tak min dodavao prvom do sebe, kasnije se malo oslobodio pa pokusao i par dugih lopti, Popivoda nije bas ba nivou, ali jedva cekam njega vidjeti spremnog i kad klikne sa ekipom jer ima jednu od najboljih dugih lopti, dijagonala njegova :bale: mislim cak da ce Pedro to najbolje iskoristiti :mrgreen: osim Morate jer jbg on ce biti meta vecine tih lopti
Musonda Seniore molim te hrani ovog sina svog, puhnu i uzmu mu loptu :mrgreen:

sve u svemu super poluvrijeme, ko da igramo sa drugoligasima nekim :kafa:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Quinlan » 25 okt 2017, 22:14

kako je ovdje 1-0 jos uvijek nije mi jasno :rol: :rol: razbise nas ljudi, sta im bi na poluvremenu boga pitaj :thumbdown:

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Quinlan » 25 okt 2017, 22:41

jest da sam sa sobom pisem, ali kakav gol Williana :tokralju: :tokralju: kako je zavrnuo :tokralju: :tokralju:
na kraju se morao i gol primiti, ali neka zasluzili su ga zabiti, drugo poluvrijeme su bili dosta bolji, ali eto proslo se :thumbup:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9096
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 25 okt 2017, 22:44

Ma fino smo prosli realno momci su dobro odigrali posebno prvo poluvrijeme vecina ih je golobrada. Musonda asistencija al je podbacio veceras nije bilo toliko prodora kao u onoj zadnjoj tekmi. Dobro sve u svemu idemo dalje trebaju ova djeca igrati oba kupa.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.