Chelsea FC - transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la topnik1 » 01 sep 2015, 17:20

Sky Sports News HQ ‏@SkySportsNewsHQ 39s40 seconds ago
BREAKING: Sky ****: Chelsea fail with two bids for PSG defender Marquinhos. #SkyDeadlineDay #SSNHQ
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!


Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la alex1991 » 01 sep 2015, 19:15

Dosao da bi otisao na posudbu :facepalm:
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
FK2015
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 nov 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FK2015 » 13 nov 2015, 18:16

Tuttosport believe that Chelsea are now willing to sell Oscar, and Juventus are at the front of the queue.
Jose Mourinho,Jose,Mourinho,Jose Mourinho,Jose Mourinho.
Stand up for the special one.
Jose Mourinho one of us.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 13 nov 2015, 20:23

ima Boga, konacno.

Avatar
FK2015
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 nov 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FK2015 » 15 nov 2015, 08:36

ESPN FC are reporting:Chelsea are considering cancelling Falcao's loan spell in January to free up space for a new striker.

Chelsea are understood to have identified Bayer Leverkusen's Javier Hernandez and Valencia's Paco Alcacer as potential replacements in the January transfer window.
Jose Mourinho,Jose,Mourinho,Jose Mourinho,Jose Mourinho.
Stand up for the special one.
Jose Mourinho one of us.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Airwaves » 15 nov 2015, 09:27

Kakva su ta dvojica ja ih nikad gledao nisam.

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la JFH9 » 15 nov 2015, 10:16

Airwaves je napisao/la:Kakva su ta dvojica ja ih nikad gledao nisam.
Nikad nisi gledao Chicharita? :D
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
FK2015
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 nov 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FK2015 » 15 nov 2015, 11:13

Airwaves je napisao/la:Kakva su ta dvojica ja ih nikad gledao nisam.
Nikad nisi gledo Paca Alcacera?
Jose Mourinho,Jose,Mourinho,Jose Mourinho,Jose Mourinho.
Stand up for the special one.
Jose Mourinho one of us.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la wadethegreat » 15 nov 2015, 12:19

Paco mnogo bolja opcija. Ja cekam zamjenu griezmann costa na zimu :kafa:. Ako ode oscar nadam se fabregasu na 10 a iza matic ruben ali to su puste zelje sigurno ce doci nova 10tka.

Avatar
Frankie
Postovi: 2354
Pridružen/a: 19 maj 2013, 13:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Frankie » 15 nov 2015, 13:03

Ako je vjerovati Miroru Kosta i Falcao nas napustaju u januaru. Ja sam za :mrgreen:

Moja zelja je Calhanoglu, ali sanse da dode su skoro nikakve. Kakav bi to samo bio upgrade u odnosu na Oscara i Fabregasa.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: RE: Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Airwaves » 15 nov 2015, 14:34

JFH9 je napisao/la:
Airwaves je napisao/la:Kakva su ta dvojica ja ih nikad gledao nisam.
Nikad nisi gledao Chicharita? :D
Jesam njega al onog drugog nisam gledo onog Pace kako se vec zove, ne bi volio Chicharita

aqarius
Postovi: 3856
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la aqarius » 15 nov 2015, 16:00

Chicarito ti je potrošen igrač...on se trebao dovesti prije 5 god.ako hoćeš da od njega imaš koristi.Naša skauting služba ti je živa k a r i n a,nevjerovatno da ne mogu da primjete igrača koji ima 22-23 god a da bi mogao nešto da vrijedi...Igrač koji nama treba je Hary Cane iz Titenhema,onaj Aubemajong,,kako se kaže...Čakanoglu,Draxler ,da nismo prodali De Bruyna,,,Grizman,..gdje samo nađoše Chicarita..otpala mu k i t a...mi smo kraljevi pogrešnih investicija,,kao dom penzionera,da pokušam nabrojati poznate face koje smo masno platili,a već bili potrošeni ili se nisu baš snašli(Ševčenko,Mutu,Anelka,Qadrado,možda i Ballack,Fabregas,Falcao..ima ih garant još 10 ali mi se neda sad kontati..)

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9031
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la wadethegreat » 15 nov 2015, 16:42

aqarius je napisao/la:Chicarito ti je potrošen igrač...on se trebao dovesti prije 5 god.ako hoćeš da od njega imaš koristi.Naša skauting služba ti je živa k a r i n a,nevjerovatno da ne mogu da primjete igrača koji ima 22-23 god a da bi mogao nešto da vrijedi...Igrač koji nama treba je Hary Cane iz Titenhema,onaj Aubemajong,,kako se kaže...Čakanoglu,Draxler ,da nismo prodali De Bruyna,,,Grizman,..gdje samo nađoše Chicarita..otpala mu k i t a...mi smo kraljevi pogrešnih investicija,,kao dom penzionera,da pokušam nabrojati poznate face koje smo masno platili,a već bili potrošeni ili se nisu baš snašli(Ševčenko,Mutu,Anelka,Qadrado,možda i Ballack,Fabregas,Falcao..ima ih garant još 10 ali mi se neda sad kontati..)
Chicharito kad bi dosao bio bi druga opcija ne prva a lik trenutno rastura u leverkuzenu tako da nije bas potrosen. Ako je istina ovo sve za costu (sumnjam) dovesce se najvjerovatnije griezmann kao prva opcija. Nisam za to da se pravi remont ekipe u januaru ali kod nas je to neophodno ocekujem jako interesantan prelazni rok sto se chelsea tice.

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la Airwaves » 15 nov 2015, 18:40

aqarius je napisao/la:Chicarito ti je potrošen igrač...on se trebao dovesti prije 5 god.ako hoćeš da od njega imaš koristi.Naša skauting služba ti je živa k a r i n a,nevjerovatno da ne mogu da primjete igrača koji ima 22-23 god a da bi mogao nešto da vrijedi...Igrač koji nama treba je Hary Cane iz Titenhema,onaj Aubemajong,,kako se kaže...Čakanoglu,Draxler ,da nismo prodali De Bruyna,,,Grizman,..gdje samo nađoše Chicarita..otpala mu k i t a...mi smo kraljevi pogrešnih investicija,,kao dom penzionera,da pokušam nabrojati poznate face koje smo masno platili,a već bili potrošeni ili se nisu baš snašli(Ševčenko,Mutu,Anelka,Qadrado,možda i Ballack,Fabregas,Falcao..ima ih garant još 10 ali mi se neda sad kontati..)
Kako si Torresa zaboravio hahaha

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 15 nov 2015, 22:29

taj chicharito je znao samo zabiti protiv nas. goni ga u pm, treba nam nesto bolje

sta je sa lacazetteom, lik je prosle godine bio masinerija, bar su tako govorili

Avatar
FK2015
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 nov 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FK2015 » 16 nov 2015, 13:46

Mourinho has provided a list of additions he wants and also names of players he wants to sell. (Evening Standard)

It is believed the club accept that mistakes were made in the summer, which is one of the reasons why they are prepared to stand by Mourinho

The club will make significant funds available to Mourinho to strengthen in the new year. (Evening Standard)

Mourinho was frustrated as he missed out on a number of top targets, including John Stones, Pogba, Marquinhos & Benteke. (Evening Standard)

Mourinho is looking to improve his options across the team & wants #CFC to make another approach for Stones & Marquinhos. (Evening Standard)

A striker is also a priority with Shakhtar star Alex Teixeira on Mourinho's wish-list, along with Lyon’s Lacazette. (Evening Standard)
Jose Mourinho,Jose,Mourinho,Jose Mourinho,Jose Mourinho.
Stand up for the special one.
Jose Mourinho one of us.

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la JFH9 » 16 nov 2015, 17:08

Kakav je Lacazette ove sezone, znam da je prosle bio zvjer, ali ove ga nisam bas pratio?
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
FK2015
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 nov 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FK2015 » 17 nov 2015, 13:57

Juventus are understood to be in London to discuss a permanent deal with Chelsea for Juan Cuadrado, who has been on loan.(Mail)
Jose Mourinho,Jose,Mourinho,Jose Mourinho,Jose Mourinho.
Stand up for the special one.
Jose Mourinho one of us.

Avatar
FK2015
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 nov 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Chelsea FC - transferi

Post Postao/la FK2015 » 17 nov 2015, 14:12

Jose Mourinho has decided to sell Diego Costa, Eden Hazard, Nemanja Matic and Oscar in January, according to reports. [Sport]
Jose Mourinho,Jose,Mourinho,Jose Mourinho,Jose Mourinho.
Stand up for the special one.
Jose Mourinho one of us.

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.