FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la AllGunsBlazing » 23 jan 2015, 23:34

Sta ovo vidim neki porede panja Lewata sa Benzemom? Svasta.
Celik!3,2,2.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Saurman » 23 jan 2015, 23:37

Ti bi se trebao povući sa foruma na neko vrijeme nakon one izjave od prije dva dana kako Drogba nije klasa.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la phily » 23 jan 2015, 23:48

AllGunsBlazing je napisao/la:Sta ovo vidim neki porede panja Lewata sa Benzemom? Svasta.
:facepalm:
slika
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 00:07

Saurman je napisao/la:Ti bi se trebao povući sa foruma na neko vrijeme nakon one izjave od prije dva dana kako Drogba nije klasa.
Naravno da nije WC klasa. A da je vrlo dobar igrac jest. Il' ti to hoces reci da je pomenuti dobar kao jedan Gerd Muller? Ili Henry? ILi Ronaldo? Ni blizu ovih igraca, a oni su bili WC igraci.

A nije ovdje prica o Drogbi. Vec o Lewatu. Igracu koji u najjacoj ekipi lige ima smijesan ucinak, a kofol bolji od Benzeme.
Celik!3,2,2.

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la muamerc » 24 jan 2015, 00:16

Sto se tice Lewe nezahvalno je spominjati njegovu statistiku zbog cjnjenice da igra u timu Pepa Guardiole. Kod Pepa ni Ibrahimovic nije imao statistiku a kako bi to ovaj imao. Prati malo bolje nase igre i vidjet ces sta Pep forsira, koga i kakvu igru. Vidjet ces koliko Lewa radi za svaku loptu, vraca se, ucestvuje u igri, radi sa sredinom, dodaje, asistira... Zbog toga njegov ofanzivni ucinak trpi. Na zalost, Lewa nije Messi. Uprkos tome imao je 10 golova na 24 tekme sto i nije toliko lose.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la anelbavarac » 24 jan 2015, 00:51

AllGunsBlazing je napisao/la:Naravno da nije WC klasa. A da je vrlo dobar igrac jest. Il' ti to hoces reci da je pomenuti dobar kao jedan Gerd Muller? Ili Henry? ILi Ronaldo? Ni blizu ovih igraca, a oni su bili WC igraci.


Jel' bolji od Girouda?

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 14:22

anelbavarac je napisao/la:
Jel' bolji od Girouda?
Nije. :mrgreen: :mrgreen: Jel Levat bolji od Girouda? :mrgreen: Igra u najdominatnijoj ekipi lige, a ovdje se spominje borba kao njegova odlicna kvaliteta. Kad golova nema, mora to biti :mrgreen:
Celik!3,2,2.

Avatar
Scouser1892
Postovi: 439
Pridružen/a: 19 jan 2015, 03:30
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Scouser1892 » 24 jan 2015, 14:27

Nemojte na AGB. Njemu je Giroud bolji od Drogbe. To moze izjaviti samo neko ko ne prati fudbal ili ga prati preko fb stranica i rezultata.com

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 jan 2015, 15:03

Scouser1892 je napisao/la:Nemojte na AGB. Njemu je Giroud bolji od Drogbe. To moze izjaviti samo neko ko ne prati fudbal ili ga prati preko fb stranica i rezultata.com
A ti si lazov. Ja to nisam nigdje napisao.
Celik!3,2,2.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Centre forward » 24 jan 2015, 17:41

Ne možeš poredit' Drogbu i Olivera. Drogba je bio najveći kad je to trebalo. Njegov gol u finalu LP je veći nego cijela Oliverova karijera (do sada). Još veća glupost je poredit' Benza i Roberta. Ja sam iskreno mislio da će Benz bit' mnogo veći igrač. Od njega se pravio novi Henry (kapa dole majstore). Od igara u Lyonu on nije napravio skoro nikakav napredak. Igrač koji profituje od dobre ekipe i uigranog sistema, nešto slično ko Pike(neakd bilo). Lewa je sa mnogo manjim timom pravio velike stvari i nebrojeno puta bio najbolji igrač svoje ekipe. Lewa je klasa za Francuza. :cool:

Ja Roberta ne bi mijenj'o za Suareza i Costu u paketu, ha ya. :opaopa:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Clutch » 26 jan 2015, 18:43

Centre forward je napisao/la:Ne možeš poredit' Drogbu i Olivera. Drogba je bio najveći kad je to trebalo. Njegov gol u finalu LP je veći nego cijela Oliverova karijera (do sada). Još veća glupost je poredit' Benza i Roberta. Ja sam iskreno mislio da će Benz bit' mnogo veći igrač. Od njega se pravio novi Henry (kapa dole majstore). Od igara u Lyonu on nije napravio skoro nikakav napredak. Igrač koji profituje od dobre ekipe i uigranog sistema, nešto slično ko Pike(neakd bilo). Lewa je sa mnogo manjim timom pravio velike stvari i nebrojeno puta bio najbolji igrač svoje ekipe. Lewa je klasa za Francuza. :cool:

Ja Roberta ne bi mijenj'o za Suareza i Costu u paketu, ha ya. :opaopa:
Pogledaj ponekad utakmicu francuske reprezentacije i shvatićeš kakvu nebulozu si napisao. Benzema je sistem.
Tamo sav njegov kvalitet dolazi do izražaja, dok je u Realu drugačije i tu niti jedan napadač na svijetu ne može imati brojke kakve bi kvalitetom i klasom trebao da ima jer je to nemoguće ako nisi target man (a nije), i ako kraj sebe imaš gol mašinu kakva je Ronaldo. Ali Realu je upravo Benzema perfect fit napadač jer je i bez lopte strašno koristan.

Na ostatak napisanih tvrdnji se ne vrijedi osvrtati. Očito da Benzemu nisi gledao više od 5 puta u životu, ili jednostavno nemaš pojma.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la thulkazal » 26 jan 2015, 19:12

Benzema i "perfect fit" za Real :facepalm: On ne može nikako biti "perfect fit" za Real jer mu treba lopta u nogama, u čemu je dobar i brz, a zna se dobro kome lopta ide prvo a vala i drugom. Uostalom on je loš u igri bez lopte i korištenju prostora, ne baš dobar finisher što mu sve to valjda treba da bi bio taj "perfect fit" za Real :crazy:

Isto ovaj Real pokazuje sve njegove najveće nedostatke pa taj "profit" i ponekad nije tako... Zanimljivo da prije godinu dana 95% navijača Reala ga je tjeralo, pljuvalo i klelo...

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Clutch » 26 jan 2015, 19:36

thulkazal je napisao/la:Benzema i "perfect fit" za Real :facepalm: On ne može nikako biti "perfect fit" za Real jer mu treba lopta u nogama, u čemu je dobar i brz, a zna se dobro kome lopta ide prvo a vala i drugom. Uostalom on je loš u igri bez lopte i korištenju prostora, ne baš dobar finisher što mu sve to valjda treba da bi bio taj "perfect fit" za Real :crazy:
Benzema je igrač koji se izvlači po loptu i učestvuje u građenju akcija, a to rezultira izvlačenjem protivničkih stopera van odbrambene linije. On u Realu nema ulogu da koristi prostor nego da otvara prostor drugima, što radi fantastično. Real je ubojit s krilnih pozicija, a za to velike zasluge ima upravo Benzema.
Naravno da je perfect fit. Uostalom, nije bez razloga već 5 godina tu gdje jeste. Jedan Higuain, koji je u Madridu bio itekako omiljen i na putu da postane legenda kluba, je prodan jer se nije mogao izboriti za minute pored Karima.
Zanimljivo da prije godinu dana 95% navijača Reala ga je tjeralo, pljuvalo i klelo...
Netačno.
Benzemin jedini problem je qrcobolja koja ga zadesi s vremena na vrijeme, pa je zbog toga bio kritikovan. Toga je sada dosta manje, pa otud i manje kritika na njegov račun.

@CF, 2014. godina:

slika

+ 22 asistencije

i onda ga neko uporedi s Lewom :tokralju:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Centre forward » 26 jan 2015, 20:07

Benzema u ozbiljnijoj akciji učestvuje samo ako se radi o betonaži, pobra. Statistika koja pokazuje 3 il' četvrti pogodak nekoj od ekipa sa dna tablice Primere, i to nakon što je sirotinji isključen neki igrač koji je Ronaldu vrijeđ'o tetku te tako prekršio ustav Monarhije. Gled'o sam ja Tricolore, oo jašta neg'. Gled'o sam ih kad su u napadu imali ozbiljnije igrače i sv'etsku klasu, Anrija i Davida recimo i sad kad nastupaju prosječni Karim i ispodprosječni Oliver. Ja znam da ti ne pamtiš zlatno doba Galskog fudbala al' fala Bogu sad svako ima net pa čačkaj i sl. Neko je od moderatora il' čak onaj čiko admin rek'o da na temama Iberskog fudbala ima najviše aolescenata i puberetlija, fakat je čojk u pravu.

PS: Nećemo poredit' Karima i Lewangolskog da ti ne bi odredili dijagnozu;
PS2: Živio. :thumbup:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Clutch » 26 jan 2015, 20:14

:urnebes:

Živio.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Omerbavarac » 26 jan 2015, 21:55

Centre forward je napisao/la: PS: Nećemo poredit' Karima i Lewangolskog da ti ne bi odredili dijagnozu;
:lol: :lol: :tokralju:

Jos samo da obrvar naleti pa da misevi upotpune kolo. :beba:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11624
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la AllGunsBlazing » 27 jan 2015, 01:01

Benzema naravno nije kvaliteta Henrya, ali je zato klasa za Lewata.
Celik!3,2,2.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la JoseMourinho » 27 jan 2015, 01:48

Clutch je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:Ne možeš poredit' Drogbu i Olivera. Drogba je bio najveći kad je to trebalo. Njegov gol u finalu LP je veći nego cijela Oliverova karijera (do sada). Još veća glupost je poredit' Benza i Roberta. Ja sam iskreno mislio da će Benz bit' mnogo veći igrač. Od njega se pravio novi Henry (kapa dole majstore). Od igara u Lyonu on nije napravio skoro nikakav napredak. Igrač koji profituje od dobre ekipe i uigranog sistema, nešto slično ko Pike(neakd bilo). Lewa je sa mnogo manjim timom pravio velike stvari i nebrojeno puta bio najbolji igrač svoje ekipe. Lewa je klasa za Francuza. :cool:

Ja Roberta ne bi mijenj'o za Suareza i Costu u paketu, ha ya. :opaopa:
Pogledaj ponekad utakmicu francuske reprezentacije i shvatićeš kakvu nebulozu si napisao. Benzema je sistem.
Tamo sav njegov kvalitet dolazi do izražaja, dok je u Realu drugačije i tu niti jedan napadač na svijetu ne može imati brojke kakve bi kvalitetom i klasom trebao da ima jer je to nemoguće ako nisi target man (a nije), i ako kraj sebe imaš gol mašinu kakva je Ronaldo. Ali Realu je upravo Benzema perfect fit napadač jer je i bez lopte strašno koristan.

Na ostatak napisanih tvrdnji se ne vrijedi osvrtati. Očito da Benzemu nisi gledao više od 5 puta u životu, ili jednostavno nemaš pojma.
Ti se šališ??? Benzema koji preko godinu nije dao gola u repci o njemu pričaš kao no.1 francuske repke?

Majke ti jesil ti normalan?

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Greivis » 27 jan 2015, 02:28

Benzema je bolji igrac od Levata. I to ne malo bolji.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Odg: FC Bayern Munchen (opšta diskusija)

Post Postao/la Clutch » 27 jan 2015, 12:26

JoseMourinho je napisao/la:Ti se šališ??? Benzema koji preko godinu nije dao gola u repci o njemu pričaš kao no.1 francuske repke?

Majke ti jesil ti normalan?
Otkad se period od oktobra 2014. pa do januara 2015. računa kao "preko godinu dana" ?
Ili ne računaš prijateljske utakmice? Dobro.
Otkad se period od juna 2014. pa do januara 2015. računa kao "preko godinu dana"? :tokralju:

:damn:

I još me pita da li sam normalan :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.