FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 26 jul 2017, 19:20

Nije jedina dobra utakmica ova protiv Chelseaja, odlican je bio i protiv Atletico Madrida. Prodaja je logicna i za njega i za klub, klub se okrece Goretzki i u ovoj guzvi u veznom redu Renato nece minute vidjeti a on zeli da igra vise nego prosle godine.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 26 jul 2017, 19:21

Mnogo bolji nego Sanches koji od prve pa do zadnje utakmice na terenu izgledao kao da je pao s Marsa.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 26 jul 2017, 19:27

Muller bačen u vatru protiv Sportinga i odmah odigrao fantastičnu utakmicu zabio gol.
Alaba je imao period adaptacije i nekih ne tako dobrih utakmica, ali je izrastao u odličnog igrača kod Gaala.
Penali protiv Reala on prvi prilazi i šuta.

Ajd navedite mi jednu utakmicu Sanchesa da je igrao odličan fudbal, protiv Chelsea je bio solidan ništa posebno tako da ta utakmica (koja je još i prijateljska) ne ulazi u opticaj. Protiv Atletica je isto bio solidan, ni tu ništa posebno. Jednostavno za 35 miliona pokazao je jedno veliko ništa.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 26 jul 2017, 19:32

Talentom nisu sigurno, a u glavi jesu, samo zbog okruženja u kom su živili, i uspjeli su zbog činjenice da im se našao kontekst kom će se razvijati i nije se odustajalo od toga. Ovog su otpisali na zimu, nakon što je odigrao oko 300-400 minuta. Ruku na srce i on je čim je vidio da je došao u baru sa malo krupnijim zvjerkama.

Pa kako će pokazati kad je odigrao dvije tekme, jednu protiv Šalkea u igri gdje je sistem bio nov i gdje nije mogao proći da ga isti brani i jednu baš dobru protiv Atletika. Ostalo ništa nije ni igrao, Il je igrao u tekmama gdje niko pa ni on nije imao motiva niti je bilo rezultatske neizvjesnosti ili je igrao po 7 minuta.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 26 jul 2017, 19:33

Jah, trebao je sa 19 godina da dominira , da sam igra.
Cijena koja je placena, jeste velika za jednog tinejdzera, ali to je tako danas.
Premalo vremena je dobio, da bilo sta pokaze,ko god tvrdi suprotno, klasicna je neznalica.

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 26 jul 2017, 19:34

Tek sad procitah da neko priziva Perisica :lol: :lol: :lol:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 26 jul 2017, 19:35

Sa Perišićem Evropa će nam biti pod nogama.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 26 jul 2017, 19:40

Sanches je smatran za jednog od najvećih talenata prije nego je prešao u Bayern. Odigrao odlično EP. Plaćen 35 miliona i nije se snašao u Njemačkoj, a što je još i važnije nije se ni potrudio da se snađe. Taman da ti je Safet Sušić trener, ti ako znaš igrati pokazat ćeš to barem na momenat.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 26 jul 2017, 19:52

Bundesliga je napisao/la:Sanches je smatran za jednog od najvećih talenata prije nego je prešao u Bayern. Odigrao odlično EP. Plaćen 35 miliona i nije se snašao u Njemačkoj, a što je još i važnije nije se ni potrudio da se snađe. Taman da ti je Safet Sušić trener, ti ako znaš igrati pokazat ćeš to barem na momenat.
Ovo boldirano je ključ. Talentiran igrač nije gotov igrač. Pokazao je talent samo što ga je trener koji preferira individualizam prije sistema tako i postavio na terenu gdje se među vukovima unutar BLa i LP nije ni mogao snaći (ne poznaje finte u igri, ne zna kad treba stati, kad se treba sakrit, kako se pozicionirati, kad se pozicionirat tako pa i u štetu da ne primiš loptu, ide srčano, na silu...). Da bi se talent obradio trebaju godine igranja sa najboljim, igranja, a ne sjedenja na klupi. Trener nije napravio sistem koji će dati vrijeme Sanchesu da se razvija i igra češće a da njegove partije ne koštaju Bayerna, niti ga je bilo briga jer ga nije ni tražio. Jednostavno, u pogrešno vrijeme je došao u klub. Želim da uspije i nadam se da će to biti negdje drugo jer ovdje neće.

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 26 jul 2017, 20:03

Muller je sa 20 godina bio prvi strijelac SP 2010 godine, što će reći da je sa 19 morao igrati fenomenalno da ga trener pozove na to prvenstvo.
A Alaba je prije mjesec dana napunio 25 godina, a imam osjećaj da je tu cijelu vječnost, eto kakkav je bio fudbaler sa 19 godina ako je u prvom sastavu već 6 godina.

Sanches je odigrao 25 utakmica i u svakoj je bio pogubljen i Coman je odigrao 25 utakmica, pa je Bogme ličio na igrača, neka ide, šta ste se svi smilovali tobože jer ima 19 godina, za mjesec će mu 20 :mrgreen: momčina već

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 26 jul 2017, 20:07

Trebao je i Sanches kakvu curu istuć', možda bi proigrao :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 26 jul 2017, 20:13

Nebitno više, sad je gotovo. Samo ono što je nepošteno je to da sad kad nas napušta sad više nema ni pojma, izgubio i talent i šta sve ne a prije godinu ovdje je bio ranga Seedorfa, i ne samo kod nas da je takav način mišljenja nego kod bilo kojeg navijača bilo kojeg tima. Da kojim slučajem recimo Neymar (koji je takva klasa pa usporedba ima smisla) napusti Barsu vjerujem da bi se pošlo pisati kako je flop, veći od kluba, dovodi jarane, ne trči, nije kompatibilan sa Messijem i šta sve ne... Mislim što je teško priznati da si se zaje.bo ili da su te zaje.bali ili da je idol nešto relativno?

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 26 jul 2017, 20:21

ostavite se vise predatora .On je jos uvik igrac bajerna ,a ne milana ili man utd.Spominje se da bi mogao biti prodat ,a to znaci i da nece nuzno biti prodat .Ja zaista ne znam kako nas trenerski sportski dio kluba gleda na sancheza u pogledu procjena u razvoju kako samog igraca tako i doprinosu ekipi ali jedno je sigurno da je mali talenat,visekaratni dragulj kojeg bi steta bilo ispustiti iz ruku .Prvu sezonu nije ni dobio pravu sansu i gdje je mogao i trebao da je dobije ,steta bi bilo "pokloniti" ga drugom a ne pruziti mu jos jednu finalnu sansu ;) ,da se posle mozda ne bismo gorko kajali.

Ako se ne varam on je jelde potpisao na 5 god ugovor ,ove godine mu def,ili pruziti ozbiljnu sansu u timu da igra ili ga dati na posudbu da igra u jednom jacem klub pod obavezom igranja jako cesto.e onda na osnovu rezultata na koncu sezone odluciti ili ga nagraditi ili prodati ostaje mu opet 3 godine ugovora ;)nako svega toga,a moci cemo ga prodati za istu svotu koja se neretko pominje u sportskim stampanim i el.medijima u zadnje vreme negde oko 40 i kusur miliona u to sam bez ikakve sumnje ubedjen . ;) :D :D
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 26 jul 2017, 22:12

At this time there isn’t a negotiation,” Fassone said.

“The relationship with Rumenigge is very good, we talked about the subject a few times, but at this time their valuation of the player is something we can’t match. Should things change in August we’ll be ready though

naci predatore bi moga ostati :kafa: :kafa: :pray:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 26 jul 2017, 22:20

Naši traže velike pare za njega, neka, i treba. Ono što me čudi je da se ne pokušava dati nekom slabijem timu na posudbu uz vraćanje ili našom otkupnom klauzulom.

dsulejm
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 avg 2014, 04:22
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dsulejm » 26 jul 2017, 22:30

sljivo je napisao/la:Nebitno više, sad je gotovo. Samo ono što je nepošteno je to da sad kad nas napušta sad više nema ni pojma, izgubio i talent i šta sve ne a prije godinu ovdje je bio ranga Seedorfa, i ne samo kod nas da je takav način mišljenja nego kod bilo kojeg navijača bilo kojeg tima. Da kojim slučajem recimo Neymar (koji je takva klasa pa usporedba ima smisla) napusti Barsu vjerujem da bi se pošlo pisati kako je flop, veći od kluba, dovodi jarane, ne trči, nije kompatibilan sa Messijem i šta sve ne... Mislim što je teško priznati da si se zaje.bo ili da su te zaje.bali ili da je idol nešto relativno?
Eh to je ono sto govorim samo si ti to bolje napisao.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 26 jul 2017, 22:44

Jednostavno preozbiljna pozicija da se igrac kali...drzis sredinu, box-to-box si igrac, imas najvise odgovornosti. A Sanches nije uspio za godinu da napreduje, sjetite se kako je igrao u Benfici ili na Euru - samljeo sredinu trkacki. Samo u Bayernu treba i mozga malo, ne samo trke :D
Bojim se da je ogranicen kao Costa. A nadam se da ce prekucati negdje drugo (ili kod nas), mlad je jos ima vremena.
Ako uspije negdje drugo ne znaci da je Bayern pogrijesio sto ga prodaje nego jednostavno nije se prilagodio ekipi, gradu, Klubu, sistemu itd. Sjajan je talent mali i dalje...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 26 jul 2017, 23:05

ma predator ostaje kod nas e sad da li u momcadi ili na posudbu vidit cemo
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BuffonGigi » 26 jul 2017, 23:10

Rece veliki intelektualac i jos veci strucnjak :D
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 26 jul 2017, 23:25

Problem je i ako ostane jer želi da igra više a baš nam je gužva u vezi. Carlu će on biti zadnji izbor, siguran sam, ne miriše ga Don nikako.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.