FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 18 avg 2017, 22:59

Ova igra puno ne obećava odbrana klimava i samo neznanje ofanzivaca Bayera i odličnog Urlicha nas je spasilo večeras jer Leverkusen je zaslužio najmanje remi.

Coman se izgleda treba ponovo roditi da bi ga Carlo stavio od prve minute.

Sve u svemu očekujem bolje partije u nastavku kad se vrati Thiago,Neuer pa i James.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 avg 2017, 23:02

Saurman je napisao/la:
Coman se izgleda treba ponovo roditi da bi ga Carlo stavio od prve minute.
Mogao bi postati prvi "tamnoputi" igrač koji će slagati da ima više godina, ne bi l' zaigrao malo više. :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 18 avg 2017, 23:05

Ono što se moglo vidjeti da su Vidal i Tolisso igrali i štopere i napadače, što nije dobro nikako. Build up igru su umjesto hvaljenog Rudyija radili Humnmels i Sule kojima isti hvaljeni nije znao izaći iz presing i bloka da uzme loptu pa su ova dva vratili jedno 545 lopti golmanu i napucali u aut ili protivniku u noge. Ja, boga mi, ne znam šta oni rade na treninzima ali mi malo po malo idemo u zaostalo, u klasiku, u mumificiranje, pa jbn Hajko Herlih je imao više modernog fudbala u ovoj jednoj tekmi nego Karlo za prošlu sezonu.

Avatar
dirkules
Postovi: 4481
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 18 avg 2017, 23:16

Stomacni problemi kod Hummica, nista opasno
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 18 avg 2017, 23:21

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Saurman je napisao/la:
Coman se izgleda treba ponovo roditi da bi ga Carlo stavio od prve minute.
Mogao bi postati prvi "tamnoputi" igrač koji će slagati da ima više godina, ne bi l' zaigrao malo više. :mrgreen:
Ma sve za koju minutu više na terenu. :D
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1245
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 18 avg 2017, 23:24

Nažalost ovo je zasada jako loše..

Prema napadu jako nepovezano i bez pravih akcija, obrana katastrofalna. Ancelotti nastavlja po receptu iz prošle sezone, igraju samo iskusni. Sule bi također danas prosjedio na klupi da su ostali spremni. Kimmich kao jedini mlađi igrač mora igrati kad je desni bek. Loše, loše, Sanches koji je odradio pripreme prosjedi na klupi cijelu tekmu a Vidal i Rudy koji su počeli sa pripremama prije 2 tjedna, odigraju cijelu tekmu. :thumbdown:

Taktika? Ja ovdje i dalje ne vidim ništa što bi sličilo nekoj taktiki i nekom sistemu igre. Danas nam Leverkusen stvori 10 prilika usred Munchena.. Pa daj se zatvori onda kad i dalje nemaš sve igrače i nisi na 100% fizičkih mogućnosti pojedinih igrača a ne da ovi idu kako hoću..

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 19 avg 2017, 00:02

Do čega smo se doveli, odnosno do čega je Bundeska došla i kad igramo raštrkano imamo komforan rezultat od 2 gola razlike, neće nam liga bez makar 2 protivnika ravna nama pomoći da osvojimo ništa osim iste te lige.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 19 avg 2017, 00:17

Kojom logikom se vodi ovaj Ancelotti, bog sami zna.
Ovo ako se ne popravi momentalno, crno nam se pise.
Igra u kojoj se ne zna, sta ko igra, najkrace receno.
Carlo nas lagano, baca u mrtvi prosjek.
Alaba ne zasluzuje mjesto u prvih 11.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 19 avg 2017, 01:59

Dobra kisa padala u Minkenu.Jbg sljedecu ce mo pobjediti aBd.Svako otvaranje sezone je gadno,jos kazu kišaaaa.
VOLIM BAYERN

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 19 avg 2017, 06:25

isakovich je napisao/la:Dobra kisa padala u Minkenu.Jbg sljedecu ce mo pobjediti aBd.Svako otvaranje sezone je gadno,jos kazu kišaaaa.
Katastrofa je bila, dugo ovako nije bilo.
Ako nista lijepo je vidjeti Bayernove rekvizite na sve strane.
Mia San Mia

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 19 avg 2017, 13:38

Robben se povrijedio na treningu, zadnja loža. Daj, makar, i Draxlera. Daj bilo koga, može i Brandt.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 19 avg 2017, 13:52

Ma to je samo (još jedan) reper da se na njega i Bilala NE SMIJE računat'. Sve što oni uspiju u sezoni je dobrodošlo.

Nisam gled'o tekmu, al' po onome što vi pišete nije to baš najbolje izgledalo. Vidjećemo kako sezona bude odmicala da li da se nadamo nečemu u Evropi, il' ćemo se (opet) zadovoljiti samo sa BL i kupom ?!
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1245
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 19 avg 2017, 14:38

Centre forward je napisao/la:Ma to je samo (još jedan) reper da se na njega i Bilala NE SMIJE računat'. Sve što oni uspiju u sezoni je dobrodošlo.

Nisam gled'o tekmu, al' po onome što vi pišete nije to baš najbolje izgledalo. Vidjećemo kako sezona bude odmicala da li da se nadamo nečemu u Evropi, il' ćemo se (opet) zadovoljiti samo sa BL i kupom ?!
Ma ne treba nikako očekivati nešto u Europi ove sezone jer jednostavno nam je momčad ofanzivno tanka da iznese cijelu sezonu plus kao što si rekao da se na Robberya nikako ne smijemo osloniti jer su momci svoje najbolje partije odigrali. Da povrede i ne spominjemo.

Ako se do kraja roka ne pojačamo sa vrhunskim krilnim igračem i jednim rezervnim napadačem, u ligi prvaka nemamo šta tražiti. Plus Ancelotti nema nikakav ( zasad ) sistem i plan igre a vrijeme prolazi pa bi čovjek očekivao da sa treninzima i utakmicama napredujemo. Ali zasad jedno veliko ništa.

Logično bi bilo da jedan Draxler ili eto i taj Coman budu prve opcije na lijevom krilu i npr. Mahrez na desnom krilu a da Ribery i Robben budu njihove prve zamjene, e onda bi se svakako nadao da možemo osvojiti ligu prvaka plus naravno rezervni napadač. Ovako, nema šanse da išta više napravimo od četvrtfinala.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 avg 2017, 14:58

Znam da smo gospodski Klub i nismo se olako rijesili Robberyja, ali trebali su i njih dvojica biti gospoda i reci da ne mogu vise (barem kao prije)...ili makar da igraju za sicu a da se dovedu njihove zamjene. Ovako ce obojica biti prisiljeni da igraju jer trener zeli iskustvo (naravno veci su napori i sanse da se povrijede). OK u LP i bitnijim tekmama u BL, ali ostalo - ma rotiraj brate, ovo im je zadnja ozbiljna sezona u profi fudbalu, poslije ili ce zavrsiti karijeru ili ce u neki slabiji klub.
Nadam se da ce ih rotirati (ne samo kad su out) nego i inace...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 19 avg 2017, 15:58

ne znam zasto toliko kukate,ali ja se nadam i imam osjacaj da ova ekipa ima snage da bude u vrhu lp pa cak i do finala do guraju,ali eto vise vas je koji ste skeptici tako da necu puno pametovati.
Imam nekih materijala za Copy -paste ali necu da ljepim :) i prospam tudju pamet.
VOLIM BAYERN

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 19 avg 2017, 16:34

Nisam imo vremena za tekmu, al haman da niš posebno nisam propustio.
Kako su igrali kimih i toliso?
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 19 avg 2017, 20:33

momci citam lopovski klub iz torina predao zahtev za posudbu renata .majku im **** mafijasku,radije ga bragi dati nego ovim lopovima iz torina :sick: :puke: .Inace ,ne svidja mi se ovo sto nasa uprava radi u zadnje vreme u pogledu sve cesceg koketiranja i "suradnje" sa lopovskim klubom moglo bi nas nekad doci glave .Ne svidja mi se koketiranje ulia i rumenog sa kumovovima mafijaskim,ne kaze se dzaba s kim si takav si ,a ne tako davno jedno prije 12 godina rumeni je reka za jube i njih upravu da su mafijasi u tom stilu nesto jer su nam htjeli na lopvoski nacin oteti sanjola ...sto dalje od lopova to bolje ako smo spali na to da neku "lepu "suradnju ostvarujemo sa klubom kao sto je jube onda smo dotakli dno :!: :puke:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gerdmuller » 19 avg 2017, 22:00

isakovich je napisao/la:Dobra kisa padala u Minkenu.Jbg sljedecu ce mo pobjediti aBd.Svako otvaranje sezone je gadno,jos kazu kišaaaa.
Da ali nije dugo padala.Mi smo jucer poslje tekme bili vani i bilo je ok.Danas isto samo kratko,cak je i sunce zasjalo :)
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 20 avg 2017, 02:18

Sanches mora da ide, bilo gdje, na ulicu ako treba i ako će dobiti više minuta za igru (bez obzira prodaja ili posudba). Dvije zvanične tekme u kupu i prvenstvu, bez Thiaga, dobio je 0 (slovima: nula) minuta. Kad se Thiago vrati i još par ovih rotacija neće ni klupe vidjeti. Također i Coman, kad se James vrati, i on će umjesto 20 min dobijati po 3 min (sreća mu je velika što su ona dva stakleni inače mrka kapa).

Avatar
dirkules
Postovi: 4481
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 20 avg 2017, 18:58

Sta ste se usutili? Da to nije strah od RB u gostima u kupu?
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.