FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 22 okt 2017, 23:07

Čisto sumnjam da će James sada dobiti priliku u startnih 11, jednostavno trenutno nije za prve postave i čitava ekipa bi ispaštala zbog njega. Kao što su neki već pisali, ova igra sa brzom tranzicijom njemu ne odgovara, on je igrač poteza i dobar je na postavljenu odbranu sa nekim odličnim proigravanjem. Isto tako prelako gubi loptu a i sporo se oslobađa iste, jednostavno mora mnogo poraditi na spremi kao i na kontanju šta se od njega traži. Čisto sumnjam da će Jupp rizikovati sa njim u prvih 11, kao što ste već pisali očekujem Thiaga tu ispred Vidala i Tolissoa, ali neće igrati klasičnu 10-ku. Kao što reče kolega@Farinelli drugi bi morali stalno ispravljati njegove greške, a ne može se svaka greška ispraviti.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 22 okt 2017, 23:28

Thiago mi je jedina logicna odluka ,ne vidim druge,niti on niti james nemaju sposobnost utrcavanja iz drugog plana niti pressinga kao i povratne trke .Thiago je ipak koliko toliko bolji u obrani i brzi pa vjerujem da ce dobiti prednost
Iako steta,muller je poceo igrati i kljucan je za jupovu koncepciju,osim njegovih kvaliteta izgubit ćemo i vrijeme za uigravanje mehanizama

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 22 okt 2017, 23:34

schickeria je napisao/la:izgubit ćemo i vrijeme za uigravanje mehanizama
Sumnjam, vidio si drugo poluvrijeme protiv Hamburga da to odlično fercera i bez Mullera (protok lopte je čak i brži što je očekivano), jeste da je HSV igrao s igračem manje ali situacija ne bi bila znatno drukčija i da su imali svih 11 igrača. Jednostavno teško se braniti protiv ovakvog stila igre gdje se protivnika konstantno razvlači, mogu se braniti poluvrijeme ali ih umor već savlada u dugom dijelu utakmice.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3668
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 24 okt 2017, 15:29

slika

kako se konzerve spremaju sa sutrašnji meč. Dobro ohlađene trebaju bit zgažene :kafa:

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 24 okt 2017, 15:42

sekerbay je napisao/la: Daj meni koji ne pratim osim površno pojasni šta je s tog hamburga.
Ono, grad milijardera, bogati sponzor itd.
Da ne bude off, zapakuj u analizu današnjeg susreta.
Ukratko, jer ovo je debeli off, u HSV-u su nesposobne garniture naviše rangiranog menadžmenta. Sve počinje sa nadzornim (Aufsichtsratom) za koji se vode spletke ko na dvoru Henrika osmog. Kad je sa HSV+ (odvajanjem profesionalnog pogona u zasebni AG) konačno dokinuta 11-teročlana bogtesačuvaj ekipa predvođena Hunkeom, Ertelom, Erhardtom ... očekivanja su bila velika. Ali zaman, u novom nadzornom opet je ekipa "igrača" koja je svrgnula predstavnika glavnog (i zapravo jedinog) investitora sa mjesta predsjednika, bivši igrači kojih bi se ti (ko i ja) mogo sjećat Nogly i von Heesen također su se povukli, a retrogradne snage predvođene Jensom Meyerom iz e.V. (od kojeg smo se btw odvojili zbog lošeg i neefikasnog rada) postavile su za predsjednika uprave ishlapjelog Bruchhagena i za sportskog menadžera velikog "stručnjaka" Todta koji je prethodno napravio pustoš u Karlsruheru.

Utakmicu nisam gledo, vidio sam samo na proširenoj snimci da ste se propisno ispromašivali i da je Coman prebrz za naše bekove (što nije ni čudo kad se vidi ko tu kod nas igra).

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 24 okt 2017, 16:56

ledar je napisao/la:
sekerbay je napisao/la: Daj meni koji ne pratim osim površno pojasni šta je s tog hamburga.
Ono, grad milijardera, bogati sponzor itd.
Da ne bude off, zapakuj u analizu današnjeg susreta.
Ukratko, jer ovo je debeli off, u HSV-u su nesposobne garniture naviše rangiranog menadžmenta. Sve počinje sa nadzornim (Aufsichtsratom) za koji se vode spletke ko na dvoru Henrika osmog. Kad je sa HSV+ (odvajanjem profesionalnog pogona u zasebni AG) konačno dokinuta 11-teročlana bogtesačuvaj ekipa predvođena Hunkeom, Ertelom, Erhardtom ... očekivanja su bila velika. Ali zaman, u novom nadzornom opet je ekipa "igrača" koja je svrgnula predstavnika glavnog (i zapravo jedinog) investitora sa mjesta predsjednika, bivši igrači kojih bi se ti (ko i ja) mogo sjećat Nogly i von Heesen također su se povukli, a retrogradne snage predvođene Jensom Meyerom iz e.V. (od kojeg smo se btw odvojili zbog lošeg i neefikasnog rada) postavile su za predsjednika uprave ishlapjelog Bruchhagena i za sportskog menadžera velikog "stručnjaka" Todta koji je prethodno napravio pustoš u Karlsruheru.

Utakmicu nisam gledo, vidio sam samo na proširenoj snimci da ste se propisno ispromašivali i da je Coman prebrz za naše bekove (što nije ni čudo kad se vidi ko tu kod nas igra).
Osobno sam također mislio da nakon sto po uzoru na nas odvojite nogometnu sekciju da ce se pojaviti dva-tri jaka investitora koji ce uloziti pocetni kapital i postaviti ozbiljne i strucne ljude i da ce uz klupski potencijal koji sigurno imate hsv brzo isplivati do vrha njemacke.Negdje je zapelo.....

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 24 okt 2017, 16:59

inace sutra nas čeka krajnje fajterska utakmica,treba biti na 100 posto ako mislimo dalje jer leipzig igra sjajno.
Igraju u ekstremno visokom tempu a uz to imaju i dosta kreativnosti.Utakmica najvece moguce razine

Hummels i coman su spremni ,martinez samo djelomicno

Avatar
dirkules
Postovi: 4476
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 24 okt 2017, 17:12

Zasto James ne putuje u Leipzig?
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 24 okt 2017, 19:46

Jupp simpaticni dekica :D Ostade poslije konferencije danas da odgovori na pitanje novinara zasto je rekao da nece previse mijenjati, 2 max a onda zamijenio 4 :mrgreen: Pravda se kako to nije rekao u smislu, rekao sam da cu vidjeti koga treba zamijeniti :D
Najavio borbu za prolazak dalje, ozbiljnost na nivou (pretpostavljam da ce najjaci sastav izaci).
Meni ce zanimljivo vidjeti trio u sredini, uz drugog stopera pored Jeromea, ostalo je isto :D
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 24 okt 2017, 19:56

Kako prenose brojni mediji, Goretzka je sve dogovorio sa Barcelonom.

Jos jedan poraz, kriminalne strukture Bayerna, koja je davno pogubila sve konce.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 24 okt 2017, 20:13

anelbavarac je napisao/la:Kako prenose brojni mediji, Goretzka je sve dogovorio sa Barcelonom.

Jos jedan poraz, kriminalne strukture Bayerna, koja je davno pogubila sve konce.
Ti izgleda samo se javljas kad treba udariti po strukturi :crazy:
http://www.goal.com/de/meldungen/sportd ... w995p0cfa1
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 okt 2017, 23:05

Bit će teško protiv Leipziga, konstantno napreduju i već ih smatram ozbiljnijim protivnikom od Dortmunda.
Da je Jupp tu nešto duže ne bi bilo nikakvih problema, ovako čeka nas teška utakmica ali naravno da vjerujem u prolaz Bayerna.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 25 okt 2017, 07:55

like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 25 okt 2017, 11:21

Tuhel bi mogao da bude neko iz mase ko bi uperivsi prst u Kimiha mogao uskliknuti - ''Kralj je go''

agentzero7
Postovi: 517
Pridružen/a: 09 mar 2016, 23:45
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la agentzero7 » 25 okt 2017, 11:38

Sto pise sportbild netko ukrattko prijevod ako moze bio bi zahvalan&

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Feldmarschall » 25 okt 2017, 12:00

Tuchel je favorit za Juppovog nasljednika sljedeće ljeto.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 25 okt 2017, 12:01

agentzero7 je napisao/la:Sto pise sportbild netko ukrattko prijevod ako moze bio bi zahvalan&
Tuchel na ljeto nasljeđuje Heynckesa i preuzima Bayern.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 25 okt 2017, 12:24

slika
Feldmarschall je napisao/la:Tuchel je favorit za Juppovog nasljednika sljedeće ljeto.
slika
Bundesliga je napisao/la:Tuchel na ljeto nasljeđuje Heynckesa i preuzima Bayern.
slika

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 25 okt 2017, 12:29

farinelli123 je napisao/la:Tuhel bi mogao da bude neko iz mase ko bi uperivsi prst u Kimiha mogao uskliknuti - ''Kralj je go''
Ne mora značit. Tuhel nije van gaal. Osim toga, kimih je državni projekat, nažalost.
sljivo je napisao/la: slika
Tebi bajram :)
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
dirkules
Postovi: 4476
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 25 okt 2017, 15:19

Juve navodno nije zadovoljan sa Costom, moguc je povratak na ljeto
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.