FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14313
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 nov 2017, 15:34

Centre forward je napisao/la:Nešto ne kontam ko su sad čoporski avlijaneri Muki, mi ili administracija foruma ?
Što je najgore mi smo, al eto izgleda da to sa nama jedino prolazi.

Ovaj Dex nikad nije bio troler kao što ih ima a mi ga tretiramo kao takvog. E to je pogrešno. To je tor.

Avatar
dirkules
Postovi: 4439
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 24 nov 2017, 16:47

FC Bayern announce a record turnover of €640.5 million for the 2016-17 season - A profit before tax of €66.2 million (Increased by 22.2%) - A profit after tax of €39.2 million (Increased by 18.6%)
Bayern announce a rise in membership with a total of 290,000 club members and 4,327 official fan clubs
Jan-Christian Dreesen: "The outstanding profit situation and the associated increase in financial power allows FC Bayern to make the investment in our first-team squad necessary to ensure we remain competitive among the professional footballing elite in Europe."
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
harden
Postovi: 23527
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 24 nov 2017, 22:06

KHR izjavio da je Juventus aktivirao opciju kupovine sto se tice Coste i uzet ce ga na kraju sezone.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 24 nov 2017, 22:44

harden je napisao/la:KHR izjavio da je Juventus aktivirao opciju kupovine sto se tice Coste i uzet ce ga na kraju sezone.
Mogli bi i mi da aktiviramo Jamesa, mada imam utisak da ga Tuhel ne bi mirisao bas, iako je kolumbijski

Avatar
BabyDriver
Postovi: 23
Pridružen/a: 20 nov 2017, 22:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BabyDriver » 24 nov 2017, 22:56

farinelli123 je napisao/la:
Mogli bi i mi da aktiviramo Jamesa, mada imam utisak da ga Tuhel ne bi mirisao bas, iako je kolumbijski
:mrgreen:

Jesil vidio asistenciju Kimmicha za Tolissoa? :kafa: U maniru najboljih bočnih igrača svijeta, a već sada je na tragu toga.
mind your own business

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 24 nov 2017, 23:13

Toliso je enigma, taman kad u potpunosti otkloni svaku sumnju da je tupson(misli sto zna keptn spok pozdrav da je faca), kako likom tako i (ne)delom na terenu i zasluzi da bude na klupi surnaest dana, on da neki fantomski gol i asitira tako da bi se i Stefan Kisling postideo. Ziheras nevidjeni, on izgleda samo dobro igra kad su svi saigraci gori od njega. A Kimih je uspeo da ubedi ceo svet da misli za njega ono sto on zeli. Kao Murinjo. Njegova genijalnost nema veze s fudbalom, vec u tome da se covek usetao u taj svet i obrlatio ga. Kao u recenici koju izgovara Kevin Spejsi u kultnom trileru na ovim prostorima prevedenim kao ''dezurni krivci''
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 nov 2017, 02:01

farinelli123 je napisao/la: A Kimih je uspeo da ubedi ceo svet da misli za njega ono sto on zeli. Kao Murinjo. Njegova genijalnost nema veze s fudbalom, vec u tome da se covek usetao u taj svet i obrlatio ga. Kao u recenici koju izgovara Kevin Spejsi u kultnom trileru na ovim prostorima prevedenim kao ''dezurni krivci''
The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.
Morati ću da pohvalim filmski ukus kao i kontekst upotrebe jednog ovakvog, svevremenskog citata. Opet, kad je Joshua u pitanju, mišljenja su podijeljenja kod mase, mada se sve više naginje ovom koje je na početku "eksperimenta" djelovalo kao nemoguća misija. Ta "podijeljenost" seže toliko duboko da se mišljenja sukobljavaju i unutar jedne individue i ne zna se koje će da ispliva. Da krenem, dijelim tvoje mišljenje(u neku ruku) i još uvijek smatram da je blasfemija limitirati onakvo čudo uz liniju kad možeš da mu daš slobodu u sredini i gledaš magiju iz prvih redova. Opet, to je možda do toga što sam jedan od rijetkih koji se nikad nije "ložio" na devetke nego sam uvijek tražio nekog maestra u sredini i u njega gledao kao u božanstvo. Od Scholla(prvog fudbalskog uzora) tražim nekoga ko će da ga naslijedi i vjerovao sam da Joshua može da postane taj odabrani a oni ugasiše svaku nadu tolikom glupošću da nisam mogao da vjerujem. Opet, nakon nekog vremena, počeo sam to posmatrati iz drugog ugla. Imati čovjeka sa onakvim osjećajem na beku, spremnog za centaršut u svakom trenutku, može biti lijepa prednost. Polako se priklanjam englezima i onoj poznatoj: "Korner je pola gola"(samo u malo modifikovanoj varijanti). mislim, ni Beckham na "krilu" nije djelovalo kao dobar potez a čovjek je karijeru izgradio bukvalno na tome. Dovoljno je pogledati jednu Joshuinu utakmicu(isječke sa protivničke trećine) da bi se vidjelo na šta mislim, ili ako je previše, asistenciju protiv anderlechta. Znam, većina će reći da centrirati može svako, ali da je to baš tako, ne bi se čekao baš jedan Becks u nadoknadi vremena da izvede korner kad se ganja rezultat, nego bi to radio prvi koji dođe do lopte. Da završim, nisam ja to još uvijek rasčistio sa sobom da bih mogao dublje da branim neku tezu, ali polako pokušavam sagledati i sa druge strane pa čisto da "apelujem" da i ostali probaju :mrgreen:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 25 nov 2017, 07:23

Sve vise se spominje mogućnost ostanka heynckesa i nakon ove sezone.Po meni je jos uvijek to sve prerano jer sezona još uvijek moze zavrsiti loše recimo ispadanjem od bvb-a u kupu i osmini finala lige prvaka.Sam jupp još odbija mogucnost ostanka

Ovih 640miliona ne mjenjaju nista ,i dalje je strategija kluba dovođenje supertalenta i naša akademija

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 25 nov 2017, 08:39

Sto svi trpaju Carla negdje kad nece nigdje do 1.7.2018. :D Do tada nista ne radi a Bayern placa :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 25 nov 2017, 14:20

Cuj tor,avlijaneri omg, samo zaboravljeno dodati licemjeri,pljuvaci, bolji je avlijaner nego lutalica :)
VOLIM BAYERN

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 25 nov 2017, 14:40

Dajte nam šljivin siti pa da ih izvrnemo, rastavimo i polupamo ko ja ikein regal.
farinelli123 je napisao/la:Ziheras nevidjeni, on izgleda samo dobro igra kad su svi saigraci gori od njega.
Odličan komentar, pogotovo ova rečenica.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 25 nov 2017, 14:42

S-Y-L-A-R je napisao/la:*
Opet, nakon nekog vremena, počeo sam to posmatrati iz drugog ugla.
Pokusacu.
Imati čovjeka sa onakvim osjećajem na beku, spremnog za centaršut u svakom trenutku

Sva ta 'spremnost na centarsut' je nastala iz nespremnosti za bilo sta drugo sto iziskuje ta pozicija. Mozda je to inteligencija, ko zna. Mada jos uvek drzim da je to sve kolektivna halucinacija. Nemam ja zamerke na njegove asitencije, ako to prolazi i nadlezni odobravaju i ja cu dati se prikloniti struji. Ali ako cemo se vec oslanjati na Kimihove centarsuteve, daj nek se angazuju bombarderi, skakaci...daj Vagnera, ocigledno njih dvojica imaju dobru sinergiju.

Ne znam sta bih vise dodao za Kimiha, a da nije obradjeno ranije. :)


Kratak kriticki osvrt na potencijalne oponente u nokaut fazi lige sampiona. Rekao bih da su samo mancesterski timovi jedina istinska pretnja po Bajern. Pogotovo Junajted.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 nov 2017, 16:04

farinelli123 je napisao/la: Ne znam sta bih vise dodao za Kimiha, a da nije obradjeno ranije. :)
I reagovao sam zbog ovoga, koliko god ni ja to ne odobravao, ti prednjačiš u napominjanju :mrgreen:

Danas Jupp na pravom testu, u svojoj kući, iskreno ne očekujem pobjedu iako su domaći katastrofa na svom terenu. I bod bi bio dobar dok su nam konkurenti odron :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 25 nov 2017, 17:38

Potencijalno prvi poraz Juppa, ofanzivno smo skroz tanki, samo Lewa i James, ovi ostali su svi defanzivno orijentirani Martinez, Rudy, Tolisso, Vidal, ne znam ni kako će ovo na papiru izgledati, mada ne vjerujem u poraz, ne znam ni zašto ga spominjem, patićemo se s ovim igračima u fazi napada, ali gol ne bi trebali primiti, no ipak mislim da ćemo ipak dobiti.

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 25 nov 2017, 17:49

Vjerovatno ce Alaba I Bernat biti lijevo jedan na beka jedan na krilo, a desno Kimmich I James.

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 25 nov 2017, 17:51

Alaba je povrijeđen; evo postave:
slika

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 25 nov 2017, 17:53

:bih: :bih: Sve dok iza deduke stoje pobjede i dobri rezultati ne treba u njega sumnjati niti u igrace koje on posalje na pasnjak, ipak je ovo Bayern ljudi moji.
Mislim da ce ovo vrijeme pokazati na koga se moze racunati od ovih tako reci ostalih, ovo je idealno vrijeme za tolisa hamesa rudija da se vide njihove mogucnosti i trenutno stanje, ko sad ne proda kvalitet nece nikad i nije za ove ekipe.
U ovih 11 ima 9 defanzivaca tako da mislim da cemo tesko primiti go, a u napadu nadam se hamesu i posebno divljaku vidalu da ce zabiti. Idemo po 10 u nizu.

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 25 nov 2017, 17:55

Jos uvijek povrijedjen? Nadao sam se bar da se on vratio, ovako ce biti neka patnja preko sredine I nada da ce James gurnuti neku loptu naprijed

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 25 nov 2017, 17:58

Evo Tolissoa desno :D Haman pa bek :kafa: :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 25 nov 2017, 18:16

Coman na klupi, dobice on svoju sansu u drugom dijelu a znamo da su nam krila prijeko potrebna.

Bice to sve mal sporije u zadnjoj trecini terena.
Skok je ogroman adut. :kafa:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jup i 13 gostiju.