FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la boys_ama » 07 nov 2008, 22:17

Eh da upravu tu samo dodaj /en

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 07 nov 2008, 23:25

davud87 je napisao/la:Ljudi da se razumijemo, na stranici Bayerna nikad neće biti transfer špekulacija, ili mijenjanje Hoeness-a dok stvarno to se ne desi, odnosno dok ne postane zvanično!!
Pa zato i kazem, Bierhof jos nije zvanicno naslijedio Hoenesa, a ja sam shvatio @ boys_ama da se to vec dogodilo...Tek kada to vidim na njihov site-u, onda cu u to povjerovati.

Avatar
davud87
Postovi: 310
Pridružen/a: 16 apr 2008, 23:05
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la davud87 » 08 nov 2008, 00:43

Schalke - Bayern, Toni se vraća, i vjerovatno Lahm :-) bit će paklena utakmica :-) :-)

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Lovac » 08 nov 2008, 05:28

davud87 je napisao/la:Schalke - Bayern, Toni se vraća, i vjerovatno Lahm :-) bit će paklena utakmica :-) :-)

Bayern dobija 1000%..lagano ulaze u formu i mislim da ce pobijedit..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la boys_ama » 08 nov 2008, 12:04

hehe ma kakav šaljke nula su oni a ja mislim da bi mogo dochi Birhof :)

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la alan_kardec » 09 nov 2008, 17:15

Kakav početak tekme,već je 1:1
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 09 nov 2008, 17:56

poluvrijeme 1-2 za bayern 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 09 nov 2008, 19:01

Hohohohoho, kad igra Ribery igra i Bayern !!! Ljepota, samo jos odbrana da se poslozi, i to je to.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la amerosm » 09 nov 2008, 19:22

Sve cestitke Bayernu na pobjedi, ali budimo realni i recimo da Bayern ima jednu slabu kariku i ona se zove Rensing, mislim da su danas igrali protiv klubova koju imaju bolje napadace od Schalke-a da bi Bayern primio 4 ili 5 komada (tu prvenstveno mislim na Leverkusen i Hoffenheim).
Moje je misljenje da bi Bayern bio onaj stari trebaju kupiti dobrog golmana, mozda Boruca ili Frey-a to je moje misljenje.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 09 nov 2008, 19:25

zasluzena pobjeda "naseg" kluba,prvo poluvrijeme pocelo ranim vodstvom bayerna,poslije duplog pasa toni-bommel-toni,luca ga znalacki zabija za 0-1,prakticno u kontra napadu poslije nesporazuma ribery-a i ze roberta primamo gol,strijelac za "kmetove" bio je Farfan,poslije toga pritisak schalke-a i par solidnih pokusaja sa distance prije svega ernsta.... ;)

bas u tom valu schalke-ovih napada sijevnula je kontra bayerna preko ribery-a koji poslije duplog pasa sa ze robertom pogađa za 1-2.... :!:

drugo poluvrijeme manje zanimljivo bayern stao na loptu i utakmicu priveo kraju onako opusteno,u 93min. sosa pogađa stativu :D

ovom pobjedom bayern je treci sa bodom zapstatka za bayer-om i hoffenheim-om 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 09 nov 2008, 21:23

amerosm je napisao/la:Sve cestitke Bayernu na pobjedi, ali budimo realni i recimo da Bayern ima jednu slabu kariku i ona se zove Rensing, mislim da su danas igrali protiv klubova koju imaju bolje napadace od Schalke-a da bi Bayern primio 4 ili 5 komada (tu prvenstveno mislim na Leverkusen i Hoffenheim).
Moje je misljenje da bi Bayern bio onaj stari trebaju kupiti dobrog golmana, mozda Boruca ili Frey-a to je moje misljenje.
Ah, golman-davno poznati problem. Ali Hoenes i kompanija ili ne vide ili ne zele da vide taj problem.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la geronimo » 10 nov 2008, 00:45

amerosm je napisao/la:Sve cestitke Bayernu na pobjedi, ali budimo realni i recimo da Bayern ima jednu slabu kariku i ona se zove Rensing, mislim da su danas igrali protiv klubova koju imaju bolje napadace od Schalke-a da bi Bayern primio 4 ili 5 komada (tu prvenstveno mislim na Leverkusen i Hoffenheim).
Moje je misljenje da bi Bayern bio onaj stari trebaju kupiti dobrog golmana, mozda Boruca ili Frey-a to je moje misljenje.
Pa covjece sta ti zelis reci?Bayernova slaba tacka golman,to stoji,jer posle velikog Kahna,ne bi ni jednom golmanu na svijetu bilo jednostavno na golu Bayerna! Po tvom misljenju kao da su igrali protiv Cottbusa,pa im ne valjaju napadaci i sami ti napadaci krivi sto nisu zabili 4 ili 5 komada,a ne protiv jednog Schalke-a,koji pripada vrhu bundeslige.Drugim rijecima ti si nesvjesno pohvalio golmana Bayerna,a upravo tvoja kritrika je bila usmjerena ka istom. :ugeek:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 10 nov 2008, 12:32

geronimo je napisao/la:
amerosm je napisao/la:Sve cestitke Bayernu na pobjedi, ali budimo realni i recimo da Bayern ima jednu slabu kariku i ona se zove Rensing, mislim da su danas igrali protiv klubova koju imaju bolje napadace od Schalke-a da bi Bayern primio 4 ili 5 komada (tu prvenstveno mislim na Leverkusen i Hoffenheim).
Moje je misljenje da bi Bayern bio onaj stari trebaju kupiti dobrog golmana, mozda Boruca ili Frey-a to je moje misljenje.
Pa covjece sta ti zelis reci?Bayer slaba tacka golman,to stoji,jenovar posle velikog Kahna,ne bi ni jednom golmanu na svijetu bilo jednostavno na golu Bayerna! Po tvom misljenju kao da su igrali protiv Cottbusa,pa im ne valjaju napadaci i sami ti napadaci krivi sto nisu zabili 4 ili 5 komada,a ne protiv jednog Schalke-a,koji pripada vrhu bundeslige.Drugim rijecima ti si nesvjesno pohvalio golmana Bayerna,a upravo tvoja kritrika je bila usmjerena ka istom. :ugeek:
A sta si ti htio reci :lol: :lol: :roll: ?

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8233
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la geronimo » 10 nov 2008, 13:53

Cik pogodi :D :? :o Tri puta smijes pogadjati :!:
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
davud87
Postovi: 310
Pridružen/a: 16 apr 2008, 23:05
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la davud87 » 10 nov 2008, 14:34

Ljudi, šta vam je, Rensing ekstra brani, ne može on sve odbraniti, mora i primiti, još kad nam odbrana griješi, mora primiti još više... ha ja... po meni ne treba njega mijenjati, dobar je, jedino ako hoće boljeg, tipa Adler. Treba nam jedan DM (Lorik Cana, Miguel Veloso itd), treba nam jedan kreativac da mijenja Ze-a pošto mu je zadnja sezona i jedan napadač (Pogrebnyak, Gomez, Arshavin) I eto ako baš hoće da promijene jednog od odbrambenih, recimo da prodaju Buytena.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la ribery » 10 nov 2008, 14:37

davud87 je napisao/la:Ljudi, šta vam je, Rensing ekstra brani, ne može on sve odbraniti, mora i primiti, još kad nam odbrana griješi, mora primiti još više... ha ja... po meni ne treba njega mijenjati, dobar je, jedino ako hoće boljeg, tipa Adler. Treba nam jedan DM (Lorik Cana, Miguel Veloso itd), treba nam jedan kreativac da mijenja Ze-a pošto mu je zadnja sezona i jedan napadač (Pogrebnyak, Gomez, Arshavin) I eto ako baš hoće da promijene jednog od odbrambenih, recimo da prodaju Buytena.
Da li pricamo o istom Rensingu???? Cuj extra brani... Jucer je bio solidan, ali ukupno gledano do sada od pocetka prvenstva nije dovoljno dobar za Bayern...

Avatar
600
Postovi: 189
Pridružen/a: 10 nov 2008, 15:39
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la 600 » 10 nov 2008, 15:45

Rensing polahko dolazi samopouzdanje,ali opet u svakom mecu primamo najmanje po 1 gol.Demichelis je ove sezone jako nestabilan (kritike na njega),a sinocna pobjeda protiv Salkea je bila fantasticna o RIBI ne moram ni da govorim,ko je gleao uzivao sa tim malim carobnjakom.Idemo ka jesenjoj tituli,rekao je Hoenes da cemo i biti
Keep calm and say out loud MIA SAN MIA

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la bistrikboy » 10 nov 2008, 18:40

600 je napisao/la:Rensing polahko dolazi samopouzdanje,ali opet u svakom mecu primamo najmanje po 1 gol.Demichelis je ove sezone jako nestabilan (kritike na njega),a sinocna pobjeda protiv Salkea je bila fantasticna o RIBI ne moram ni da govorim,ko je gleao uzivao sa tim malim carobnjakom.Idemo ka jesenjoj tituli,rekao je Hoenes da cemo i biti
8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

boys_ama
Postovi: 106
Pridružen/a: 21 apr 2008, 18:54
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la boys_ama » 10 nov 2008, 19:09

Pa relativno mozemo reci Rensing je mlad golman kome fali iskustva najbolje bi bilo da je bio posudjen nekome gdje bi igrao ali ko kaze da ni sa nama ne moze steci to iskustvo? a ima mali talenta nema sta :)

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Bayern

Post Postao/la Lovac » 11 nov 2008, 14:15

ČINI SE kako će Marc Van Bommel otići iz Bayerna u zimskom prijelaznom roku, a Bavarci planiraju odriješiti kesu za Timoščuka i Aršavina.

Neke stvari su se zakuhale u Bayernu. Marc van Bommel je čini se na izlaznim vratima, dok s druge strane Bavarci žele u svoje redove dovesti igrača kojega želi barem pola europskih nogometnih velikana. Radi se o Anatoliju Timoščuku, motoru Zenita i ukrajinske reprezentacije. Također, Bavarci bi rado i Andreja Aršavina u svojoj momčadi.

Naime, Marc Van Bommel istječe ugovor sljedeće godine, a glavni Bayernov menadžer Uli Hoenes je naglasio da će o novom ugovoru s Nizozemcem raspravljati za mjesec dana.

"Sljedećega mjeseca će se više znati o mojem statusu", rekao je Van Bommel u Bildu.

Inače, Nizozemac se sastao nakon subotnjeg ogleda sa Schalkeom u Gelsenkirchenu s trenerom domaće momčadi Fredom Ruttenom, a špekulira se da će Van Bommel u zimskom prijelaznom roku preći u Schalke.

U Rusiji prvenstvo završava, Timoščuk će biti "slobodan kao ptica"

Kaiser Franz i Uli Hoenes moraju nešto napraviti sa svojom momčadi. Bayern ne stoji loše u njemačkom prvenstvu niti u Ligi prvaka, no još uvijek nije to ono što bi htjeli vođe najmoćnijeg njemačkog kluba.

S obzirom da u Rusiji uskoro završava prvenstvo, praktički u ruskim klubovima počinje prijelazni rok za sljedeću godinu. Bild piše kako je Bayern opasno zagrizao baš za Anatolija Timoščuka kojega žele u bavarskoj momčadi. Spominje se da bi Zenit bio voljan pustiti Ukrajinca u Bayern za 15 milijuna eura.

"On je borac, neumorno trči 90, 120 minuta, koliko je potrebno. On je pozitivni luđak. To bi za Bayern bilo odlično rješenje", kaže Andrej Voronin, Timoščukov suigrač iz ukrajinske reprezentacije.

Timoščuk je bio meta Bayerna i prošloga ljeta, no tada nije došlo do realizacije transfera. Kao jedan od glavnih razloga se navodi da je Zenit želio napraviti dobar rezultat u Ligi prvaka, a kako je sve propalo te će se vjerojatno morati zadovoljiti trećim mjestom u skupini, gazde u Zenitu žele riješiti neke stvari za sljedeću sezonu.

Aršavin također meta Kaisera Franza?

Napadač Zenita također na zimu napušta klub. To je njegova davna želja, samo se čeka klub koji će ponuditi najbolju moguću svotu za polivalentnog ruskog reprezentativca. Bavarci su također u igri, no pitanje je mogu li novčano parirati drugim zainteresiranim klubovima.

S obzirom na interes koji Bavarci iskazuju za Timoščuka i Aršavina, čini se da su dobro zapamtili lekciju koju im je očitao Zenit prošle godine u polufinalu Kupa Uefa, kada ih je doslovce pomeo i plasirao se u finale ovoga natjecanja.
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.