FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 15 apr 2015, 22:53

Pa bilo koji tim da je dosa ovakvom portu min 5 prvotimaca bi dozivio istu sudbinu,uz to u timu dva zadnja vezna Tiago i Lahm koji imaju 3 tekem u nogama nakon povrede dugotrajne.
Sudija je trebao svirati falu nad Alonsom kod prvog gola,al nebitno igra Dantea,Boe,Alonsa,Lahma je bila katastrofalna,sta ste vi gledali kad niste vidjeli da su Lewa,Bernar i Rafinja jedini nesto i pokusavali.
Kad ti dante vodi glavnu rijec u predaji lopte ona da si otisao u tri lepe.
Ne znam zasto drkate na tog Gecea niti jednu pokudnu na njegov racun,a momak nemere meda,vise Rode za 15min uradio nego on 75.gocea na prodaju dok se moze za njega nesto uzeti,mekusac je to i miljenik buljasa.
Umorna momcad,ne uigrana,ozljedama osakacena do bola,nista drugo ne moze izaci nego ovakav poraz.
U uzvratu sam siguran ce biti druga prica,ako i ne prodjemo bar ce mo ih nadigrati siguran sam.Pa iskreno ne sumljam u nas prolaz niti malo.Ganjali smo mi rezultate i protiv vecih mudonja.
Lahm je definitivno igrac manje na terenu,nula prava.
Goece je igrac za zadnjih 10 tak minuta da udje i pokusa napraviti nesto kao npr go protiv Argentine u finalu.to je njegov doseg.
Sudija srao citavu utakmicu,kompenzirao mec,svirao vise na stranu porta definitivno,sjekao igru kad je to bilo u koris Portu.Vuce na buljasa,kao balerina je.
Zadnja izmjena: isakovich, dana/u 15 apr 2015, 22:54, ukupno mijenjano 1 put.
VOLIM BAYERN

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schweinsteiger » 15 apr 2015, 22:53

**** li vam majku nonsalantnu i **** trckaranje po terenu.
**** jedna usrana , **** dopustite da vas Porto usrani sramoti.
**** li ti onu AnnKathrin , kurcu jedan.Gurni sebi onih 10 miliona za ovu sezonu u supak .
A onaj falus iz Madrida je dosao kao diverzant iz Madrida da nam sjebe sezonu.
Da pojebem mater jos jednom Alonsu,Rafinhi i Danteu, **** jedna.
A onog majmuna isamarat i poslat ga na desnog beka,bezvrijedni centralni konju.
Pa imbecili jedni,umjesto jedan **** gol da vam bude lekcija vi sebi dopustite da vam na isti **** fazon daju 3 **** gola,pa koji vam je **** ?
Ooooj kad mi Alonso naumpadne zeludac mi se okrene,pa **** debilu onakve lopte nasim igracima trebas davat,a ne njima.
**** li vas Porto u supak.
Joj Sammere isamaraj ove picke u svlacionici,molim te.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
#miasanmia

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Valencia » 15 apr 2015, 22:54

Vozdra ekipa, nije me dugo bilo.....

Bajern je kao i prosle sezone naguzila slaba Bundesliga. Nemoguce je tempirati formu kada je vec nakon desetog kola jasno da je Bajern prvak. Jos i ove povrede.....

Kiks protiv Porta nije toliko iznenadjenje kada se sve uzme u obzir. Zajeban je Porto, uvijek....

Ali, nije nista gotovo, bice zanimljivo u revansu.

Bajern mi mozda jeste najmanje draga ekipa u LP, ali bi bila prava tragedija da Juventus izmigolji do finala LP. E to bi bio ocaj. Jel to oni idu na Bajern/Porto u polufinalu?
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 15 apr 2015, 22:55

schweinsteiger je napisao/la: Joj Sammere isamaraj ove picke u svlacionici,molim te.
Niko ne smije da se Guardioli upliće u posao.

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muamerc » 15 apr 2015, 22:59

Pepova igra zivi na sigurnosti zadnje linije, kad to funkcionise onda sve lakse ide. Veceras tri igraca tu, tri kiksa i tri gola. Zar moze vise. Bljak potez veceri je Bastruber na onoj gore poziciji, gdje se rotira jedno minut nebil namjestio loptu na lijevu nogu.

Analiza: Neuer - odradio sto je mogao. Desni bek - sve receno. Boateng - kad bi udarao protivnike kao zene gdje bi mu kraj bio. Dante - klasika, nadam se buketu ruza u zadnjem kolu. Bernat - sve je pogresno uradio, udaljenost njega i krila je bila bar 40 metara. Alonso - igrati jos ovo do kraja i klupa do daljnjeg. Lahm - zao mi je kapitenu "zelim igrat u sredini", ispuho si. Alcantara i Rode - jedini nesto pokusavali u prenapucenom veznom redu. Dosta gresaka. Muller - mlatarac rukama, klasika, kad ne ide Bayernu ni on ne postoji. Gotze - gdje je manekenka? Lewa - pogino medj cetvoricom. Bastruber - nista, nesto lijevom i to je to.

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 15 apr 2015, 22:59

Ja sam govorio već prije da smatram da ćemo rutinski proći Porto. I sada stojim pri tome da se to i moralo desiti, pa makar i sa dosta desetkovanom ekipom. Apsolutno je Bayernova ekipa, koja je stajala na terenu jača od ekipe Porta. Tu nema dileme.
I zbog ovakvog razmišljanja, apsolutno sam nezadovoljan, pa i ogorčen ovakvim izdanjem. Da ne govorim da sam čak frapiran.

Teško je reći šta zapravo nije valjalo. Prije bi trebao krenuti s onim što je opšte valjalo, a teško je naći večeras bilo kakav svjetli trenutak u našoj igri.

Sama pomisao, da je nasuprot Bayerna stajala portugalska ekipa, a znamo da Nijemci Portugalce redovno filuju (posebno reprezentacija koja samelje Portugal gotovo svaki put - osnov reprezentacije su igrači Bayerna, a i na klubskom nivou njemačke ekipe uvijek dobro stoje protiv portugalskih), a onda u takvoj jednoj utakmici ovako izgubiš i još kad pogledaš da ti Portugalci više duela dobivaju, pa čak i više trče onda ti se samo automatski kosa na glavi digne.

Pa interesantno je da Bayern u posljednjih 15-20 godina nije onoliko i pogotovo onakvih amaterskih grešaka napravio, kao npr u prvih 15 minuta, a da ne govorimo koliko ih je u cijeloj utakmici bilo.
Xabi se prvo naivno poigrava, pa Dante štopa loptu kao Islanđanin ili neki drugi sjevernjak na skijama (ovo je komentar Beckenbauera u pauzi), pa onda ljudi vide da to ne ide, ali se opet poigravaju oko šesnaesterca. Pa onda slijedi i to podlijetanje pod loptu Boatenga, pa poigravanje u par navrata Neuera, koji je zamalo pogriješio i onda kada je Porto iz nemoguće pozicije pogodio prečku, pa onda silne pogreške prilikom dodavanja u veznom redu, očajni prekidi, niti jedan kako treba ubačaj, užasan skok u šesnaestercu naših igrača, kašnjenje u nekim duelima, naivnost, pasivnost na momente. Treba li dalje? :roll: :roll: :crazy:

Velika odgovornost za poraz je na igračima, zbog svega nabrojanog i velikog amaterizma, a naravno i na treneru koji je večeras zakazao. Ako nekoga hvališ za dobre postavke, onda ga moraš i kudit za ono u čemu griješi. To uvijek treba biti princip... ;)

Ipak i dalje vjerujem u prolaz, jer ako imalo se naša ekipa sabere i pruži ono što zna, rastrči se, zapne i bude skoncentrisanija, odlučnija i jedna pobjeda od 2 gola razlike ne bi trebala doći u pitanje, jer najmanje toliko je i razlika između dva tima..... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
JamesJoyce
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 sep 2014, 15:31
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la JamesJoyce » 15 apr 2015, 23:00

schweinsteiger je napisao/la: A onaj falus iz Madrida je dosao kao diverzant iz Madrida da nam sjebe sezonu.
:rol:
https://www.youtube.com/watch?v=_UYC80umW6c

Avatar
Bilall
Postovi: 1405
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 15 apr 2015, 23:06

thulkazal je napisao/la:
Bilall je napisao/la:Nema ba, nisam ni puno razocaran ;) jer nisam bio ni neki optimista...
Nek ide sve u qrac.. Odavno toliko toga ne stima ovdje samo sto to pojedinci nece i ne zele da vide. ;)
Ja sam i dalje optimista... Ako ne mogu biti optimista protiv Porta protiv koga onda mogu biti ?

Ako ispadnemo onda ću početi sa pisanjem koliko je ova igra TRUHLA ... Sve što sam pisao do sada bilo je da se OVAKVA situacija izbjegne a trenutno nema potrebe trubiti ... Valjda Pepun dobije kakvu "inspiraciju" od taktike i osvjesti ove umišljene igračine ...
Bojim se da ces pisati da je truhla, jer izgleda da nije to to. Fali ovdje toliko toga pa i motivacija a i "ostra ruka" koja ce i po cijenu sukoba sa igracima izvuci od njih maksimum.
Ne valja nista... syeban sam u totalu.
Zadnja izmjena: Bilall, dana/u 15 apr 2015, 23:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 15 apr 2015, 23:09

Valencia je napisao/la:Vozdra ekipa, nije me dugo bilo.....

Bajern je kao i prosle sezone naguzila slaba Bundesliga. Nemoguce je tempirati formu kada je vec nakon desetog kola jasno da je Bajern prvak. Jos i ove povrede.....

Kiks protiv Porta nije toliko iznenadjenje kada se sve uzme u obzir. Zajeban je Porto, uvijek....

Ali, nije nista gotovo, bice zanimljivo u revansu.

Bajern mi mozda jeste najmanje draga ekipa u LP, ali bi bila prava tragedija da Juventus izmigolji do finala LP. E to bi bio ocaj. Jel to oni idu na Bajern/Porto u polufinalu?
Evo da se i ja onda javim, nakon duuuzeg vremena. :D
To je to, to sam i prosle godine rekao, i ove ponavljam. Koliko god "ozbiljno pristupali" ligaskim utakmicama, u podsvjesti je onih +10 u odnosu na drugog, i tako vec mjesecima... I onda forma ode u neku stvar, baska ove povrede. Al' ove greske danasnje nasih koje su dovele do golova, su 100% posljedica ovoga sto je valencia napisao.
I ne kukajte toliko za robenom i riberijem. Oduzmite alonsa, boatenga i dantea, i pobjedili smo 0:1 na gostavanju. :lol:
Sto se tice polufinala, zrijeb ide opet...

Avatar
Motokultivator
Postovi: 943
Pridružen/a: 17 feb 2015, 13:59
Lokacija: kod Ahme
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Motokultivator » 15 apr 2015, 23:10

To sto Nojer nije dobio crveni je samo dalu nadu Bajernu za revans inace veceras bi vjerovatno popili 5 komada. Previse se Porto podcjenio...


Gdje je Tello :kafa: gledam ovaj Porto....Danilo, Casemiro, Herrera, Martinez, Quaresma, Brahimi, Sandro, Maicon fin materijal.. ovi ostali ulete sa klupe :hmmmmm: Indi nije ni standardan a veceras odlican.

Sandro i Danilo ne igraju revans, prednost za Bajern onako na prvu ali...
You can take forum away from Ahmo.
But you can never take Ahmo away from forum.
:kafa:


x

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 15 apr 2015, 23:13

Romariooo je napisao/la:nije mi jasno kako najbolja ekipa svijeta primi tri komada od ekipe koja je imala 3 posto sanse za pobjedu

nafurali se kobasicari,ismijavaju te kad kazes da bayern nema kvaliteta bez povrijedjenih igraca da uzme ligu prvaka,kad kazes da je veceras porto favorit,al kad vidis da je stub odbrane amazonski princ tame,da rafinja,rode,penzioner alonso itd vode igru bayerna,bude ti zao,u revansu nemate sanse nikakve jer ce vas kontrama ubiti dobri,al ipak drugorazredni porto
3-0 u revansu hladno. Slobodno me citiraj za 6 dana. :kafa:

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 15 apr 2015, 23:17

Romariooo je napisao/la:nije mi jasno kako najbolja ekipa svijeta primi tri komada od ekipe koja je imala 3 posto sanse za pobjedu

nafurali se kobasicari,ismijavaju te kad kazes da bayern nema kvaliteta bez povrijedjenih igraca da uzme ligu prvaka,kad kazes da je veceras porto favorit,al kad vidis da je stub odbrane amazonski princ tame,da rafinja,rode,penzioner alonso itd vode igru bayerna,bude ti zao,u revansu nemate sanse nikakve jer ce vas kontrama ubiti dobri,al ipak drugorazredni porto
Da mi nije mrsko, sad bi se vratio na postove unazad dvije godine pred dvomec barca bayern. Da nalijepim malo tvojih bisera, cisto da ovi novi vide kakve si gluposti pisao. Al' haj, trol bio, trol osto. Nema te nesto, jesi to ceko u sjeni pravu priliku da se pojavis :lol:

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sveti » 15 apr 2015, 23:17

Au yebote. Pa sta je ovo :?
naprijed rejal

Avatar
Astren
Postovi: 1063
Pridružen/a: 23 jul 2013, 23:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Astren » 15 apr 2015, 23:18

Ma upravu si Romario sve, džaba se trudiš ukazati na neke stvari, ali ne možeš pred svinje rasipati bisere.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Consigliere » 15 apr 2015, 23:20

Sveti je napisao/la:Au yebote. Pa sta je ovo :?
Sta je bilo? :shock:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muamerc » 15 apr 2015, 23:21

Sveti je napisao/la:Au yebote. Pa sta je ovo :?
Sviju smo prevarili. Pravimo se da smo losi.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Valencia » 15 apr 2015, 23:21

ribery je napisao/la: Evo da se i ja onda javim, nakon duuuzeg vremena. :D
To je to, to sam i prosle godine rekao, i ove ponavljam. Koliko god "ozbiljno pristupali" ligaskim utakmicama, u podsvjesti je onih +10 u odnosu na drugog, i tako vec mjesecima... I onda forma ode u neku stvar, baska ove povrede. Al' ove greske danasnje nasih koje su dovele do golova, su 100% posljedica ovoga sto je valencia napisao.
I ne kukajte toliko za robenom i riberijem. Oduzmite alonsa, boatenga i dantea, i pobjedili smo 0:1 na gostavanju. :lol:
Sto se tice polufinala, zrijeb ide opet...
Izgubi se agresivnost kada u kontinuitetu igras bez pritiska, bez imperativa.... Promijeni se mentalitet ekipe. Bajern je dobio lezernost, mirnocu u igri, samopouzdanje... ali je izgubio agresivnost, dinamiku, karakternu cvrstinu koja se brusi u utakmicama sa visokim tenzijama, intenzitetom itd...

Gvardiola je ovdje morao uloziti petodupli napor da ekipu natjera da ginu na terenu, da igraju maksimalno agreisvno, uvijek na rubu zutog kartona.... Al nije lako tako se transformisati za jednu utakmicu....

U revansu ce Bajern biti agresivan kao nikada u ovoj sezoni. Ova utakmica je donijela dosta pozitivnog sa psiholoske strane. Ako bi prosli, u polufinalu ce biti ozbiljniji protivnik nego da su Porto prosli glat i nastavili misliti kako lezernom igrom mogu dobiti svakoga.

**** ga, Bajern ne volim, ali ako igra dobro, nece mi biti toliko krivo da bude u finalu. Juventus igra odvratno i iskreno se nadam da je polufinale njihov krajnji domet.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sveti » 15 apr 2015, 23:24

Consigliere je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Au yebote. Pa sta je ovo :?
Sta je bilo? :shock:
Čudim se. Ajde što ih je Porto nabio, nego su i bolji bili generalno.
naprijed rejal

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 15 apr 2015, 23:31

STA JE JADNICI JEDNI??? DOSLI SE NASLADJIVATI???

Eto vam 6dana, iskoristite ih dobro. Mi smo 3-1 stizali za poluvrijeme, a gdje je 90minuta na Alianzu??

100% ubijedjen u prolaz dalje. Ne gine im golijada
Stern des Südens

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 15 apr 2015, 23:32

Očajna noć, prelikan Donjeck, samo uz 3 banalne greške i nešto raspoloženijeg, možda i kvalitetnijeg protivnika.

Hajde ništa, nakon ovog poluvremena šanse Portu su porasle na nekih 13%. :mrgreen:

Dosta teški trenuci, dosta limitiran izbor igrača, očekujemo Riberija, Švajna, očekujemo neko spasenje,
ukoliko ovo prođemo to će biti podvig, biće jedno veliko olakšanje i samopouzdanje.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.