FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 29 apr 2015, 14:12

Martineza od prve minute protiv apotekara da se vidi na čemu smo .
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 29 apr 2015, 16:17

Cemu cojk' da se nada na Camp Nouu?
Da nije bilo ovih sinocnjih povreda, sanse bi bile 50-50, a ovako...
Polomise covjeku cijelu facu, a onaj fasista od sudije nista :facepalm:
Onakva kradja dugo nije vidjena.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 29 apr 2015, 16:57

slika
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
don_burza
Postovi: 5198
Pridružen/a: 09 okt 2010, 00:42
Lokacija: Hellfire Peninsula
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la don_burza » 29 apr 2015, 17:18

Proslo je šest Bajrama kako Bayern nije ulazio u tekmu kao blagi underdog . Evo sada protiv barce ulazimo u dvomeč kao posle bitke za vozucu . Imamo 200 miliona vrijednosti u bolnici

Smio sam se kladiti sa bilo kim u koliko god da će Bayo otrest Barcu Al nakon svega ovoga digao sam ruke

Nadam se samo da će bar malo onog starog dojce mentaliteta upaliti i da se neće dati tako lako !

MIASANMIA!!!

@pogba buraz citizen eco drive sledeće godine


Sent from my iPhone using Tapatalk
Thomas Müller - Fußballgott

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 29 apr 2015, 17:50

Nisu problem ni povrede, ni formacija, imamo dovoljno igrača i sada imamo jednu uigranu, dobru strategiju.

Problem je isti kao i prošle godine, umor, umor nas je stigao ne možemo meda na kašiku.
Ekipa pada nakon 50 min., Porto nas je uzeo, uzela nas Borusija, sve na istu kartu.

Raspala Borusija nažalost, i neću lagati krivo mi zbog sinoćnjeg rezultata, krivo jer znam da nismo zaslužili to,
OK prošle godine gledanja kroz prste od sudije, ali ove godine zar da nam se duplo-troduplo vrati?

Još više boli na koji način je to urađeno, doslovno da je ona žuta ciganija sa noževima igrala ništa nam sudili ne bi.

Nevjerovatno koja hinjavost i nepromišljenost njihova, zar je moguće da golman na onakav način nokautira igrača, ide na to, lopta ga ne zanima, žao mi Leve, jer je fer i korektan igrač, uvijek bio, dobro ono gaženje Boatenga ćemo zanemariti. :mrgreen:

Nevjerovatno koje komplekse smo žutima nabili, njima je draži poraz Bayerna.

Zato večeras svi za naše Vukove navijajmo! :!:

Roben se sam povrijedio, uzrok povrede ništa drugo do čuvene staklene noge, neobjašnjiva povreda, ni oznojio se nije.

Onaj kenjac od sudije sinoć nije imao samo te dvije krupne greške, sjetimo se sitnih faulova na Tijago kad ga onaj Šmelkonj rukama čupao, pa onda Borusiji pustio prednost, odigrali pogrešan pas, ovaj vratio igru nazad 7 sekundi. :roll:

Koliko ono :think: , 6 utakmica protiv Borusije nam sudio, nikad pobijedili nismo,
čisti mrzitelj Bayerna i peticiju pod hitno da nam nikad više ne sudi, u jednoj takvoj državi korumpirana bagra i dalje slobodno diše. :x

Treb'o je Pep štocem nekog odvaliti! :!:

Protiv Barce možemo jedino ako se ne umoriumo, ne padnemo, ako budemo trčali svih 180 min., a možda i više, e onda se imamo čemu nadati, ukoliko je u pitanju hronični umor prijeti nam teška sudbina u drugim poluvremenima.

Avatar
Artista
Postovi: 21
Pridružen/a: 01 jan 2015, 16:58
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Artista » 29 apr 2015, 17:55

Klare je napisao/la:Nisu problem ni povrede, ni formacija, imamo dovoljno igrača i sada imamo jednu uigranu, dobru strategiju.

Problem je isti kao i prošle godine, umor, umor nas je stigao ne možemo meda na kašiku.
Ekipa pada nakon 50 min., Porto nas je uzeo, uzela nas Borusija, sve na istu kartu.

Raspala Borusija nažalost, i neću lagati krivo mi zbog sinoćnjeg rezultata, krivo jer znam da nismo zaslužili to,
OK prošle godine gledanja kroz prste od sudije, ali ove godine zar da nam se duplo-troduplo vrati?

Još više boli na koji način je to urađeno, doslovno da je ona žuta ciganija sa noževima igrala ništa nam sudili ne bi.

Nevjerovatno koja hinjavost i nepromišljenost njihova, zar je moguće da golman na onakav način nokautira igrača, ide na to, lopta ga ne zanima, žao mi Leve, jer je fer i korektan igrač, uvijek bio, dobro ono gaženje Boatenga ćemo zanemariti. :mrgreen:

Nevjerovatno koje komplekse smo žutima nabili, njima je draži poraz Bayerna.

Zato večeras svi za naše Vukove navijajmo! :!:

Roben se sam povrijedio, uzrok povrede ništa drugo do čuvene staklene noge, neobjašnjiva povreda, ni oznojio se nije.

Onaj kenjac od sudije sinoć nije imao samo te dvije krupne greške, sjetimo se sitnih faulova na Tijago kad ga onaj Šmelkonj rukama čupao, pa onda Borusiji pustio prednost, odigrali pogrešan pas, ovaj vratio igru nazad 7 sekundi. :roll:

Koliko ono :think: , 6 utakmica protiv Borusije nam sudio, nikad pobijedili nismo,
čisti mrzitelj Bayerna i peticiju pod hitno da nam nikad više ne sudi, u jednoj takvoj državi korumpirana bagra i dalje slobodno diše. :x

Treb'o je Pep štocem nekog odvaliti! :!:

Protiv Barce možemo jedino ako se ne umoriumo, ne padnemo, ako budemo trčali svih 180 min., a možda i više, e onda se imamo čemu nadati, ukoliko je u pitanju hronični umor prijeti nam teška sudbina u drugim poluvremenima.
To je Pep kriv. Stigao ih umor, a prvenstvo osigurano jos na jesen. Za Robbena ne moze nitko drugi bit kriv osim Pep-a. Covjek poznat po ozljedama i on ga stavlja u jednoj takvoj utakmici gdje nije bio 100% zdrav i to se osvetilo.

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la let3 » 29 apr 2015, 18:01

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/00FAEF ... p5Dm2b6Fy4" onclick="window.open(this.href);return false;

:rol: :rol: reakcija Pepa na sudiju, nakon što je golman satro Lewandowskog
jaa budale, stisnuo pesnice i zube da ga udara, ljut ko bijesan pas :crazy:

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 29 apr 2015, 18:34

sve ste vec rekli a vidim da svi al bas svi traze zamjenu za nasa krila al ljudi siguran sam da se ovaj transfer rok nece dovoditi zamjena za njih, moza al mozda da se dovede jedan na krilo al ako bude povoljan i to ce biti neki polovnjak u to sam siguran. Ovo polufinale u nikad gorem momentu i to je cinjenica ovoliko povreda glavnih igraca nije bilo a da ja pamtim. Protiv barse cvrsto nazada a gore boze pomozi.

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muamerc » 29 apr 2015, 18:37

Barsu mozemo proci jedino ako odigramo dvije perfektne odbrane i to na penale ili produzetke, a ne znam kako ce to biti slucaj kad su u istoj slalomasi Dante i onaj desni bek.

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 29 apr 2015, 19:19

Hahaha Kahn vs. Schmeichel

Ima pet dijelova :mrgreen:
[youtube][/youtube]

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 29 apr 2015, 19:23

thulkazal je napisao/la:Hahaha Kahn vs. Schmeichel

Ima pet dijelova :mrgreen:
[youtube][/youtube]
o' vidi sto zna pricati danski :tokralju:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 29 apr 2015, 19:54

Kakva su ono cestitanja na prolazu u finale na temi barcelone?? Pa i secer cak... Da nas ima svakvih ovdje, to je jasno, al' da ima placipi*ki tome se vala nisam nado :oops:
Sta vam je ba, pa prije par godina kad nas uzese 4:0, igraše im u punoj formi Iniesta, Xavi, Messi, Eto, Henry, Yaya Toure... Zipa nama sastava iz te utakmice molim te: Butt-Demikelis-Altintop :lol: - Luca Toni- Ribery- Ze Roberto (uveliko penzioner bio)- Van Bommel- Masimmo Oddo :lol: - LELL :lol: :lol: :lol: - Breno :lol: - Bastian. Pa da ne znam kakav ti sastav izvedemo u utorak ne more bit gori od ovog da je*e rak raka. Okej, trio MSN je strašan, al' pobogu sta ste se usrali ko grlice. Nit smo favoriti, nit bi smio stavit stoju na nas prolaz, al' vala tako pricat nema smisla. Dozovite se. Ne stoji nam. :)

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 29 apr 2015, 19:58

Neuer - Lahm - Boateng - Benatia - Bernat - Schweini - Martinez - Gotze - Muller - Alcantara - Lewandowski, i **** ga, da je pametan da postavi ovako protiv Barce, al znamo da nije, tako da. :mrgreen:

slika
Zadnja izmjena: NYKnicks Fan, dana/u 29 apr 2015, 20:04, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 29 apr 2015, 20:01

let3 je napisao/la:https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/00FAEF ... p5Dm2b6Fy4

uh ako te stocnem hoce da kaze pep :lol: :lol: jedan od jacih gifova :urnebes:
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 29 apr 2015, 20:10

Eh eto ga i za 5 zvjezdicu ...
The stars are only valid for the won championships since the formation of the Bundesliga in 1963/64. This means that the first German championship does not flow from the year 1932 in this vote and the FC Bayern therefore "only" with 24 championships stands.
In addition, four stars are the maximum yield. This was decided in the 2004/05 season and thus the Langerringen a fifth star put a stop to the DFL.

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 29 apr 2015, 20:16

@ribery nisam im čestitao al' sam rekao da su velikoj prednosti jer nam ne igra najbolji trojac u ekipi.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 29 apr 2015, 20:25

Saurman je napisao/la:@ribery nisam im čestitao al' sam rekao da su velikoj prednosti jer nam ne igra najbolji trojac u ekipi.
Ma nisam na tebe ni mislio, al dvojica trojica otvoreno cestitala na prolazu. A da su u prednosti to je jasno ko dan...

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 29 apr 2015, 20:35

ribery je napisao/la:
Saurman je napisao/la:@ribery nisam im čestitao al' sam rekao da su velikoj prednosti jer nam ne igra najbolji trojac u ekipi.
Ma nisam na tebe ni mislio, al dvojica trojica otvoreno cestitala na prolazu. A da su u prednosti to je jasno ko dan...

ribac ma ne znam sta da ti kazem malo je reci da sam razocaran ovakvom situacjiom koja nas je zadesila od kad pratim bayern ovakvih pehova kao ove seyonbe nismo imali.Razumi nas :mrgreen:
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 29 apr 2015, 20:38

----------------Nojo----------------
---Boa-------Martinez------Medhi--
Lam------Xabi----Švajn----Bernat
----------------Tijago--------------
--------Miler-----------Goce-------

Not bad. ;)

Nezahvalno je prognozirati bilo šta, jer sitnica ovdje odlučuje, moguće je tijesno, a moguće i kanonada na bilo kojoj strani, to se nikad ne zna.

Jesu favoriti, zbog našeg umora, ali ukoliko terapeuti, saune, masaže i još kakva sranja čudo načine, biće moguće svašta.

Nismo pohvalili kako je Meho podnio povratak, 120 min k'o od šale :cool: ,
na potezu je Javi. :)

Zvanično, Robenov povratak je početak jula, taman početak priprema,
o Riberiju niko ništa ne zna, nit trenira, nit išta, najvjerovatnije izgubljen za ovaj dvomeč, ostalo je manje bitno.

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la zgmiky » 29 apr 2015, 21:39

evo igrati će vam lewa sa maskom protiv barce

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.