FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
juanitomaravillaa
Postovi: 1076
Pridružen/a: 12 jun 2014, 14:19
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la juanitomaravillaa » 29 apr 2015, 21:49

Za vas je kljucan povratak Mehdia,jer je on jednini od vasih stopera koji moze parirat brzinom Barcinim napadacima,Barca ne igra vise toliko na posjed i presing,uvidio je Enrique da vise Barca nema igraca za radit presing po cijelom terenu.nego sada se zonski brane,i igraju puno direktnije prema golu,ocekujem tijesnu utakmicu sa malo golova,vi cete imati dominaciju na sredini terena,ali bit ce tesko bez Robbena jer je on taj koji pravi razliku.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 29 apr 2015, 21:56

ribery je napisao/la:Kakva su ono cestitanja na prolazu u finale na temi barcelone?? Pa i secer cak... Da nas ima svakvih ovdje, to je jasno, al' da ima placipi*ki tome se vala nisam nado
momcino, morel se lezat :mrgreen:
da ti nisi pomijeso optimizam i cuveni bosanski inat?
covo, mi u zadnje vrijeme nismo u stanju pobijediti iole jaceg potivnika.

sta su gladbah, domuzistan i vukovi u poredjenju sa barcom?
nesto ne vjerujem da odbrana koju vukovi natrpaju do vrha moze izdrzati protiv barcine nevjerovatne navale.
samo da ne bude potop... :oops: jer, katalonci nisu zaboravili ´sedmicu´, tako da vjerujem da ce napadati ko ludi.
Klare je napisao/la:----------------Nojo----------------
---Boa-------Martinez------Medhi--
Lam------Xabi----Švajn----Bernat
----------------Tijago--------------
--------Miler-----------Goce-------
dobraaaa
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 29 apr 2015, 21:57

zgmiky je napisao/la:evo igrati će vam lewa sa maskom protiv barce
E jest nam ga Klop odhranio ni tenk mu ne može ništa. Aferim :thumbup:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 29 apr 2015, 22:14

sekerbay je napisao/la:
ribery je napisao/la:Kakva su ono cestitanja na prolazu u finale na temi barcelone?? Pa i secer cak... Da nas ima svakvih ovdje, to je jasno, al' da ima placipi*ki tome se vala nisam nado
momcino, morel se lezat :mrgreen:
da ti nisi pomijeso optimizam i cuveni bosanski inat?
covo, mi u zadnje vrijeme nismo u stanju pobijediti iole jaceg potivnika.
Evo ust'o do laptopa i razocaro se sta se sve pise :P
Ma nema inata, nit optimizma, nego vi zracite pesimizmom pretjeranim. Aman, ko da smo Almeria. Nek izadju i nek igraju kako znaju, uz dobru taktiku evo glave ako se ne moze izvuc remi sa datim golom u gostima, ko god igro. Al' jbg, ako ce bit sranja u napadu ko sinoc, i u odbrani ko prva protiv porta, onda smo jeza u ledja. Razlika je u tome sto ja ocekujem utakmicu zivota svih 11 koji istrce, a vi aman isprepadali se ko da cemo mi sa foruma igrat.
Nesto kontam sinoc se izmazismo da valja, znaci ulazi protiv barce neka Milerova frljoka 100%. :lol:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 29 apr 2015, 22:33

Želje

slika

slika

Realnost

slika
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 29 apr 2015, 22:50

Ja na sve gledam ovako,
nisam neki optimista, ali sve da nam je i komplet prvi tim van stroja opet ima neka nada :mrgreen:
Bez Riberya i bez Robbena sanse su daleko manje, ali nije bas sve ni u tim individualnim kvalitetama tako da... :? Vidjeti cemo kako ce Pep postaviti ekipu, koliko ce ih motivisati.. Znam da su sanse svedene na minumum ali mozda i iznenadimo Barcu.
Ako izadju na teren kao gladni vukovi, sa dobrom igrom u odbrani, presingom, brzom tranzicijom, sve je moguce.
Dakle, nada zadnja umire :mrgreen:

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 29 apr 2015, 23:04

ribery je napisao/la: Evo ust'o do laptopa i razocaro se sta se sve pise :P
Ma nema inata, nit optimizma, nego vi zracite pesimizmom pretjeranim. Aman, ko da smo Almeria. Nek izadju i nek igraju kako znaju, uz dobru taktiku evo glave ako se ne moze izvuc remi sa datim golom u gostima, ko god igro. Al' jbg, ako ce bit sranja u napadu ko sinoc, i u odbrani ko prva protiv porta, onda smo jeza u ledja. Razlika je u tome sto ja ocekujem utakmicu zivota svih 11 koji istrce, a vi aman isprepadali se ko da cemo mi sa foruma igrat.
Nesto kontam sinoc se izmazismo da valja, znaci ulazi protiv barce neka Milerova frljoka 100%. :lol:
Presmiješno je čitat šta se piše, u suštini postaje i žalosno(dobro šećko se malo više zahebaje, ima kod njega svega, pa njega i shvatam.... :D )Prije navijači Bayerna nikad ne bi otpisali ovaj tim, ma kakva god situacija da je. I po meni se pred ovaj susret nema pravo mnogo kukat.
Kada se samo sjetim 2001. godine, kada je u revanš susretu protiv Reala Effenberga mijenjao Owen Hargreaves, a znamo da je Effenberg bio mozak ekipe i neko ko je imao uticaj na ekipu, kao niti jedan drugi igrač (bez njega je bilo tada gotovo nemoguće dobiti velike susrete) i tada ekipa borbeno sačuva prednost donesenu iz Madrida i čak pobijedi susret, pa onda je ovo u poređenju s tim vremenima presmiješno.
Istina, ovo što nas je snašlo s povredama je veliki šok, nešto što je nevjerovatno, ali zato je ovaj kadar super jak i nema npr niti jednog igrača koji je nezamjenjiv, kao što je u tom spomenutom vremenu bio Effenberg.

Prema tome, kukat se ne smije puno, jer šanse s povredama Robbena i Lewe (uz sve već postojeće) jesu donekle pale, ali po meni su one i dalje dosta velike, pa i sada vidim najmanje 40 % šansi. Do sada mi je bila apsolutna 50-50% situacija.
Ja se samo nadam da neće biti nekih komplikacija, pa da će Thiago biti top fit za Barcu te isto tako je potrebno da odigramo sa dosta visokih lopti, da koristimo svaku priliku u igri glavom i da tako ranimo Barcu tamo gdje je najslabija. Za tu igru glavom nam npr jedan Robben ne treba.
Ohrabruje i fantastičan nastup Benatije sinoć, koji može biti bitan faktor (i pozada i naprijed).
A da će se morat ginut i trčat na terenu (kao da sutra ne postoji) to je jasno ko dan. A ako to nisu u stanju, onda i trebaju igrati za klub kakav je FC BAYERN.
Pep poznaje Barcu dobro, pa bi i to trebala biti prednost.

Pred Porto sam rekao, da je to obaveza proći i to da ekipa nije prošla, dosta bi kredita Pepovog kod mene bilo potrošeno (čak moguće i sav i možda bi tada poželio i njegov odlazak). Sada se ne može reći da je prolaz pod moranjem, to niko protiv ovakvog protivnika ne može garantovati, ali je OBAVEZA DA SE ODIGRA U EGALU, da se pruži maksimum i učini sve da se prođe. Ako pružimo maksimum, ja ne sumnjam u naš uspjeh. ;)

A malo prije vrtim malo po kanalima, gledam neke utakmice i malo naletim i na BARCA TV, kad tamo ona utakmica kad su nas razvalili, onda pod Klinsijem (Breno igrao :D , odmah ga prepoznah i okrenu mi se bururet u glavi :D ). Samo mi prođe misao kroz glavu, da li će prikazati one dvije utakmice kada su razbijeni....Čisto sumnjam, ali možda opet provirim da provjerim.... :mrgreen:
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 30 apr 2015, 10:26

Previse pesimizma vlada ovdie. Robben i Ribery su deff bili igraci bez kojih nismo mogli vrsiti pritisak i igrati toliko napadacki,medjutim vidjeli smo u utakmici sa Portom sta smo sve u stanju uciniti.

Bez obzira koji sastav izadje u utorak,dal ce Lahm bit na beku, u sredini ili cak na desnom krilu,hocel Levat zaigrat,Martinez i slicno, ni Barca se nece zalijetat odmah strmoglavo na nas gol. Vjerujem da ce Pep uspjeti ojacati malo vezni red sa Martinezom da im sijecemo napade u startu. Koliki je sok povreda Robbena,toliki je iplus povratak Martineza.

Sta Pep-u zamjerim - taj lik ne zna zavrsit utakmicu kada vodi 1-0 il 2-1. Totalno fula sa izmjenama,jel previse ubijedjen u pobjedu svog tima,to nezz. Sjetite se samo LP protiv Arsenala,kada Barca povede 1-0 on se poce zatvarat a Wenger ubaci napadaca i okrene rezultat, ak se ne varam na kraju je bilo 2-1 za Arsenal???

Samo hrabro,i ovako desetkovani Barcelona se moze dobiti.

MIA SAN MIA
Stern des Südens

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 10:30

Kakva je situacija oko Badmana :D ili ti Riberiya? Jeli i on završio sezonu imam osjećaj da to kriju od navijača :crazy: Kalle rekao da bi mogao biti u avionu za Barcelonu. Samo da i on nezavrši kao Robben protiv bvb-a :plac:

Avatar
R32
Postovi: 3052
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 30 apr 2015, 10:43

Ma i ako bude mogao nema od toga nista, jer njemu treba duze da ufati formu. Tako da je igranje protiv Barse ravno nuli.
Mia San Mia

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 30 apr 2015, 11:09

Pesímizma na pretek na ovoj temi, tacno se sjebbe.s kad vidis koliko navijaci Bayerna kukaju i cestitaju barsi, svaka cast ako nas prodju al predat se sad pa sta mislite kako je igracma nasim sad ono ma necemo ni ici u barselonu svakao smo ispali, al ljudi svabsi mentalitet, pep na nasoj strani i nabrijani igraci i idemo krv pisati da prodjemo. Imamo svoje sanse imamo Tiaga imamo Milera Gecea Xabia Svajnija ma idemo igrat lopte i pokazat da smo mi Bayern i nikad se necemo predat pa kako god osakaceni bili. MIA SAN MIA

Avatar
BavaracZenica
Postovi: 1518
Pridružen/a: 11 dec 2011, 18:26
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BavaracZenica » 30 apr 2015, 11:21

Tako jee, ajmo malo pozitive, pa sto bi se reklo u Zagoru TISUCU MU SKALPOVA !!!

Da igraaamo na sredini sa Gaudinom , Weiserom ne znam skim vise, idemo odigrat 2 utakmice sa Barcom..

I da ispadnes kad se boris kao lav, da se dobro preznoje, a i hoce vjeruje, ja sam siguran da ce Pep nastelovat ekipu samo tako...

I za kraj : This is where we hold them.
This is where we fight!
And this is where THEY DIE!


AUUUUUUUUU :clap: :clap:
FC Bayern !!!!!

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 11:33

Nadam se da će Pep u subotu odmoriti zadnju Liniju Nojera,Bernata,Boatenga,Benatiu,Rafinhu, kao i Thiaga i Lahma oni trebaju da budu odmorni do Barse.
Možda nešto ovako protiv guzena
----------------Reina--------------
Weiser---Dante---Buck - Steinhart
----------Rode----Bastian---------
Kurt----------Gaudino--------Gece
-------------Pizzaro-----------------

Dakle sve važne igrače odmoriti.

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schweinsteiger » 30 apr 2015, 12:08

Kao sto sam napisao na temi Lige prvaka,ovo ce biti duel Bayernove odbrane i Barcinog napada.

Nisam citao ko to sve cestita Barci na prolazu,ali skinuti gace,a nije ni pocelo jos...
Koliko god imali problema s povredama,znamo kakvu odbranu igramo, a u napadu ce igrati Thomas Muller i Mario Gotze.Ne mozete ovakve igrace otpisati prije pocetka utakmice,igrace cija imena zna svaki ljubitelj fudbala na svijetu.


NIEMALS AUFGEBEN !!!

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
#miasanmia

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 30 apr 2015, 12:42

tomica ce na camp nou zabiti gol, samo je pitanje da li ce nasa odbrana uspjeti sacuvati mrezu netaknutom...

--------muller-gotze----------
---------------------------------
bernat--thiago---basti --lahm
-------------xabi---------------
-----boa----javi ---meho-----
-----------neuer--------------
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muamerc » 30 apr 2015, 12:54

phily je napisao/la:tomica ce na camp nou zabiti gol, samo je pitanje da li ce nasa odbrana uspjeti sacuvati mrezu netaknutom...

--------muller-gotze----------
---------------------------------
bernat--thiago---basti --lahm
-------------xabi---------------
-----boa----javi ---meho-----
-----------neuer--------------
Da niste uranili sa Javijem, covjek nije igrao 9 mjeseci i odmah u prvu i to u polufinalnoj tekmi protiv Barse. A ako bude igrao on nema sta raditi u odbrani protiv Suareza, Neymana i Messija.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 13:24

Ma neće Javi igrati nema ništa od toga Pep neće rizikovati oko toga ovaj sastav što je stavio @Besic kojeg je označio kao najrealniji će vjerovatno početi uz male korkcije, a to su Bastian u Vezi, Lahm na stranu umjesto Weisera i u napadu ispred Mullera Lewa za zaštitnom maskom. Momak od 37.milona će na klupu

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la PEP » 30 apr 2015, 14:04

Bayern@heart je napisao/la: Momak od 37.milona će na klupu

hhhh :evil: kako mi je to guzato krme postalo mrsko nevjerovatno.Frajer prima 10 miliona godisnje za STA :?: za veliko nista ovdo do sada :thumbdown: yaista s obzirom na pare koje su placene trebao bi da ore teren ali jok frajer dodje u duel sa protivnickim igracem stane i doda suigracu nekom i to je to ,istina imao je par solidnih nastupa ali to u pricnicpu ne toliko bitnih u datom momentu ,ni u jednoj bitnijoj tekmi nije bio taj koji bi treabo napraviti rayliku na terenu kada nema nekog od dvojca roberi, sto se od njega ocekuje jere je prov masno placen i placa se ,a u bvb stvorio je epitet dojce "mesija " :urnebes: (ma on mesiju mozes samo kopacke cistiti),bar da je djelicem opravdao taj epitet covjek bi reko ,hajde mlad je jos ima vremena kad ce vrhunas i sve najbolje pokazati sta umije .ALi jok 80 % njegovim tekmi je bio prosjek tek 20% malo bolje ali nista sto bi zalijepilo oci za ekran.
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 30 apr 2015, 14:21

Malo je ko zadovoljan partijama Gotzea, jednostavno se nekad primjeti da se i ne trudi previše.Njegov dosad učinak se može nazvati prosječnim jer svi znamo da on može mnogo više pružiti nego što je to slučaj sad.Na kraju krajeva nisu ga platili 37 mil i dali platu preko 10 mil da bi imao povremene blijeskove protiv uvjetno rečeno manjih timova.

Ja očekujem prije svega od Guardiole da ga razbudi iz letargije u koju je upao i da mu nađe poziciju na kojoj on može dominirati.


Izgleda da će Lewa biti spreman za Barcelonu iako sa maskom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 30 apr 2015, 14:22

Ma da ga hoće prodati na kraju ove sezone koliko smo samo slavili kad su ga doveli pred 1/2 LP 2013. toliko bi slavio da ga prodaju. Dovesti prave zamjene za Riba i Roba a to su F.Anderson,Depay ili Lazacate. Dvojicu od ove trojice treba klepiti na ljeto

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.