FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Clutch » 06 maj 2015, 23:19

Ovaj pad u igri pri kraju utakmice, koji se počeo već redovno dešavati, nikako ne može biti slučajan..
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Torres_9
Postovi: 13461
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Torres_9 » 06 maj 2015, 23:20

Scholl je napisao/la:
NYKnicks Fan je napisao/la:
anelbavarac je napisao/la: Ima i druga.
I treca.
I cetvrta
dajte jos koju pa mozda dostigne velicinu prosjecnog azijca ;), kmecanjeee level pro


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 06 maj 2015, 23:21

Barem Pep Guardiola se nije divio potezu Messija i slavio golove :urnebes: :urnebes:
Mislim otvoreno da se vidi, a u sebi je cvjetao :urnebes: :urnebes:

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 06 maj 2015, 23:22

dajte meni 17 miliona godisnje, bolju bi formaciju napravio :mrgreen:

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la el-fighter » 06 maj 2015, 23:23

Bas kao sto sam rekao prije utakmice. Nasi defanzivci su morali odigrati utakmicu karijere da veceras zaustave Messia . Do 75. minute su se dobro drzali, mada je i prije nekoliko puta odbrana pucala, ali je Neuer spasavao. Onda je prvo Bernat izgubio jednu loptu i primili smo gol, a onda je Messi slomio Boatenga i zabio i drugi. Gol Neymara je bio neminovan, jer smo mi pousali nesto prema naprijed i odmah je uslijedila kazna.

U revansu cemo vjerovatno krenuti na sve ili nista i vrlo lako bi se moglo desiti da dozivimo jos jedan poraz.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ribery » 06 maj 2015, 23:30

el-fighter je napisao/la:Bas kao sto sam rekao prije utakmice. Nasi defanzivci su morali odigrati utakmicu karijere da veceras zaustave Messia . Do 75. minute su se dobro drzali, mada je i prije nekoliko puta odbrana pucala, ali je Neuer spasavao. Onda je prvo Bernat izgubio jednu loptu i primili smo gol, a onda je Messi slomio Boatenga i zabio i drugi. Gol Neymara je bio neminovan, jer smo mi pousali nesto prema naprijed i odmah je uslijedila kazna.

U revansu cemo vjerovatno krenuti na sve ili nista i vrlo lako bi se moglo desiti da dozivimo jos jedan poraz.
Necu rec da je nemoguce, al dat najmanje tri gola, i izdzat za to vrijime 120 minuta bez primljenog... Bespotrebno, treci nas je sjebo. Drugacije bi bilo da je 2:1, al' al vise nas je sje*o primljeni nego sto bi nas poguro da smo ga zabili... Hebat ga sad.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 06 maj 2015, 23:32

thulkazal je napisao/la:Sudija nikakav ...
katastrofa živa,ali naravno neće dobiti nikakvu opomenu jer je sudio za Prcelonu.

Nevjerovatno koliko faulova nije svirao, nama slobodne udarce, koliko žutih kartona njima nije dao, Rakitiću, pa onda i Neymaru za onaj prigovor, pa poslije za simlaciju, pa opet za prigovor,
pa onda sudi faul na Suarezu(ovaj se pored Rafka bez ikakve veze bacio, i još loptu prema Rafku šutnuo), dade žuti Benatiji, a ni faula nije bilo, isto tako Xabiju u prvom.
Milion grešaka koje su išle na njihov mlin.
sekerbay je napisao/la:**** katalonsko od reala i barce 8 komada
Neka ,još brojimo. :mrgreen:
sekerbay je napisao/la:Umjesto da **** kod 1:0 uvede Martina i stabilizuje klimavu odbranu, majmuncina rotira u napadu
jbga išao na sve il' ništa, dosta nepromišljeno sa ovim sastavom, i dobio ništa, a nismo zaslužili.
pasha_the_one je napisao/la:Igraci Bayerna su vec nakon 60-65. minute fizicki pali sto se moglo vidjeti na terenu kako se pojedini jedva krecu, narocito Lahm i Schweinsteiger.
tako je druže.
O ovom problemu pričam već duže vrijeme, iako izgleda da naši igrači puno trče, nisu, u svakoj utakmici se zaustave na bijednih 105km, fizička pripremljenost nula, ujedno je i razlog povreda, a svega toga razlog jesu treninzi koje vodi niko drugi do Pep.

I eto rekoh da možemo do dobrog rezultata, ako ne budemo griješili, a ono prvi gol Bernat, drugi gol Tijago, treći gol Pep.

Ne ide ovako više, žao mi Boatenga, Mesi ga osramotio za dugo vremena, nije se smjelo dogoditi da onako ostane sam, zaista tužan trenutak, mislim to ozbiljno bez imalo sarkazma. ;)

Lam nevidljiv, katastrofa, yebem li mu pamet i njemu i Pepu pa na silu veznog igra.
Večeras sam ga na krilu očekivao, što je i moralo da bude, ali jok, Tijago na krilu. :shock:

Ne znam koga da okrivim, ponovo individualne greške, i to u našem naletu. :puke:

Možda najbolje da razmisle šta i kako dalje, je li Pep to što nam treba.

Jer polufinala gubiti dvije godine zaredom sramotu doživjeti...,
eh da je Roberi spreman, ali opet to niko ne zna, na treneru je da odgovara.

Jup je u prvoj godini sa duplo slabijim sastavom izbacio Reala jačeg nego prošle godine, Reala sa Jozom na potpunom vrhuncu, a Pep nas sramoti...

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la GazijaKalesija » 06 maj 2015, 23:35

Krivac jedini i isključivi - Guardiola.

Trebao je pod muss, izvaditi Lahma ubaciti Gotzea, Thiaga u sredinu da ima ko momački iznijeti loptu, a Gotzea na krilo. Na 4-3-3 odgovoriti sa 4-3-3, ovako je Lahm bio igrač manje kao i masa njih danas.

Po meni, prolaznu ocjenu zaslužuju: Neuer, Benatia, Boateng ( sve sem ono sto mu je Messi uradio je kvalitetno iznio ), Xabi i donekle Lewa ( hrvio se i borio 90 minuta, nije imao nikakve pomoći ). Rafko je također bio solidan...

Švajni, Lahm, Bernat, Thiago, Muller..........
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la hule_barca » 06 maj 2015, 23:36

Čestitke bavarci na dobrom otporu. Vidi se da tu fale krila i da su bili to bi druga dimenzija bila. Ipak, kako je tako je, i Messi je povrijeđen igrao prije 2 godine. Prvo poluvrijeme ste imali dosta sreće da niste primili gol, mada ste mogli čak i zabiti. Drugo poluvrijeme je Pep dobro uvidio nedostatke i do 75. minute držao Barcu u šaci. Ipak, za Messia Pep ne može biti kriv, ali kriv je što se otvorio previše u nadi da će postići gol, a to je Barca samo i čekala. Treći gol je bio bespotreban definitivno. Mislim da je Pep previše hrabro ušao u ovaj meč s obzirom kakvim je rosterom raspolagao. Njegova prepoznatljiva tvrdoglavost mu se obila o glavu i on je takav tip trenera koji od prvog dana kada je postao trener živi na tankoj liniji između genija i flopa. Kao što sam i govorio, Bayern je imao oružje, ali ne i municiju.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 06 maj 2015, 23:39

Nema se sta reci... cestitke Barceloni,bili su bolja momcad i zasluzeno pobijedili. Bez obzira na sve, mozemo i moramo biti zadovoljni kada raspolazemo sa ovim kadrom. Jedan Porto nam je zabio 3komada, isto je ucinila i Barcelona, jedina je razlika bila sto smo mi izasli da se nadigravamo sa Portom, a sa Barcom smo dosli da se branimo.

Ispali smo, nema se cemu nadati. Ne treba osipati paljbu ni po kome,jednostavno je to sve splet nesretnih okolnosti.
Zivot ide dalje, aBd slijedece sezone se vidimo opet sa ZDRAVIM igracima...
Stern des Südens

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Cartman » 06 maj 2015, 23:48

Nerminovic je napisao/la:odlazim
Oj Nermine ko udari na te, iz Osla pucat ce granate. :bih:

Ko god prca Bayern treba da zna da bi i njihova ekipa prosla isto protiv ovakve Barce i sa ovoliko povreda. Tu ukljucujem i Real.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BadrHari » 06 maj 2015, 23:51

Bravoooo Guardiolaaa :clap: :clap: :clap:

Hajmo branite ga, pisite kako mu treba produziti ugovor, gdje su ti genijalni forumasi, Pep je vizionar, unaprijedit ce igru.
Hajde sad starosjedioci ovog pdf-a sa svojim precjenjivanjem Guardiole nastavite samo :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Ovi silni milioni su malo, de igraj se jos sa imidzom kluba, nek nas jos godinama trpaju vidis da ovim glupanima od navijaca to sekundu ne smeta, hvalite ga jos malo, covjek osvaja ligu, i dupla kruna heeej :njanjanja:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 06 maj 2015, 23:54

znam da mnogi od nas na bayernovoj temi ce malo teže zaspat večeras, al ne vrijedi žaliti za prosutim mlijekom; odigrali smo kako smo odigrali, treba gledat naprijed: a to je revanš tamo ih makar dobit 1-0 da se oprostimo časno
a gvardiola za 17mil. bi trebao znat izvest čudo pa uzvratit istom mjerom na allianz areni, nesto se potajno, navijački nadam....
Zadnja izmjena: coelho41, dana/u 07 maj 2015, 00:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 07 maj 2015, 00:00

BadrHari je napisao/la:Bravoooo Guardiolaaa :clap: :clap: :clap:

Hajmo branite ga, pisite kako mu treba produziti ugovor, gdje su ti genijalni forumasi, Pep je vizionar, unaprijedit ce igru.
Hajde sad starosjedioci ovog pdf-a sa svojim precjenjivanjem Guardiole nastavite samo :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Ovi silni milioni su malo, de igraj se jos sa imidzom kluba, nek nas jos godinama trpaju vidis da ovim glupanima od navijaca to sekundu ne smeta, hvalite ga jos malo, covjek osvaja ligu, i dupla kruna heeej :njanjanja:
ma yebem mu mater vise :mrgreen:

Avatar
Astren
Postovi: 1063
Pridružen/a: 23 jul 2013, 23:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Astren » 07 maj 2015, 00:04

Nakon ove sezone ja i Gauradiola smo završili za sva vremena. :D . Ne može se ovako dvije godine ponavljati iste simptome, rezultatske amplitude ili izdominirati ili biti ponižen, nisam se tome nadao nakon trostruke krune.

Felix Magath (2 sezone/ 2kupa, dvije titule)
Guardiola (2 sezone/ 2titule, jedan kup)
i približno sličan epilog u najelitnijem natjecanju, s tim da je ovaj prvi dobijao po repu na stepenici niži :kafa:

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 07 maj 2015, 00:07

ljudi nije poniženje izgubiti jednu utakmicu 3-0; biće poniženje ako se to ponovi i u minhenu

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BadrHari » 07 maj 2015, 00:09

I da, povrede su krive, nije Guardiola ljudi moji..
Pa smijesan sastav smo i prosle godine imali, nigdje Riberya, nigdje Robbena, Alabe.. svi nam falili .

Neka Guardiole otjerao je najgori doktorski tim na svijetu, nismo odavno ovako spremni bili, hej uporedi ti ovo i onu Heynckessovu trku pa molim te lijepo ..
Gledaj rostera, gledaj rotacije sve prsti od zelje za dokazivanjem ..

Lahm u sredini pun pogodak, pa ovo fino iznosenje lopte, kako smireno igraju nazad.-
Odbrana nikad bolje postavljena nije, ne mozes izbaciti igraca 1 na 1 nema sanse ..

Pep neka te, zasluzujes biti najplaceniji, kako samo igramo Njemacku ligu dobro, dominacija !
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FranckRibery » 07 maj 2015, 00:09

Ma sama pomisao da nije uduplao krila njihova i da je ostavio bernata i rafinhu same dovoljno govori koliko smo osakaceni a guardiola nije tamo nikog stavio, hahahah genij neki ... svaki put ljudi imaju 1 na 1 sa rafom i bernatom, koji realno nisu nivo bayerna i potpuno su podbacili vcrs. Thiago je nekoliko puta izgubio loptu i lagano trckarao nazad ... puno razocarenja ali cestitam opet barci na pobjedi. Poslije naseg kluba najvise bih volio da oni uzmu LP. Sretno im u finalu jer s ovakvim sastavom nemamo nikakvu sansu. Mia San Mia

Avatar
Astren
Postovi: 1063
Pridružen/a: 23 jul 2013, 23:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Astren » 07 maj 2015, 00:10

Pa postoje opravdane sumnje da će se i na Alianz Areni naći u neobranom grožđu.

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 07 maj 2015, 00:13

U Münchenu će Pep i dalje ustrajat na svojoj taktici i usljediće još jedno sljedovanje, mogla bi na AA past i petarda.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.