FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 18 apr 2017, 23:31

Nakon drugog gola vise nisam mogao gledati, gledao kod jarana i lagano prema kuci nisam mogao da vjerujem covjek stoji metar u ofsajd nabijem ti nenu i onom sto ti je dao da sudi majku vam yebem blesavu jos onaj crveni :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

gigglessmoke
Postovi: 1460
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la gigglessmoke » 18 apr 2017, 23:33

...

Avatar
Scholl
Postovi: 1443
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 18 apr 2017, 23:35

Nerminovic je napisao/la:Nakon drugog gola vise nisam mogao gledati, gledao kod jarana i lagano prema kuci nisam mogao da vjerujem covjek stoji metar u ofsajd nabijem ti nenu i onom sto ti je dao da sudi majku vam yebem blesavu jos onaj crveni :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
bukvalno sam isto uradio. Nit ssam reagovao nit ista.
Fakat da ne povjerujes

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 18 apr 2017, 23:36

geronimo je napisao/la: Nemoj mi samo bezmudih igrača, skrivanja po terenu i naravno velikih sudijskih grešaka.
Ništa od svega nije bilo (osim možda Alkantare :mrgreen: ) i ovog zadnjeg.
Koje sranje i koja pljačka.
Vom Jäger zum Gejagten

AlemC85
Postovi: 7396
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la AlemC85 » 18 apr 2017, 23:37

Nerminovic je napisao/la:Nakon drugog gola vise nisam mogao gledati, gledao kod jarana i lagano prema kuci nisam mogao da vjerujem covjek stoji metar u ofsajd nabijem ti nenu i onom sto ti je dao da sudi majku vam yebem blesavu jos onaj crveni :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Da se i Kolini sjetimo familije, celava ubleha koja delegira sudije. :evil:

Najvece zlo je On. Njega niko i ne spominje.

Fullback
Postovi: 10
Pridružen/a: 07 jul 2016, 23:19
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Fullback » 18 apr 2017, 23:40

Steta,ali mi smo ovo izgubili ranije,kada se Lewa povrijedio i kada smo ostali bez Humellsa.Da smo bili kompletni prosli bih.Kolko znaci Lewa koji je odigrao losu partiju za njegove standarde,vidilo se veceras,mnogo vise prostora je ostalo za Ribery,Robena.Alaba u prvom imao 5,6 prilika za centarsut,ali on dok se namjesti kasno.Sad se moze palamuditi,kukati danima.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 18 apr 2017, 23:46

kako covjek nece poluditi nakon ovog, jos sam bio zaboravio onaj faul kad je Casemiro morao dobiti jos jedan zuti

sto se tice nase igre prije nego sto smo dobili crveni imao sam osjecaj da smo utakmicu imali pod kontrolom, imali su par suteva na golu ali uostalom smo imali utakmicu u nasim rukama bio sam uvjeren da cemo ih dobiti sve dok nije sudija prodao :guz:

FC Bayern München slika
Zadnja izmjena: Nerminovic, dana/u 18 apr 2017, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 18 apr 2017, 23:48

I da ne planiram uopšte analizirati utakmicu ali 2 igrača moram da spomenem.
Alaba - najgora utakmica u karijeri
Costa - nabiti s noge na nogu iz Bayerna
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 18 apr 2017, 23:55

Trebao se i kod nas "Drogba" ukazati sa "This is a fucking disgrace"
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 18 apr 2017, 23:58

KpbKaka22 je napisao/la:zalite se ,nema vam druge
ne treba...
Treba samo aplaudirati momcima na svemu prikazanom :clap:

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 19 apr 2017, 00:00

Bundesliga je napisao/la:I da ne planiram uopšte analizirati utakmicu ali 2 igrača moram da spomenem.
Alaba - najgora utakmica u karijeri
Costa - nabiti s noge na nogu iz Bayerna
mi smo ionako bez analize, samo bubnemo pa nek šljivo analizira :mrgreen: :mrgreen:
šalu na stranu, duša me još boli, ali ne bih više o tim detaljima na ovoj bijeloj hartiji...

za mene, koliko sam vidio, i samo ovu utakmicu...thiago je razočarao (bez filozofiranja o bilo čemu), alonso podbacio, alabe već dugo nema nigdje, pluća riberyja su na pola.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 19 apr 2017, 00:01

malo je reci da je Alaba bio katastrofa pogotovo prema naprijed, sve se vise nadam da ce od iduce sezone igrati svoju prirodnu poziciju sad kad Alonso bude prestao sa fudbalom, milion gresaka u vaznim situacijama bukvalno nisam mogao da vjerujem da tako iskusan igrac moze biti toliko nervozan sa loptom kad vec ne igra na brzinu kao sto je prije igraj barem na iskustvo :damn:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 19 apr 2017, 00:03

Da smo imali Hummelsa i Lewu, u prvoj utakmici sad bi slavili prolaz.
Kakva partija Matsa, onako povrijedjen, :tokralju:
Kakva tragedija za Bayern je povlacenje Lahma, nikada necemo imat onakvog beka. :(
Alabu kritikujem najvise, od prosle sezone, ovo vcrs je samo potvrda, da je u groznoj formi, daleko najbeskorisniji igrac Bayerna.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la DeeWa » 19 apr 2017, 00:04

Treba biti malo i objektivan. Hummels je dobro igrao u pevom poluvremenu u drugom je bio slab. Da li ga je povreda stigla ili sta ne znam ali nije mogao vise. Boateng je spasio cist gol ramosa. I real se izvukao u par sansi ali opet treba reci da je bayern dao gol iz penala i autogol ramosa, nista konkretno iz igre. Bio je dobar mec i jednostavno je real madrid imao vise srece. Mozda je tu i anceloti kriv koji ne rotira nista i koji igra sa najjacim igracima na papiru bez obzira sta se desilo
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17768
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 19 apr 2017, 00:05

Fudbal je za mene veceras umro.

Skinuti kapu cijeloj ekipi, dali su zadnji atom snage i na kraju su pali, ali kao najveci ratnici.

Ne izlazi mi slika iz glave sa Hummelsovim izrazom lica kod masiranja prije produzetaka, vidjelo se da je vec na izmaku snage.

Sudjenje ne vrijedi komentarisati, nije svrishodno i neka se time bave osobe koje su za to i placene.

AUF GEHTS DIE ROTEN!!!
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
coelho41
Postovi: 12479
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 19 apr 2017, 00:11

E sad kad su se emocije iole slegle, valja malo prokomentarisati.

Taktike je u ovoj utakmici najmanje bilo, najviše je prevladala želja našeg tima da pobijede i da preokrenu i to su uspjeli dok sudije nisu umiješali prste, kao i u prvoj utakmici i ja im na tome čestitam :!: Kod pojedinaca je možda ta želja i pretjerana bila u ove dvije utakmice pa su zato i nasankani onako hinjski da dobiju crvene kartone.
Za razliku od svog prethodnika, Karlo je uspio ispraviti greške iz prve utakmice i ja mu na tome čestitam, mada nije bilo ni grešaka u postavci prve utakmice bez Lewe i Hummelsa, stvarno smo dobro izgledali do crvenog i tad, a i večeras.

Možda je zaista ova utakmica izgubljena u predsezoni kada je odlučeno da Lewa bude jedini napadač, možda je ova tekma izgubljena onda kada je prodan Badstuber, a možda je ova tekma izgubljena otkako su Ribery i Robben zagazili u 31. godinu? To ostaje upravi na rješavanje.

Boli! Sve ovo pomalo boli. Boli činjenica da se Lahm ovako oprašta od Lige prvaka. Boli činjenica da Ribery i Robben nisu više ono što su bili. Boli činjenica da je nad našim timom izvršena najveća ili možda druga najveća krađa u historiji europskog fudbala, namjerno ili ne? To ostaje UEFI da riješi kada proslave Realovu titulu. Boli činjenica da ulazimo u turbulentan period remonta ekipe, gdje definitivno moramo smanjit prosjek godina i boli činjenica da ćemo možda opet čekati 12 godina za titulu LP.

Manuel Neuer je najbolji golman svijeta, to je barem potvrđeno. Lahm je najinteligentniji branič koji je ikada igrao fudbal i to je valjda potvrđeno. Lewa je bolji od Gomeza i to je valjda potvrđeno. Vidala sudije ne vole i ON je bio tragičar u svojoj prevelikoj želji i to je valjda jasno. Costa nije zamjena za Riberya i to je valjda jasno. Thiago je izgubio muda u dvije najvažnije utakmice, Alaba je izgubio moć centriranja, Alonso je sazrio za MLS-a itd. Sve je to jasno i bojim se da ne znam na šta će ličit naš sljedeći prijelazni rok i naša sljedeća sezona.
Ostaje nam Bundeska i kup, za koje totalno ja kao navijač nemam motivacije, a kamoli igrači svjetske klase poput Lewe, Hummelsa, Vidala, Neuera, Lahma i ekipe. Borili su se kao lavovi, ali nije im se dalo, čestitam im opet, nisu ispali bez muda.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 19 apr 2017, 00:18

geronimo je napisao/la:za mene, koliko sam vidio, i samo ovu utakmicu...thiago je razočarao (bez filozofiranja o bilo čemu), alonso podbacio, alabe već dugo nema nigdje, pluća riberyja su na pola.
Od Thiaga ja iskreno nisam očekivao ništa u Madridu, jesam kući ali tada su svi bili katastrofa.
Alonsu ništa ne zamjerim, jednostavno je prestar i igrao je koliko može.
Alaba - od golobradog mladića koji je prvi trčao da izvede penal pod ogromnim pritiskom je stigao do mentalnog patuljka.
Ribery ne može više, 20 minuta po utakmici od naredne sezone i ništa više.
Costa je već druga priča, nije ništa uradio otkako je ušao u igru, takav igrač ne može mijenjati Riberya. Ne može!! Prodati pod hitno.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 19 apr 2017, 00:19

DeeWa je napisao/la:Treba biti malo i objektivan. Hummels je dobro igrao u pevom poluvremenu u drugom je bio slab. Da li ga je povreda stigla ili sta ne znam ali nije mogao vise. Boateng je spasio cist gol ramosa. I real se izvukao u par sansi ali opet treba reci da je bayern dao gol iz penala i autogol ramosa, nista konkretno iz igre. Bio je dobar mec i jednostavno je real madrid imao vise srece. Mozda je tu i anceloti kriv koji ne rotira nista i koji igra sa najjacim igracima na papiru bez obzira sta se desilo
¸Treba biti objektivan pa reci da jesu bili konkretniji u prvom dijelu iako je Bayern grabio inicijativu (morali su) , ali su igrali tako zatvoreno i cekali taj neki kontranapad. Sanse koje su stvorili nisu pretvorili u gol. Real je cesto pustao inicijativu Bayernu a kada se tako branis onda imas i finih sansi da ti neka zalutala lopta udje u gol ili da skrivis penal, ili da ti zabiju iz kornera jer si prebacio teziste igre svjesno pred svoj gol.

Ali... nemoguce je dati neku objektivnu analizu a ne dotaci se sudija koji su do zla Boga pokvarili utakmicu i zato necu dalje... Nebih o onom "sta bi bilo kad bi bilo"
Cim je Vidal dobio karton otisao sam da sebi skuvam kafu jer sam znao da nemamo vise sta traziti. ;)

Avatar
Scholl
Postovi: 1443
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 19 apr 2017, 00:24

slika

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 19 apr 2017, 00:26

Čestitke Realu na prolazu.

Igračima svaka čast.

Jbg, život je takav - ljudska manjkavost, glupost ga poprilično obilježavaju, kao i sad, nekome daju snove nekome unište. Sutra će se uništit Reaul, prekosutra Barsi, pa Juventusu, pa opet Bayern i tako unedogled. Ne krivim sudije - kriv je onaj ko neće da vidi da ovako ne može. Što se tiče sporta, organizacije, sudije i sličnog, rokovnik pod pazuho i pravac Amerika.


Lahm, Alonso :( :( :( :(

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.