FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14314
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 21 apr 2017, 15:40

Može ako se bude dozirala minutaža, ako bude ovako onda neće ni do zime izdržati.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 21 apr 2017, 15:44

sljivo je napisao/la:Može ako se bude dozirala minutaža, ako bude ovako onda neće ni do zime izdržati.
ruku na ssrce oni su izhabanai igraci ,pravo je cudo da opve szone nisu jedan ili drugi bili van stroja 2,3 mjeseca u cugu.jel stavrno mislis da costa i coman mogu odradjivati glavninu posla na terenu a ovoa dvojica starohana dovrsavati posao ja mislim da ne ,roberi je taj koji pravi razliku,za to treba vremena u posebno u bitnim tekmama kao sto je recimo u Lp ,a ja iskreno mislim da ne mogu taj tempo izdurati gdje ce se u startu oslanjati na njih ,jer broj utakmica nije mali
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
sljivo
Postovi: 14314
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 21 apr 2017, 15:47

Ja generalno ne vjerujem igračima ali vjerujem u rad i sistem trenera. Ukoliko ovo trenerovo bude dobro bit će i igrači ako ne onda je sve džaba. Eno imaš MSN u ekipi pa u 180 minuta nisi mogao zabit gol.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 21 apr 2017, 15:55

sljivo je napisao/la:Ja generalno ne vjerujem igračima ali vjerujem u rad i sistem trenera. Ukoliko ovo trenerovo bude dobro bit će i igrači ako ne onda je sve džaba. Eno imaš MSN u ekipi pa u 180 minuta nisi mogao zabit gol.
jer nema trenera da valja.one godine kad je suarez dosao barca je malo bila novija ,i malo drugacija,"nepoznanica", trojac msn se jednostavno pronasao ,ufatili neku formu i djeljali do kraja gdje nije bio presudan enrike sa svojim magovskim zamislima,sve je islo kao loju,dvije godine kasnije barca je vec procitana bez xavia ,enrike cisti prosek od trenera ,jube osjetnije pojacan ,bolji trenere na klupi,veca zelja igraca jubeta,prevelika apstinencija od nekog evropskog trofeja dobijes ovo sto si dobio ,a barca je jos za xavia slabija u odnosu na 2015,ma kakv god da je bio u toj zadnjoj godini od je bio taj neki faktor koji je gurao barcu
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 21 apr 2017, 16:46

Karlo je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Ako će se po svaku cijenu ganjati LP, što ima smisla jer su tu Robben i Ribery još tu godinu, onda i imaju smisla ove špekulacije. Sa Karlom će se ganjati LP a neće praviti tranzicija niti nova generacija.
jel ti stvarno mislis da ce roberi svoju verovatno zadnju sezonu szonu igrati bolje nego ovu ili prethodnu ... nece godinu su stariji podlozniji povredamai cemu vec ne ,razum mi govori da ne mogu ,volio bih da debelo pogresim i da me demantuju ali cisto sumnjam,mogu posluziti samo kao ispomoc ali nazalost ja od njih vise nista ozbiljno ne ocekujem ja na costu vise ne racunam prodati ga za 30 miliona dodati jos 40 i uzeti karaska ,coman mi niti smrdi nitimirsie ali instikt mi govori da nedaje puno meda nije igrac koji bi mogao izrasti u igraca koji bi bio jedan od nosioca igre .otisao lam,hajmo ozbiljno jel vi zaista ozbijno mislite da kimich moze dostojno zameniti kapeta ,ja licno smatram da _NE to ce biti velika rupa na desnoj strani ako zaista bude tako,ne spori niko malog kimicha i njegovu kvalitetu ali on nije za beka jed.nam treba provjereni bek.
Jesi li gledao kimmicha na euru

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 21 apr 2017, 16:48

schickeria je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Ako će se po svaku cijenu ganjati LP, što ima smisla jer su tu Robben i Ribery još tu godinu, onda i imaju smisla ove špekulacije. Sa Karlom će se ganjati LP a neće praviti tranzicija niti nova generacija.
jel ti stvarno mislis da ce roberi svoju verovatno zadnju sezonu szonu igrati bolje nego ovu ili prethodnu ... nece godinu su stariji podlozniji povredamai cemu vec ne ,razum mi govori da ne mogu ,volio bih da debelo pogresim i da me demantuju ali cisto sumnjam,mogu posluziti samo kao ispomoc ali nazalost ja od njih vise nista ozbiljno ne ocekujem ja na costu vise ne racunam prodati ga za 30 miliona dodati jos 40 i uzeti karaska ,coman mi niti smrdi nitimirsie ali instikt mi govori da nedaje puno meda nije igrac koji bi mogao izrasti u igraca koji bi bio jedan od nosioca igre .otisao lam,hajmo ozbiljno jel vi zaista ozbijno mislite da kimich moze dostojno zameniti kapeta ,ja licno smatram da _NE to ce biti velika rupa na desnoj strani ako zaista bude tako,ne spori niko malog kimicha i njegovu kvalitetu ali on nije za beka jed.nam treba provjereni bek.
Jesi li gledao kimmicha na euru
njemacka repka je jedno bajern drugo ;) ,pogotovu kad je u pitanju Lp neuporedivo drug moj :)
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 21 apr 2017, 16:48

Kimmicha bi neko lako moguće silovao,nije za beka i tačka.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 21 apr 2017, 16:53

Besic je napisao/la:Kimmicha bi neko lako moguće silovao,nije za beka i tačka.
svercer i uttajivac poreza vele da more ,ta mislite da li ovaj put svercer i utajivac poreza da li nesto zajedno mute,mozda peru bajernovu lovu haj ga znaj :think: :mrgreen:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 21 apr 2017, 18:34

Glupost pričate,pričekajmo iducu sezonu

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 apr 2017, 21:11

Kakve gluposti pišete zadnjih nekoliko stranica :roll:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8231
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 21 apr 2017, 21:15

Jos jednom vas molim da sva pitanja u vezi pojačanja pišete na temi predviđenoj za to.

Nisam bio na temi par dana i ne mislim se vraćati unazad da vidim ko je zgriješio, ali imate slika za tako nešto.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1243
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 22 apr 2017, 00:32

Karlo je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Ako će se po svaku cijenu ganjati LP, što ima smisla jer su tu Robben i Ribery još tu godinu, onda i imaju smisla ove špekulacije. Sa Karlom će se ganjati LP a neće praviti tranzicija niti nova generacija.
jel ti stvarno mislis da ce roberi svoju verovatno zadnju sezonu szonu igrati bolje nego ovu ili prethodnu ... nece godinu su stariji podlozniji povredamai cemu vec ne ,razum mi govori da ne mogu ,volio bih da debelo pogresim i da me demantuju ali cisto sumnjam,mogu posluziti samo kao ispomoc ali nazalost ja od njih vise nista ozbiljno ne ocekujem ja na costu vise ne racunam prodati ga za 30 miliona dodati jos 40 i uzeti karaska ,coman mi niti smrdi nitimirsie ali instikt mi govori da nedaje puno meda nije igrac koji bi mogao izrasti u igraca koji bi bio jedan od nosioca igre .otisao lam,hajmo ozbiljno jel vi zaista ozbijno mislite da kimich moze dostojno zameniti kapeta ,ja licno smatram da _NE to ce biti velika rupa na desnoj strani ako zaista bude tako,ne spori niko malog kimicha i njegovu kvalitetu ali on nije za beka jed.nam treba provjereni bek.
Polako Karlo...

Sezona još nije ni gotova pa sve ove špekulacije nemaju baš uporište.

Okosnica ekipe nam ima 28-31 godine. Neuer, Hummels, Boateng, Martinez, Vidal, Muller, Lewa. Logično je da se na ljeto kupi jedno krilo. Od vrhunskih koji su na tržištu više manje samo Sanchez odgovara cijeni i kvaliteti. Ako uzmemo njega po meni je to logičan potez jer će momčad i dalje ostati snažna i borit će se za naslov Lige Prvaka. Uz ostale igrače koji su već lagano ušli u godine, ovo bi bio još jedan potez koji bi osnažio ekipu i istovremeno bi ostali konkurentni. Kažem, logičan potez jer su gore navedeni igrači u najboljim godinama i njima ne bi bilo pametno dovoditi Brandta, Gnabrya i slične. Realno, njima ostaje također jedno 2-3 vrhunske sezone i polako će i oni početi padati.

E sad je na upravi da osnaži ekipu sa jednim vrhunskim krilom i tako nastavimo imati TOP ekipu i slijedeće, kažem 2-3 godine. Ako želimo ostati u europskom vrhu taj ili sličan transfer moramo napraviti. U ovom trenutku sve ostalo nema smisla zbog najboljih igračkih godina najboljih igrača.

Ali ne Modrić. Trebamo dovesti igrače gladne i željne trofeja. ;)

Zamislimo samo da smo imali sad Sancheza... Prošli bi dalje sigurno. :zviz:

A za 2-3 godine? Njemački igrači i njemački trener.

Avatar
harden
Postovi: 23527
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 22 apr 2017, 00:35

Joj Karlo toliko negativno pises da ubijes sav optimizam u meni :( . Prestanem se nadati da ce uopce ista biti.
I postedi nas ovih transfer spekulacija molim te... Zna se da mi igrace u tisini dovodimo.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la jamesrodriguez » 22 apr 2017, 02:45

Da li netko zna za dobru sportsku aplikaciju za iphone , ali da provjereno radi i ne prekida?
Inace imam dobar i brz net!! :hmmmmm:

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 22 apr 2017, 08:25

Stefan Effenberg je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Ako će se po svaku cijenu ganjati LP, što ima smisla jer su tu Robben i Ribery još tu godinu, onda i imaju smisla ove špekulacije. Sa Karlom će se ganjati LP a neće praviti tranzicija niti nova generacija.
jel ti stvarno mislis da ce roberi svoju verovatno zadnju sezonu szonu igrati bolje nego ovu ili prethodnu ... nece godinu su stariji podlozniji povredamai cemu vec ne ,razum mi govori da ne mogu ,volio bih da debelo pogresim i da me demantuju ali cisto sumnjam,mogu posluziti samo kao ispomoc ali nazalost ja od njih vise nista ozbiljno ne ocekujem ja na costu vise ne racunam prodati ga za 30 miliona dodati jos 40 i uzeti karaska ,coman mi niti smrdi nitimirsie ali instikt mi govori da nedaje puno meda nije igrac koji bi mogao izrasti u igraca koji bi bio jedan od nosioca igre .otisao lam,hajmo ozbiljno jel vi zaista ozbijno mislite da kimich moze dostojno zameniti kapeta ,ja licno smatram da _NE to ce biti velika rupa na desnoj strani ako zaista bude tako,ne spori niko malog kimicha i njegovu kvalitetu ali on nije za beka jed.nam treba provjereni bek.
Polako Karlo...

Sezona još nije ni gotova pa sve ove špekulacije nemaju baš uporište.

Okosnica ekipe nam ima 28-31 godine. Neuer, Hummels, Boateng, Martinez, Vidal, Muller, Lewa. Logično je da se na ljeto kupi jedno krilo. Od vrhunskih koji su na tržištu više manje samo Sanchez odgovara cijeni i kvaliteti. Ako uzmemo njega po meni je to logičan potez jer će momčad i dalje ostati snažna i borit će se za naslov Lige Prvaka. Uz ostale igrače koji su već lagano ušli u godine, ovo bi bio još jedan potez koji bi osnažio ekipu i istovremeno bi ostali konkurentni. Kažem, logičan potez jer su gore navedeni igrači u najboljim godinama i njima ne bi bilo pametno dovoditi Brandta, Gnabrya i slične. Realno, njima ostaje također jedno 2-3 vrhunske sezone i polako će i oni početi padati.

E sad je na upravi da osnaži ekipu sa jednim vrhunskim krilom i tako nastavimo imati TOP ekipu i slijedeće, kažem 2-3 godine. Ako želimo ostati u europskom vrhu taj ili sličan transfer moramo napraviti. U ovom trenutku sve ostalo nema smisla zbog najboljih igračkih godina najboljih igrača.

Ali ne Modrić. Trebamo dovesti igrače gladne i željne trofeja. ;)

Zamislimo samo da smo imali sad Sancheza... Prošli bi dalje sigurno. :zviz:

A za 2-3 godine? Njemački igrači i njemački trener.
Sanchez je preskup a pitanje je bili igrao u prvih 11,sigurno je trenutno boljibod riberya ali nasa uprava je poprilično sentimentalna....a nije bas ni da je u cvijetu mladosti...
Ja ostajem kod teze da cemo na ljeto dovesti samo rezervnog napadaca i vratara te eventualno lijevo krilo ako prodamo costu.
Onda 2018u malo vecu kupnju nakon povlačenja robberia sa scene.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 22 apr 2017, 09:53

slika

ovu momke zelim da vidim da igraju, straudija moze i odmarati...
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 22 apr 2017, 10:29

Svi pravac u Kalesiju :D
slika

Nego ljudi, jedno konkretno pitanje iz vaše struke. Letim u Minken za dvije sedmice i imam u planu gledati našeg Bayerna kako popravlja gol razliku protiv Darmstata. Da li postoji još neko mjesto (osim Viagogo i tapkaroša, ne računam zvaničnu stranicu), da se može karta kupiti? :thumbup:
I naravno, gdje se dobar kebab može pojesti :shh:
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1243
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 22 apr 2017, 11:30

schickeria je napisao/la:Sanchez je preskup a pitanje je bili igrao u prvih 11,sigurno je trenutno boljibod riberya ali nasa uprava je poprilično sentimentalna....a nije bas ni da je u cvijetu mladosti...
Ja ostajem kod teze da cemo na ljeto dovesti samo rezervnog napadaca i vratara te eventualno lijevo krilo ako prodamo costu.
Onda 2018u malo vecu kupnju nakon povlačenja robberia sa scene.
I nije preskup baš toliko, ugovor do 2018., cijena 65 prema TM. Prodaš Costu za jedno cca 30 i kupiš Sancheza za 45.

Dakle, mi Riberya smatramo, ili smo ga smatrali do utorka, igračem koji ima i dalje mjesto u početnih 11. Odmarali smo ga protiv Bayera da bi nam u utorak igrao samo do 70. minute? Meni nema smisla ta logika. Ribery je morao igrati u utorak cijelu tekmu pa taman da stoji gore ako više ne može. Ovako je to bila najlošija odluka Ancelottija ove sezone. U suprotnom, ako Riberya misliš mijenjati u najvećim utakmicama onda mi nema smisla da je on i dalje prvi izbor na lijevom krilu.

Činjenica jeste da Ribery više ne može držati tempo 90 minuta. Zato treba kupiti Sancheza, ili neko drugo lijevo krilo koje će preuzeti mjesto Riberya a Ribery na klupu. Zamisli da je npr. Ribery u utorak ušao umjesto Sancheza i odigrao umjesto Coste? Želimo li i slijedeće 2-3 godine biti TOP ekipa, nužno je dovesti lijevo krilo po meni. Idealan bi bio Sanchez zbog kvalitete i godina, da ne ponavljam post otprije.

Costu prodati jer onakvu razinu sebičnosti ne želim više nikad gledati u Bayernu. Znam da ne igra i da možda nije u top formi ali odigrati protiv Reala tako sebično i nezainteresirano... Katastrofa.

Rezervni napadač mora doći ali mora biti kvalitetan jer sve velike ekipe imaju 2 kvalitetna napadača pa zašto ne bi i mi imali isto tako.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 22 apr 2017, 12:31

Stefan Effenberg je napisao/la:
schickeria je napisao/la:Sanchez je preskup a pitanje je bili igrao u prvih 11,sigurno je trenutno boljibod riberya ali nasa uprava je poprilično sentimentalna....a nije bas ni da je u cvijetu mladosti...
Ja ostajem kod teze da cemo na ljeto dovesti samo rezervnog napadaca i vratara te eventualno lijevo krilo ako prodamo costu.
Onda 2018u malo vecu kupnju nakon povlačenja robberia sa scene.
I nije preskup baš toliko, ugovor do 2018., cijena 65 prema TM. Prodaš Costu za jedno cca 30 i kupiš Sancheza za 45.

Dakle, mi Riberya smatramo, ili smo ga smatrali do utorka, igračem koji ima i dalje mjesto u početnih 11. Odmarali smo ga protiv Bayera da bi nam u utorak igrao samo do 70. minute? Meni nema smisla ta logika. Ribery je morao igrati u utorak cijelu tekmu pa taman da stoji gore ako više ne može. Ovako je to bila najlošija odluka Ancelottija ove sezone. U suprotnom, ako Riberya misliš mijenjati u najvećim utakmicama onda mi nema smisla da je on i dalje prvi izbor na lijevom krilu.

Činjenica jeste da Ribery više ne može držati tempo 90 minuta. Zato treba kupiti Sancheza, ili neko drugo lijevo krilo koje će preuzeti mjesto Riberya a Ribery na klupu. Zamisli da je npr. Ribery u utorak ušao umjesto Sancheza i odigrao umjesto Coste? Želimo li i slijedeće 2-3 godine biti TOP ekipa, nužno je dovesti lijevo krilo po meni. Idealan bi bio Sanchez zbog kvalitete i godina, da ne ponavljam post otprije.

Costu prodati jer onakvu razinu sebičnosti ne želim više nikad gledati u Bayernu. Znam da ne igra i da možda nije u top formi ali odigrati protiv Reala tako sebično i nezainteresirano... Katastrofa.

Rezervni napadač mora doći ali mora biti kvalitetan jer sve velike ekipe imaju 2 kvalitetna napadača pa zašto ne bi i mi imali isto tako.
Oko sancheza nije problem odsteta vec njegova placa.Arsenal mu daje 300 k funti za novi ugovor,jos ga zele city,inter ,juventus....koji mu isto to mogu dati.
Vjerovatno mozemo i mi ,ali problem je sto vec imamo riberya na toj poziciji koji ima brutalan ugovor i sad ne mozes imat igrace sa takvim ugovorom a da ti sjedi na klupi i ceka godinu dana da ti ribery ode a i on ce tad imat 31 godinu.
Ne znam ,nekako sam misljenja da tek od 2018 mozemo ocekivat neko vece pojacanje na krilu

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 22 apr 2017, 12:37

Zvijezda Bayerna bit će naknadno kažnjena zbog detalja koji je mnogima promakao?


[img]VIKTOR KASSAI napravio je niz pogrešaka na utakmici Reala i Bayerna (4:2) u četvrtfinalu Lige prvaka. Ne samo da je mađarski sudac žestoko oštetio Nijemce, već je imao i nekoliko očajnih odluka na Realovu štetu.

Jedna od njih je kada je propustio kazniti Artura Vidala za udaranje laktom po licu Realovog veznjaka Tonija Kroosa. Budući da zbog žestokog udarca nije kažnjen na utakmici, ovim slučajem će se naknadno baviti UEFA-ina komisija.

Detalj koji je promakao Kassaiju, mnogim gledateljima, ali ne i kamerama... Dogodio se u 54. minuti, u trenutku kada je Vidal, koji je kasnije isključen, već imao žuti karton.[/img]





jos cemo na kraju ispasti krivci ,krivi smo sto smo uopce igrali :sick: :oops: :oops: :sick: :puke: :puke: :puke: :puke: ,gadi mi se vise fudbal i ova kriminalna organizacija zvana uefa :puke: :puke:
Zadnja izmjena: Karlo, dana/u 22 apr 2017, 12:39, ukupno mijenjano 1 put.
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Saurman i 7 gostiju.