FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 23 apr 2017, 16:26

Karlo je napisao/la:sta bi dao da ovog malca dovedemo :pray:




sta mislite o ovom frncuzu,u pitanju je krilo,spšominje se kao moguce pojacanje ,krilo je u pitanju

Odlican je silva ali vec se spominju cifre od 80miliona u njegovom kontekstu tako da to mozemo zaboraviti

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 23 apr 2017, 18:45

na vr´ k. mi je prica o rezervnom napadacu. :roll:
daj kostu, bernata i kesh i dovedi onog djeckica iz atletika.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 23 apr 2017, 18:46

sekerbay je napisao/la:djeckica iz atletika.
Na koga mislis :?:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 23 apr 2017, 18:49

pa na griznog :)
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 23 apr 2017, 18:51

Nisam siguran da li si mislio na njega ili Carrasca pa moram pitati.

Malo nerealan transfer, Simeone njih drzi na okupu i Grizni ce biti tamo sve dok je i Simeone. I sam je to izjavio. O cijeni ovdje necemo ni pricati....
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 23 apr 2017, 18:57

sve je to suplja za navijace.
grizni je vec izjavio da bi volio igrati za bayern.
sad, ako ne on, moze i onaj malac iz juventusa.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 23 apr 2017, 19:02

Samo puste zelje i mokri snovi :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 23 apr 2017, 19:15

mozda. ali, treba uzeti u obzir da bayern reaguje onda kad je ugrozen tj. kada prijeti opasnost da ciljevi nece biti ispunjeni.
zato ja navijam da nas domuzari izbace iz kupa. ako se to desi, bayern ce izdvojiti 100 mil. za pojacanja.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 23 apr 2017, 21:58

momci nadam se najbolje po nas klub kada su u pitanju trasferi .Nadam se da nasi nece skrtariti i da su svjesni d bez 2,3 proverene zvjezde nw mozemo graditi novi bajern a to ce kostati.Evo kolko ima kako smo otplatili stadion.sta bi sa onim kaj je uli reka ,da ce svake naredne godine biti neki veliki trasfer ali zvucam.Iskreno ni sam ne znam kako smo vidala doveli za one pare ,humels je zadnji u nizu ali fakat ,nekako se bojim da je takkvim mogucnostima dosao kraj,i da cemo od sada morati masno platiti provjerenu kvalitetu
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 23 apr 2017, 22:43

sekerbay je napisao/la:pa na griznog :)
Kakav Grizni, eto nama Gome. :cool:
U takvom raspletu situacije mislim da si ti jedini čovjek koji bi bio sretniji od mene. :lol:

Baz zezancije, sigurno će nam i ovo ljeto doći jedan veliki igrač, a on je... :arrow: taranatarantara :arrow: Gomo jablan. :mrgreen:

Mislim da će dupla kruna i sudijska krađa(nepravedno knap ispadanje kontra Reala) zadovoljiti naše apetite, svi sretni, i da ćemo sljedeće sezone opet LP postaviti kao glavni cilj, a sigurni budite da će ovo ljeto ofanzivno biti neko veliko ime, ni Gomo nije isključen naravno. :D
Bez zezancije biće ulaganja, mada i Gomo je dobrodošao, ali mislim da se jedno neočekivano kvalitetno krilo sprema,
pogotovo zbog rupe odlaskom Koste, a možda čak i Koman ne ostane s nama, tako da no sikiriki, i de nemojte više o transferima, konačno odobravam ove podteme, zaista je ovakvim stvarima mjesto na onoj temi, tamo se to ljepše upakuje. ;)

A ovdje pričajmo o nadolazećim mečevima i svojim viđenjima raznoraznih igrača, trenera i formacija.

ja kažem da Vidala treba prodati, veliki borac, ali znanje nedovoljno, pritom i psihički nedorastao.
Da ne nabrajam sve nedostatke i šta to meni ne godi kod njega, davno sam rekao, a opet se ponavljam da on nije igrač za nas, pogotovo ako Martin bude išao na 6, a ako nam je stručni štab imalo normalan onda tako mora da bude, i onda za Vidala nema mjesta, nema mjesta ako se hoće veliki rezultat.
Jedino da mijenja i odmara Martina, za tu opciju kažem veliko DA ;), za ostalo hvala lepo NE. Reci... haha

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 23 apr 2017, 23:23

Bayernu je najbitnije da se riješi ovog luzerskog mentaliteta i pri tome ne mislim na ispadanje iz LP, već psihološkog pada kada stvari ne idu po planu. Prva utakmica protiv Reala promaše penal i odmah padnu za 70%, odigraju kriminalno protiv Mainza a kao razlog navode sudijsku krađu. Znamo svi da je bila krađa, ali trebaju se naviknuti na to da stvari neće uvijek ići po planu i da rade na njihovom riješavanju a ne da budu mentalni patuljci. Protiv Dortmunda je biti ili ne biti u ovom pogledu, ako izgube nema od njih ništa, ako pobijede možda se i riješe te blokade. Neka im pokažu snimke iz finala 2001 protiv Valencie i reakcije Effenberga ka Kufuoru. Kako misle osvojiti LP kada tamo sreća i mnoge druge stvari igraju ogromnu ulogu, ako nešto ne ide kako su planirali neka to pokušaju okrenuti a ne kao djeca kakva da se ne mogu nositi sa pritiskom.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 23 apr 2017, 23:56

Klare je napisao/la: i de nemojte više o transferima, konačno odobravam ove podteme, zaista je ovakvim stvarima mjesto na onoj temi, tamo se to ljepše upakuje. ;)
Moje riječi gube na težini, razum mi kaže da prihvatim sve opcije, nadležni da slušam svoje srce, drugi opet da citiram kolegu istih shvatanja i bez trunke neozbiljnosti.
Evo potvrde da se ne šalimo:
Klare je napisao/la: eto nama Gome.
Gomo pozadinac, hmmm.... :hmmmmm:
Klare je napisao/la: za Vidala nema mjesta, nema mjesta ako se hoće veliki rezultat.
Luzer, gubitnik, marš sa njim :twisted:
Klare je napisao/la: Jedino da mijenja i odmara Martina, za tu opciju kažem veliko DA ;), za ostalo hvala lepo NE. Reci... haha
pa prudužn. ...ah ne, nije ovaj taj kabl (truba bješe), je po nekim več na transfer listi, niti dobar na šestici niti za stopera.

Apropo transfer lista/politika/želje...opetite na temi http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=110&t=9453 :!:
Vom Jäger zum Gejagten

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 apr 2017, 00:07

Klare je napisao/la:Vidala
Najbolji ili u ovom slučaju najgori primjer onoga što sam govorio. Čim ne može uzeti nekome loptu kreće sa udaranjem i dobijanjem bespotrebnih kartona. Mentalitet djeteta, čim nešto nije po njegovoj volji odmah pokazuje svoju glupost i kratak fitilj. Sada u subotu protiv Mainza je isto napravio penal ali mu je sudija progledao kroz prste. Sjetite se kakav je Ribery bio, neko ga udari on odmah hoće da šamara. Ali Ribery je ipak dovoljno inteligentan čovjek i kada mu je Carlo objasnio neke stvari nema više tog šamaranja i mahanja prema sudijama. Vidal s druge strane nastavlja sa svojim glupostima. Zaključak donesite sami.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 24 apr 2017, 06:42

ne prizivaj ga klaritose, ziv i zdrav bio.
samo nam je jos taj panj falio.
za ostalo se slazem, pogotovo za vidala.
ako ce neko dati dobru lovu, vidal moze ici.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 24 apr 2017, 19:50

Bundesliga je napisao/la:Bayernu je najbitnije da se riješi ovog luzerskog mentaliteta i pri tome ne mislim na ispadanje iz LP, već psihološkog pada kada stvari ne idu po planu. Prva utakmica protiv Reala promaše penal i odmah padnu za 70%, odigraju kriminalno protiv Mainza a kao razlog navode sudijsku krađu. Znamo svi da je bila krađa, ali trebaju se naviknuti na to da stvari neće uvijek ići po planu i da rade na njihovom riješavanju a ne da budu mentalni patuljci. Protiv Dortmunda je biti ili ne biti u ovom pogledu, ako izgube nema od njih ništa, ako pobijede možda se i riješe te blokade. Neka im pokažu snimke iz finala 2001 protiv Valencie i reakcije Effenberga ka Kufuoru. Kako misle osvojiti LP kada tamo sreća i mnoge druge stvari igraju ogromnu ulogu, ako nešto ne ide kako su planirali neka to pokušaju okrenuti a ne kao djeca kakva da se ne mogu nositi sa pritiskom.
Mislim da si malo preoštar. Ekipa je u prvoj utakmici više pala zbog crvenog kartona. Iako se i s igračem manje može pametnije odigrati nego što je naša ekipa tada učinila.
U revanš susretu se ušlo hrabro, nakon 90 minuta se stiglo do rezultata koji je doveo do produžetaka, a dobro se igralo i s igračem manje. Ali onda je pored tog hendikepa, stigao još i taj primljeni gol iz ofsajda Ronalda...Mislim da je to bilo previše. I generalno smatram da je u Madridu ekipa dala sve od sebe, dugo se dobro psihološki i herojski držala. Malo im se šta ima zamjeriti. Te nesretne okolnosti će nam se vratiti, meni je bitno da su oni dali sve od sebe i nisu se predali nakon dosta nepovoljnog rezultata iz prve utakmice.
Klare je napisao/la: ja kažem da Vidala treba prodati, veliki borac, ali znanje nedovoljno, pritom i psihički nedorastao.
To što je borac, to je već jako puno...A neka drugi misle.... :D Čovjek se bori za 2 igrača, pa nevjerovatno je trčao u Munchenu kada smo ostali s 10 igrača. A ako smo Riberyju oprostili određene crvene kartone (a od Ribaća smo svakako imali više koristi nego štete), onda možemo i Čileancu.
Ma osim borbe, donosi Vidal još mnogo toga...Nije to samo borba.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 apr 2017, 20:11

effe_sa je napisao/la:Mislim da si malo preoštar. Ekipa je u prvoj utakmici više pala zbog crvenog kartona. Iako se i s igračem manje može pametnije odigrati nego što je naša ekipa tada učinila.
U revanš susretu se ušlo hrabro, nakon 90 minuta se stiglo do rezultata koji je doveo do produžetaka, a dobro se igralo i s igračem manje. Ali onda je pored tog hendikepa, stigao još i taj primljeni gol iz ofsajda Ronalda...Mislim da je to bilo previše. I generalno smatram da je u Madridu ekipa dala sve od sebe, dugo se dobro psihološki i herojski držala. Malo im se šta ima zamjeriti. Te nesretne okolnosti će nam se vratiti, meni je bitno da su oni dali sve od sebe i nisu se predali nakon dosta nepovoljnog rezultata iz prve utakmice.
U Madridu su odigrali koliko su mogli, to nije ni upitno. Ali tamo su igrali rasterećeno, bez pritiska jer nisu imali šta izgubiti. Problem je prva utakmica, gdje su poslije penala pali i do crvenog su bili jako loši. Crveni karton je bio samo produkt te loše igre i slabe psihe. I protiv Mainza su katastrofalno odigrali, a sami su naveli to ispadanje kao razlog. Znam ja da će nam se vratiti, ali jednostavno na psihološkom planu moraju mnogo napredovati.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 apr 2017, 20:22

Pali smo na fitnes-taktickom planu a ne na psiho. Javi je napravio dva zuta iz pokusaja da sprijeci tranziciju i kontre koje su posljedica loseg pozicionirnja i pogresne taktike u tom trenutku. Krenuti duboko da te Ronaldo bije na kontre moze samo luda osoba. Ponijeli smo se djetinjasto nakon izjednacenja, postali smo nervozniji i dosta lakovjerni u napadu. Ono poslije crvenog necu ni spominjati a tad je taj Vidal igrao za cetiri igraca, za Bernata, Thiaga, Mullera i sebe. Onaj ko ima petlju kao Vidal je pobjednik i on ce kad tad to pokazati.

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8228
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la geronimo » 24 apr 2017, 22:00

Jah miline :) konačno poslušaše.

Kad sam već tu da vidim šta pišete.
sljivo je napisao/la: Onaj ko ima petlju kao Vidal je pobjednik i on ce kad tad to pokazati.
Naravno. Mi smo se samo šalili (ja barem) na onu konstataciju. Da je više Vidala a da su pritom Švabe :mrgreen:
effe_sa je napisao/la: I generalno smatram da je u Madridu ekipa dala sve od sebe, dugo se dobro psihološki i herojski držala. Malo im se šta ima zamjeriti.
To stoji, ali, uprkos svemu (beznadežnom položaju, rovitim igračima, velikom protivniku...) ostaje gorak ukus da se nije dalo sve. Ma kakvi sve, nego strogo kontrolisana utakmica bez nekih nadahnutih igrača od kojih uvijek zavisiš u ovakvim utakmicama. Gdje se stvara višak, gdje druge vučeš za sobom, gdje se i publika diže pa i sudije padaju...
Ne, nije bilo toga. Pa eto reci mi ti ko je bio na visini zadatka, ko je pružio maksimum, kome je to bila malo bolja predstava, da ne kažem jedna od boljih.
Odmah ću podvući Neuera, Hummelsa kao ibaragende, neke kao solidne, ali više je njih koji su podbacili. Dakle, bez obzira na zlu sudbinu, sudijsku krađu, ima malo i do nas, odnosno do samih igrača, postavke i u konačnici trenera.
effe_sa je napisao/la: Te nesretne okolnosti će nam se vratiti
Obzirom sa kakvom ekipom raspolažemo i kakvu smo igru pružali, mi i previše trpimo. A bogami, malo nam se vraća.
Ma samo za ono finale '12-e treba nam par pogurica, a tek za prošlogodišnje silovanje Juveta u Torinu čitavih 70 minuta, gdje je stadion zanijemio.
sljivo je napisao/la: Javi je napravio dva zuta iz pokusaja da sprijeci tranziciju i kontre koje su posljedica loseg pozicionirnja i pogresne taktike u tom trenutku.
Još jednom, tebi svaka čast što ulaziš u ulogu trenera i pokušavaš da razmišljaš kao on. Valjda misliš da si talentovan za tako nešto i ja to odobravam.
Ja ne ulazim u tako nešto (mada ono što se kaže, poznajem materiju) i gledam više sa ugla običnog navijača, jer me tako manje glava boli i više se zabavim. :P
Javi je napravio dva faula gdje normalan sudija neće nikad dati zaredom dva žuta.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 25 apr 2017, 00:39

sljivo je napisao/la:Pali smo na fitnes-taktickom planu a ne na psiho. Javi je napravio dva zuta iz pokusaja da sprijeci tranziciju i kontre koje su posljedica loseg pozicionirnja i pogresne taktike u tom trenutku. Krenuti duboko da te Ronaldo bije na kontre moze samo luda osoba. Ponijeli smo se djetinjasto nakon izjednacenja, postali smo nervozniji i dosta lakovjerni u napadu. Ono poslije crvenog necu ni spominjati a tad je taj Vidal igrao za cetiri igraca, za Bernata, Thiaga, Mullera i sebe. Onaj ko ima petlju kao Vidal je pobjednik i on ce kad tad to pokazati.
Znači konačno priznaš da je Guardiola to isto radio 3 godine i da smo izgledali 10 puta lošije protiv Reala 2014. nego ovaj dvomeč?

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 25 apr 2017, 01:11

effe_sa je napisao/la:Ne znam sada da li je Sanchez baš to rješenje. Po nekoj normalnoj cijeni da, u suprotnom okrenut se drugim rješenjima. Tek ćemo na kraju sezone vidjeti šta će se dešavati, jer dosta toga zavisi od konačnog rezultata na kraju sezone. Vidjet ćemo šta će biti s kupom. Mislim da bi mogao doći po koji njemački talenat kao Brandt ili Gnabry npr., a i neka možda internacionalna bombetina. Vidjet ćemo. Sa Carlom će se vjerovatno probati na sve načine osvojiti LP, a poslije će se ići na neko obnavljanje ekipe i neke veće rekonstrukcije. Ribery i Robben mogu apsolutno i dalje pomoći, samo i njihovu snagu i energiju treba dozirati, pod uslovom da budu što više pošteđeni povreda. Ali klasa je kod njih i dalje prisutna. Po pitanju Comana sam uvjeren da on može još puno toga, samo treba dobiti više prostora. Costa me ipak na kraju razočarao, nakon njegovih svjetlih trenutaka, na kraju je ipak bilo previše glupih, nerazumnih poteza, lik opšte ne razmišlja i skoro da bi po tome mogao biti otpisan. Ako se bude on prodavao, onda obavezno treba još jedno krilo. Po pitanju krila će se razmišljati i bit će tu sigurno dilema kod uprave. A rezervni napadač bi trebao stići, samo vidim da se uprava tu nije još tačno definisala.

Ovo što si u ranijem postu govorio o njemačkim igračima i njemačkom treneru, uvijek je to izvjesno, samo bez obzira što većina to želi, ipak Bayern mora imati uvijek super jak kadar, što odmah podrazumijeva da je to kombinacija internacionalnih zvijezda i domaćih igrača. Ovi prvi su naravno neki sposobni prilagodit se njemačkom stilu, imamo tu primjera dosta, određeni to nisu. Uvijek treba tražiti igrače koji odgovaraju određenim prilikama, mentalitetu. Naravno da ne znači ako dođe i više stranaca da se njemački mentalitet ekipe ne može zadržati. Igrači poput Martineza i Vidala su na primjer idealni za Bayern. A što se trenera tiče, prošlost jeste pokazala da se njemački trener bolje uklopi u Bayern i da su ti treneri imali te najveće uspjehe. Ali opet naravno mogu to i strani postići. Moguće da i Carlo još osvoji LP, a ne možemo sada reći baš i za druge strane trenere da su bili neuspješni.

Uvijek je bitno naći pravi mix. ;)
Ma nema se šta čekati kraj sezone u donošenju nekih zaključaka. Čekati da vidimo još ovu utakmicu sa Dortmundom i nema prevelikog utjecaja na konačni zaključak jer je sve već viđeno. Dortmund ima vrlo dobru ekipu ali u obrani su propuh samo takav i tu se moraju drastično pojačati na ljeto žele li ozbiljno parirati Bayernu slijedeće sezone.

Meni osobno je logično da se ekipa pojača sa jednim Sanchezom ili nekim sličnim. Samo slabo pratim Lige petice ove sezone pa i nisam baš upoznati sa formom i nastupima mnogih igrača pa te stoga pitam ko bi mogao biti taj fantastični igrač koji bi nas ponovno digao na veliku razinu a da je na tržištu?

Robbery i dalje može pomoći, ali nemoj zaboraviti da će ozljede biti sve češće i da ih možda u najvažnijem periodu iduće sezone, dakle upravo proljeće, možda i nećemo imati na raspolaganju a i ako će biti u TOP formi fizički, očito je da Ribery ne može držati tempo 90 minuta. Pitanje je hoće li Robben moći zadržati OVAJ tempo kakav sada ima i iduću sezonu?

Ja bih rekao da neće moći. I onda se postavlja realno pitanje: želimo li ponovno riskirati takvu situaciju?

Logično je da igračima koji još imaju 2-3 najbolje sezone pred sobom, Neuer Boa Hummels Martinez Vidal Muller Lewa, sada nadodaš još jednog igrača koji radu PREVAGU na terenu a Sanchez to sigurno jeste. Sve ostalo meni nema smisla.

Sa Riberyem u glavnoj ulozi mi više NEĆEMO osvojiti Ligu Prvaka. Znam, teške riječi padaju ali s druge strane ovo je realnost. Carlo Ancelotti neće osvojiti naslov sa ovom momčadi jer ovoj momčadi trebaju pojačanja. Vidjelo se u utakmicama sa Realom da nam sveukupno fali taj jedan igrač prevage koji će donijeti nivo više i pobjedu u tako tijesnim utakmicama.

Kad spominješ Robberya i doziranje, pitam se kakvo doziranje? Pa nije li Ribery odmarao protiv Leverkusena da bi ga Carlo izvadio u 70. minuti?

Robbery može pružiti još uvijek KLASNE partije ali osobno bih volio da slijedeće sezone npr. Ribery uđe protiv Reala i donese prevagu umjesto nekog Coste kojeg boli ona stvar za Bayern i sve vezano za Bayern. Costa strašno razočaranje nakon onakvog početka. Prodaja je logičan slijed događaja. I to za 30 milijuna lagano.

Njemački igrači moraju doći od iduće sezone jer meni osobno nedostaje onaj njemački pobjednički mentalitet i duh. Nema ništa ako toga nema. A ekipa se nekako previše južnoamerikanizirala i treba vratiti taj njemački mentalitet u istu. Švajni, Badstuber, Kroos, Gomez, Gotze, sada Lahm... Sule i Rudy su dobar početak a Henrics, Goretzka, Gnabry, Brandt će biti dobar nastavak.

Carlo će biti uspješan ako će početi vjerovati igračima sa klupe. Ovo šta on radi od klupe nema nikakvog smisla jer su nam igrači sa klupe totalno van forme a to je samo i isključivo Carlova zasluga. Prvi tim nam je u TOP formi ali to nije dovoljno da se prođe Real Madrid i takvi. Gledaj samo Zidanea kako protiv Bayerna i Barce bez razmišljanja uvodi Asensia. I momak vrati to dobrim partijama.

Moram priznati da ako je Guardiola u nečemu bolji od Ancelottija onda je to forsiranje mladih igrača koji se pod Guardiolinim vodstvom razvijaju brzo.
Zadnja izmjena: Stefan Effenberg, dana/u 25 apr 2017, 01:20, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.