FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 01 sep 2017, 18:37

sljivo je napisao/la:Gledao sam malo Francusku i Holandiju (dok smo vodili), mi moramo forsirati Comana. Odigrao je od prve i odigrao je odlično. S druge strane Robbenu je bolje da se oprosti, ali kako, kad se vidi koliko voli svoju zemlju. Ginuo je na terenu kao nikad ali džaba..., iskreno, on, Snajder i Van Persie su prošlost. A i mislim da su mu ovo zadnje kvale.

Gledam ovog Lemara kojeg smo skautirali prošlo ljeto i bilo je pisanja za transfer, šteta. Igračina u najavi. Kreativno krilo gdje bolje odavno nisam vidio (po talentu), plus je dobra tempa i koraka i na to sve ima 21 godinu. Bar dva puta je bolji od Comana. Šteta.
jesi li vidio koliko je arsenal davao za njega?

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 01 sep 2017, 18:48

Da, ne bi mi bilo krivo da ga nismo skautirali, tad, kad je koštao 20 tak miliona. Sad je 4 puta skuplji i to nužno znači da on njega kod nas nema više ništa.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 01 sep 2017, 19:46

sljivo je napisao/la:Da, ne bi mi bilo krivo da ga nismo skautirali, tad, kad je koštao 20 tak miliona. Sad je 4 puta skuplji i to nužno znači da on njega kod nas nema više ništa.
ulli je u jecarsnjom intervjuu bildu rekao da smo propustili vise krila jer ona nisu htjela cekati da se robbery oprosti.Iz istog razloga nismo doveli sanea ni draxlera a da smo lemara doveli kad je bio nerazvijen ne bi se razvio kod nas kao kod jardima
Klub je opcenito po meni postao pod utegom robberia i tek se njih dvojica oproste otvorit ce se prostor bilo za vece planiranje kao i wage budget

Avatar
Centre forward
Postovi: 6131
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 01 sep 2017, 19:50

BSMO svim drugovima Bavarcima koji slave.

Otvorit' će se prostor za ta neka nova krila, al' da li ćemo mi biti u stanju da ih platimo tada, teško je pitanje ?!
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
sljivo
Postovi: 14311
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 01 sep 2017, 19:55

schickeria je napisao/la: ulli je u jecarsnjom intervjuu bildu rekao da smo propustili vise krila jer ona nisu htjela cekati da se robbery oprosti.Iz istog razloga nismo doveli sanea ni draxlera a da smo lemara doveli kad je bio nerazvijen ne bi se razvio kod nas kao kod jardima
Klub je opcenito po meni postao pod utegom robberia i tek se njih dvojica oproste otvorit ce se prostor bilo za vece planiranje kao i wage budget
Klub je općenito na drogama čim dopušta da plan odnosno igra odnosno rezultati odnosno budućnost istog zavisi od dva igrača radi nekih sentimentalnih razloga. Pa nije ovo dobrotvorno društo. I dok se ova dva oproste svako krilo, koje valja, će koštati po 100 mil. Mislim da mulja, čeka se Brandtov istek ugovora, da dođe džaba i da Coman, Gnabry proigraju. Neće i ne može da se ulaže.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 01 sep 2017, 20:08

sljivo je napisao/la:
schickeria je napisao/la: ulli je u jecarsnjom intervjuu bildu rekao da smo propustili vise krila jer ona nisu htjela cekati da se robbery oprosti.Iz istog razloga nismo doveli sanea ni draxlera a da smo lemara doveli kad je bio nerazvijen ne bi se razvio kod nas kao kod jardima
Klub je opcenito po meni postao pod utegom robberia i tek se njih dvojica oproste otvorit ce se prostor bilo za vece planiranje kao i wage budget
Klub je općenito na drogama čim dopušta da plan odnosno igra odnosno rezultati odnosno budućnost istog zavisi od dva igrača radi nekih sentimentalnih razloga. Pa nije ovo dobrotvorno društo. I dok se ova dva oproste svako krilo, koje valja, će koštati po 100 mil. Mislim da mulja, čeka se Brandtov istek ugovora, da dođe džaba i da Coman, Gnabry proigraju. Neće i ne može da se ulaže.
Od dogodine brandt ima klauzulu 12 miliona i tad ce biti potpisan te ce zajedno sa gnabriem i comanom predstavljati buducnost kluba.........I sam je rekao da ce nam trebati dvi sezone dok se ponovno izgradimo a to ce biti kada potonji sazriju .
Problem je sto ce u meduvremenu boateng hummels lewa vidal muller neuer uci u ozbiljnije godine .....

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 04 sep 2017, 21:20

Müller desno na 'krilu' pozicija za onaj famozni sistem 'jelka' koji Carlo zna koristiti. Samo da ga pusti da malo i luta, a ne da mora striktno raditi sta mu kaze trener.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 06 sep 2017, 13:23

Valjda uprava iskoristi sansu u vezi Draxlera da ga potpise sljedece ljeto i to obavezno prije SP-a da mu se cijena ne podeblja. I nadam se da ce konacno umiroviti Riberyja, odnosno da mu se nece produziti ugovor. Ista stvar s Robbenom, iako kod njega se nikad ne zna, ako kojim cudom odigra sezonu kao proslu, moze se razmisliti o jos godini dana, ali iskljucivo kao back up igracu.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 06 sep 2017, 13:55

Jel' ovo Alaba sinoc ozbiljnije povrijedio zglob ili samo neko istegnuce?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 06 sep 2017, 14:00

momci juce citam karl hajnc rolex napustio onu funkciju neke fudbalske organizacije ev.klubova dosao na njegovo mjesto onaj torinski mafijas anjeli,sad tek ocekivati svasta ,lopovluke ,marifetluke
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 06 sep 2017, 14:11

Ovoliki zal za Draxlerom, a iskreno on i nije toliko potreban. Coman je dosta dobar kada igra na Riberyevoj poziciji, a uz to veci mu je potencijal nego Julianov, te Draxler jedino moze doci da bude u Comanovoj pozadini, a on to ne bi prihvatio. Razlika u godinama izmedju njih dvojice nije velika, a i kvalitet je tu priblizan, te je bolje da Francuza forsiramo koji, iako mladji, ne zaostaje puno za Nijemcem. Ukoliko se nece dovesti WC radije sam da se Comanu daje prilika.

Desno krilo je veci problem, pogotovo ako eksperiment s Jamesom ne uspije. Brandt me ne odusevljava, a neke zanimljive opcije i nema.
Spamm

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 06 sep 2017, 14:58

I ja zelim da se Comanu daje prilika i mislio sam Draxler u kombinaciji s Comanom na krilima, ne da Coman grije klupu. Bolje Draxler i Coman nego Coman i Brandt.
O potencijalu ne bi pricao, ali trenutno je Draxler bolji i kvalitetniji igrac od Comana. Njemac koji odlicno poznaje Bundesligu i odmah bi se uklopio, igrao LP i bio vazan kotacic za Schalke, Wolfsburg, Psg. U zadnje vrijeme neizostavni clan prvih 11 Elfa, osvojio Confed kup i proglasen najboljim igracem turnira, igrao na EP itd.
Mislim da je sa svoje 23 godine napravio dosta i da moze biti samo bolji. Ne treba napraviti istu pogresku kao s Kroosom od kojeg su mnogi u tim godinama ocekivali da bude kao Schweini u najboljim danima. Bastianu je trebalo vremena, Kroosu takoder, potrebno je i Draxleru. Uostalom mislim da se trenutno ne moze naci bolje i jeftinije rjesenje.

Avatar
coelho41
Postovi: 12636
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 06 sep 2017, 21:38

Alaba se povrijedio do daljnjeg, ne zna se još koliko će odsustvovati, Bernat je povrijeđen, poznavajući Karlovu logiku nećemo igrati 3-5-2, nego će Rafinja lijevo na beka :facepalm:

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 06 sep 2017, 23:29

Al zbilja koja je to nesreca,peh,karma,hebada da oba lijeva beka zarade takve ozljede da ih nema do daljnjeg.Pa to samo moze bayernu da se desi.Jbte pa moramo imati po tri igraca na istoj poziciji jer malo je dva,ozljede nas bas hebu.Rano su pocele,al bolje sad nego u martu,mada sa siguran da ce mo u najbitnijim tekmama biti bez 2-3 igraca jer jednostavno to je tako.
VOLIM BAYERN

Avatar
harden
Postovi: 23513
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 06 sep 2017, 23:48

Ja bih dao sansu Friedlu, makar do povratka Bernata. Poznavajuci Carla, gledat cemo Rafinhu na lijevom beku.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
coelho41
Postovi: 12636
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 06 sep 2017, 23:51

I ja sam za Friedla 100%

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 07 sep 2017, 10:20

kakva friedel kad ima rafo, :mrgreen: , rafinja ce i lewu mjenati ako mu nesto bude :kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 07 sep 2017, 10:37

isakovich je napisao/la:Al zbilja koja je to nesreca,peh,karma,hebada da oba lijeva beka zarade takve ozljede da ih nema do daljnjeg.Pa to samo moze bayernu da se desi.Jbte pa moramo imati po tri igraca na istoj poziciji jer malo je dva,ozljede nas bas hebu.Rano su pocele,al bolje sad nego u martu,mada sa siguran da ce mo u najbitnijim tekmama biti bez 2-3 igraca jer jednostavno to je tako.
Zasad imate samo 3 ozlijeđena, za očekivati je da ih tamo negdje na proljeće imate 5-6, ako je nesreće i više, možda i 8 (gurate na tri fronta, okosnicu čine iskusni igrači koji su već dosta načeti). Zato su meni smiješni oni koji govore o prekapacitiranosti kadra. Igrati bez dva lijeva beka u ovoj fazi zapravo prednatjecanja (prolaz u cl bi mogli osigurat i sa rezervnom momčadi a bundes još pravo nije ni počeo) za vas nije nikakav problem, uostalom Bernat se vraća krajem listopada. Ali ako u aprilu ostanete npr. bez Lewata, Robbena, Comana i Vidala to bi bio problem.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 07 sep 2017, 14:56

ledar je napisao/la:
isakovich je napisao/la:Al zbilja koja je to nesreca,peh,karma,hebada da oba lijeva beka zarade takve ozljede da ih nema do daljnjeg.Pa to samo moze bayernu da se desi.Jbte pa moramo imati po tri igraca na istoj poziciji jer malo je dva,ozljede nas bas hebu.Rano su pocele,al bolje sad nego u martu,mada sa siguran da ce mo u najbitnijim tekmama biti bez 2-3 igraca jer jednostavno to je tako.
Zasad imate samo 3 ozlijeđena, za očekivati je da ih tamo negdje na proljeće imate 5-6, ako je nesreće i više, možda i 8 (gurate na tri fronta, okosnicu čine iskusni igrači koji su već dosta načeti). Zato su meni smiješni oni koji govore o prekapacitiranosti kadra. Igrati bez dva lijeva beka u ovoj fazi zapravo prednatjecanja (prolaz u cl bi mogli osigurat i sa rezervnom momčadi a bundes još pravo nije ni počeo) za vas nije nikakav problem, uostalom Bernat se vraća krajem listopada. Ali ako u aprilu ostanete npr. bez Lewata, Robbena, Comana i Vidala to bi bio problem.
A svima je tako ,zamisli real bez ronalda ,barcu bes messia,psg bez neymara....nama najvise bi nedostajao lewi zbog tromosti uprave ,ostale mozemo nadoknaditi

Avatar
ledar
Postovi: 3809
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 07 sep 2017, 15:23

@schikeria

Zato je Zizu Ronalda šaparao prošle sezone. Npr. igrao je protiv Alavesa, pa preskočio Leganes, igrao iduću sa Atleticom, pa preskočio Gijon, igrao onda protiv Barce, pa preskočio Deportivo, igrao protiv Valencie pa preskočio Granadu ... tako to rade pametni treneri ... i osvajaju jer im je igrač svjež kad je najpotrebnije.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.