FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 sep 2017, 10:24

Ribery indirektno rekao da je bacio dres zbog Lewandowskog.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 14 sep 2017, 11:25

Bundesliga je napisao/la:Ribery indirektno rekao da je bacio dres zbog Lewandowskog.
Kako si to zaključio, iz one izjave ništa ne mogu pročitati osim politički dobro sročene patetike.

A između redova je rekao ako me opet izvedete opet ću bacit dres (jer iako imam 35 godina želim da igram).

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 14 sep 2017, 14:54

sekerbay je napisao/la:
Balance je napisao/la: vec dvije god igra na staru slavu
Eeeee, jesmo li mi sinoć gledali istu utakmicu :?
Pa gotovo svaki napad je išao preko njega.
Krilo, a glavni organizator igre.
Niko ne spori da je težak, ulicarski karakter, ali je i igračina koja će ovu, najvjerovatnije i sljedeću godinu biti jedan od nosilaca igre.
Slazem se da je pogotovo u prvom poluvremenu svaki napad isao preko njega. Onda bi tu morali izdvojiti i Rafku koji je uz Ribaca takoder po toj strani orao i sudjelovao u gotovo svakom neuspjesnom napadu koji su vecinom kreirali njih dvojica. :D

Meni je stvarno smijesno da se i dalje Riberyja smatra jednim od nosilaca igre. Bio je odlicno krilo i iako moze jos uvijek bljesnuti i odigrati neku dobru partiju, on je trenutno prosjecan igrac za timove tipa Fenerbace i Galatasaray, a siguran sam da ni tamo ne bi bio nositelj igre nego bi upao u sivilo s ostalim prosjecnim igracima i tek bi tamo zapravo vidjeli na kojem je nivou, odnosno shvatili bi da jedino zbog kvalitetnih suigraca on jos gura nekako u Bayernu. Ako ne mozes proci igraca Anderlechta, kako se nositi s bekovima najboljih svjetskih klubova. Nije mogao proslu sezonu, a kamo li sada. Ne zelite prihvatiti da je njegovo vrijeme proslo, ne zele ni ljudi u klubu, zato nam je tako kako je.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 14 sep 2017, 16:25

Navodno carlo ima klauzulu da ga se mozemo rijesiti nakon 2018 godine .Racunica je jasna ,ili finale u kievu uz sigurno osvajanje bundeslige ili otkaz.

Avatar
Scholl
Postovi: 1443
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 14 sep 2017, 16:45

Nasa uprava ako je htjela da im Karlo donese LP, onda ga je trebala dovesti odmah poslije Juppa,a ne sad kad su igraci istroseni, u godinama i bez motiva. Bez adekvatnih zamjena.
Nema trenera koji bi sa ovom ekipom uzeo LP
Sa jednim napadacem i krilima preko 30 godina.
Budimo razumni

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 14 sep 2017, 16:53

Poslije Juppa odnosno triplete je još teže nego sad. Za Bayern je najlakše doći do klempe poslije neke havarije a izgleda da bi iduće godine mogli onda do trofeja.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 14 sep 2017, 17:03

Samo Nagelsmanna

Neuer Alaba Hummels Boateng Sule Kimmich Vidal Thiago James Muller Lewa :ljepota:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 14 sep 2017, 21:42

Da da Negelsman je rijesenje za bayern,Daj negelsmana da sve pobjedimo.da da. Braga ga pomete, bez ikakvog iskustva u evropi i takav bi trebao da vodi bayerna. :)
VOLIM BAYERN

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 14 sep 2017, 21:44

Zamisli još i takav pomeo našeg trenera. Daj trenera Brage i on je mlad. :mrgreen:

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 sep 2017, 23:35

Bravo uprava zbog propuštanja Kolašinca, imate jedan veliki plus :puke:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 14 sep 2017, 23:40

Kolašinac korisniji nego Alaba zadnje 2 godine :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Scholl
Postovi: 1443
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 14 sep 2017, 23:42

Je li i dalje neki misle da Seo nije dobar za Bayern? Pred nosom bio, 0,5 marke kostao?
Prije pola godine sam pisao da je korisniji od ALabe na beku, al neki rekose da je rang hanovera

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 sep 2017, 23:46

I ja sam isto, i prozvaše me luđakom, a čovjek bio najbolji lijevi bek lige.
Alaba, kad je taj zadnji put odigrao dobru utakmicu?
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 14 sep 2017, 23:54

I ja sam zelio da dodje. Igrac koji bi i u Elfu imao mjesto, igrac koji daje maksimum 90 minuta, te koji je bio u timu sezone, ali koji nije "navikan", za razliku od Alabe, beka koji ne zna centrirati i koji vec nekoliko godina stagnira. 2013. je vazio za najboljeg na poziciji, a ja sam ubijedjen da Bernat sad nista ne bi bio toliko losiji od njega. Alaba je prestao biti bek, on je postao onaj hibrid izmedju beka i stopera.
Spamm

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 sep 2017, 00:11

Hajde ne kmečite, imate Alabu, sa 25 godina ima 300 tekmi za Bayern, i toliko iskustva, što ti hoće reći da je svako razmišljanje o zamjeni sigurno rezonovanje usljed uticaja neke droge. Ne bih ga dao za deset Kolasinaka i to da je svaki po euro. Tri godine igra bez kolege na krilu i ono kad ga ima onda Alaba krpi štopersku poziciju. Toliko je dobar na beku da je tu poziciju davno prevazišao i nije ni čudo što se stalno buni i što hoće da igra više u sredini.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 15 sep 2017, 00:37

sljivo je napisao/la:
Uzmi utakmicu protiv Reala, gdje je imao pregrst prostora, a skoro niti jednog uspjesnog centarsuta. Fudbalski je dobar, ali nije vise bek, a niti je vezni. Igrao je on u vezi pod Pepom, ali i u reprezentaciji (ali tu su saigraci losi) i nista specijalno nije pokazao. Izgubio se u onoj formaciji s trojicom nazad gdje je igrao hibridnu poziciju. Mislim da je LvG za njega davno rekao da je on bek, bez obzira koliko trazio da bude vezni. Medjutim, u Pepovom mandatu se izgubio na toj poziciji. Mozda i proigra s pravim partnerom, ali kazem primjeti se stagnacija evo vec duze vrijeme.
Spamm

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 15 sep 2017, 01:20

sljivo je napisao/la:Zamisli još i takav pomeo našeg trenera. Daj trenera Brage i on je mlad. :mrgreen:
On je specijalac izgleda samo za Anchelotija :mrgreen: ,
Ponovo da kazem je jesam za Negelsmana ali dok jos stekne iskustva i medjunarodne scene,smatram da je potencijal da postane vrhunski trener,al neka ga jos koju godinu van Bayerna.Jedino da dodje u Bayern da bude pomocnik trenera Karlu ili nekom drugom,pa da vidi kako to sve funka u velikom klubu,pa onda da preuzne funkciju glavnog trenera i napravi sa Bayernom poduhvat kao Sir Ferguson :D
Zadnja izmjena: isakovich, dana/u 15 sep 2017, 01:28, ukupno mijenjano 1 put.
VOLIM BAYERN

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 15 sep 2017, 01:26

Ma dajte Kolasinec jeste dobar,ali ja ga iskreno ne bi mijenjao za Alabu.Ne da podcjenjujem kolasinca ali takav tip igraca za Alabu ma jok.Alaba ce opet doci na svoje.Mlad je on osvojio sve i mora doci do tog ponovnog motivacionog naleta i zelje za uspjehom.Jos da nije igrao stopera i krpao svakom treneru te rupe.
Sticem dojama da sad svaki igrac koji zabije go i dobro odigra bolji od Bayernovih i odma etoooo mogli kupiti a nismo,vidi coeekk ubi baju,i tak ti fazoni
VOLIM BAYERN

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 15 sep 2017, 08:15

Kolasinac je dobar ali nije bolji od Alabe. Dobro mozda jes' trenutna forma, ali kao igrac nije. Ne kazem da nece biti ako prekuca u Arsenalu..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
farinelli123
Postovi: 1270
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 15 sep 2017, 08:28

Kad bi se Lewandowski povredio ja bih Alabu metnuo u napad. Covek ima sve sto treba. Brz kao zvecarka, dobar sut..ume s loptom..igrao stopera zna i da skace..ma sve moze. Samo sto niko ne razmislja o tome.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.