FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Bilall
Postovi: 1405
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 24 sep 2017, 15:22

Siguran sam da ce Bilal i ove sezone biti jedan od kljucnih igraca Bayerna i da ce Bayern odvesti do nekih vrlo vaznih pobjeda a tada cu vrlo rado doci na ovaj pdf da napisem poneki post. :)
Da polemisem s nekim necu, ali jos nesto cu da napisem jer su ovdje ranije i neke neistine ispisane.
Ribery je igrac koji u svojoj profesionalnoj karijeri nije isao iskljucivo za novcem, jer da jeste otisao bi sigurno u neki klub koji mu je i vise nudio. Takvih ponuda je bilo a Ribery nikada nije otisao u upravu i rekao da zeli napustiti Bayern kao sto su to radili neki nakon visemilionskih ponuda Reala, Chelsea itd.
Drugo, navijaci ga vole i zato sto igra srcem za ovaj klub i kao sto je rekao Jupp Heynckes, zato sto je sve svoje individualne kvalitete nesebicno dao za uspjeh cijelog tima, ne jureci za licnom slavom.

Hvala Bogu u Bayernu je uvijek bilo mnogo takvih igraca (jednog od njih imam i na avataru) i to je ono po cemu se Bayern razlikuje od vecine velikih klubova. Toliko od mene na ovu temu.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 24 sep 2017, 16:01

Ribery je sposoban za 20minuta igre nista vise ,izgubio je brzinu i moc prodora i neupotrebljiv je protiv boljih bekova.Coman je daleko bolji ove godine

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 sep 2017, 16:22

Da li vi mislite da mi možemo pobijediti PSG na Parku prinčeva?

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 sep 2017, 16:24

Itekako mozemo, a da li cemo to je vec pitanje. To je drugacije tekmicenje, forma I igra ne igraju tu primarnu ulogu. Moze se desiti da ih uzmemo a da u BL opet pokazemo neznanje.

Avatar
Saurman
Postovi: 29507
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 sep 2017, 16:50

Carlo treba ubacivati Robbena i Riberya isključivo u zadnjih 20tak min neovisno o rezultatu a štoperski par ne možeš baš svaku utakmicu rotirati.Protiv Schalkea odličan posao su odradili Sule i Martinez dok protiv vukova Hummels i Boateng su odigrali ispod očekivanja pogotovo tu mislim na Humya koji je evidentno daleko od forme.

Carlo mora stvoriti osjećaj u igračima da niko nije siguran za prvih 11 i tako ih natjerati da pišaju krv za početnu postavu, onda ćemo imati 11 koji će gristi teren.


coelho41 je napisao/la:Da li vi mislite da mi možemo pobijediti PSG na Parku prinčeva?
Naravno.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 sep 2017, 17:10

Ja sam nešto skeptičan.

Karlo rotira itekako, sve osim Lewe, Kimmicha i Rafinhe, a to su one pozicije gdje nema zamjenu. Međutim, ekipa se ponaša kao grupa nadobudnih kul tinejdžera u srednjoj školi. Svaki pojedinac, koji je malo veća zvijezda(Robben, Ribery, Vidal, Muller, Thiago, Lewa) misli da on isključivo svojom pojavom na terenu donosi nama dobar rezultat.

A u suštini, grupa lijenih zvjezdica koje žele utapkati loptu u gol ne pobjeđuje utakmice protiv PSG-a, već ih pobjeđuje ekipa, koja se zajedno brani, a zajedno napada i kojima nije bitno ko daje gol.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 25 sep 2017, 15:53

Trener i sportski direktor izrazili punu podrsku ulreichu i nikakve sanse nema da ga zamjene frucht ili starke.Po meni je to najbolje rjesenje,ulreich nije los vratar,ovo do sad sto je branio branio je ok i ovu gresku trebamo gledati kao izolirani slucaj.

Ulli tvrdi da je uvjeren da ce uskoro luda transfer obestecenja prestati jer ce donatorima dosaditi nakon sto vide da se ne moze tako lako postati prvak europe i da to na kraju krajeva moze uciniti samo jedna momcad.Ponovno je naglasio da mi necemo placati lude transfer odstete vec da su orjentacija mladi talenti poglavito njemci te igraci iz naseg pogona

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 25 sep 2017, 15:56

Sport kao udarna pesnica kapitalizma, gde fudbal prednjaci mora da implodira. Treba da se svede to na pravu meru.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 26 sep 2017, 16:27

Carlo smatra da smo u prednosti jer vec imamo izgrađen identitet i strukturu ekipe dok je psg tek u pocetnoj fazi...

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 26 sep 2017, 16:41

Ja smatram da imamo narušen identitet i strukturu ekipe, no tko sam ja da nam sudim iz zlatnih snova nas budim?

Avatar
ledar
Postovi: 3814
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 26 sep 2017, 17:08

Za vas je bolje da držite priključak sa žutaljima, prve dvije pozicije u grupi vam ionako neće pobjeć. Prva pozicija vam jedino nosi lakši ždrijeb ali i to je samo teoretski jer može bit i obratno. Zapravo vam je ova grupna faza samo smor kojeg valja odradit, pa tako i ovu tekmu sa parisom. Tu bi bilo najbolje uigravat nove igrače i štedit ove izraubane, ali čini se da imate problem sa autoritetom, a ako se ne varam to je trebao biti jedan od ancelottijevih najjačih aduta (ispred nekih drugih trenerskih imena).

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 27 sep 2017, 11:23

Kakvo je ovo mrtvilo na temi?
Haman se ukenjali od pariza :roll:
Idemo ba da im pokažemo ko kosi a ko vodu nosi :!:
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 sep 2017, 11:40

Niko ništa ne očekuje na kraju sezone, pa tako neće da troši energiju za nešto što neće imati zaradu. A nema se šta ni pisati, nema igre, nema akcije oko koje bi nešto pisali pa makar imali suprostavljene strane. Reći da Karlo nema pojma i nije neka pamet. Italijanština nas je ubila i ovdje na ssba.

Al evo, igrat će Robbery, Muller i Lewa u prvoj. :mrgreen:

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 27 sep 2017, 13:02

sljivo je napisao/la:Al evo, igrat će Robbery, Muller i Lewa u prvoj.
Kakva je prognoza?
Čovječe, ovo je sudar titana.
Tradicija protiv petro-kapitalizma.
Stari lavovi protiv mladih vukova.
Mia san mia vs. kupljena ljubav.
Dva ponajbolja krila zadnjih 20 godina protiv parizovih krilnih napadača koji su plaćeni ca. 400 miliona.
Leva vs. Kavani
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 27 sep 2017, 13:29

Pa sta ce se pisati kad se zna sastav unaprijed :mrgreen: Nazalost i rezultat vjerovatno; nocas lagano gubimo...osim ako Neymar ne bude igrao. Onda imamo sansu da izvucemo remi :kafa:
Pa njihovi kad se razgoropade nocas, pih, hem kuci, hem vs. top tri ekipe iz prosle sezone LP, hem zeljehno LP.. A mi, stara garda, takticar na klupi koji nema muda (ili jos gore, nema plana), sa krilima koji su u petak igrali 80+ min, sa neuigranom odbranom (dokaz su primljeni golovi), drugim golmanom bez internacionalnog iskustva, bez lijevog beka... :D Dosta.
Iskreno ne zelim nista da ocekujem nocas. Ocekujem prolazak u drugi krug, bilo sa prvog ili drugog mjesta - svejedno.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 sep 2017, 13:33

Pobjeda veceras.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 27 sep 2017, 13:43

Zaista je nevjerovatno da nam je odbrana najslabiji dio tima kad pogledas ko nam cini istu. Od 4 stopera imas jednog WC, jednog priblizno tom nivou i dvojicu veoma dobrih. Bekovi takodjer sasvim dobri.

Sto se utakmice tice, mislim da je maksimalno sto cemo izvuci remi, ali posto sam ja "odlican" prognozer, da vas odmah napomenem da me nakon utakmice ne stavljate na temu: "Najsmjesniji postovi na forumu" :mrgreen: .
Spamm

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 27 sep 2017, 13:50

Lewa
Coman, James, Robben
Rudy, Vidal
Alaba, Sule, Hummels, Kimmich
Ulreich

Ja bi ovu postavu izveo večeras

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 sep 2017, 13:55

Očekujem Rafku gdje i jest to jest lijevo, Tolisso, Muller i Coman klupa - njihove zamjene unutra tj, Vidal, James i Ribery. Ići će se na ziherašku postav(k)u da ne bude grdnja a ako se šta napravi dobro i jest.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 27 sep 2017, 14:05

Postava:
--------------------------Ulreich-----------------------
Kimmich-----Javi-----Hummels------Rafko
-----------------Vidal--------Thiago-----------------
----Robben---------James----------Ribery-----
---------------------------Lewa-------------------------

Ici ce na iskusna krila i iskusnu odbranu, sto je i uobicajno za Carla. James je svakako njegov miljenik, Lewa nema zamijene, Thiago ima zasluga, a Vidal je najkompletniji veznjak ekipe. Rafko je zamijenio Alonsa na ljestvici miljenika kod Carla, tako dok se ne oporave lijevi bekovi on je tu.
Spamm

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.