FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
coelho41
Postovi: 12654
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 19 okt 2017, 18:10

Robben da zna sa desnom zvao bi se Lionel Messi

Avatar
sljivo
Postovi: 14312
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 19 okt 2017, 18:11

Messi da zna sa desnom ne bi bio Messi.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 19 okt 2017, 18:38

Pa nisu Ousman Dembele :mrgreen: :rol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 19 okt 2017, 19:00

sekerbay je napisao/la:Koja bi tek klasa bio da ima dvije noge :mrgreen:
Bio bi lesi

ti šljivo de ne prospipaj se, čuj ovo najbolji mogući. :mrgreen:

Comana treba još utegnuti, ovo je dobro, ali nekakvo labavo,
stoji da ima potencijal da bude svjetsko krilo.

Čini se da James ne može nikako igrati krilo, čak sam sigurniji da se Miler tu i podosta bolje snalazi, čini mi se da je sprint za Jamesa skoro stran pojam,
James je Miske ili Diego, dakle čista ortodoksna desetka.

Može Miler u ovom Jupovom igrati krilo poprilično dobro, ima tu prostora za istrčati, ne igramo više na postavljenu odbranu gdje je on u takvoj soluciji neupotrebljiv, nula bodova. Tako da ćemo u budućnosti vjerujem dosta gledati i ovu kombinaciju,
zasad se zna, samo sigurno i uigrano ovo što dosad igra dok se povežu konci, utegne mašina i uhvati kontinuitet ponižavanja protivnika. :D

Avatar
coelho41
Postovi: 12654
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 19 okt 2017, 20:31

sljivo je napisao/la:Messi da zna sa desnom ne bi bio Messi.
Messi zna desnom nogom bolje nego Rafinha

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 19 okt 2017, 20:38

Kao u stara vremena: ekipa igra, a gledam i nemam nikakve brige, jer znam da cemo pobijediti. 2013. smo tako igrali da ja uopce nisam bio u vecini utakmica uplasen za rezultat, posto je ekipa "mljela". Tesko cemo to ponoviti, ali bar i "odraz" te igre raduje.

Sto se tice sinocnje predstave:
1. Kimmichov ofanzivni potencijal je nevjerovatan.
2. Coman je izuzetno opasan, te svojim driblingom i brzinom dosta problema pravi. Mnogo napada je islo po njegovoj strani, te samo da zavsnicu popravi i bit ce odlican.
3. Bekovi su, cini mi se, malo u sredinu ulazili, a to nije toliko tipicno za Juppovu igru.
4. Direktna igra, brz prenos lopte, presing i automatske kontre, bez igranja u sirinu. Cilj je osvojiti loptu i odmah "navaliti" na gol, sto brze i sto direktnije. Kada je protivnik iza lopte, preko krila se nastoji sto efikasnije ugroziti gol.

Sve u svemu, tek je pocetak. Ozbiljnijih protivnika ce biti i to ce dati pravu sliku gdje smo, ali za razliku od Carlovog "mrtvila", ekipa vec sada nesto KONKRETNO IGRA, a to od Pepa nismo imali.
Spamm

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 19 okt 2017, 23:29

Klare je napisao/la:

Čini se da James ne može nikako igrati krilo, čak sam sigurniji da se Miler tu i podosta bolje snalazi, čini mi se da je sprint za Jamesa skoro stran pojam,
James je Miske ili Diego, dakle čista ortodoksna desetka.
Bice zanimljivo videti sta moze Hames u ovoj ubitacnoj tranziciji.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 20 okt 2017, 19:48

Pozdrav nakon sto godina evo i mene opet, da se malo ukljucim, ipak dolaskom jupa neke stvari se vracaju u normalu.
Na temi uvijek isto sve, svak pametuje kako misli da je najbolje, pojedinci kritikuju sve i svakoga al sustina je ista uvijek i svak misli da je upravu.
Starija raja slabije pise, omladini niko nevalja itd.
Jedno pitanje za ove aktivne ako je moguce da mi neko objasni, po cemu je alaba kao bolji sad nego pod carlom i kakav je to napredak on napravio, po mom misljenju trenutno najgori igrac ekipe.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 20 okt 2017, 19:57

sutra 'klasiker' protiv hsv-a na sjeveru. :D
odmjerene izjave pred utakmicu; kaze jupp da je hsv mnogo bolji nego to tabela govori. ocigledno da smo u grcu kod gostovanja, pa trener zeli da potvrde one dobre tekme kuci: 'nie zurückstecken, nie zufriedengeben!' :kafa:
i dalje zeli sigurnost i cvrstinu nazad, automatski nece mijenjati previse - jedna ili dvije izmjene. kaze da rotacija dolazi na red poslije podizanja samopouzdanja i pomenute sigurnosti u igri.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 20 okt 2017, 21:24

bavaracmujo je napisao/la:Pozdrav nakon sto godina evo i mene opet, da se malo ukljucim, ipak dolaskom jupa neke stvari se vracaju u normalu.
Na temi uvijek isto sve, svak pametuje kako misli da je najbolje, pojedinci kritikuju sve i svakoga al sustina je ista uvijek i svak misli da je upravu.
Starija raja slabije pise, omladini niko nevalja itd.
Jedno pitanje za ove aktivne ako je moguce da mi neko objasni, po cemu je alaba kao bolji sad nego pod carlom i kakav je to napredak on napravio, po mom misljenju trenutno najgori igrac ekipe.
Pristup njegov je bitno drugaciji,takoder vise tezimo brzoj i okomitijoj igri nakon osvojene lopte ,ne zabija se u sredinu vec se drzi crte i pravolinijske igre.
Sto bude sezona odmicala alaba ce biti sve bolji

Avatar
ledar
Postovi: 3810
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 20 okt 2017, 22:44

muhamedhulk je napisao/la:sutra 'klasiker' protiv hsv-a na sjeveru. :D
odmjerene izjave pred utakmicu; kaze jupp da je hsv mnogo bolji nego to tabela govori. ocigledno da smo u grcu kod gostovanja, pa trener zeli da potvrde one dobre tekme kuci: 'nie zurückstecken, nie zufriedengeben!' :kafa:
"Klasiker" će tolko bit zanimljiv da će mi to bit jedna od rijetkih utakmica mog hsv-a koje nemam namjeru gledat. Ne znam šta ima bit zanimljivo u šamaranju mrtvog magarca.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 21 okt 2017, 08:01

schickeria je napisao/la:
bavaracmujo je napisao/la:Pozdrav nakon sto godina evo i mene opet, da se malo ukljucim, ipak dolaskom jupa neke stvari se vracaju u normalu.
Na temi uvijek isto sve, svak pametuje kako misli da je najbolje, pojedinci kritikuju sve i svakoga al sustina je ista uvijek i svak misli da je upravu.
Starija raja slabije pise, omladini niko nevalja itd.
Jedno pitanje za ove aktivne ako je moguce da mi neko objasni, po cemu je alaba kao bolji sad nego pod carlom i kakav je to napredak on napravio, po mom misljenju trenutno najgori igrac ekipe.
Pristup njegov je bitno drugaciji,takoder vise tezimo brzoj i okomitijoj igri nakon osvojene lopte ,ne zabija se u sredinu vec se drzi crte i pravolinijske igre.
Sto bude sezona odmicala alaba ce biti sve bolji
Mislim da je alaba zadnjih par sezona ispod prosjecni bek. Trenutno dosta igraca nije u formi i to razumijem ali da par sezona alaba nema nikakvu formu nije mi jasno, jednostavno u napadu je beskoristan a u odbrani supalj, razumijem i mijenjanje pozicija bek stoper vezni ali brate igras u Bayernu bez ikakvog ucinka.
Promjena trenera ce svima dobro doci, to se vec vidi na pristupu, agresivnost volja zelja sve je na mjestu, jednostavno svaka promjena je dobro dosla.
Roster je sirok jak kvalitetan i sad 'samo' to treba poslozit.

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 21 okt 2017, 13:19

ledar je napisao/la:Ne znam šta ima bit zanimljivo u šamaranju mrtvog magarca.
Daj meni koji ne pratim osim površno pojasni šta je s tog hamburga.
Ono, grad milijardera, bogati sponzor itd.
Da ne bude off, zapakuj u analizu današnjeg susreta.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 21 okt 2017, 13:55

frankfurter allemaine zeitung je objavio da imamo 640 miliona eura prometa,povecanje od 50 ak miliona eura .Nakon svih rashoda i poreza ostaje nam 40 miliona cistih

Avatar
effe_sa
Postovi: 7502
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 21 okt 2017, 14:08

ledar je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:sutra 'klasiker' protiv hsv-a na sjeveru. :D
odmjerene izjave pred utakmicu; kaze jupp da je hsv mnogo bolji nego to tabela govori. ocigledno da smo u grcu kod gostovanja, pa trener zeli da potvrde one dobre tekme kuci: 'nie zurückstecken, nie zufriedengeben!' :kafa:
"Klasiker" će tolko bit zanimljiv da će mi to bit jedna od rijetkih utakmica mog hsv-a koje nemam namjeru gledat. Ne znam šta ima bit zanimljivo u šamaranju mrtvog magarca.
Poznavalac finansija i fudbala jesi, ali oko prognoza za svoj HSV nisi, jer tu previše crno stvari vidiš... :D :D
Jeste da je situacija i bolja kod vas, ti bi opet bio pesimista, ali u svakom slučaju nakon ovog dizanja forme i atmosfere pod Juppom, HSV će jako teško neokrznut izaći iz ovog dvoboja...
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 21 okt 2017, 14:35

schickeria je napisao/la:frankfurter allemaine zeitung je objavio da imamo 640 miliona eura prometa,povecanje od 50 ak miliona eura .Nakon svih rashoda i poreza ostaje nam 40 miliona cistih
Na koji period se to odnosi?

Avatar
dirkules
Postovi: 4437
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 21 okt 2017, 15:27

KH Rummenigge: "Our initial revenue of €162.7million [in 2002] has now quadrupled and membership numbers have trebled to 290,000"
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 okt 2017, 17:04

Havertz ili kako se pise ce postati jedan od boljih na svijetu, nevjerovatan potencijal

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Bundesliga
Postovi: 11474
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 okt 2017, 17:29

slika
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 okt 2017, 17:29

Rotacija na nivou :bow:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.