FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
effe_sa
Postovi: 7506
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 01 nov 2017, 17:53

coelho41 je napisao/la:Ono sto naftase razdvaja od nas jeste to sto mi pobjedjujemo i kad nemamo Neuera, Mullera, Lewe, Ribeya, sa par igraca u prvoj postavi koji inace griju klupu, a ne mogu zamislit njih bez Mbappea i Verattija i npr Thiaga Silve, plus jos da na klupi ostave dvojicu igraca iz prvog tima.

U slucaju da ne bude bilo povreda i da im ova ekipa igra sve utakmice klempa je njihova, ali u profesionalnom fudbalu nijedna ekipa ne bude postedjena toga i zato mislim da oni nisu osvajaci LP, ne kazem ni da smo mi, ali mi izhendlamo situaciju kaada smo povrijedjeni.

U osmini finala prizeljkujem Romu.
Ma i u punom sastavu ja njih ne vidim kao osvajače LP...Oni se sada čine jakim, ali pokazat će oni slabosti u kasnijoj fazi takmičenja. I dalje bi uvijek prema Realu i Barci imao veći respekt nego PSG-u..Jako će teško biti osvojiti prvo mjesto ispred njih u grupi, ali pobijedit ih svakako možemo. A siguran sam i da ćemo dalje dogurat u LP od njih.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 01 nov 2017, 18:03

Ljudi, Celtic je sinoc bio pravo nabrijan. Znate i sami kako je Barca tamo znala proci. Nije njima isto kad dodje PSG ili Bayern. Uvijek ce pobjeda protiv Bayerna biti vrijednija ,ma kako Bayern bio slabiji mozda od PSG.a u tom trenutku.
Ono sinoc je bilo kako neko kaze, Hitzfledovo, dobijas bez neke igre. Ali kao da smo igrali koliko nam je potrebno. Bez vrlo vaznih igraca, 3 boda su tu.
Neophodna pojacanja u januraru, samo se nadam da nece biti fule kao Renato ili Tolliso,
Moglo se dati 70 za ALexisa, bez da se dovode dvojica iz prethodne recenice
Al eto
Alaba je deff novi igrac pod Juppovom palicom, kao i martinez.(inace moj najdrazi igrac)

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 01 nov 2017, 18:56

Treba pričekati tolisa tek su mu 22i dosao je u novi klub,ligu,kulturu,jezik.Meni i nije odigrao toliko lose koliko se na forumu potencira

Mi nikad necemo davati tolike place da bi nam draxler i di maria sjedili na klupi

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 01 nov 2017, 19:12

Rosicky WroteColon@
Opste je poznat nas balkanski mentalitet, gdje su svi tu kad ide dobro i kad pobjedjujemo a kad nesta ne ide kako treba odma se pljuje sve i niko nevalja, npr sinot seltik izjednaci, odma je igra fuj i nista nevalja a kad smo poveli opet smo najbolji i sve tako u krug.
Nema tu objasnjenja nikakvog to je jednostavno balkanizam, ako nije kako meni odgovara odma je to odvratno i bezveze.
Realno gledajuci trenutni bayern nije ni blizu favorita za osvajanje klempe, ima tu dosta ekipa prije nas al je nasa presnost sto smo sa karlom bili izgubili igru zelju moral i haman dotakli dno, psg nas razbuco u ligi borusija pobjegla 5/6 bodova a igra zalosna ali sa dolaskom trenera mi samo mozemo napredovat i ici prema naprijed i to se nakon mjesec vidi da se lagano napreduje.
Koliko ova ekipa moze ostaje nam da samo nagadjamo, al vrijeme ce pokazat.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 01 nov 2017, 20:46

schickeria je napisao/la:Mi nikad necemo davati tolike place da bi nam draxler i di maria sjedili na klupi
Pa ne bi ni sjedili na klupi, naigrali bi se s obzirom na bilten povreda Riberya i Robbena, kao i na njihove godine.

I slažem se s @effeom PSG itekako ima slabosti, pokazali su mnoge protiv Bayerna u rasulu, zamislite kako bi tek bilo da igraju protiv ekipe u top formi.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 01 nov 2017, 21:44

Vi nešto kukate, ali meni je Toliso dobar.
Dakle njegove trenutne partije su za ocjenu 3, solidan.

Koje osobine mi se sviđaju:
-Pa nije dizelaš, lakog je koraka, brz, brzo stiže pokriti teren.
-Agilan bez lopte, stalno trči i pokriva puno terena
-defanzivno dobar igrač
-opasan i pred golom protivnika, često aktivan iz drugog plana.

Ono što treba popraviti jesu izazovnija dodavanja, preuzimanje odgovornosti i igra s loptom.

A zašto ja vjerujem da će on postati jedan od najboljih veznjaka Evrope,
pa zato što i ove elemente koji mu trenutno fale pokazao da ima.
Nije on nikad bio promašaj, nego mu treba samo vremena isto kao Martinezu,
Toliso ima veliku želju, a takve radilice moraš cijeniti.
Toliso je bolji u svom početku nego li je bio Martinez. ;)

James je sinoć odigrao solidno, on je veznjak, njemu najbolje idu dodavanja.
Ne znam jeste li primjetili kad on dodaje loptu ona kao da je živa sa očima,
putanja i rotacija njegove lopte se bitno razlikuje od ostalih,
Njegove lopte su brže i preciznije, a igrač kojem dodaje ima prednost jer ta rotacija omogućuje lako primanje.
I on od svog dolaska uvijek pokazuje želju, evo sad i trči više,
jer u ovom sistemu moraš trčat', to ti je glavno, bez tog te nema nigdje.
Dakle ko trči taj će i igrat', pošteno, to i pobjeđuje utakmice i osvaja trofeje,
na kraju krajeva sa takvom igrom smo i postigli najveće rezultate.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 01 nov 2017, 22:00

Bolje je bit drugi u grupi.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 01 nov 2017, 22:52

Hoćemo li poderati žuje u subotu i otjerati Bosza ili da im produžimo agoniju i lažnu nadu :think:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 01 nov 2017, 23:03

Ja bi volio da poderemo Dortmund nekom rekordnom pobjedom 12-0, da ovaj stvarno odyebe s klupe Dortmunda, žao mi zbog njemačkog fudbala, toliko potencijala ima u Dortmundu, a ovaj će otjerat igrače bezveze.

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 01 nov 2017, 23:05

coelho41 je napisao/la:toliko potencijala ima u Dortmundu, a ovaj će otjerat igrače bezveze.
Tačno, imaju odličan kadar ali džaba kad ovaj nema pojma kako da ih koristi.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

DieRoten
Postovi: 125
Pridružen/a: 18 dec 2012, 16:44
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la DieRoten » 01 nov 2017, 23:17

Fali nam i rezervni desni bek. Imamo onaj komad drveta, ali ne vjerujem da on može puno pomoći kao zamjena Kimmichu. Jedino da Tolisso uskoči tu kad bude potrebno. :)

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 01 nov 2017, 23:19

Par želja do kraja sezone,..

Želja prva : dobiti naftaše al' da zadržimo drugo mjesto.
Želja druga : izvući City u 1/8.
Želja treća : izvući Real u 1/4 (jer će se vjerovatno preko Turaka provući dalje) i onda ih demolirati.

edit : slike slavlja iz svlačionice sa golim pozadinama poslati fedexom na kućnu adresu Kassaia.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
coelho41
Postovi: 12679
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 01 nov 2017, 23:32

"Sven Ulreich is the first German keeper to provide a ChampionsLeague assist since data started being collected in 2003/04!" da se zna da imamo još jedan rekord

A evo i u jednoj slici kakva je utakmica sinoć bila:
slika

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 01 nov 2017, 23:42

Saurman je napisao/la:Želja prva : dobiti naftaše al' da zadržimo drugo mjesto.
Želja druga : izvući City u 1/8.
Želja treća : izvući Real u 1/4 (jer će se vjerovatno preko Turaka provući dalje) i onda ih demolirati.
Potpis.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 02 nov 2017, 00:00

DieRoten je napisao/la:Fali nam i rezervni desni bek. Imamo onaj komad drveta, ali ne vjerujem da on može puno pomoći kao zamjena Kimmichu. Jedino da Tolisso uskoči tu kad bude potrebno. :)
Rudy je igrao beka za repku i u Hoffenheim ponekad, ako ništa može on

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 02 nov 2017, 00:17

Saurman je napisao/la:Par želja do kraja sezone,..

Želja prva : dobiti naftaše al' da zadržimo drugo mjesto.
Želja druga : izvući City u 1/8.
Želja treća : izvući Real u 1/4 (jer će se vjerovatno preko Turaka provući dalje) i onda ih demolirati.

edit : slike slavlja iz svlačionice sa golim pozadinama poslati fedexom na kućnu adresu Kassaia.
Prvo da. Cak mislim da cemo ih i dobiti. Ovaj Bayern nije Carlov "polumrtvi" Bayern, onaj koji je tako "bezivotno" igrao, gdje si pomislio da ekipa nema nikakve volje za fudbalom.

Drugo ne, jer ne znam gledas li kako City igra. O nekim vasim htijenjima da se "ponizi" Pep ne zelim raspravljati, ali City igra odlican fudbal i ne kazem da ih ne mozemo dobiti, ali da ih je bolje izbjeci u ranijoj fazi, jer ce kasnije biti umorniji i imamo vise sanse.

Trece, da. Real je u padu ove sezone, a i prosle nisu toliko jaci od nas u dvomecu bili, te vjerujem da, ukoliko se ne pojacaju na zimu, mozemo s njima i prizeljkujem ih sto prije. Iako nikad ovakve timove ne treba potcjenjivat i otpisivat.

Za Kassaia, naravno. Potpis. Imali smo i mi "poguranaca" od njega, ali je vise islo na racun Reala.

Celtic nisam gledao, ali zadovoljan sam pobjedom s obzirom na raspored i povrede, te nisam sumnjao u pobjedu.
Spamm

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 02 nov 2017, 07:40

FCBAYERN je napisao/la:Drugo ne, jer ne znam gledas li kako City igra. O nekim vasim htijenjima da se "ponizi" Pep ne zelim raspravljati, ali City igra odlican fudbal i ne kazem da ih ne mozemo dobiti, ali da ih je bolje izbjeci u ranijoj fazi, jer ce kasnije biti umorniji i imamo vise sanse.
Slažem se. Da sad igramo, bilo bi teško, preteško (neću kazati nemoguće), ali u proljeće ne bježimo od ovih najjačih.
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3667
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 02 nov 2017, 08:18

Cruzeiro vice president says his club has contacted the agent of Rafinha and they are confident they can sign him in January [Globo]
Cruzeiro VP says his club can offer Rafinha money, a return to his country and playing time to enhance his chance of making Brazil's squad
Nadam se da je ovo istina nek ide treba krenut po onog henriksa iz neverkuzena

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 02 nov 2017, 16:33

ali ovog pit bulla browna ili kako se vec zove :tokralju:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 02 nov 2017, 16:49

Krenule su glasine oko zamenjskog napadaca. Pominje se cak i Djuzepe Rosi, Kisling je polasakan interesovanjem...a kao neko pominje i Alexisa, sto je bas nerealno.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.