FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3668
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 04 nov 2017, 19:58

Aferim kakva igra Doon Juup hvala :tokralju:

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 04 nov 2017, 20:00

Alaba je cijelo drugo pol pod nekim grcom, vidim sad da ga masiraju...
Mashina melje :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 04 nov 2017, 20:06

Dobri smo i mi al' je ovaj Dortmund fakat nemoćan. Igraju na nivou nekih amatera. Nešto debelo ne štima kod njih. Onako na prvu to je trener, al' ko će ga znat'.

Kimmich može da bude bolji i od Lahma na beku, hipotetički, al' njegova glava će uvijek govorit' da je on midfielder.

Da smo znali pa da gospodina na klupi ostavimo i poslije one briljantne sezone, gdje bi nam kraj bio ?! Svi smo se radovali kad je doš'o onaj španski želatinac, a tutkun je jedan od većih promašaja u zadnje vrijeme.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 04 nov 2017, 20:26

Pulisica treba maznuti. Mislim da je veci talenat od Sanea.

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 04 nov 2017, 20:28

farinelli123 je napisao/la:Pulisica treba maznuti. Mislim da je veci talenat od Sanea.
Definitivno.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la thulkazal » 04 nov 2017, 20:30

Da maznuti ćeš za 200 miliona tj. nikada poznavajući Hoenesa...

Avatar
coelho41
Postovi: 12687
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 04 nov 2017, 20:30

Jupp doktorirao Leipzig i Dortmund, ostane još PSG za titulu akademika.

Lewandowski je očajan bio.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 04 nov 2017, 20:38

farinelli123 je napisao/la:Pulisica treba maznuti. Mislim da je veci talenat od Sanea.
Nije.Onaj nema ovakvu slobodu kao Amer u BVBu,na driblanje mislim najviše.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 04 nov 2017, 20:47

Sane je dobar na velikom prostoru i ima bolji sut. Pulisic je inteligentniji, podseca na Riberija. Mislim da bi Pulisic bio mnogo korisniji igrac od potonjeg.


WhoScored.com ✔@WhoScored
Christian Pulisic: Completed 8 dribbles against Bayern Munich, more than any player in a Bundesliga match this season

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 04 nov 2017, 22:32

Dobar je Pulišić stvarno, ali iako znam da će me mnogi osuditi zbog ovoga Kimmich je stvarno loš u odbrani, Pulišić mu je radio šta je htio. Zbog toga su često Sule i Javi morali da uskaču na njegovo mjesto i spašavaju situaciju. Nadam se da Javi i Alaba nisu ozbiljnije povrijeđeni.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 04 nov 2017, 22:48

Bundesliga je napisao/la: znam da će me mnogi osuditi zbog ovoga Kimmich je stvarno loš u odbrani
Ma i nije toliko los u odbrani, koliko je beskoristan u napadu. Daj Kimihu livadu od 3 hektara praznog prostora ispred sebe, on je tu neupotrebljiv. Ako u prve 2-3 sekunde od prijema lopte Kimih nema prostora da je se oslobodi u vidu centarsuta on je vraca u nazad ili uspori napad. İmam utisak da i u onom besprekornom sistemu Pepovljevom gde se tacno zna kad bek utrcava iz drugog plana da on ni tad ne bi mogao da pruzi nesto.

Meni je on kao Maskerano s malo mozga i vizije.

Ali, neka kolektivna halucinacija traje :)

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17797
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 05 nov 2017, 00:23

Rapsodija u crvenom, definitivno najbolja utakmica ove sezone.
Bayern je pokazao snagu, silan je bio a stekao sam dojam da su mogli napraviti priliku kad god su pozeljeli.

Tri gola uz pregrst promasenih prilika. Lewa je prednjacio u istim a ruku na srce nije bio na nivou iako je jednom pogodio.

Ulreich je nakon onih kikseva postao izuzetno sigurna opcija a vidi se da puca od samopouzdanja.

Veza je kljuc uspjeha, Thiago je nevjerovatan s loptom, mnogo je sigurna u njegovim nogama.

Ova pauza ce nam itekako dobro doci da se vrate povrijedjeni igraci te da se ovi standardni koji su do sada igrali odmore i napune baterije za naredne meceve.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 05 nov 2017, 00:59

farinelli123 je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la: znam da će me mnogi osuditi zbog ovoga Kimmich je stvarno loš u odbrani
Ma i nije toliko los u odbrani, koliko je beskoristan u napadu. Daj Kimihu livadu od 3 hektara praznog prostora ispred sebe, on je tu neupotrebljiv. Ako u prve 2-3 sekunde od prijema lopte Kimih nema prostora da je se oslobodi u vidu centarsuta on je vraca u nazad ili uspori napad. İmam utisak da i u onom besprekornom sistemu Pepovljevom gde se tacno zna kad bek utrcava iz drugog plana da on ni tad ne bi mogao da pruzi nesto.

Meni je on kao Maskerano s malo mozga i vizije.

Ali, neka kolektivna halucinacija traje :)
Ti si možda drugi od koga čujem ovako nešto ,a čitam pa vjerovatno 3-4 foruma s dva govorna područja. Svi ostali fascinirani time kako je on ustvari zamjenio Howedesa na tom beku i od te utakmice protiv S.Irskih grobara ne prestaje hajp oko njega. Sve si detaljno opisao kakav je zapravo prosjek, a ima se još toga za dodat, hajd to sto visi gore u napadu i što mu je svaki pas nazad na postavljenu odbranu , to sve može proći jer Bayern i Elf , 9 od 10 protivnika samelju, ali naj*bu kad dodju Pulisic ,Dembele ,Neymar itc , tad gledamo bacanje na glavu
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 05 nov 2017, 11:04

Da ,činjenica jest da nam je pulisic pravio najvise problema ,ali mislim da ima nesto i u njegovoj kvaliteti,dečko je super klasa...kredit i kimmichu ,jucer je u privatnom aranžmanu dosao u dortmund nakon bolova u trbuhu
Jucer po meni nije bilo briljantno ali vrhunski pripremljeno i odrađeno sa taktičke strane .Sve prilike koje je bvb imao su bile nakon nasih pogresaka ili nakon kontre.
Jupp je pragmatican trener koji ne pati od dojma vec se zna povući i iskoristiti prostor koji bosz i takve ekipe ostavljaju.
Sule za mene ponajbolji igrač jucer,dobili smo sjajnog stopera

Martinez8
Postovi: 370
Pridružen/a: 28 apr 2014, 01:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Martinez8 » 05 nov 2017, 11:14

Ovo je taj Bayern kojeg svi zelimo gledati. Jupp treba ostati dozivotno u klubu. Trenercina. Sve moze, samo malog Kimija ne dirajte. Imati ovakvog igraca koji moze odigrati vrhunski na vise pozicija, pa i na beku, je san svih trenera. Malac je sad jedan od najboljih, a godine su pred njim. Samo da ga povrede zaobidju. Nasljednik Lahma i to malo je rec`. :tokralju:

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 05 nov 2017, 11:32

Pričekajmo utakmice protiv teškaša ,i onih koji su tik ispod toga.
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 05 nov 2017, 12:29

Ova nasa igra je mrtva suprotnost od igre pod pepom pa i karlom, dortmund je ganjo igro trco a mi postizali golove, ovaj dortmund podsjeca na nas pod pepom, u jacim utakmicama jalovo napadanje i bezopasni pokusaji.
Ja cu opet hvaliti hamesa jer momak se odlicno uklapa i odlicno igra sto pokazuje i njegova statiskika, on moze samo napredovati ako bude igro redovno i treba mu dati priliku.
Kad ode nasa desetka iz kluba to ce biti zalost nezapamcena u nasem klubu ovog vijeka, covjek je masina u 34 igra trci bori se ko tinejdzer zeljaan dokazivanja. Jos od elbera i efenberga meni nije bilo ovako dragog igraca. Po mom misljenju nas najbolji igrac ovoga vijeka.
Tacno bi ovaj leva bio duplo bolji igrac da se opusti i pocne igrati za ekipu a ne za sebe. Koman vuce kontru i gura levi on suta a arijen sam na pet metara, meni se gadi njegova zelja za golovima u svakoj situaciji i nimalo mi nebi bilo zao da ode na kraju sezone.

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 05 nov 2017, 12:36

Opet tjeramo Lewu :tokralju:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 05 nov 2017, 14:18

harden je napisao/la:Opet tjeramo Lewu :tokralju:
Ne tjera niko levu, pogresno zakljucujes al mislim da bi neki drugi napadac bio korisniji ekipi nego leva koji je sebican u vecini situacija.
Niko ne osporava njegov kvalitet al meni licno je ljepse gledat suareza kad asistira za siguran gol nego levu kad gura na silu.
Definititivno je leva top pet napadaca na planeti al bi bio dosta bolji da je vise podredjen ekipi.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 05 nov 2017, 15:53

Ma kakav Leva, jučer opet prilika koliko hoćeš, ali ne zna da odbranu iznenadi i akciju završi.
On je dobar napadač i to je to, nikakva velesila niti neko za kim treba žaliti ukoliko završi na transfer listi.
Dobar u kontroli lopte, ali instinkta i ideje mu često fali.

On zna iznenaditi sa golom spektakularnim, ali tamo gdje očekuješ da bude dobar on podbaci.
Dakle dobar napadač, rekao bih ništa bolji od Mandžukića, tu je to negdje kad se sve kvalitete i nedostaci zbroje.
Ne zanimaju me njegove igre za Poljsku nego šta i koliko on za nas daje i koliko je davao Mandžukić.
Zna se dobro ko koliko za nas znači, i za koje igrače je zamjenu najteže naći,
zaista pretjerujemo kad kažemo da bi Poljaka teško zamijenili,
štaviše mislim da bi za njega od svih mogućih naših igrača zamjenu najlakše i najjeftinije našli, iako teoretski igra na najskupljoj poziciji.
Pozitivno je i što dolaskom Jupa slobodnjake ne puca nego to rade oni koji znaju,
blasfemija je bila pustiti njega da puca iz svih mogućih pozicija.
Dao je i ta mislim 3 gola iz slobodnog a pokušaje izbrojati je teško, bilo ih je bar 30.
Mi smo znali uvijek da Roben, Riberi i Alaba to puno bolje rade.

Sule defanzivno bolji od Boatenga, to treba reći i to je zaključak od starta sezone. I ne malo bolji, nego puno bolji.
Boa puno korisniji s loptom i sad je tu nedoumica ko da bude prvi izbor.
Kako god na mjestu stopera zime nema.

Već je jasno da Vidal polako ispada iz kombinacija, tu je kao pričuvni igrač, čak mislim da je tek peta(zadnja)opcija u veznom redu,
nama on više i nije potreban.

Jučer opet odigrano onoliko koliko treba, lagana utakmica, odmah od starta se vidjelo ko je tu hladne a ko vruće glave.
Žuta gamad pokušala od starta nervoznom i nesportskom igrom, jer drukčije i ne mogu,
a naši su to fer pratili, a umjesto koškanja i laktanja bili koncentrisani na loptu i pobjedu.

Koman odigrao samo jednu lošu utakmicu, mislim da je to bilo protiv lajpciga u kupu kad sam ga neopravdano i mnogo kritikovao,
sinoć opet odličan, agilan, borio se za svaku loptu, probleme Domuzovim dizelašima pravio.

Prvi gol je poezija, lopta Tijaga, Hames u prijemu oslobađa prostor za Robena, ovaj to završava kako njemu i dolikuje.
Ostatak golova je sačekaj i kazni, kad zaslužiš golovi dođu sami, nema ništa na silu kako je to pep radio

Prva dionica Jupa i kompanije završena, 7 utakmica i toliko pobjeda, 17:3 gol razlika, a raspored nije bio lagan,
4 utakmice u gostima, Dortmund, Lajpcig i još Lajpcig kući, dakle raspored teško da je mogao biti teži.
Velika čast je biti navijač Bayerna kad sve tako fino funkcioniše, jučer prije utakmice gledali smo intervju Robena koji puca od sreće i svi igrači se tako ponašaju, Hejnko je majstor, od onakve pobune i raskalašenosti, za samo 20 dana svi su kao braća,
pozitivan autoritet koji se rijetko viđa.

Neki su ono bili otpisali Robena :D , još kad se Riberi vrati pa počne igrati kao iz najboljih dana, šta ćemo onda s tim ljudima koji su toliko kukali :D ,

Pauza dolazi u fini čas, noge treba odmoriti, a onda opet u nove pobjede, da opet uživamo u fudbalskoim ljepoticama.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.