FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 21 okt 2017, 20:06

Šta očekivati od ekipe u kojoj centralni štoper nosi devetku

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 21 okt 2017, 20:14

Fuj, gade sebicni.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 okt 2017, 20:14

Da je bio neki normalan igrač dodao bi loptu Comanu i bilo bi 2:0

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 21 okt 2017, 20:16

Jbt zivot, ne znaju ljudi da daju gol. :facepalm:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 okt 2017, 20:19

Coman :tokralju:

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 okt 2017, 20:22

Jel moguće da su se ovoliko ispromašivali, a šta reći za Comana :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 okt 2017, 20:23

Hahahahaha pa ne vjerujem

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 okt 2017, 20:26

Moram još jednom Coman :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :bow: :bow: :opaopa:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 21 okt 2017, 20:28

Štovani gledaoci Jupp Heynckes nam je pokazao da imamo zamjenu za Riberya, a vjerujem da je Costa ostao da bi nam pokazao da je on zamjena za Robbena.
Ono što nas je spasilo da ne primimo gol, a što nismo viđali kod Karla, jeste Koman i Robben u odbrani, u jednom trenutku i Lewa je bio na desnom beku u odbrani, a Robben na njegovoj poziciji čekao kontru.

Utakmica sa ovoliko promašaja me malo podsjeća na neku Kloppovu, ali pobjedi se ne gleda u zube.
Ulreich je isto bio fantastičan, očigledno je da mu je trebalo 5-6 utakmica da uđe u formu, a sad će mi biti žao skinuti ga sa gola kad se vrati Neuer.
Muller, Mullerski, asistiro kod gola inače nevidljiv, ali nam je parcijalno svojom srećom donio pobjedu. Thiago nam je najbolji igrač trenutno, a Lewi ne leže ekipe koje igraju sa 3 štopera odbranu.

EDIT:
boomerang5 je napisao/la:yebem vam hljeb us.rani daBogda nikad nista ne osvojili
Tipičan primjer balije; psuje sočno, ali riječ Bog uvijek piše velikim slovom!
Zadnja izmjena: coelho41, dana/u 21 okt 2017, 20:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 21 okt 2017, 20:28

Naograjisali su, jesu Bgm. :shock:

Coman je strasan, igrac utakmice definitivno. :tokralju:
Od ulaska Thiaga smo i proigrali, do tad smo se vukli po terenu.

Za Robbena necu trositi rijeci, vec sam u prethodnom postu opisao njegov vecerasnji nastup. :puke:

Lewa je takodjer u par navrata mogao asistirati ali je i njemu kao i Robbenu najvaznija licna statistika, nazalost. :puke:

Odbrana na nivou, mnogo smo u tom dijelu napredovali. :thumbup:
Ulreich. :salut:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la boomerang5 » 21 okt 2017, 20:30

coelho41 je napisao/la:Štovani gledaoci Jupp Heynckes nam je pokazao da imamo zamjenu za Riberya, a vjerujem da je Costa ostao da bi nam pokazao da je on zamjena za Robbena.
Ono što nas je spasilo da ne primimo gol, a što nismo viđali kod Karla, jeste Koman i Robben u odbrani, u jednom trenutku i Lewa je bio na desnom beku u odbrani, a Robben na njegovoj poziciji čekao kontru.

Utakmica sa ovoliko promašaja me malo podsjeća na neku Kloppovu, ali pobjedi se ne gleda u zube.
Ulreich je isto bio fantastičan, očigledno je da mu je trebalo 5-6 utakmica da uđe u formu, a sad će mi biti žao skinuti ga sa gola kad se vrati Neuer.
Muller, Mullerski, asistiro kod gola inače nevidljiv, ali nam je parcijalno svojom srećom donio pobjedu. Thiago nam je najbolji igrač trenutno, a Lewi ne leže ekipe koje igraju sa 3 štopera odbranu.

EDIT:
boomerang5 je napisao/la:yebem vam hljeb us.rani daBogda nikad nista ne osvojili
Tipičan primjer balije; psuje sočno, ali riječ Bog uvijek piše velikim slovom!
nadam se da će mi tako uslišiti molbe :bow: raspali jadovi, robben onaj prije svih

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 21 okt 2017, 20:31

Pusti čovjeka vidiš da je pao na kladionici :mrgreen:
Grehota je da niti jedna bravura Comana nije krunisana golom njegovih saigrača, Robben, Lewa i Thiago su promašili nemoguće.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
dirkules
Postovi: 4482
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 21 okt 2017, 20:36

Kako igra taj mali, pita loptama, Coman MoM :njanjanja:
Isto tako bitno je reci da Robben sve manje pruza kvalitetne, one njegove partije. Nedostatak razumijevanja i povezanosti sa bekom i godine cine svoje.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 okt 2017, 20:46

Dobro ovaj jedan rece za Kingsleya, ono sto on zna sa loptom to jednostavno ne mozes nauciti na treninzima...ogroman potencijal ima, samo sto vise da igra i vjerujem da cemo imati novog Riberija
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 21 okt 2017, 20:46

Bundesliga je napisao/la:Pusti čovjeka vidiš da je pao na kladionici :mrgreen:
:clap: :lol: :lol:

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la boomerang5 » 21 okt 2017, 21:26

Scholl je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:Pusti čovjeka vidiš da je pao na kladionici :mrgreen:
:clap: :lol: :lol:
nadam se da ćete i vi ovako nekad pasti , pa da se zajedno smijemo :lol:

Avatar
Scholl
Postovi: 1448
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 21 okt 2017, 21:39

boomerang5 je napisao/la:
Scholl je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:Pusti čovjeka vidiš da je pao na kladionici :mrgreen:
:clap: :lol: :lol:
nadam se da ćete i vi ovako nekad pasti , pa da se zajedno smijemo :lol:
ne dajemo mi pare utašama

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 21 okt 2017, 21:42

Malo sam gledao drugu tekmu..sta bude sa Müllerom? Usao umjesto Jamesa na poluvremenu, ass Tolissou za 1:0 i onda izasao ? Povreda ili ?
Inace, nije Jupp bezze pricao prije tekme, samo je sa rotacijama iznenadio - rekao je max 3, kad ono 4 :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 21 okt 2017, 22:15

sekerbay je napisao/la:Propustih početak drugog pv.
Šta bi sa mulera?
Ništa opasno, duel nije prikazan, kako se moglo vidjeti poslije gola je odmah završio pokraj terena na tretmanu leđa.
Omerbavarac je napisao/la:Fuj, gade sebicni.
Nipošto ovako na Holandeza, ako iko ima pravo biti sebičan onda je on, i neka je sebičan.
Koliko on za nas i danas znači to smo opet danas vidjeli, stalno napad-odbrana, a kad uzme loptu protivnik ne zna šta će, kako slatko sa tom jednom nogom okrete pravi i čuva loptu.
A tek kad u punom trku primi loptu i sjuri se prema golu protivnika, ma to je da umreš u ljepoti.
coelho41 je napisao/la: Ono što nas je spasilo da ne primimo gol, a što nismo viđali kod Karla, jeste Koman i Robben u odbrani, u jednom trenutku i Lewa je bio na desnom beku u odbrani, a Robben na njegovoj poziciji čekao kontru.
Baš to, komplet ekipa napada i komplet ekipa se brani, jedini Leva nit' napada nit' se brani :D , moramo kritiku njemu uputiti,
iako nemam ništa protiv nek bude prvi napadač, ipak mora više.
Ono što mi je drago jeste da Roben često galami na njega i ovaj prihvata kritiku. ;)
Omerbavarac je napisao/la:Coman je strasan, igrac utakmice definitivno. :tokralju:
Od ulaska Thiaga smo i proigrali, do tad smo se vukli po terenu.
Nije to razlog, u drugo poluvrijeme smo ušli nabrijaniji, a protivnik već istrošen. Uostalom gol smo dali i prije ulaska Tijaga.
Odličan je Tijago, ali da puno zavisimo od njega i nije tako.

Prvo poluvrijeme nismo pravili prilike niti imali nego inicijativu. Bilo je to blago na našoj strani, ali smo pametno igrali, nismo dopuštali protivniku da igra, a bili su i oni nabrijani, orali su teren kao i uvijek kad odemo tamo.
Do crvenog kartona se skoro ništa nije dešavalo, izuzev velike trke i borbe, a crveni karton je 100% zaslužen, sa leđa na igrača koji je u trku, ovo je klasika crveni karton.
Bila bi velika šteta, greška da se odlučio za žuti, zaista to bi bilo kontra fudbala.

Drugo poluvrijeme, viktorija šta drugo reći.
Na kraju mi i postajalo smiješno šta se sve promašilo, pogotovo onaj promašaj Leve petom, lopta nije htjela u gol pa ti evo,
sijevale su stative, cik pored golova, nevjerovatno, ali igra nam je za 10.
Kad se protivnik bunkeriše nema tu kruženja, nego ide se odmah direktno, max 10-15 dodavanja, ma fantazija.

Da li još neko kaže da se Alaba nije popravio, od dolaska Jupa uvijek je tu, najčešće u kadru, dosta zapažen, uvijek je sa loptom, uvijek i odbrana i napad, trči Alaba svaka mu čast, neumoran.
Radi sve ono što vrsni bek mora da radi, neće on u napadu napraviti dar mar, ali hoće otvoriti prostor, centrirati, odbranu odigrati...

Miler je opet na svom, to je to, zaista nije mu dugo trebalo.

Toliso :cool:

Sule, uh kako se bacio u onu priliku HSVa, kako je uklizao, ma strašno.
Sule je Jap Stam i to je to, samo da se oćela bio bi još bolji igrač. :)

James najslabiji, zasad to izgleda dosta neuvjerljivo, spor je sa loptom, ne kuži igru, daleko je od gola i to je najveći problem
Miler igra kao drugi špic, polušpic, dok je James osmica, a to ne prolazi, niti Jupko namjerava igrati sa 3 vezna.
Zasad je tu negdje zaglavio, a ni odbranu ne igra kao Miler, ne može pratiti ovaj tempo, spor i sa loptom i bez nje, prespor.
Takav je i Martinez bio, ali ovo od njega nisam očekivao, izgleda da je on u ovom sistemu više osmica, više za igru sa 3 vezna.
Dobri su njegovi pasovi, tečni, precizni, njegova primanja lopti, sve je to milina, ali tempo ga yebe isto kao što je i Martineza, isto kao i Renata, identični slučajevi, zaista.

Igramo, nema dalje, to je to, ovo se zove fudbal. :cool:
Zadnja izmjena: Klare, dana/u 21 okt 2017, 22:25, ukupno mijenjano 7 puta.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 624
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 21 okt 2017, 22:18

Zasto kritikovati tolisa a ne robena alabu levu rafinju, toliso je sasvim solidno odigro imo je par dobrih lopti prema levi i defanzivno je solidan u sustini sasvim korektan.
Koman je od pripremnih pokazao da je za prvih 11, decko stalno napreduje miran stabilan tih ali igra i donosi prevagu.
Mene licno iritira sebicnos robena al ja bi njemu halalio i svoju zenu, jer on je donio puno radosti i lijepih trenutaka. Ali levina sebicnost iritira i tacno je frajer samo sebi bitan, primjer je milerova asistencija veceras, mileru je bitnije da ekipa pobjedi i zato u djelicu sekunde on donese odluku da asistira a ovaj neda nikom.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.