FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 13 dec 2017, 19:55

Rafinha na desnom beku, a Tolisso na desnom krilu
slika

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 13 dec 2017, 20:00

Muller desno, ovo je 433 :D
Starke - Rafinha, Boateng, Sule, Alaba - Tolisso, Rudy, Vidal - Muller, Lewandowski, Ribery. :kafa:
Ovako nesto je i Jupp najavio jucer..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 13 dec 2017, 20:08

proFCB je napisao/la: Medjutim, od tog trenutka Bayern gubi identitet.
Hoeness, Rummenigge i Sammer su kao idealan Bayernov identitet sto se tice igre vidjeli upravo u Pepu i njegovoj igri.
But what about Bayern? Why the change? Why would a treble-winning horse decide to change its
rider?
Por qué?
Warum?
Why?
...
After a glorious run of successes, the future looked bright. They had built their excellence on the
virtues that best represent the German character: endurance, unshakeable belief and an iron will.
What they lacked was a playing philosophy.
Hoeness and Rummenigge were no longer interested in just winning titles, now they wanted a clear
identity, an enduring hallmark which would establish their dominance once and for all. They wished
that, in due course, the Bayern brand wouldn’t simply be related to effort, courage, power and
victory. They wanted more. In this quest, Pep was the chosen one
Nemam namjeru da vodimo diskusiju Pep i Bayern po hiljaditi put, samo sam zelio da ti ukazem na ovo.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Jup
Postovi: 999
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 13 dec 2017, 20:30

Pozz. drugovi i kolege od vaseg starog karlitosa ,sada jupija .,pozdrav za staru gardu i sve ostale dobre ljude .Nije me dugo bilo na forumu jer sam sankiconisan od profasistickog manje vise prijekog suda ovog foruma brutalno,koji je svaki svakim danom sve manje i manje forumu u onom pravom smislu i zamisli kako bi uistinu i trebao i biti , mjesto virtuelne socijalizacije sa akcentom na sport uz postivanje neki elementarnih principa ljudskih odnosa i komunikacije uvazavanja drugog i drugacijeg kako po osnovu nacije vjere,tako i po osnovu iznosenja misljenja,stvova cega vec ....Da neduzim,da budem iskren nisam vise imao namjeru da se vracam na forum iako sam svakako na kraju ove sezone namjeravao da se trajno oprostim od foruma ,redovno sam pratio vasa pisanja i desavanja na pdf,,ali s obzirom na splet okolnosti,konstelaciju odnosa u nasoj instituciji,u zadnje vrijeme od samog dolaska jupa pa do dana danasnjeg,gdje je kako stvari stoje sve krenulo kako valja i treba a tek ocekujemo najbolje,i gdje sekao posljedica svega toga osjeti u zraku da bi se nesto moglo divno desiti na koncu sezone ,nisam mogao da se oduprem zelji da to ne podjelimo zajedno da zajeno tezimo ka tome ,pa makar i u ovih pola godine sto je preostalo do zavrsetka karijere.

Jos jednom pozdrav za sve clanove pdf, a posebo za staru gardu . :)
Pravda za Tyson Furya

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 13 dec 2017, 20:34

Jup je napisao/la:Pozz. drugovi i kolege od vaseg starog karlitosa ,sada jupija .,pozdrav za staru gardu i sve ostale dobre ljude .Nije me dugo bilo na forumu jer sam sankiconisan od profasistickog manje vise prijekog suda ovog foruma brutalno,koji je svaki svakim danom sve manje i manje forumu u onom pravom smislu i zamisli kako bi uistinu i trebao i biti , mjesto virtuelne socijalizacije sa akcentom na sport uz postivanje neki elementarnih principa ljudskih odnosa i komunikacije uvazavanja drugog i drugacijeg kako po osnovu nacije vjere,tako i po osnovu iznosenja misljenja,stvova cega vec ....Da neduzim,da budem iskren nisam vise imao namjeru da se vracam na forum iako sam svakako na kraju ove sezone namjeravao da se trajno oprostim od foruma ,redovno sam pratio vasa pisanja i desavanja na pdf,,ali s obzirom na splet okolnosti,konstelaciju odnosa u nasoj instituciji,u zadnje vrijeme od samog dolaska jupa pa do dana danasnjeg,gdje je kako stvari stoje sve krenulo kako valja i treba a tek ocekujemo najbolje,i gdje sekao posljedica svega toga osjeti u zraku da bi se nesto moglo divno desiti na koncu sezone ,nisam mogao da se oduprem zelji da to ne podjelimo zajedno da zajeno tezimo ka tome ,pa makar i u ovih pola godine sto je preostalo do zavrsetka karijere.

Jos jednom pozdrav za sve clanove pdf, a posebo za staru gardu . :)
slika

Dobrodošao nazad :D taj nik ne bi trebao više mijenjati nikad, al ne garantujem ti da te neće opet banovat

Avatar
Jup
Postovi: 999
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 13 dec 2017, 20:37

coelho41 je napisao/la:
Jup je napisao/la:Pozz. drugovi i kolege od vaseg starog karlitosa ,sada jupija .,pozdrav za staru gardu i sve ostale dobre ljude .Nije me dugo bilo na forumu jer sam sankiconisan od profasistickog manje vise prijekog suda ovog foruma brutalno,koji je svaki svakim danom sve manje i manje forumu u onom pravom smislu i zamisli kako bi uistinu i trebao i biti , mjesto virtuelne socijalizacije sa akcentom na sport uz postivanje neki elementarnih principa ljudskih odnosa i komunikacije uvazavanja drugog i drugacijeg kako po osnovu nacije vjere,tako i po osnovu iznosenja misljenja,stvova cega vec ....Da neduzim,da budem iskren nisam vise imao namjeru da se vracam na forum iako sam svakako na kraju ove sezone namjeravao da se trajno oprostim od foruma ,redovno sam pratio vasa pisanja i desavanja na pdf,,ali s obzirom na splet okolnosti,konstelaciju odnosa u nasoj instituciji,u zadnje vrijeme od samog dolaska jupa pa do dana danasnjeg,gdje je kako stvari stoje sve krenulo kako valja i treba a tek ocekujemo najbolje,i gdje sekao posljedica svega toga osjeti u zraku da bi se nesto moglo divno desiti na koncu sezone ,nisam mogao da se oduprem zelji da to ne podjelimo zajedno da zajeno tezimo ka tome ,pa makar i u ovih pola godine sto je preostalo do zavrsetka karijere.

Jos jednom pozdrav za sve clanove pdf, a posebo za staru gardu . :)
slika

Dobrodošao nazad :D taj nik ne bi trebao više mijenjati nikad, al ne garantujem ti da te neće opet banovat
Hvala minka na dobrodoslici :D :thumbup: .A ne,ne s ovim nema zezanja :nene: ,kad se ovo ime spomene ustaje se i kapa se skida :cool: :salut: :D
Zadnja izmjena: Jup, dana/u 13 dec 2017, 20:39, ukupno mijenjano 1 put.
Pravda za Tyson Furya

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 13 dec 2017, 20:38

Imal ko kakav link za utakmicu?

Avatar
Jup
Postovi: 999
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Jup » 13 dec 2017, 20:40

bavaracmujo je napisao/la:Imal ko kakav link za utakmicu?
kolega ukucaj mama hd tu imas bruku linkova koji prenose tekmu
Pravda za Tyson Furya

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 13 dec 2017, 20:51

Discplinovan Keln, imaju potencijala da dugo ne prime gol večeras, ali ako prime onda su gotovi, sva će im taktika pasti u vodu, a ionako su demotivisani.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 13 dec 2017, 20:58

Hvalaaaaa


Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 13 dec 2017, 21:03

Kakvi su ovo levati kad ih Rafko dribla ?! :crazy: Možda da probaju sa centaršutevima, jer ovako ne ide.
Jup je napisao/la:kolega ukucaj mama hd tu imas bruku linkova koji prenose tekmu
Majstore, dobro doš'o nazad. :salut:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 dec 2017, 21:08

E znam i ja odabrati tekmu koju ću gledati, ovo me je ubilo za narednih 10, bogami ovo je trening ubačaja

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 13 dec 2017, 21:12

sljivo je napisao/la:E znam i ja odabrati tekmu koju ću gledati, ovo me je ubilo za narednih 10, bogami ovo je trening ubačaja
Muki, ne gledaš tekmu na Liberty stadionu ?! :shock:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 13 dec 2017, 21:16

Centre forward je napisao/la:Muki, ne gledaš tekmu na Liberty stadionu ?! :shock:
Nešto između stare ljubavi i stokholmskog sindroma.

Avatar
Scholl
Postovi: 1443
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 13 dec 2017, 21:49

Samo jedan igrač na svijetu moze ovako asistirati

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 13 dec 2017, 22:30

Scholl je napisao/la:Samo jedan igrač na svijetu moze ovako asistirati
Hahaa upravo tako, sarlatan nas?

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 13 dec 2017, 22:33

sljivo je napisao/la:E znam i ja odabrati tekmu koju ću gledati, ovo me je ubilo za narednih 10, bogami ovo je trening ubačaja
Ovo ti je kazna jer nisi gledao one kad smo dobro igrali :shhh:

@Jup, dobrodošao nazad kume :salut:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 13 dec 2017, 22:42

Ne kaze se djabe,najteze je pobjediti u utakmici koja he vec dobijena :kafa:
Müller jos jednom pokazao koliko nam znaci,kad niko ne moze on bude taj covjek odluke. Tako je vec par godina :tokralju:

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 13 dec 2017, 23:01

proFCB je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:Besiktas bi trebao biti rutinski posao. Medjutim, tek nakon zimske pauze ce se vidjeti pravo stanje ekipe, jer nerijetko smo tu znali naglo padati. Kljucne su zimske pripreme.
Jesmo, znali smo naglo padati dok nas je vodio Pep Guardiola ;)
Da, ali sjeti se sezone 2011/12 kad smo nakon zimske pauze podbacili u ligi. Doduse, cinjenica je da je to kod Pepa izrazenije bilo.

EDIT: Pogledao sam malo kraj, te iako je to mukotrpno izgledalo (ono sto sam gledao), nakon zimske pauze i priprema se tek trenerov pecat moze u potpunosti "oslikati". Ovo je trenutno maksimum koji ova ekipa pruza, s obzirom na stanje u kojem je zatecena.
Spamm

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Elber111, Zlaja83 i 7 gostiju.