FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 24 jul 2017, 16:32

oelho41@ brate minka ako od milijardu ipo kineza ne ubodemo jednog pravog igraca onda smo pehovi samo taki :mrgreen: .sta bi sa onim nasim novim trening centrom jel zvanicno otvoren ove godine :think:
Zadnja izmjena: Karlo, dana/u 24 jul 2017, 16:33, ukupno mijenjano 1 put.
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 24 jul 2017, 16:33

:puke:
harden je napisao/la:
Bayern111 je napisao/la:pa ako moze za njemacku igrati rb moze i u bayernu
U Njemačkoj kod Loewa i u Bayernu kod Carla nije isto. Simple as that.
Sta to treba znaciti bayern sljedece godine dovede nagelsmana recimo i prodaju sve igrace jer igrati kod ancelotija i nagelsmana nije isto
pa naravno da nije nije niko rekao da ce kimich biti najbolji bek na svijetu ali ako strucnjaci koji vode bayern i primaju platu za to kazu da moze zar nezasluzuje priliku da to i domaze ako je vec u slicnoj ulozi u njemackoj reprez. pokazao da moze igrati

Avatar
Saurman
Postovi: 29504
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 jul 2017, 16:36

Guardiola doveo bekove u vrijednosti od 140 mil i sad je to lafo neka garancija, ne bi Kimmicha nikad mjenjao za precjenjenu kokoš Walkera,Mandya i rupetinu Danila.

Rafinha je Lahm za onog Danila pa čovjek je užasan.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
coelho41
Postovi: 12680
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 jul 2017, 17:47

Karlo je napisao/la:oelho41@ brate minka ako od milijardu ipo kineza ne ubodemo jednog pravog igraca onda smo pehovi samo taki :mrgreen: .sta bi sa onim nasim novim trening centrom jel zvanicno otvoren ove godine :think:
ja sam siguran da ni u narednih 100 godina neće nijedan pomena vrijedan fudbaler proizvest se u Kini, šta god mi tamo uradimo, ljudi nemaju to u genima, ali će zato biti svih ostalih sportova, jednostavno taj centar je više da Bayern zaradi, jer svaki taj Kineščić mora platit članarinu ili korištenje centra.

A što se tiče tog centra za mlade, baš sam danas vidio objavu, otvara se za 8 dana, evo nekih slika:
slika
slika
slika

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jul 2017, 17:53

Taj centar je nesto kao oni centri Kralj Fahd, da se odredjena grupa ili kapital infiltrira na odredjeni prostor. Kakav kinez i fudbal.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 24 jul 2017, 18:01

100 miliona eura cemo dobiti ukupno od tv prava ,nesto na domacem nesto na stranom trzistu ali to je vec respektabilna cifra

U roku sest tjedana ce se saznat novi sportski direktor ,kahn je odbio tu ulogu a po medijima je van bommel glavni kandidat medutim on je nedavno postao trener mladih uzrasta u psv i odbio je pomocnicku ulogu ancelottiu tako da sumnjam da ce sad postati sportski direktor.Osobno mislim da ce to preuzeti thomas linke ili klaus allofs ali pricekajmo....
Ubuduce se nece igrati na pripremama 4 utakmice,sve skupa je definitivno previse i nema smisla da se igraci trose na plus 40 i sele svako malo iz grada u grad a usput se gubi na samopouzdanju

I ono najvaznije jest da sutra igramo tesku utakmicu sa chelseom koji djeluje odlicno i bit ce pravi test za nas ,nismo u najboljem stanju dok su oni u najacem sastavu a mi smo oslabljeni ali dojam iz kine treba isprati dobrom partijom......

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 24 jul 2017, 18:05

Mah taj centar je napravljen najmanje radi nogometa i danas su u singapuru ulli i rummenige sastancili sa politicarima i poduzetnicicma ,vece su igre tu u pitanju

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 18:06

Karlo je napisao/la:oelho41@ brate minka ako od milijardu ipo kineza ne ubodemo jednog pravog igraca onda smo pehovi samo taki :mrgreen: .sta bi sa onim nasim novim trening centrom jel zvanicno otvoren ove godine :think:
Nije valjda da u Evropi nema vise igraca? Ili ih ne mozete platiti? :kafa:
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 24 jul 2017, 18:14

BuffonGigi je napisao/la:
Karlo je napisao/la:oelho41@ brate minka ako od milijardu ipo kineza ne ubodemo jednog pravog igraca onda smo pehovi samo taki :mrgreen: .sta bi sa onim nasim novim trening centrom jel zvanicno otvoren ove godine :think:
Nije valjda da u Evropi nema vise igraca? Ili ih ne mozete platiti? :kafa:
ima ali Bayen ne zeli preplacivati neke balvane poput higuaina po 90 miliona ili koliko vec :kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 24 jul 2017, 18:16

BuffonGigi je napisao/la:
Karlo je napisao/la:oelho41@ brate minka ako od milijardu ipo kineza ne ubodemo jednog pravog igraca onda smo pehovi samo taki :mrgreen: .sta bi sa onim nasim novim trening centrom jel zvanicno otvoren ove godine :think:
Nije valjda da u Evropi nema vise igraca? Ili ih ne mozete platiti? :kafa:
Samo lagano ponovo ce te vi u neku trecu ligu,jednom lopov uvijek lopov,@ karlo ove zebre previse po temi skacu
VOLIM BAYERN

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 24 jul 2017, 19:39

isakovich je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:
Karlo je napisao/la:oelho41@ brate minka ako od milijardu ipo kineza ne ubodemo jednog pravog igraca onda smo pehovi samo taki :mrgreen: .sta bi sa onim nasim novim trening centrom jel zvanicno otvoren ove godine :think:
Nije valjda da u Evropi nema vise igraca? Ili ih ne mozete platiti? :kafa:
Samo lagano ponovo ce te vi u neku trecu ligu,jednom lopov uvijek lopov,@ karlo ove zebre previse po temi skacu
vidim vidi mafije sto se uzjogunila :kafa: , prvi put nakon 20 i kusur godina doslido finala kako tako "posteno" i sad ono misli ko smo ko mi , mafijo jedna otreso vas je frankovacki real ko slinu :rol: ,meda bagremovog niste mogli. :kafa: :zviz: :kafa:
daleko ste vi mafijasi od trojca bajern real i barca daleko jos miljama i to svetlosnim ;) u svakom pogledu ;)

bajern moze kupiti igraca od 90 miliona ali bajern nece jer zivi ,radi i postoji racionalno za razliku od vjestackog zivota infuzije ostalih klubova ,koji idu iz minusa u minus i sam bog zna kako posluju i sta vec rade ,ali jedno je sigurno ne zna se dokle ce tako moci ;) .bajern nece dati 90 miliona za igraca koji "toliko vrijedi "samo zato sto sprega menadzerskiih i marketinski zelenasa tako kaze , radi obostrane masn korisiti .bajern ce dovesti igraca koji ce igrati fudbal ,koji ce morati biti profesionalan max.,produktivan po tim ali za racionalne,objektivne pare ,ako dans uopste i postoji ta objektivnost u ovo cirkusu od nogometnog transfer trzista
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 24 jul 2017, 20:23

Ja se jos uvijek nadam novim imenima,jer ovo do sad sto je uradjeno je za mene neprihvatljivo..Ne vidim zasto bi ova sezona trebala biti bolja od prosle :kafa:

Avatar
harden
Postovi: 23564
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 24 jul 2017, 20:32

autogol je napisao/la:Ja se jos uvijek nadam novim imenima,jer ovo do sad sto je uradjeno je za mene neprihvatljivo..Ne vidim zasto bi ova sezona trebala biti bolja od prosle :kafa:
Treba još veznjak jedan, tu smo tanki :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 23:43

phily je napisao/la:
BuffonGigi je napisao/la:
Karlo je napisao/la:oelho41@ brate minka ako od milijardu ipo kineza ne ubodemo jednog pravog igraca onda smo pehovi samo taki :mrgreen: .sta bi sa onim nasim novim trening centrom jel zvanicno otvoren ove godine :think:
Nije valjda da u Evropi nema vise igraca? Ili ih ne mozete platiti? :kafa:
ima ali Bayen ne zeli preplacivati neke balvane poput higuaina po 90 miliona ili koliko vec :kafa:
Nikog ne preplacujte, ali zato vi molite Boga da prodjete grupu u LP :D
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
coelho41
Postovi: 12680
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 jul 2017, 23:46

BuffonGigi je napisao/la:Nikog ne preplacujte, ali zato vi molite Boga da prodjete grupu u LP :D
slika

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 25 jul 2017, 09:32

je li danas igramo protiv Chelsea ??
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 25 jul 2017, 10:10

phily je napisao/la:je li danas igramo protiv Chelsea ??
Da, u 13:30
Stern des Südens

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 25 jul 2017, 13:42

Gdje će ko s Rafkom, sad će Pep sa 60 miliona funti doći po njega :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Centre forward
Postovi: 6147
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 25 jul 2017, 13:44

Kakav gol Rafinhe. Sad ga ni Mao Ce-Tung ne otjera iz Bayerna. :tokralju:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 25 jul 2017, 13:52

sta je ovo momci vec smo reciklirali rusko **** vjestaku tvorevinu od kluba :rol: :rol: :rol: :cool:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb i 9 gostiju.