FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 23 jul 2017, 21:32

Nismo imali repa za Neymara, koji je Barsu koštao 90 mil. Mi 90 mil za igrača nećemo dati još za 10 godina.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 23 jul 2017, 21:42

Adidas je bio spreman finansirati taj transfer.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 23 jul 2017, 21:46

Da je bio spreman onda bi te odero kroz paket dionica ako ih je bilo raspoloživo ili kroz sponzorski ugovor što na kraju to opet dodju Bayernove pare. Ne daje se to samo tako.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 23 jul 2017, 21:48

Hebo te Rumeni i Zatvoras, i ti ih poceo braniti. :mrgreen:

Avatar
Centre forward
Postovi: 6140
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 23 jul 2017, 21:58

anelbavarac je napisao/la:Adidas je bio spreman finansirati taj transfer.
Teško da bi adidas platio jednog od glavnih manekena nikea.
No dobro, greška je što ga nismo doveli. Jest da je mali kakadu oličenje ciganluka, al' zna lopte.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 23 jul 2017, 22:03

I Gotze je maneken Nikea.
Cak se idiot na predstavljanju pojavio u Nike majici.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 23 jul 2017, 22:05

sljivo je napisao/la:
Pitanja?
- Da li Kimmich u ovom sistemu ima šansi da pokaže makar internacionalnu klasu na poziciji beka?
- Šta se planira na Lewinoj zamjeni?
- Najvažnije: Kakav će biti sistem da se u igru ekipe uključe/i James, Muller, Robbery, Coman i da daju svoj doprinos kroz čitavu sezonu generalno a ne samo u jednoj/dvije tekme? Može li se uključiti James u ovom 4-2-3-1 u igru sa Mullerom, Robberyjem? Kako sa njim i zašto je doveden ako će se igrati isto jer svi nemaju šanse da mogu igrati zajedno niti da igra bude istog pristupa i sistema.
- Ako će se James ugurati u sistem, ko otpada, ko je višak?
1. Sve zavisi kako ce se adaptirati na poziciji beka. Njegove igre su toplo-hladno na toj poziciji, a i dalje sam stava da je potencijalni WC vezni kojeg bezveze "gusimo" na beku.

2. Ocigledno ce Lewina zamijena biti dovedena onda kada se Lewa povrijedi kao onda Javi. Ljudi zive u iluziji da mozemo izgurati sezonu bez rezervnog napadaca. Vec sam pisao o ovome, a i laici (kao mi) vide da ekipa bez Lewe u jakim utakmicama nema sanse. On je pola ekipe. Mullera necu spominjati, jasno je kao dan.

3. Pisao sam takodjer da Jamesovo dovodjenje ima smisla samo ukoliko se formacija bude mijenjala. U 4-2-3-1 je nepotreban, jer je Thiago svakako na poziciji 10-ke igrao odlicno. U sistemu 4-3-2-1 mi vec ima smisla ili 3-5-2 i to ovako:

---Kimmich----Javi-----Hummels------Alaba----
----------------Vidal-----Toliso----Thiago-------------
----------------Robben---------James----------------
----------------------------Lewa------------------------

Ovdje bi James vise lutao u sredini i koristio svoje sposobnosti mnogo ucinkovitije nego li u trenutnoj formaciji, a i Robben svakako vise ulazi unutra tako da ne bi bio problem. Doduse kako bi ovo bekovi izdrzali je pitanje. Oni bi trebali vise strane pokrivati, a koliko su za to sposobni pitanje je.

Moja zelja je 3-5-2 ali i tu fali jedan dobar desni wing back, mada moglo bi se Robbena tu nekako ubaciti.

-------Boa-----Javi-----Hummels--------
--Robben------Vidal-----Tolisso---Thiago---BERNAT(bolji je za wb nego Alaba, a uostalom kako Austrijanac igra nije generalno ispred nesto puno)
-----Lewa-------James---------
Ili cak 3-4-3

-------------------Boa-----Javi-----Hummels----------
----Kimmich-------Vidal----Thiago------Alaba/Bernat----
---------------Robben------Lewa--------Coman---------

Naravno od ovoga nema nista, ali dosta bi dobro bilo u 3-5-2 jer imamo dosta veznih, krila svakako nisu jaka, stopera imamo dovoljno, jedino fali desni bek.
3-4-3 bi bila za rotacija i prilagodjavanja protivniku.

Ocekujem Carlovu 4-3-3 sa Vidalom Tolissom i Thiagom u vezi a Jamesom na krilu.

4. Jasno kao dan: Muller je kod Carla visak totalni. Nigdje mu ne pase: niti na krilu, niti na AMF, niti u spicu. Muller je od Talijanovog dolaska totalni visak u Bayernu, ne jer je los igrac, vec jer mu ne pase.

Ali necu komentarisati nesto posebno postavke i rezultate ovih utakmica. Ove prijateljske nisu mjerilo, a kraj sezone je najrelevantniji pokazatelj gdje smo i sta smo: ili luzeri ili pobjednici. Moje misljenje je ovo prvo, ali ne zelim a priori govoriti, neka vrijeme pokaze. Samo ako cemo biti luzeri neka budemo totalni: fail na svim frontovima (jako tesko), jer Bundesliga je postala kao miki maus trofej kojeg osvajas s pola muke, jer je liga preslaba da bi imali konkurenta. Uspjeh je jedino Liga sampiona, posto domaca takmicenja su postala preslaba i bruka je da se ne osvoje, a jedino ce bruka kao onda 2012. gurnuti Bayern ponovo kao vrhu.
Spamm

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 jul 2017, 12:06

Prema Uliju novi sportski direktor će biti imenovan za mjesec ipo dana a sve miriše da bi to mogao biti Kahn.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 12:17

sljivo je napisao/la:Nismo imali repa za Neymara, koji je Barsu koštao 90 mil. Mi 90 mil za igrača nećemo dati još za 10 godina.
Fukara :D
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 24 jul 2017, 12:22

BuffonGigi je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Nismo imali repa za Neymara, koji je Barsu koštao 90 mil. Mi 90 mil za igrača nećemo dati još za 10 godina.
Fukara :D
Makar nismo choker kebaba platili 90mil :roll:
Zadnja izmjena: harden, dana/u 24 jul 2017, 12:35, ukupno mijenjano 1 put.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 jul 2017, 12:29

Choker kebab,dobar. :thumbup: :lol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BuffonGigi » 24 jul 2017, 12:30

Vidim da boli jer smo vas prestigli kad je ekipa u pitanju, ovaj Karlo ce i bundesligu izgubiti kako je krenulo. Cuj Hames :D
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romagnoli13 » 24 jul 2017, 13:10

Carlo nikad nije ni imao neki učinak u domaćim ligama, pa imao je najjaču ekipu na planeti u periodu 2002-2006/07 i uzeo jedan-jedini skudeto.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 24 jul 2017, 13:30

BuffonGigi je napisao/la:Vidim da boli jer smo vas prestigli kad je ekipa u pitanju, ovaj Karlo ce i bundesligu izgubiti kako je krenulo. Cuj Hames :D

ta ce te vi mafijaska sirotinjo kog ste vi prestigli u bilo koje doba mozemo vas nabiti ;) ,u finale prosle sezone otisli jer ste dobili presmjesnu barsu nikad indisponiraniju ,u jako losoj formi ... a li zato su vam halsi ocitali lekciju u finalu, raspad sistema :rol: nije da nisam uzivao :rol:

od 4 minute

od 15:00 do 16:30

ali 15:35 najace :rol: gospodin objasnio :tralala: :rol:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3667
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 24 jul 2017, 14:22

Pep doveo trojicu bekova u Šiti, a mi, mi idemo sa Rafkom i "izmišljenim bekom" Kimmichom po klempu :lolno:

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 jul 2017, 14:27

Nužno ne idemo jer je Uli izjavio da je prioritet BL i kup a u LP što se dalje dogura bez da se, recimo, ispadne u grupi ili osmini.

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 24 jul 2017, 16:12

Do kraja 2019. godine Bayern će izgraditi školu fudbala u Šenženu(Kina), koja će imati kapacitete da primi 1000 studenata
slika
slika
slika
Pored kapaciteta od hiljadu mjesta, škola će imatu 5 velikih fudbalskih terena i 11 futsal terena i sve potrebno za razvoj fudbalera. Šenžen sam od sebe ima 17 miliona stanovnika i glavni je centar razvoja kineske tehnologije.

Ne znam kad su Kinezi napravili dobrog fudbalera, ali haman da su trenutno poludjeli za fudbalom.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la leorey » 24 jul 2017, 16:15

sljivo je napisao/la:Nužno ne idemo jer je Uli izjavio da je prioritet BL i kup a u LP što se dalje dogura bez da se, recimo, ispadne u grupi ili osmini.
I tim razocarao navijace. A i Lewandowskog :mrgreen: Steta , klub takav gigant, a on to izjavi. I to u vremenu kad se svi pojacavaju i kad je konkurencija u LP nikad jaca. A takva imena u Bayernu. Jer BL Bayern bi uzeo i s drugom ekipom.
27.10.2020

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 24 jul 2017, 16:24

Bayern@heart je napisao/la:Pep doveo trojicu bekova u Šiti, a mi, mi idemo sa Rafkom i "izmišljenim bekom" Kimmichom po klempu :lolno:
Hoceteli vise prestati kukati o tim pojacanjima pa sta ako ce nam kimich biti bek odkad smo to mi veci strucnjaci od kallea ili ulija ili ancelotija
ako oni misle da to kimich moze ne kontam sta je onda problem,ako ne uspije a nevidim zasto nebi pa ako moze za njemacku igrati rb moze i u bayernu kako god oni koji su to odlucili oni ce i odgovarati za neuspjeh a nevidim zasto bi bayern dao 57 mil walkera koji realno ne vrijedi ni 25 kad ima momka kojo to moze igrati i koji je buducnost kluba ...zar su trebali kimicha poslati na klupu i kupiti danila iz reala...
neznam kako nesvatate da bayern nikad nije bacao pare bezveze i da je ovo trosenje nenormalno i ja kao navijac bayern ne bi volio gledati ovo sto rade city utd ili milan....
Bayern je gradio ime i identitet godinama i postali su poznati po svojoj filozofiji i nacinu rada koji je jako uspjesan....zasto onda to mjenjati
gdje je machester dovelo to njihovo trosenje do 5mjesta u engleskoj molim te ... jednostavno kao navijaci bayerna moramo svatiti da to nije nacin rada i funkcionisanja ovog kluba
uostalom pa pogledajte malo nasa imena i sastav zar ima neko koga bi se mi trebali bojati nouer humels javi boateng alaba tiago vidal james toliso roben ribery miller Lewa pa ovo je tim koji moze sigurno svakog dobiti neka trose oni koji treba da trose i koji su navikli to ih i onako nigdje nije dovelo kakav city trose trose i ispadaju i grupi LP
hvala lijepo draze je meni imati ulija i kalleta da kazu ne ovo je bayern i ovdje se radi u korist bayerna i mislimo i na sutra a ne samo danas

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 24 jul 2017, 16:26

Bayern111 je napisao/la:pa ako moze za njemacku igrati rb moze i u bayernu
U Njemačkoj kod Loewa i u Bayernu kod Carla nije isto. Simple as that.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.