FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Kawhi » 13 okt 2017, 17:33

schickeria je napisao/la:
sljivo je napisao/la:
schickeria je napisao/la:...
Ne znam šta bih rekao, rekao bih da mi imamo prečih i većih problema za riješit od Thiaga.
Imamo ljevokrilnog igraca te rezervu za lewia uz povratak u formu mullera ,alabe,boatenga uz zdravog neuera.

Thiago je izvrstan za male ekipe ali protiv jacih mu nedostaje agresije ,slicno kao i kod jamesa
Thiago je bio najbolji u dvomecu protiv nas prosle godine. Top 5 igrac svijeta na svojoj poziciji je. Imate vi drugih problema poput citave lijeve strane i pola desne. Sredina, stoperi i napad su ok.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 13 okt 2017, 18:01

sekerbay je napisao/la:Klare, ako jup bude guro onu svoju formaciju i prepoznatljivi stil, ima da bude gutavo gotov ko I sa anćelotijem. To je moje mišljenje.
Pa da, helem nam fali još jedno jako krilo.

Drakula bi bio TOP izbor, mi smo ga dugo najavljivali, ali nas nisu slušali.
Pogotovo sad i od Komana očekujemo još bolje igre, on je i u ovoj truloj atmosferi pokazao da je napredovao, da još napreduje, da sa njim možemo najozbiljnije računati.

Dakle, ako nema para(a ima), rješenje je prodati Vidala, a obavezno dovesti Drakulu, to je to.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 13 okt 2017, 18:12

Ja sad moram gledati Comana lijevo..po meni je puno bolji desno jer mi se ne svidja njegovo prebacivanje sa lijeve na desno, ono kad prelazi u sredinu.
A desno, brat nabije ispred i trci :D Bude brzi i jos na desnu ubaci...ovako patnja lijevo.
A sredina je popunjena i svi ce igrati - vjerovatno ce zavisiti od utakmice do utakmice.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 13 okt 2017, 19:03

Samo ne znam na osnovu cega Thiago nije zasluzio da igra, ili nije "dovoljno dorastao" da igra. Covjek je kreativni vezni, tehnicki odlican, defanzivno sasvim dobar (prosle godine je pokazao), te prava spona izmedju redova. Gurati Mullera ispred Thiaga je kriminal. Da se razumijemo, Muller mi je drag igrac, ali ovo sto pruza je dno. Postoje mnogo veci "krivci" za poraz od PSG-a od Spanca. Ako cemo meritokratski, Thiago treba igrati.

Nadam se da ce Alaba proigrati. Ne bude li, zajedno s Mullerom, pruzao dobre partije, onda o njegovoj buducnosti treba razmisliti.

Javi u vezi? Ovisi o okolnosti. U vezi smo prenatrpani. Svi znamo sta Javi moze, ali u zavisnosti od situacije treba procijeniti igra li ili ne. Ako je kontraska ekipa ispred nas, prizeljkujem njegov start, dok protiv "buranije" se mora birati izmedju vise kvalitetnih veznih igraca.

Nadam se da ce i Jupp igru prilagoditi ekipi. Zaboravite na 2013. Mnogi igraci su tu, ali neki su samo "ljuske bivsih sebe".
Spamm

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 13 okt 2017, 21:19

Sutra sigurno necemo vidjeti duo Javi-Vidal :D jer je drugi povrijedjen.
Da vidimo sutra Juppa i 'motivisani Bayern' :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 14 okt 2017, 13:19

evo i jupp je naglasio da je osnovni problem sto smo primili 7 golova u zadnje tri utakmice,nedostaje nam defenzivne cvrstoce ,rekao bih i discipline.

Javi ide u veznu liniju,to je prva mjera

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 14 okt 2017, 13:23

schickeria je napisao/la: Javi ide u veznu liniju,to je prva mjera
Tvoja pretpostavka ili je i ovo Jupp rekao?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 14 okt 2017, 14:02

Tiago je nama potreban i treba mu se prilagoditi ta sredina,nadam se da ce Jupp to znati odraditi.I uz Martineza je to moguce ,mislim da Martin,Tiago i Vidal mogu odraditi ekstra posao i naprijed i nazad.Rudyina i Tolisa cesto rotirati i davati im dobru minutazu.Sto bi reko Ciro trener je taj koji je najvazniji da podigne jednu momcad. Nadam se da ce Jupp uspjeti stabilizirati ekipu i udahnuti malo mentaliteta i poboljsati performanse ;)
VOLIM BAYERN

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 14 okt 2017, 14:13

harden je napisao/la:
schickeria je napisao/la: Javi ide u veznu liniju,to je prva mjera
Tvoja pretpostavka ili je i ovo Jupp rekao?
Pa ovo ti je jasno ko dan...Svi njemački mediji su saglasni u tome, a i Jupp je to indirektno naznačio..
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 14 okt 2017, 14:21

Pitanje je kol'ko Javi može da ponudi u novoj/staroj ulozi ??
Kad bi bio na 80% iz one fantastične sezone, on bi sa Vidalom i ispred Thiagom mog'o činit jednu kompaktnu vezu za najveće domete.
Vidim Vidal se opet tuklja po kockarnicama i diskaćima. On haman kako stari sve gori i gluplji. Uz sve probleme koje imamo ne treba nam i njegovo prevaspitavanje koje izgleda u praski nije moguće. Možda ne bi bilo loše da ga se proda ako Jup ne uspije da ga bar malo obuzda.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 14 okt 2017, 14:28

effe_sa je napisao/la:
harden je napisao/la:
schickeria je napisao/la: Javi ide u veznu liniju,to je prva mjera
Tvoja pretpostavka ili je i ovo Jupp rekao?
Pa ovo ti je jasno ko dan...Svi njemački mediji su saglasni u tome, a i Jupp je to indirektno naznačio..
A stize i dokaz :opaopa:
Mia San Mia

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 14 okt 2017, 14:30

Centre forward je napisao/la:Pitanje je kol'ko Javi može da ponudi u novoj/staroj ulozi ??
Kad bi bio na 80% iz one fantastične sezone, on bi sa Vidalom i ispred Thiagom mog'o činit jednu kompaktnu vezu za najveće domete.
A što ne bi mogao? Mi izgleda počeli u sve sumnjat. :) Imam nekad osjećaj da više drugi vjeruju u snagu Bayerna, nego sami njegovi fanovi. Barem ovdje u zadnje vrijeme bude i previše pesimizma.
Javi nikad nije ni bio u posebno lošoj formi i na stoperu je odigrao dosta dobrih partija. Malo su ga povrede zezali. U dobrom je on stanju (što se forme, psihe, prisutnosti na terenu tiče). Igrat će u vezi i ne mora to odmah biti sjajno, ali sigurno će tu biti jako dobar. Na stoperu ako zatreba, tamo će opet odraditi svoju rolu.
Kao što sam ranije rekao, najbitnije je da Jupp podigne Mullera, Alabu (njega posebno, lik lego bukvalno) te Comana da pokaže sve što zna. Da zna vidjeli smo, a da to bude u kontinuitetu i da još skoči koju stepenicu više, to je potrebno. Coman nam je potreban, jer Ribery fali i ne zna se kakav će se vratiti. A Robben će odraditi brojne dobre utakmice, u to sam siguran.
Centre forward je napisao/la:Vidim Vidal se opet tuklja po kockarnicama i diskaćima. On haman kako stari sve gori i gluplji. Uz sve probleme koje imamo ne treba nam i njegovo prevaspitavanje koje izgleda u praski nije moguće. Možda ne bi bilo loše da ga se proda ako Jup ne uspije da ga bar malo obuzda.
Ma tuda su se tukljali i Basler i Effenberg, pa su opet odradili brojne sjajne utakmice za Bayern. :D :D Neka malo i bad boys-a. Mediji to kod Vidala malo i prenapušu, ali ako se to bude osjetilo na terenu, zna se šta ga slijedi. Danas nije spreman zbog lakših problema s ozljedom. Jupp je rekao da ne želi rizikovati.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 14 okt 2017, 14:30

slika
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 14 okt 2017, 14:32

Ovakav se sastav i očekivao. Samo su neki u njemačkim medijima tokom sedmice spominjali da bi mogao pored Javija igrati Rudy.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 14 okt 2017, 14:40

ima logike u tome da se na odbrani gradi sve. i nije to lose za pocetak postaviti na mjesto. danas bilo kako pobijediti pa dalje vidjeti...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 14 okt 2017, 14:45

Strah me za Freiburg. :kafa:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 14 okt 2017, 14:46

Jupp je odmah vratio formaciju i sastav koji je bio ostavio. Vidjet ćemo da li će to raditi 4 godine kasnije. Moglo bi, da imamo krila (koja rade gore - dole). Ono što me najviše interesuje kakvi ćemo biti u posjedu, ondnosno kojima načinom ćemo kreirati, iz posjeda ili iz presinga.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 14 okt 2017, 14:50

Bolji sastav zatekao nego kad je odlazio :kafa:
Izuzev Neuera
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 14 okt 2017, 14:54

sljivo je napisao/la:Jupp je odmah vratio formaciju i sastav koji je bio ostavio. Vidjet ćemo da li će to raditi 4 godine kasnije. Moglo bi, da imamo krila (koja rade gore - dole). Ono što me najviše interesuje kakvi ćemo biti u posjedu, ondnosno kojima načinom ćemo kreirati, iz posjeda ili iz presinga.
Ja ocekujem onaj ludi presing od samog pocetka, navalu sa svih strana te veoma brze golove.
Vjerovatno bi se mogao ocekivati taj pozitivni sok promjenom trenera a i nabrijanost Robbena koji svoj bijes mora na nekom iskaliti (Svedjani su samo uvod u to :mrgreen: ).
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 14 okt 2017, 15:19

Budemo li prema ovom sastavu opet išli na posjed i 60-70% istoga završit ćemo kao kod Karla.

Prema Juppovim riječima odbrana je najkritičniji dio tima i vjerujem da će raditi na tome najviše. Ali mislim da pitanje odbrane nije individualno već sistemsko. Ako se bude opet insistiralo na posjedu a branilo kao kod Karla iz postavke u linije i presinga onda od toga nema ništa. Jupp prvo mora spustiti posjed na 50-55% da bi bar nešto radilo što on ima na umu (mislim to je i zahtjev njegove filozofije).

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.