FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 22 apr 2017, 12:38

dr.adnan je napisao/la:Svi pravac u Kalesiju :D
slika

Nego ljudi, jedno konkretno pitanje iz vaše struke. Letim u Minken za dvije sedmice i imam u planu gledati našeg Bayerna kako popravlja gol razliku protiv Darmstata. Da li postoji još neko mjesto (osim Viagogo i tapkaroša, ne računam zvaničnu stranicu), da se može karta kupiti? [emoji106]
I naravno, gdje se dobar kebab može pojesti :shh:
Dobar kebab blizu glavne zeljeznicke u Minhenu, Pasha se zove, izmedju ostalog imas dosta vrsta jela kao kod nas.
Ali su doneri za 10.
Na izlazu iz zeljeznicke prema U4 i U5 preko semafora i nastavis pravo, na lijevoj strani.
Tu sam ostavio par stotina eura za 2-3 mjeseca :-D

Sent from my E6533 using Tapatalk
Mia San Mia

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 22 apr 2017, 12:40

Ovo za kebab kod glavne zeljeznicke i ja mogu da potvrdim :D

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 22 apr 2017, 12:43

schickeria je napisao/la:
Stefan Effenberg je napisao/la:
schickeria je napisao/la:Sanchez je preskup a pitanje je bili igrao u prvih 11,sigurno je trenutno boljibod riberya ali nasa uprava je poprilično sentimentalna....a nije bas ni da je u cvijetu mladosti...
Ja ostajem kod teze da cemo na ljeto dovesti samo rezervnog napadaca i vratara te eventualno lijevo krilo ako prodamo costu.
Onda 2018u malo vecu kupnju nakon povlačenja robberia sa scene.
I nije preskup baš toliko, ugovor do 2018., cijena 65 prema TM. Prodaš Costu za jedno cca 30 i kupiš Sancheza za 45.

Dakle, mi Riberya smatramo, ili smo ga smatrali do utorka, igračem koji ima i dalje mjesto u početnih 11. Odmarali smo ga protiv Bayera da bi nam u utorak igrao samo do 70. minute? Meni nema smisla ta logika. Ribery je morao igrati u utorak cijelu tekmu pa taman da stoji gore ako više ne može. Ovako je to bila najlošija odluka Ancelottija ove sezone. U suprotnom, ako Riberya misliš mijenjati u najvećim utakmicama onda mi nema smisla da je on i dalje prvi izbor na lijevom krilu.

Činjenica jeste da Ribery više ne može držati tempo 90 minuta. Zato treba kupiti Sancheza, ili neko drugo lijevo krilo koje će preuzeti mjesto Riberya a Ribery na klupu. Zamisli da je npr. Ribery u utorak ušao umjesto Sancheza i odigrao umjesto Coste? Želimo li i slijedeće 2-3 godine biti TOP ekipa, nužno je dovesti lijevo krilo po meni. Idealan bi bio Sanchez zbog kvalitete i godina, da ne ponavljam post otprije.

Costu prodati jer onakvu razinu sebičnosti ne želim više nikad gledati u Bayernu. Znam da ne igra i da možda nije u top formi ali odigrati protiv Reala tako sebično i nezainteresirano... Katastrofa.

Rezervni napadač mora doći ali mora biti kvalitetan jer sve velike ekipe imaju 2 kvalitetna napadača pa zašto ne bi i mi imali isto tako.
Oko sancheza nije problem odsteta vec njegova placa.Arsenal mu daje 300 k funti za novi ugovor,jos ga zele city,inter ,juventus....koji mu isto to mogu dati.
Vjerovatno mozemo i mi ,ali problem je sto vec imamo riberya na toj poziciji koji ima brutalan ugovor i sad ne mozes imat igrace sa takvim ugovorom a da ti sjedi na klupi i ceka godinu dana da ti ribery ode a i on ce tad imat 31 godinu.
Ne znam ,nekako sam misljenja da tek od 2018 mozemo ocekivat neko vece pojacanje na krilu

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 22 apr 2017, 14:44

Ulreich
Rafinha - Hummels - Alaba - Bernat
Vidal - Thiago
Robben - Müller - Ribery
Lewandowski

ne dao bog da odmoris kojeg igraca :crazy: :crazy:

#CARLOOUT :pray:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 22 apr 2017, 14:45

Carlo i njegove rotacije....zasto ne kimmich na beku danas ako je predodreden za tu poziciju dogodine...zasto ne odmoriti robberia prije bvb a stavit comana da vise vidimo u kontinuitetu kakvi je ....sanchez trune a vidal mrtav igra.....

Avatar
effe_sa
Postovi: 7502
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 22 apr 2017, 14:51

Stefan Effenberg je napisao/la:
I nije preskup baš toliko, ugovor do 2018., cijena 65 prema TM. Prodaš Costu za jedno cca 30 i kupiš Sancheza za 45.

Dakle, mi Riberya smatramo, ili smo ga smatrali do utorka, igračem koji ima i dalje mjesto u početnih 11. Odmarali smo ga protiv Bayera da bi nam u utorak igrao samo do 70. minute? Meni nema smisla ta logika. Ribery je morao igrati u utorak cijelu tekmu pa taman da stoji gore ako više ne može. Ovako je to bila najlošija odluka Ancelottija ove sezone. U suprotnom, ako Riberya misliš mijenjati u najvećim utakmicama onda mi nema smisla da je on i dalje prvi izbor na lijevom krilu.

Činjenica jeste da Ribery više ne može držati tempo 90 minuta. Zato treba kupiti Sancheza, ili neko drugo lijevo krilo koje će preuzeti mjesto Riberya a Ribery na klupu. Zamisli da je npr. Ribery u utorak ušao umjesto Sancheza i odigrao umjesto Coste? Želimo li i slijedeće 2-3 godine biti TOP ekipa, nužno je dovesti lijevo krilo po meni. Idealan bi bio Sanchez zbog kvalitete i godina, da ne ponavljam post otprije.

Costu prodati jer onakvu razinu sebičnosti ne želim više nikad gledati u Bayernu. Znam da ne igra i da možda nije u top formi ali odigrati protiv Reala tako sebično i nezainteresirano... Katastrofa.

Rezervni napadač mora doći ali mora biti kvalitetan jer sve velike ekipe imaju 2 kvalitetna napadača pa zašto ne bi i mi imali isto tako.
Ne znam sada da li je Sanchez baš to rješenje. Po nekoj normalnoj cijeni da, u suprotnom okrenut se drugim rješenjima. Tek ćemo na kraju sezone vidjeti šta će se dešavati, jer dosta toga zavisi od konačnog rezultata na kraju sezone. Vidjet ćemo šta će biti s kupom. Mislim da bi mogao doći po koji njemački talenat kao Brandt ili Gnabry npr., a i neka možda internacionalna bombetina. Vidjet ćemo. Sa Carlom će se vjerovatno probati na sve načine osvojiti LP, a poslije će se ići na neko obnavljanje ekipe i neke veće rekonstrukcije. Ribery i Robben mogu apsolutno i dalje pomoći, samo i njihovu snagu i energiju treba dozirati, pod uslovom da budu što više pošteđeni povreda. Ali klasa je kod njih i dalje prisutna. Po pitanju Comana sam uvjeren da on može još puno toga, samo treba dobiti više prostora. Costa me ipak na kraju razočarao, nakon njegovih svjetlih trenutaka, na kraju je ipak bilo previše glupih, nerazumnih poteza, lik opšte ne razmišlja i skoro da bi po tome mogao biti otpisan. Ako se bude on prodavao, onda obavezno treba još jedno krilo. Po pitanju krila će se razmišljati i bit će tu sigurno dilema kod uprave. A rezervni napadač bi trebao stići, samo vidim da se uprava tu nije još tačno definisala.

Ovo što si u ranijem postu govorio o njemačkim igračima i njemačkom treneru, uvijek je to izvjesno, samo bez obzira što većina to želi, ipak Bayern mora imati uvijek super jak kadar, što odmah podrazumijeva da je to kombinacija internacionalnih zvijezda i domaćih igrača. Ovi prvi su naravno neki sposobni prilagodit se njemačkom stilu, imamo tu primjera dosta, određeni to nisu. Uvijek treba tražiti igrače koji odgovaraju određenim prilikama, mentalitetu. Naravno da ne znači ako dođe i više stranaca da se njemački mentalitet ekipe ne može zadržati. Igrači poput Martineza i Vidala su na primjer idealni za Bayern. A što se trenera tiče, prošlost jeste pokazala da se njemački trener bolje uklopi u Bayern i da su ti treneri imali te najveće uspjehe. Ali opet naravno mogu to i strani postići. Moguće da i Carlo još osvoji LP, a ne možemo sada reći baš i za druge strane trenere da su bili neuspješni.

Uvijek je bitno naći pravi mix. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 apr 2017, 14:52

Uprkos dobroj lekciji koju je (trebao da) naučio protiv Reala Karlo opet pokazuje zadrtost i ignoranciju. Ako protiv Majnca ne može igrat Kimmich ili Coman ili Sanches onda nek se ide u helać.

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 22 apr 2017, 14:54

Bitno da su Kimmich, Costa i Coman na klupi (Sanchesa vise ni ne racunam), valjda ce oni od prve minute u polufinalu kupa :D

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 apr 2017, 14:56

Balance je napisao/la:Bitno da su Kimmich, Costa i Coman na klupi (Sanchesa vise ni ne racunam), valjda ce oni od prve minute u polufinalu kupa :D
Ostat će isti pristup samo Lahm, Alonso unutra i štoper umjesto Bernata. Zna se sve unaprijed.

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 22 apr 2017, 15:09

Naravno da se zna, ali nema mi logike forsirat nacetog Lewu i ne odmorit Vidala i Robbena. Samo fali da otpadne netko od njih za kup koji nam je vaznija utakmica od ove.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 apr 2017, 15:16

Kaže Kimmich će na beka, ako zna koja je to strana terena i gdje se to igra ubi me :rol: Ako će ovo biti i iduće godine onda nema nikakvog smisla da ovi mladi budu tu.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 22 apr 2017, 15:31

Nisam ni ja zadovoljan izborom prvih 11 :kafa:

Avatar
Centre forward
Postovi: 6140
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 22 apr 2017, 15:34

LP ih je sve uništila. On onog spominjanog majstora za kebabe do Carla.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 22 apr 2017, 15:35

Vidal :facepalm:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 apr 2017, 15:38

Igramo u rikverc.

Vidal je i sad u Madridu, galami na sudije.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 22 apr 2017, 15:41

Majku im yebem izgubit cu zivot zbog njih

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 22 apr 2017, 15:46

Kontra napad :tokralju:

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 apr 2017, 15:47

Eto ga, i Alaba u bolnicu.... :damn:

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 22 apr 2017, 15:48

Zavuce je babuka :tokralju:
Bit ce ovdje kisa golova :mrgreen:

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 22 apr 2017, 15:50

Ko je kapiten ?? Niko nema kapitensku oko ruke ??
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.