FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la guillermo » 16 sep 2017, 15:19

Treba ponovo probati dovesti Sane-a koji vec par utakmica pocinje na klupi ili igra potpuno lijevu poziciju kod Pepuna.
Vjerujem da postoji nezadovoljstvo sa njegove strane.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 16 sep 2017, 15:23

schickeria je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Ako porazi od Hoffenheima, razdor u ekipi i ocajna igra nisu pokazatelje da u ekipi odavno stvari ne stimaju, onda ne znam sta bi trebalo da se desi da vam bude jasno da je situacija losa. Od svih nabrojanij ja medju njima ne vidim igraca potencijala Riberya ili Robbena, Alaba i Thiago polahko ulaze u godine. Goretzka jos uvijek nije igrac Bayern, pogotovo jer ga hoce i Real i Baracelona. Nije problem podmladiti ekipu, problem je dovesti igrace sa kojima nece trpiti ni igra , ni rezultat. Od ekipe koja je igrala tri finala Lp-a u cetiri godine, dosli smo do ekipe koja realno nije u krugu favorita. Realan pokazatelj nemoci i ekipe i kluba. Daj Boze da sam u krivu.
Alaba i thiago u godinama?
Coman je sve bolji i polako dolazi na svoje ,goretzku trazi pola europe a vec je nas ,imamo kimmicha i sulea ,tolisa sto su buducnost.
Fali nam samo jedan top class winger nakon odlaska robberia i to ce doci ,ne bih se iznenadio i alexisu sanchezu da dode bez odstete...
Poraz od hoffea?Pa sto smo mi privilegirani da ne smijemo izgubiti?Porazi su sastavni dio igre događaju se svima pa tako i nama
Razdor u ekipi?Događa se i drugima sad kad dobijemi mainza ,schalke,wolfsburg uzmemo bod u parizu bit ce sve ok i stabilizirati ce se situacija
Nema panike za bayern
Nisam rekao da su u godinama, vec da polahko ulaze u godine. Igraci od 25 i 26 godina se ne mogu smatrati talentima. Bayern bi morao dominirati u ligi koja je najlosija u zadnjih 20tak godina, sramota je izgubiti od Hoffenheima. O snazi danasnjeg Hoffeheima smo se uvjerili protiv Liverpoola i Brage.

Ja sam uocio problem, mozda mi se samo prividja, ali nisam navikao na bezidejni i jalovi Bayern.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 16 sep 2017, 15:42

FRANK RIBERY je napisao/la:
schickeria je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Ako porazi od Hoffenheima, razdor u ekipi i ocajna igra nisu pokazatelje da u ekipi odavno stvari ne stimaju, onda ne znam sta bi trebalo da se desi da vam bude jasno da je situacija losa. Od svih nabrojanij ja medju njima ne vidim igraca potencijala Riberya ili Robbena, Alaba i Thiago polahko ulaze u godine. Goretzka jos uvijek nije igrac Bayern, pogotovo jer ga hoce i Real i Baracelona. Nije problem podmladiti ekipu, problem je dovesti igrace sa kojima nece trpiti ni igra , ni rezultat. Od ekipe koja je igrala tri finala Lp-a u cetiri godine, dosli smo do ekipe koja realno nije u krugu favorita. Realan pokazatelj nemoci i ekipe i kluba. Daj Boze da sam u krivu.
Alaba i thiago u godinama?
Coman je sve bolji i polako dolazi na svoje ,goretzku trazi pola europe a vec je nas ,imamo kimmicha i sulea ,tolisa sto su buducnost.
Fali nam samo jedan top class winger nakon odlaska robberia i to ce doci ,ne bih se iznenadio i alexisu sanchezu da dode bez odstete...
Poraz od hoffea?Pa sto smo mi privilegirani da ne smijemo izgubiti?Porazi su sastavni dio igre događaju se svima pa tako i nama
Razdor u ekipi?Događa se i drugima sad kad dobijemi mainza ,schalke,wolfsburg uzmemo bod u parizu bit ce sve ok i stabilizirati ce se situacija
Nema panike za bayern
Nisam rekao da su u godinama, vec da polahko ulaze u godine. Igraci od 25 i 26 godina se ne mogu smatrati talentima. Bayern bi morao dominirati u ligi koja je najlosija u zadnjih 20tak godina, sramota je izgubiti od Hoffenheima. O snazi danasnjeg Hoffeheima smo se uvjerili protiv Liverpoola i Brage.

Ja sam uocio problem, mozda mi se samo prividja, ali nisam navikao na bezidejni i jalovi Bayern.
Svakako da nisu talenti, vec su gotovo odlicni igraci, koji bi u prvih 11 bili u 98% ekipa. Sjeti se da nas Real izbacio iz LP, tako kako nas je izbacio. Mislim da se LP i abundesliga, ne mogu poredit. Zasitili su se Bundeslige, poneki poraz, ne moze biti los. I kad je Pep bio, desilo se da nas Mainz uzme 1-2.



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 16 sep 2017, 15:47

Dzaba sve, odbrana je sistemski losa. Da je neko javi vec bi dvica pala.

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 16 sep 2017, 15:51

Vidal je trenutno svemirski brod za Tolissa..


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17792
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 16 sep 2017, 15:53

Realizacija. :crazy:

Bravo Arjen. :bow:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 16 sep 2017, 15:57

Jbt ubacaj I igra. Znal se ista drugo kad se dodje pred 16?

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 sep 2017, 16:04

Robben tata mata :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la NYKnicks Fan » 16 sep 2017, 16:16

Coman jednostavno nije dovoljno inteligentan...

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 16 sep 2017, 16:18

Trebali smo voditi na poluvremenu minimalno 5:0 da nije bilo epskih promašaja Comana i Lewandowskog.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 16 sep 2017, 16:27

U ovom poluvremenu se najbolje vidjeli koliko smo neuigrani u napadu i koliko su ovi golovi više plod statistike da kad si ovoliko vremena u 16 da ćeš ga zabit. Toliko puta probali neke ubačaje, neka podizanja, pete da je postalo i bolno. Da imamo neki jasan sistem u napadu pa Manjc je zreo za 5-6 komada u ovih 45 min. Bojim se kad dođu bolje ekipe, a ako se ništa ne promjeni, da nećemo imati ni blizu ovoliko šansi, prilika a kako onda zabit 2-3 gola po tekmi koliko je potrebno za neki dobar razultat.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 sep 2017, 17:07

Ja sto vise gledam Comana sve vise sam ubijedjen da je on bolji desno nego lijevo; nije tip krila kao Ribery, vise trazi prostor nego sto ide 1vs1, lijeva noga i nije bas pohvaljena i nekako je previse jednolican.
Kimmich trpa asistencijama :tokralju:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3667
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 16 sep 2017, 17:09

Kimmich :tokralju: :tokralju: izgleda da ćemo zaista imat novog Lahma

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 16 sep 2017, 17:11

Kimmich je lud

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 16 sep 2017, 17:12

Polako niste još vidjeli Klostermanna :mrgreen:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 sep 2017, 17:19

Kimmich je daleko od Lahma sto se defanzive tice, ali prema naprijed :salut:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 16 sep 2017, 17:22

Kimmich je mašina. :cool:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 16 sep 2017, 17:41

Klasicno,neki su ovdje zaduzeni samo za pljuvanje Bayerna,Bayern da pobjedi u finalu lp neki bi dosli i reki nije to to moglo je i bolje znas nije karlo zanjenio koga sam ja mislio da treba.Nije sve bayno ali nije ni katastrofa kako pojedinci to pokusavaju predstaviti.
Ako zabijemo 4 gola onda je odbrana kriva jer je dopustila tj Boateng danas tezak na nogama,izgubimo 2-0 onda je rob i rib kriv eventualno roben jer se ko fol ne vole.
Uprava napolje,zelimo muniba usanovica
VOLIM BAYERN

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 sep 2017, 18:58

Pricate gluposti....vidjelo se od pocetka da ekipa ima drugačiji govor tijela nego inace i da sa mulerom na polunapadacu imamo puno vise mogucnosti
Mainz je napravio jednu sansu cijelu utakmicu i mozemo biti prezadovoljni...
Nitko se nije ozljedio i sad puni optimizma na derby u gelsenkirchen

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 16 sep 2017, 19:15

U pravu je kolega @FrankRibery

Bundesliga odavno nije bila ovako slaba, a ni Bayern s njom. Dobro je dok je početak pa su nam svježi igrači i nema previše povreda. Čekajte proljeće kada ih pola bude po bolnicama ili premoreno.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.