FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Bilall
Postovi: 1403
Pridružen/a: 11 apr 2012, 14:48
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bilall » 15 sep 2017, 11:24

sljivo je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:Ribery indirektno rekao da je bacio dres zbog Lewandowskog.
Kako si to zaključio, iz one izjave ništa ne mogu pročitati osim politički dobro sročene patetike.

A između redova je rekao ako me opet izvedete opet ću bacit dres (jer iako imam 35 godina želim da igram).
Ribery je odgovorio svojim kriticarima zbog bacanja dresa, a mozda se u nekim dijelovima malo i dotakao Lewandowskog zbog nekih njegovih izjava od ranije.
"Manche werden es nie verstehen, was es bedeutet, alles für seinen Club zu geben und das tut mir leid für sie."
Kada se govori o Riberyu ne treba zaboraviti da je on svoju odanost i ljubav prema klubu dokazao u ranijem periodu, kada je bio, pa necu se zayebat ako kazem medju top tri igraca svijeta. Mogao je igrati gdje pozeli a ipak je ostao u Bayernu.

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 15 sep 2017, 12:29

Nije on ostao već ga klub nije želio prodati.

Ne smijemo dozvoliti sebi da imamo podanički mentalitet da ako nam je neko prije valj'o da nas sad može habati a mi da ne progovorimo. Pošteno bi bilo da mu se na kraju godine zahvalimo.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 15 sep 2017, 15:19

Bio u klub 5 dana ili 15 godina bacanje dresa je sramotan potez pogotovo kad to dolazi od legende kluba Riberya koji je tu već dosta vremena i nema tu nikakvog opravdanja.Kasnije daje izjave ja sam tu dugo mnogo samo dao klubu i sl, znamo mi to Bilale vrlo dobro al' ono što si uradio je sramota kraj priče.

Dosta je više kurcobolje pojedinih igrača kao da igraju za Bayern za šaku riže a ne desetine miliona.
Carlo se takođe mora probuditi iz zimskog sna i održati bukvicu igračima a ne na press konferenciji kolutati očima i odgovarati sa "pitajte igrača meni ništa nije jasno" on mora znati šta su jeli 24h a ponaša se kao da je pao s Marsa.

Popustila je disciplina itekako, puno im se toleriše al' mora se stati s ovim preseravanjima po medijima i neka se koncentrišu na ono za šta su masno plaćeni.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 15 sep 2017, 15:28

Previse se drame podize oko stvari koja se događa u svim velikim klubovima i igracima ogromne vrijednosti sa egom koji je od zemlje do Marsa.....Carlo je iskusan trener i susretao se s tim stvarima i vec je obavio razgovor sa franckom i problem je rijesen ,ne treba praviti od muhe slona.Carlu i jest najaca osobina ljudske kvalitete sa igracima i on ce to znati rijesiti
Sutra bez alabe ponovno, on jos radi individualno te se sprema za derbi u gelsenkirchenu.
Sam nagelsam je rekao da se ne moze mjeriti sa carlom i da mu je munchen perspektiva i da ne razmislja o nasoj klupi .Prije mislim da cemo loviti tuchela ako dode do toga ali prerano je jos pricati o tome.Carlo ima ugovor do 2019 i kada osvoji lp u kievu onda ce nam biti najbolji

dsulejm
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 avg 2014, 04:22
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dsulejm » 15 sep 2017, 15:44

schickeria je napisao/la:Previse se drame podize oko stvari koja se događa u svim velikim klubovima i igracima ogromne vrijednosti sa egom koji je od zemlje do Marsa.....Carlo je iskusan trener i susretao se s tim stvarima i vec je obavio razgovor sa franckom i problem je rijesen ,ne treba praviti od muhe slona.Carlu i jest najaca osobina ljudske kvalitete sa igracima i on ce to znati rijesiti
Sutra bez alabe ponovno, on jos radi individualno te se sprema za derbi u gelsenkirchenu.
Sam nagelsam je rekao da se ne moze mjeriti sa carlom i da mu je munchen perspektiva i da ne razmislja o nasoj klupi .Prije mislim da cemo loviti tuchela ako dode do toga ali prerano je jos pricati o tome.Carlo ima ugovor do 2019 i kada osvoji lp u kievu onda ce nam biti najbolji
Mozda i jesu mu jake ljudske kvalitete zato sto pusti igracima da rade kako oni hoce. Ljudske kvalitete nemaju veze sa fudbalom.

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 15 sep 2017, 16:20

Previse stvari ne stima.
Tri izvora iz svlacionice, su novinama doturili informacije da u ekipi vlada totalno rasulo.
Navodno Ancelotti, razgovara samo sa par igraca, dok ostale drzi na distanci.
Mora se nesto promijeniti brzo, inace to ce biti kraj za Carla, na kraju sezone.
I Matthaus, je rekao da Carlo mora biti stroziji, i promijeniti pristup.

Avatar
isakovich
Postovi: 1785
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 15 sep 2017, 17:34

Vrlo je moguce da tu ima vise novinarske zelje i hucke da imaju o cemu da pisu.Nije sve tako crno.Pojedini igraci moraju da preuzmu vise odgovirnisti i da smire situaciju narocito ovi sto se kunu u vjernost klubu.Kapiten nam je poprilicno tih i ne vidim na njemu neku zabrinutost,on kao kapiten uz Salku i Anchelotija bi trebao da vise poradi na odnosima medju igracima.Ako je Karlo izgubio konce u ekipi i ako je istina da je "dobar" samo sa par igraca onda mu je struka zakazala i treba biti covjek pa napustiti to rasulo u svlacionici,jer je on jedini krivac za to uz par egoista koji misle da mogu sta hoce.
Mada smatram da se to po medijima vise uvelicava, i unisi nemir medju igrace i navijace.Cuj tri izvora doturila info medijima,malo mi to sumnjivo,jbg ne bi bas vjerovao u sve sto napisu.Vidjecemo sutra sta je i kako.
VOLIM BAYERN

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 15 sep 2017, 20:28

kaze carlo: 'sve ok sa riberyjem.'
onda nastavlja: 'sad smo gore a sad dole. mozemo brzo postati bolji (ocigledno hoce da kaze da nismo u formi). ne moram ljudima koji nas kritikuju objasnjavati nasu taktiku i filozofiju. obecavam da cu na kraju sezone napraviti veliki party sa dobrom klopom i vinom, pa onda mozemo pricati oko taktike.'
Hahahah nema stari, po svom i nikako drugacije. valjda mu prodje ovo, da ne zavrsi kao lvg koji je tvrdoglavo sve savjete odbijao i na kraju popusio otkaz...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 16 sep 2017, 11:28

Pise se nesto da je Lewa zatrazio da mu omoguce transfer na kraju sezone. Nadam se da je to istina posto ce sljedece ljeto imati 30 god i to je zadnja sansa da se uzme velika lova za njega i ulozimo u mladeg napadaca i mladu svjezu krv koja je potrebna na krilima.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 16 sep 2017, 13:18

Nek ide šupak i treba, pa nek bude sebičan u Realu. Možemo dobiti dobre pare plus bi se riješili ogromne plate koju prima.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 sep 2017, 13:25

oo kad prije 29 godina :D ma ubio se za transfera na ljeto, a nasi neka srede sve sa wernerom. on se ne smije propustiti...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 16 sep 2017, 13:37

Nakon smjene generacije, Bayern nece biti nista jaci od jednog Schalke. Ostali smo bez plana A, nismo dovoljno atraktivni, liga je grohnula, bojim se da dolaze godine razocarenja.

RBL radi mnogo bolje posao na trzistu od nas.
Zadnja izmjena: FRANK RIBERY, dana/u 16 sep 2017, 13:46, ukupno mijenjano 1 put.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 16 sep 2017, 13:41

FRANK RIBERY je napisao/la:RBL radi mnogo bolje posao na trzistu od nas.
Radi i Dortmund, sem pronalaženja odgovarajućeg trenera.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 16 sep 2017, 13:57

Bundesliga je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:RBL radi mnogo bolje posao na trzistu od nas.
Radi i Dortmund, sem pronalaženja odgovarajućeg trenera.
Ubosce jednom i sa trenerom, uz nasu losu transfer politiku, ne bi me zacudilo da za par godina budem tek treci u BL-u , ako ne i gore od toga. Klub se vise ne moze voditi na tradicionalan nacin, moze, ali nema nas nigdje, ni na google maps-u.

Naravno, bice pojedinaca koji ce me pokusati demantovati, koji ce se kleti u mocni Bayern, ali Bayern nikad nije bio u losijem stanju. Bojim se da ovaj brod tone.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 sep 2017, 14:45

FRANK RIBERY je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:RBL radi mnogo bolje posao na trzistu od nas.
Radi i Dortmund, sem pronalaženja odgovarajućeg trenera.
Ubosce jednom i sa trenerom, uz nasu losu transfer politiku, ne bi me zacudilo da za par godina budem tek treci u BL-u , ako ne i gore od toga. Klub se vise ne moze voditi na tradicionalan nacin, moze, ali nema nas nigdje, ni na google maps-u.

Naravno, bice pojedinaca koji ce me pokusati demantovati, koji ce se kleti u mocni Bayern, ali Bayern nikad nije bio u losijem stanju. Bojim se da ovaj brod tone.

Po cemu tone

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 16 sep 2017, 14:45

FRANK RIBERY je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:RBL radi mnogo bolje posao na trzistu od nas.
Radi i Dortmund, sem pronalaženja odgovarajućeg trenera.
Ubosce jednom i sa trenerom, uz nasu losu transfer politiku, ne bi me zacudilo da za par godina budem tek treci u BL-u , ako ne i gore od toga. Klub se vise ne moze voditi na tradicionalan nacin, moze, ali nema nas nigdje, ni na google maps-u.

Naravno, bice pojedinaca koji ce me pokusati demantovati, koji ce se kleti u mocni Bayern, ali Bayern nikad nije bio u losijem stanju. Bojim se da ovaj brod tone.

Jest i ti pretjerujes..po cemu je tako lose? Trenutno rade dobar posao, i postepeno podmladjuju ekipu, ja tu ne vidim nista lose. Bayern nas je razmazio, jednostavno trenutno i nismo toliko dobri. Doci ce i Goretzka, uz Comana, Alabu, Sülea, Tolissa, Thiaga, Kimmicha..bit ce sasvim dobra ekipa, uz naravno par pojacanja, a i James ako zadovolji, otkupit ce ga. Gore je bilo, i to bas gore. Sjeti se samo kad su ne tako davno, igrali Ottl, Lell, Oddo, Van Buyten, Contento, Pranjic i ostala kompanija. A na kraju krajeva ove godine Bayern sigurno ide do polufinala, bez obzira sto nisam ljubitelj Anchelotija i onog sto trenutno igramo.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 sep 2017, 14:50

NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 16 sep 2017, 14:51

Imamo fenomenalan sastav, samo nam treba trener koji jos bolje razvija igrace.

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FRANK RIBERY » 16 sep 2017, 15:07

Ako porazi od Hoffenheima, razdor u ekipi i ocajna igra nisu pokazatelje da u ekipi odavno stvari ne stimaju, onda ne znam sta bi trebalo da se desi da vam bude jasno da je situacija losa. Od svih nabrojanij ja medju njima ne vidim igraca potencijala Riberya ili Robbena, Alaba i Thiago polahko ulaze u godine. Goretzka jos uvijek nije igrac Bayern, pogotovo jer ga hoce i Real i Baracelona. Nije problem podmladiti ekipu, problem je dovesti igrace sa kojima nece trpiti ni igra , ni rezultat. Od ekipe koja je igrala tri finala Lp-a u cetiri godine, dosli smo do ekipe koja realno nije u krugu favorita. Realan pokazatelj nemoci i ekipe i kluba. Daj Boze da sam u krivu.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 sep 2017, 15:18

FRANK RIBERY je napisao/la:Ako porazi od Hoffenheima, razdor u ekipi i ocajna igra nisu pokazatelje da u ekipi odavno stvari ne stimaju, onda ne znam sta bi trebalo da se desi da vam bude jasno da je situacija losa. Od svih nabrojanij ja medju njima ne vidim igraca potencijala Riberya ili Robbena, Alaba i Thiago polahko ulaze u godine. Goretzka jos uvijek nije igrac Bayern, pogotovo jer ga hoce i Real i Baracelona. Nije problem podmladiti ekipu, problem je dovesti igrace sa kojima nece trpiti ni igra , ni rezultat. Od ekipe koja je igrala tri finala Lp-a u cetiri godine, dosli smo do ekipe koja realno nije u krugu favorita. Realan pokazatelj nemoci i ekipe i kluba. Daj Boze da sam u krivu.
Alaba i thiago u godinama?
Coman je sve bolji i polako dolazi na svoje ,goretzku trazi pola europe a vec je nas ,imamo kimmicha i sulea ,tolisa sto su buducnost.
Fali nam samo jedan top class winger nakon odlaska robberia i to ce doci ,ne bih se iznenadio i alexisu sanchezu da dode bez odstete...
Poraz od hoffea?Pa sto smo mi privilegirani da ne smijemo izgubiti?Porazi su sastavni dio igre događaju se svima pa tako i nama
Razdor u ekipi?Događa se i drugima sad kad dobijemi mainza ,schalke,wolfsburg uzmemo bod u parizu bit ce sve ok i stabilizirati ce se situacija
Nema panike za bayern

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.