FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

rotweiss
Postovi: 153
Pridružen/a: 13 jul 2014, 00:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la rotweiss » 27 apr 2017, 12:06

Kada pristupite realno a ne emotivno biće ok..
Sve je jasno ljudi, imamo 4 veterana koji ne mogu igrati najveći nivo i kojima nije do nogometa..
Jedino je Robben igrao donekle solidno ovu sezonu, Ribać prosjek mrtvi.. Lahm poneku dobar,većinu ga nigdje izgubio na brzini kao i svi koje pominjem. Alonso, nemam riječi. S njim kada igramo, to je kao da bez igrača igramo.
Premalo dinamike za taj nivo koji svi priželjkujemo..
Podmladit i dati priliku postojećim igračima
Ako je moguće dovesti Sancheza, pod hitno čovjek je stroj i brandta na godinu..
Jednog veznog, keitu iz Leipziga ili Gorecku, što se tiče desnog beka to će ići teže..

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 27 apr 2017, 12:11

Balance je napisao/la:Ovo je bila prilika kakvu vjerojatno necemo imati uskoro, igras polufinale na svom terenu, protiv ove godine slabog Dortmunda i jos te u finalu ceka ekipa protiv koje jednostavno moras uzeti trofej i mi ispadnemo. Imali smo srece u kupu ove godine, sve nam je islo na ruku, samo je trebalo iskoristiti, ali jbg luzerski mentalitet.

Sad cete vidjeti kako se ima para za transfere, do prije koju god Karl Hopfner je izjavio da Bayern moze dati za nekog igraca 100 mil, a i dalje bi bili u plusu dok da smo osvojili kup ove god ne bi bilo nista od toga i to je zalosno i nesto sto nikako ne mogu shvatiti. Ono kad zaradis vise ne trosis toliko, dok kad ispadnes i dobijes manje ulazes maksimalno, nigdje veze. "Kljucni igraci" su nam veterani i bez obzira na to ceka se losija sezona da bi se reagiralo, umjesto da se nadograduje i radi smjena generacije postepeno.

crna sreda prosle hefte i poraz od halas je ostavio obiljan oziljak na psiholoskom planu ove momcadi ali zaista evo gledajte prosle srede real
ove bvb bajern,bayern je def u krizi i to pofinoj vrhunska svjeza krva je vise nego potrebna.bar jedna igrac .
karlo andjeloti mora malo promjeiti neke stvarine mozes forsiratui cjelu sezonu kljucne igrace , momcad je isforsirana nije roberiju i kapetu 27,28 godina kao one 2013 kada su preorali sve,nemmozes furati istrosene motore momcadi celu sezonu ,jed.ne mozes sebi taj luksuz priustiti ,a jos kada uz to dodas nedovoljne zamene imas ovo sto imas ,ekipa je iscrpljena i mentalno i fizicki,i vjerujem da svi jedva cekaju kraj seone bas kao i mi navijaci,simpatizeri ove bavarske institucije
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la jamesrodriguez » 27 apr 2017, 12:22

Pa vasa vrjednost , odnosno bayerna na tm. je oko pola miljarde ( 500)€ sto se tice igrackog kadra.
Ne trebaju vama ni Verratti a ni Hazard , problem zadnjih par sezona su vam uvozni treneri.
Prvo Pep , prevara od trenera , njegova tvrdoglavost nametnuo vam je barcinu skolu , a zna se da to kod svabe ne prolazi i desilo se sto se desilo.
Sada ista stvar samo drugo pakovanje Ancelotti , on praktikuje nesto svoje , a samim tim znaci u oba slucaja i sa bivsim Pepe-om a i sada sa Ancelotti-em bayern polako gubi svoj imidz i njemacki mentalitet.
Znaci treba vam cvrsta njemacka ruka , Klopp bi bio idealan za vas , Nagelsmann isto radi fantastican posao sa Hoffe da li je slucajnost ili ne znacemo iduce sezone.
Ako isti bude uspjesan on bi bio idealno rjesenje.
Znaci vama treba njemac da trenira bayern i siguran sam da bi podigli klempu.
PS.Toni Krossa niste smjeli prodati ni pod razno !!
Igracki kadar vam je extra , kvalitet je tu sve sto vam treba je njemac trener.

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 27 apr 2017, 12:24

Nema trenera koji moze ono sto mi hocemo sa ovako starom ekipom. Ne ide, jednostavno ne moze. Lako je protiv buranije, kad dodje jaca ekipa sve se vidi.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 27 apr 2017, 12:56

slika

nekako mi sega ova fotka sa tiagom :lol: :( :lol:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 apr 2017, 12:57

Nema to veze sa mentalitetom, identitetom i slicnim vec jasno do osnova fudbala. Kad neko ne moze da trci to nije mentalitet vec umor. Kad neko biva okruzen sa dva ili vise igraca i tad izgubi posjed i primi gol iz kontre to nije pitanje identiteta vec pozicije i shema ili individualne limitiranosti da izadje iz presinga ili slicno. Kad krenes glavom kroz zid kad imas igraca manje nije mentalitet vec stil i pristup koji ekipa igra i za koju se na kraju trenira. Igrati fudbal na posjed a izbaciti igraca iz ofanzive tj igrati sa formacijom koja nije kompatibilna nije nista drugo do sistemska greska a ne greska mentaliteta.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 27 apr 2017, 13:12

uventus are scheduled to meet with Bayern Munich to resolve the futures of Medhi Benatia and Kingsley Coman.

Coman’s €7m, two-year loan deal is coming to a close and Bayern have to decide whether or not to make the deal permanent by paying a further €21m for the young French winger. Meanwhile, Benatia has spent a season on loan at the Bianconeri with Juve having paid €3m for his services, with an option for a full transfer costing a further €17m – The deadlines for either club to exercise their option expires at the end of this month, leading to speculation over what will happen next.

The are some reports in Italian press that talks with Coman over a contract which would keep him in Germany have stalled which could lead to a return to Turin for the 20-year-old. If this were to happen, there are believed to be plenty of other suitors for the player which could allow Juve to use him as a bargaining chip in any future deal.

Benatia’s situation is reportedly more clear-cut as he’s retired from the Moroccan national side with a view to focussing on his club clear, leading to reports that he will be redeemed by the club.
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 27 apr 2017, 13:35

Stefan Effenberg je napisao/la:
Okosnica ekipe nam ima 28-31 godine. Neuer, Hummels, Boateng, Martinez, Vidal, Muller, Lewa. Logično je da se na ljeto kupi jedno krilo. Od vrhunskih koji su na tržištu više manje samo Sanchez odgovara cijeni i kvaliteti. Ako uzmemo njega po meni je to logičan potez jer će momčad i dalje ostati snažna i borit će se za naslov Lige Prvaka. Uz ostale igrače koji su već lagano ušli u godine, ovo bi bio još jedan potez koji bi osnažio ekipu i istovremeno bi ostali konkurentni. Kažem, logičan potez jer su gore navedeni igrači u najboljim godinama i njima ne bi bilo pametno dovoditi Brandta, Gnabrya i slične. Realno, njima ostaje također jedno 2-3 vrhunske sezone i polako će i oni početi padati.

E sad je na upravi da osnaži ekipu sa jednim vrhunskim krilom i tako nastavimo imati TOP ekipu i slijedeće, kažem 2-3 godine. Ako želimo ostati u europskom vrhu taj ili sličan transfer moramo napraviti. U ovom trenutku sve ostalo nema smisla zbog najboljih igračkih godina najboljih igrača.
Bravo!!!!!
Isto razmisljamo i slazem se u svemu sto si napisao. Samo bi jos nadodao da nam ipak nije dovoljan samo jedan vrhunski igrac ukoliko je cilj liga prvaka. Uz krilo, potreban je top vezni i bek. Vjerujem kad bi se odlucili toliko osnaziti ekipu da bi mogli odraditi takva 3 transfera, ali to se ipak nece dogoditi. Kako god, dva top igraca mozemo i moramo dovesti, uz krilo mozda bi najbolje bilo da to bude neki vezni posto za poziciju desnog beka ne znam da li ima nekog dostupnog, a kvalitetnog izbora.

Nemamo vremena dovoditi neke talente i nedokazane igrace i cekati da se razviju ukoliko zelimo pucati na najvise ciljeve jer do tada ce nam igraci koji su sad okosnica tima postati veterani i onda smo opet tu gdje smo sada.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 apr 2017, 14:53

Otkupit ćemo Coman-a.

orionFCB
Postovi: 359
Pridružen/a: 14 avg 2013, 12:32
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la orionFCB » 27 apr 2017, 14:56

slika

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 27 apr 2017, 14:57

official Bayern Munich have announced that they have signed Kingsley Coman on a permanent deal from Juventus.The France international forward has signed a contract until June 2020.
e sad ga uvaliti za jedno 45 miliona peponji u naftaski siti :mrgreen: :D :D
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 27 apr 2017, 15:15

Gluposti su price o mentalitetu kluba i razno razna medijska naklapanja
Jednostavno,mi jos zivimo u 2013 i ponasamo se kao socijalna udruga koja se ne zeli zamjeriti nikome kako bi sacuvla ugled i dostojanstvo kao gospodska.
Perez je tu puno odrjesitiji ,kada vidi da jedan igrac vise nije na razini reala on ga se odma rijesava i trazi novo rijesenje bez obzira kakav zbog toga ima ugled u javnosti.Klub je najvazniji i ako pojedinac ne moze pratiti te zahtjeve onda mu se pokloni cvijece i vjecna zahvala i zivot ide dalje
Nije problem ni u rotaciji igraca iz razloga jer ne mozes igrace od 33-36 rotirati jer se zna da takvi igraci trebaju stalni ritam da bi bili pravi jer se poslije tesko ulazi u formu.Jednostavno im je proslo vrijeme i treba traziti alternative
Nama je momcad izuzev par igraca u najboljim igrackim godinama i sada ici raditi pomlađivanje kadra je pogreska jer dok nam se mladi razviju u top klase lewa hummels boateng vidal neuer ce uci u godine i opet ce nam se dogoditi disbalans
Ovo ljeto treba naci tri-cetri top igraca između 25-30 godina koji ce moci u istoj sekundi da budu pojacanja bez posebnog privikavanja na atmosferu i zadatke koji klub kao bayern trazi

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 27 apr 2017, 15:27

Tri-četiri top igrača? Teško. Već smo skršili 50 mil a nismo se pomakli u onome šta nam treba. Plus imamo onu amortizaciju od 50 tak miliona koja nas haba u FFP. Ukoliko ne prodamo Costu neće doći top igrač, a ako prodamo onda očekujem top igrača + bekap napadača + jeftinijeg desnog beka (koji je sa IF).

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 27 apr 2017, 15:36

BREAKING: Thiago has extended his contract at Bayern until 2021 [SportBild]


:kafa: :kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 27 apr 2017, 15:47

Beri gljive oko svoje njive :kafa:

Goretzka, Amiri, Gnabry ,Stindl :kafa:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 27 apr 2017, 15:53

Vec smo iskesirali oko 40 mil eura za tri igraca. Ako Benatia ode u juve za nekih 15 mil eura, vec smo u minusu oko 25 mil eura.
Kad pogledamo sastav sa ovim novim igracima, on je kompletan (osim tog rezervnog napadaca, ali...). Jedino ako neko ode, dovesti za njega zamjenu; Ulreich, Bernat i Costa su najcesce spominjanji kao moguci transferi.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Alminjo99 » 27 apr 2017, 16:01

Evo otkupili Comana, on, Sanches i Kimich iduće sezone moraju dobiti puno više utakmica, radi se o velikim talentima pa kud puklo da puklo..i vrijeme je napakon za neko veliko pojačanje.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 27 apr 2017, 16:09

schickeria je napisao/la:Gluposti su price o mentalitetu kluba i razno razna medijska naklapanja
Jednostavno,mi jos zivimo u 2013 i ponasamo se kao socijalna udruga koja se ne zeli zamjeriti nikome kako bi sacuvla ugled i dostojanstvo kao gospodska.
Perez je tu puno odrjesitiji ,kada vidi da jedan igrac vise nije na razini reala on ga se odma rijesava i trazi novo rijesenje bez obzira kakav zbog toga ima ugled u javnosti.Klub je najvazniji i ako pojedinac ne moze pratiti te zahtjeve onda mu se pokloni cvijece i vjecna zahvala i zivot ide dalje
Nije problem ni u rotaciji igraca iz razloga jer ne mozes igrace od 33-36 rotirati jer se zna da takvi igraci trebaju stalni ritam da bi bili pravi jer se poslije tesko ulazi u formu.Jednostavno im je proslo vrijeme i treba traziti alternative
Nama je momcad izuzev par igraca u najboljim igrackim godinama i sada ici raditi pomlađivanje kadra je pogreska jer dok nam se mladi razviju u top klase lewa hummels boateng vidal neuer ce uci u godine i opet ce nam se dogoditi disbalans
Ovo ljeto treba naci tri-cetri top igraca između 25-30 godina koji ce moci u istoj sekundi da budu pojacanja bez posebnog privikavanja na atmosferu i zadatke koji klub kao bayern trazi
Neznam sta vi mislitte ali po meni lijevo krilo recimo recimo alexis ili grizman i veznjak jutros citam da uprava razmislja o bakajoku iz monaca ili keita iz leipziga bilo bi top uz ovo sto vec imamo siguran sam da bi bili puno jaci ....samo neznam sta ce biti s millerom nekako ga ni u jednoj formaciji nema u prvoj jos ako dodje taj vezni igrac onda tiago ide na 10 i miller klupa .......jedino mozda da opet pokusaju s njim na desnom krilu umjesto robbena mada mi je to malo vjerovatno

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 27 apr 2017, 16:40

Sto ovaj nije u banovicima, sta treba nam hebat mater ovdje da bi ga neko delozirao, smeurija ;-)

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
VOLIM BAYERN

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 27 apr 2017, 16:46

:tokralju: Siguran sam da bayern dovodi bar nednu veliku zvijezdu evropskog fudbala mislim da su grizman i alexis njihove glavne mete i sigurno ce jedan od njih doci u bayern.....nama treba malo svjezine i treba nam neko ko moze sam da donese prevagu jer ribery nemoze vise od poluvremena a mi moramo pratiti ostale klubove ako mislimo ostati ma vrhu......evo tiago produzio coman ostaje mislim da cemo ubrzo saznati i da je bayern dogovorio veliki transfer :tokralju:

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.