FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 21 jun 2017, 21:32

yebo ih Brandt vise :puke:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 21 jun 2017, 21:34

Gnabry će na posudbu u Schalke
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 21 jun 2017, 21:59

anelbavarac je napisao/la:Hitzfeld veli da Bayern mora imati najmanje jednog igraca, top klase u ekipi.

A ovde nek pjene kvazi-strucnjaci kao ovaj gore.
Citiraj ako mislis na mene, pa zar bayern nema top klasu od igraca,mislim ono lewa,roben,neuer,hemmel nisu top klase,da dalje ne nabrajam, a titulu kvazi- strucnjaka i bacaca bombi kupis ti i kolege ti kojima nije jos jasno da li navijaju za bayu ili ne
Izgleda za tebe bi i baloteli bio klasa samo da ga plate 80 millionaaaaaa
VOLIM BAYERN

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 21 jun 2017, 22:08

Uredu je, ti si najveci navijac Bayerna. :roll:

Dolazak Gnabrya i Brandta, je samo nacin da se probaju iskupiti za katastrofalnu transfer politiku zadnje 2 sezone.

Naravno pustanje Darxlera, i Sanea je takav kiks, za koje se ne mogu oprati u narednih 10 godina.

Al hajd od ovolikih krila ( Coman, Gnabry, Brandt) valjda jedan se pokaze.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 21 jun 2017, 23:31

anelbavarac je napisao/la:Uredu je, ti si najveci navijac Bayerna. :roll:

Dolazak Gnabrya i Brandta, je samo nacin da se probaju iskupiti za katastrofalnu transfer politiku zadnje 2 sezone.

Naravno pustanje Darxlera, i Sanea je takav kiks, za koje se ne mogu oprati u narednih 10 godina.

Al hajd od ovolikih krila ( Coman, Gnabry, Brandt) valjda jedan se pokaze.
Ma nisam ja najveci navijač,već se pretjeruje sa kritikama i očijukanjem,nevalja ovo nevalja ono.
Naravno da su im propusti draxler,sane,kedira,ozil,kros,sve igraci koje je bayo morao dovesti tj pokusati na sve nacine.Ali Gnabry,schule,Brant,Goretzka nisu igaci koji nemaju sta da pokazu,ako jedan bude klasa super isplati se.Po meni je najlosija odluka uprave dovodjenje Anchelotija i mladih igraca.Ali nadam se da nece ostati na ovome da ce doci paradžija iz arsenala.



Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
VOLIM BAYERN

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 jun 2017, 04:21

Znao sam da ce ovoga Brandta dovesti. To im je vrhunac poslovanja, drugog i ne mogu dovesti. Je l dzaba, daj ga. Pogodices sa jednim od 4 mlada krila al ces izgubiti i 4 godine. Sto je najsmjesnije kaze mi skautirali frajera 3-4 sezone a ono kod nas za godinu flop, pa kako majku mu. Brandta I Goretzku prate od osnovne skole, bukvalno, I tek kad su dzaba daj ga.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 22 jun 2017, 08:02

Brant i Gorrtzka su veliki talenti Njemackog nogometa .....a sam Hoenes i Rumenige su na karaju sezone rekli da se klub okrece njemackim igracima i da zele vratiti taj njemacki stih bayernu.
Neznam koliko dugo ti lratis bayern brate ali nesvatam kako do sad nisi svatio bayern nikad nece biti ni real ni barsa ni city i hvala bogu pa nece .....bayerm pametno posluje i nikad ne placa i ne baca pare samo da bi bio kao drugi.....molim t elijepo pa bolje da nam flopa jedan brant od 12 miliona nego james rodrigez od 70 mil.
TO JE BAYERN ILI GA VOLIS ILI NE
do juce ste kukali sto su propustili sanea i draxlera sad ljudi dovode gortzku i branta opet nevalja pa sta bi ti alexisu dao 25 mil platu jel ....
Brant je sajajan igrac igra i lijevo i desno i ima potencijal da bude top igrac...o gortzki nemoram trositi rjeci gledaj njemacku ovih dana sve ce se samo reci....dva takva igraca za 12mil dovest e to je Bayern to je posao i tako bayern radi a ko zeli trqnsfere od 100 mil neka fino kupi kartu u jednom smjeru za Manchester bilo kojo crveni ili plavi

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 22 jun 2017, 11:02

Ja pišem vec dva mjeseca da je brandt dogovoren i da se ceka 2018 da ribery objesi kopacke a brandtu se smanji klauzula.Isto tako je goretzka doveden za 2018kad mu istekne ugovor
Gnabry nece igrat rezervnog napadaca nego ce bit posuden u neki bundesligaski klub da se razvija a vjerujem da postoji jos uvijek velika sansa da dovedemo sancheza ali cemo morat pricekat kraj kupa konfederacija za sluzbenu objavu

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 22 jun 2017, 11:51

Uredu je to sto se okrecu domacim potencijalima. Gnabry je rekao sam velika nada njemackog fudbala, isto kao i Sule, Kimmich, Goretzka i sl. Samo ova postojeca generacija se treba iskoristiti jos dok moze. A za to trebaju tri igraca: back up napadac, desni bek i WC krilo. Ovo sto se tice buducnosti je odlicno, ali kazem vecina igraca nece biti tu za nekoliko godina i to ce biti skroz drugi tim.
Sto se tice Brandta. Meni je taj lik toliko precjenjen da je to nevjerovatno. Gotze je u njegovim godinama bio daleko bolji igrac, Draxler isto, a Sane je bolji od obojice. Brandt nista specijalno ne pokazuje i kada ga usporedis s npr. Dembeleom taj jaz je ogroman.
Spamm

Avatar
dr.adnan
Postovi: 1417
Pridružen/a: 26 nov 2008, 18:25
Lokacija: Tešanj
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dr.adnan » 22 jun 2017, 12:50

Naš dragi Costa se potpisuje i slika sa dresom Juventusa :kafa:
slika

Šta se može ubrati u njihovoj bašti? Ima li nešto fino što raste? :wave:
Sent from my Philips Smart TV.

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 22 jun 2017, 14:32

O kojem se ovdje Bayernu prica? Ko ne trosi pare a prosle godine se za jednog 19-godisnjaka dalo 35+ ni ne zna se koliko miliona i onda tog istog zakucas na klupu? Prije nekoliko dana se dalo 40+ miliona za nedokazanog Tollisoa?? Pustite se tih prica Bayern nece trositi, Bayerm je poznat po tome da kupi Njemacke telente, pa za jednog Rensinga se pricalo da je novi Kahn, da se ne vracam na Sinana Kurta, Weisera i ostale? Koliko talenata je uspjelo u Bayernu od ere Van Galla?? Svi tzv talenti su upropasteni a nesto sumnjam da nece i ovi, jer mi od Van Galla nismo imali trenera koji ce dovesti tog talenta do wc igraca ili priblizno wc igracu. Zbog toga ovdje 90% nas kuka stose hoce gotovi igraci, i to je poenta. A ovi sto su uz talente poslije utakmice protiv Reala ili Atletica ili ko nas je vec izbacivao kad udje talenta Coman pa ne napravi nikakvu razliku u odnosu na Riberya se kuka sto nemamo zamjenu. Ne moze uprava na silu natjerati Carla da se promjeni kao trener i da sad izranja neke talente, kad je on poznat da radi sa starijim igracima i sa njima osvaja.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 jun 2017, 14:38

Ovaj Gigabajt je u mojim očima porastao na Terabajt.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 22 jun 2017, 14:56

slika

Poyy šljivo :mrgreen:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 jun 2017, 14:57

Poyy, on mi je ok za razliku od Rudyja, Brandta, Gnabryja i sličnih.

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 22 jun 2017, 15:00

sljivo je napisao/la:Poyy, on mi je ok za razliku od Rudyja, Brandta, Gnabryja i sličnih.
I dolazi džaba :mrgreen:
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 jun 2017, 15:03

Nisam ni sumnj'o, ko hoće da napravi karijeru u Bayernu samo nek ne produži ugovor sa svojim klubom i nek ima bar par finih tekmi.

Avatar
ledar
Postovi: 3815
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 22 jun 2017, 15:08

Strategija baye je već godinama ista i mogla bi se sažeti u jednoj jedinoj rečenici: uzmi sve najbolje iz bundesa a iz ostatka ic/wc klase ako idu po razumnoj ili diskontiranoj cijeni. Ne očekujem da se to promijeni sve dok se drži priključak sa top klubovima a to bi trebao bit slučaj dokle god ima kvalitetnih domaćih igrača koji se kupuju dok još nisu na radaru ostalih top klubova.

Jedino se tu ne smije zakasniti kao npr. sa Saneom kad bi City bio dao i veću ponudu da je morao. Dakle, treba kupiti kad potencijal još nije do kraja realiziran jer kad se umiješa konkurencija stvar propada. Rizik je naravno da se potencijal ne razvije kako se predviđalo al to je rizik posla. Od pet najperspektivnijih bar jedan će izrast u wc klasu a na ostalima se neće previše izgubit jer će se preprodat tu negdje kolko su i plaćeni.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6148
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 22 jun 2017, 15:17

Da, shvatamo mi sve to, al' zbog takve politike trpi uspjeh na međunarodnoj sceni.
Al' ne može i jare i pare, što bi rekli.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 22 jun 2017, 15:24

sljivo je napisao/la:Nisam ni sumnj'o, ko hoće da napravi karijeru u Bayernu samo nek ne produži ugovor sa svojim klubom i nek ima bar par finih tekmi.
Znam da si to sad malo preuvelicao da docaras kako stvari funkcionisu, ali nije bas sad da Bayern samo gleda u ovom pravcu talenata i slicno.
Jeste da prelazni rokovi nisu toliko uspjesni, da se malo i skrtari sa svim tim, ali itekako je dobrih igraca ugrabljeno.
Vec sam spominjao da se neke skupe akvizicije nisu isplatile, ali u proteklih 5 godina se trosilo i dovedeno je nekoliko dobrih igraca: Vidal, Hummels, Javi (Lewa je bio free). Ovi bi pojacali vecinu ekipa na svijetu.
S druge strane meni se i ne svidja to toliko cerupanje Bundeske. Npr. razumijem neke igrace sto se dovode ali uvijek ima fudbalera tipa Rudy (iako kao back up je dobar), Rode koji su tu da cisto prisustvuju.
Problem ovdje nastaje jer je trziste eksplodiralo u proteklih 5 godina. Bayern je krenuo postepenim prelaskom na skupocjene akvizicije ali ova nagla eksplozija je poremetila stvari. Sada kada se to desilo nema se izbora: ako zelis klasu moras preplatit, tj. ako zelis WC krilo moras dati 50+ miliona. Bayern za to nije spreman, nije se prilagodio na ovu veliku promjenu trzista.
Ta prilagodba se mogla odgadjati jer je bio BvB kao izvor jeftinih WC igraca, ali ubuduce ni njih se nece moci pustositi.
Jedino u svemu sto zamjeram je gomilanje veznih igraca i bespotrebno trosenje na njih. I dalje tvrdim da je Tolisso bespotreban, da su se pare od tog transfera mogle uloziti u beka i ostatak za kvalitetno krilo, posto Kimmich moze iznijeti tu poziciju a imamo i back-up za istu. Opet, Tolisso moze pokrivati sve u veznom redu tako i onu koja je ranjivija, tj. Thiagovu poziciju ali prije se trebaju ove najugrozenije pozicije rijesiti pa tek detalje uredjivati.
Jos veca greska se napravila s strategijom i trenerom. Sada se okrecu talentima i podmladtku kada imamo trenera koji je cisti ziheras sa motom: iskustvo naspram mladosti. Pep bi u ovoj strategiji bolje funkcionisao.
Spamm

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Alminjo99 » 22 jun 2017, 16:33

Ma samo nek je dzaba i dobro je :mrgreen:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 22 gosta.