FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la effe_sa » 11 dec 2017, 21:59

Niko nije u osminifinala od ekipa slab, ali naravno da je Besiktas najlakši mogući protivnik i definitivno smo imali sreće. S obzirom da po izjavama, kao što je to i uobičajno za naše, shvatamo protivnika ozbiljno, onda Besiktas neće imati skoro nikakve šanse. Potcjenjivanja od strane Bayerna nema, tako da bi ovo trebalo biti zagrijavanje za dalji tok takmičenja.
Povoljnog protivnika smo ovako dobili u prvoj sezoni prošlog Juppovog mandata, kada je bio u pitanju Basel. Eto u toj sezoni smo stigli do finala i izgubili, a u narednoj gdje smo imali puno teži put do finala, tada smo osvojili. Naravno u toj prvoj sezoni je najteži protivnik bio u polufinalu Real. S obzirom na onu krađu u Madridu iz prošle sezone, vrlo moguće da i ovaj žrijeb nije slučajnost... :) Ali naravno da Bayern protiv sviju može igrati i pokazat će se ta snaga na proljeće... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 11 dec 2017, 22:49

Vise sam volio Romu,ali eto..Nadam se samo da nas Besiktas nece polomit :silent:

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 12 dec 2017, 00:49

slika
Ja sam nekako i priželjkivao Bešiktaš, kao na papiru najslabijeg protivnika, mada više mi je interesantna druga strana Bešiktaša, a to je atmosfera na stadionu koju naprave, pred kojom mnogi protivnici pokleknu, na kraju krajeva Timo Werner je morao izaći sa utakmice protiv Bešiktaša, jer mu je bilo preglasno okruženje. Tako da će biti zanimljivo gledati kako se naše princeze nose sa tim pritiskom.

Igrački, taktički, finansijski, fizički i bilo kako drugačije mi smo superiorniji nad Bešiktašom i ne bi smjelo biti problema u prolasku, na stranu sve to što bi mi mogli dobiti i Barcu i Junajted i Siti, treba čuvati noge naših fudbalera koliko god se može, pa Real je laganim ždrijebom osvojio zadnje dvije LP, jer je prvi izazov dočekao u polufinalu, tako i ja navijam da poslije Bešiktaša opet izvučemo Porto/Liverpool ili Shakhtar/Roma, da bi onda u tri utakmice dali naš maksimum i osvojili je opet sa Juppom.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 12 dec 2017, 12:21

coelho41 je napisao/la:na kraju krajeva Timo Werner je morao izaći sa utakmice protiv Bešiktaša, jer mu je bilo preglasno okruženje
Nije zbog toga već je imao zdravstvenih problema, što ne umanjuje činjenicu da imaju fantastične navijače ali ne igraju navijači.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 12 dec 2017, 12:27

Zaista je i bilo vrijeme da nas zrijeb malo pomazi.

Ocekujem guranje Bayerna zbog one lakrdije iz Madrida. :kafa:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 12 dec 2017, 14:42

effe_sa je napisao/la:S obzirom na onu krađu u Madridu iz prošle sezone, vrlo moguće da i ovaj žrijeb nije slučajnost... :) Ali naravno da Bayern protiv sviju može igrati i pokazat će se ta snaga na proljeće... ;)
Da, a njima odmah protivnika od koga mogu nagrabusiti. :)

Evo izglasali smo Besiktas. :mrgreen:

Nije Besiktas bezveze, suvereno iznenađujuće su prošli solidnu grupu, njima se tu i najmanje šanse davalo,
imaju i solidan kvalitet, grupa Evropskih poznatih veterana,
Iako sam glasao da ih izbjegnemo :mrgreen: ..., pa ipak i nije tako loše, dosta poznatih imena, nisu baš tako neatraktivan protivnik.
Sad mi drago što igramo protiv njih i mrsko mi što sam glasao da ne igramo s njima. :mrgreen:

Nego, ovim je izbrisano sve što smo na početku zameljali,
Upravu ovaj put slabo ko da pohvali što su u najboljem trenutku smijenili Karla, a nije imao loš bilans 7 pobjeda remi i 2 poraza, ipak vidjelo se da je ispuhao, da ekipa tone, te su munjevito reagovali kako stvar ne bi postala gora, da ne kažemo grozna.

Ali jok, u nas su kriminalci, šverceri, nekompetentni itd. :roll:

Više nema padobranaca, a jest nam lijepo sada... :cool:

ps:Sa dolaskom dodatnog napadača Jupko bi mogao još nešto isprobati, vratiti Lewu na prirodnu poziciju polušpica, tu bi Poljak dominirao, u Jupovom sistemu Miler i na krilu dobar igrač, kao napadač ne prolazi u bilo kom sistemu.

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 12 dec 2017, 16:00

Klare je napisao/la:
effe_sa je napisao/la:S obzirom na onu krađu u Madridu iz prošle sezone, vrlo moguće da i ovaj žrijeb nije slučajnost... :) Ali naravno da Bayern protiv sviju može igrati i pokazat će se ta snaga na proljeće... ;)
Da, a njima odmah protivnika od koga mogu nagrabusiti. :)

Evo izglasali smo Besiktas. :mrgreen:

Nije Besiktas bezveze, suvereno iznenađujuće su prošli solidnu grupu, njima se tu i najmanje šanse davalo,
imaju i solidan kvalitet, grupa Evropskih poznatih veterana,
Iako sam glasao da ih izbjegnemo :mrgreen: ..., pa ipak i nije tako loše, dosta poznatih imena, nisu baš tako neatraktivan protivnik.
Sad mi drago što igramo protiv njih i mrsko mi što sam glasao da ne igramo s njima. :mrgreen:

Nego, ovim je izbrisano sve što smo na početku zameljali,
Upravu ovaj put slabo ko da pohvali što su u najboljem trenutku smijenili Karla, a nije imao loš bilans 7 pobjeda remi i 2 poraza, ipak vidjelo se da je ispuhao, da ekipa tone, te su munjevito reagovali kako stvar ne bi postala gora, da ne kažemo grozna.

Ali jok, u nas su kriminalci, šverceri, nekompetentni itd. :roll:

Više nema padobranaca, a jest nam lijepo sada... :cool:

ps:Sa dolaskom dodatnog napadača Jupko bi mogao još nešto isprobati, vratiti Lewu na prirodnu poziciju polušpica, tu bi Poljak dominirao, u Jupovom sistemu Miler i na krilu dobar igrač, kao napadač ne prolazi u bilo kom sistemu.
Svaka cast sve napisano kako treba, pogotovo srednji dio posta svaka cast.
Upravu nema potrebe hvaliti oni odavno rade na visokom nivou tako da nam je to normalno makar meni.
Kad dodje ovaj nas odbjegli sin on ce samo mijenjati levu i mislim da ce svima biti lakse pa i mileru koji se u svim pokusajima jupa uprave pa i karla da od njega naprave klasicnog napadaca po mom misljenju obruko jer njegov ucinak sve govori, on je nas univerzalac i on je najbolji kad igra nesta izmedju tri pozicije.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 12 dec 2017, 16:34


:mrgreen:
Džaba silne sezone u "inostranstvu" kad je dovoljna jedna epizodica(završna) da pravi klub priraste srcu :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 12 dec 2017, 16:39

S-Y-L-A-R je napisao/la: Džaba silne sezone u "inostranstvu" kad je dovoljna jedna epizodica(završna) da pravi klub priraste srcu :kafa:
Prije će biti da je šibicar. :mrgreen:

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sekerbay » 12 dec 2017, 16:41

autogol je napisao/la:Vise sam volio Romu,ali eto..Nadam se samo da nas Besiktas nece polomit :silent:
I ja sam glaso za romu. Al nema veze, bolje je ovako.
Što neko reče, sad dva lahka protivnika, pa onda ostatak energije istresti u one tri utakmice.
Fino to jupko radi, rutinski.
Igrači će biti odmorni
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
coelho41
Postovi: 12476
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 12 dec 2017, 18:36

Bundesliga je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:na kraju krajeva Timo Werner je morao izaći sa utakmice protiv Bešiktaša, jer mu je bilo preglasno okruženje
Nije zbog toga već je imao zdravstvenih problema, što ne umanjuje činjenicu da imaju fantastične navijače ali ne igraju navijači.
Ma ja ali uspio je izdrzat u Bundesligi, uglavnom igraju i navijaci kada je potreban jedan gol, kad sudija podlegne pritisku, kad se vrsi pritisak na svaki pas protivnickog igraca, mada ne bi to smjeli mi ni dopustit. Pogotovo kad Jupp u Katru fizicki podigne igrace nase.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 12 dec 2017, 19:36

Danas je Jupp spomenuo da igramo 433 (iako to vecinom se prikazuje kao 4231) sa Javijem defanzivnije i dva ofanzivnija u liku Jamesa i Vidala/Tolissoa. Te da je kljuc uspjeha kod Jamesa sto ne igra na krilu jer nije sprinter i ne moze odgovoriti takvom nacinu igre na krilu.
Sutra nema Ulreicha (vraca se za vikend), Mats je prehladjen i pod upitnikom je, Coman ima problem sa aduktorom i vjerovatno ce igrati.
Kaze da sekunde nisu razmisljali o dovodjenju novog golmana i da ce to tek na zimu/ljeto biti rijeseno (status Ulreicha - ide ili ostaje).
Besiktas je shvatio ozbiljno i nema opustanja...
PS. sutra pola ekipe Koelna nece igrati i bice pravo cudo ako petica ne padne :D kao zagrijavanje pred stuttgart i male zute :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17767
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 12 dec 2017, 21:38

Velika prilika da se sutra poprilicno odlijepimo od Leipziga s obzirom na njihov kiks veceras.

Vjerujem da ce Jupp dobro spremiti ekipu i da ce rutinski rijesiti taj mec pred posljednje dva meca prvog dijela sezone.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 13 dec 2017, 11:47

Besiktas bi trebao biti rutinski posao. Medjutim, tek nakon zimske pauze ce se vidjeti pravo stanje ekipe, jer nerijetko smo tu znali naglo padati. Kljucne su zimske pripreme.
Spamm

orionFCB
Postovi: 359
Pridružen/a: 14 avg 2013, 12:32
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la orionFCB » 13 dec 2017, 12:46

Jel se jos uvijek ide u Dohu na zimske pripreme?

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 13 dec 2017, 14:02

orionFCB je napisao/la:Jel se jos uvijek ide u Dohu na zimske pripreme?
Trebalo bi da ide. Katar. Doha. 2.-7. januar.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 13 dec 2017, 14:29

FCBAYERN je napisao/la:Besiktas bi trebao biti rutinski posao. Medjutim, tek nakon zimske pauze ce se vidjeti pravo stanje ekipe, jer nerijetko smo tu znali naglo padati. Kljucne su zimske pripreme.
Jesmo, znali smo naglo padati dok nas je vodio Pep Guardiola ;)

@Klare nasa uprava nije nesposobna, ali je daleko od idealne. Gospoda iz uprave imaju ogromnu dozu srece sto u Njemackoj nemaju kluba koji im je dosljedan protivnik. Bayern je, htjeli mi to ili ne priznati, drzavni nacionalni projekat. Nesto cime ce se Njemacka ponositi. Medjutim, to da postanes moras zasluziti. Logicno prije 15-ak godina nas nije bilo nigdje i to su sigurno zasluzni ljudi koji danas vode kormilo u Bayernu.
Najjednostavniji nacin da budes u Njemackoj jak jeste da oslabis protivnike i automatski si ti najjaci.
Sta bi rekli kakva je uprava Bayerna u jednoj Premierleague? Gdje Crystal Palace opusteno iskesira 40miliona funti za stopera? Gdje se sa igracima trguje kao na berzi, non stop se obaraju rekordi. Bayern bi kupio Hazarda od Chelsea, Balea i Modrica od Tottenhama, Henrya od Arsenala i tako bili najjaci klub u engleskoj?
MALO MORGEN!!! Zato kazem, lako je u Njemackoj sprovoditi ovo jer imas potporu cijele drzave (u vidu zabrane ulaganja od stranaca)

Dalo bi se o ovome diskutovati danima, mjesecima, mozda i godinama. Po meni je dovodjene Pepa Guardiole bio puni pogodak, ali sa marketinske strane. Sto se tice sportskog uspjeha, slab upgrade je to bio na ekipu koja je pomela evropu prije 4godine. Dodatno, Bayern je poslao cijelom svijetu jasan znak, mi smo ti koji mozemo dovesti najtrazenijeg trenera na svijetu.

Medjutim, od tog trenutka Bayern gubi identitet. Ja im nikada necu oprostiti sto se za Juppa nije borilo kao sto su se borili za Pepov dolazak, a vjerujem i za njegovo produzenje ugovora. Ne mora znaciti da bi Bayern ponovio vise ikada sezonu kao tada sa Juppom, ne mozemo znati.
No daje nam dosta prostora za spekulacije kada covjek nakon 4godine dodje ponovo i za samo 3mjeseca Bayern igra veoma stabilno, kompaktno i napadacki ubojito. Nakon poraza od PSG-a svi smo nekako bili svjesni da je Bayern u padu, da je ono sto smo mi bili zapravo davno proslo vrijeme i nadali smo se nekim top transferima. Nije nas bilo medju favoritima i svi smo toga svjesni bili.

Danas prozivljavamo svi 2013.godinu ponovo, kako igraci, klub, uprava tako i mi navijaci i iskreno se nadamo da ce se ta 2013. godina ponoviti...
Stern des Südens

Avatar
R32
Postovi: 3052
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 13 dec 2017, 18:00

Sta bi bilo kad bi bilo, vjerovatno bi se prilagodili toj situaciji.
Isto kao sto se prilagode za LP, za lige su i Rafinja i Bernat sasvim ok, ali ne i za LP.
Logicno da nisu idealni, ali rade jako dobar posao.
Kao kolektiv, firma, klub sve jako dobro funkcionise.
Poceli su od nule kao i svi ostali.
Padova i greski u nekim odlukama svakako da ima, ali to nije nista strasno jer su konstantno u vrhu.
Mia San Mia

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 13 dec 2017, 18:18

Pa svima je isto u Njemackoj. Ko brani Schalkeu da zadrzi najboljeg igraca sad? Neka mu ponude cifru i ostace. Neka mu dovedu 'da ima s kim igrati' i ostace.
Nije tako lako napraviti brend. Nije Bayern od jucer nastao. Ali poslovanje Bayerna pokazuje kakvi su kao 'gazde'. Svake godine barem jedan top transfer, osvajaju se lige, zavrsnica u LP, poslovanje u plusu itd. itd.
Normalno da ima fula, ali nije promasaj bio dovesti Pepa umjesto Juppa. Jupp da je htio jos trenirati nastavio bi u BL sigurno ali nije htio. A Pep je strucnjak koji se nije mogao propustiti nikako..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
bavaracmujo
Postovi: 623
Pridružen/a: 03 apr 2014, 21:15
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bavaracmujo » 13 dec 2017, 19:34

Ovaj nas sergej gnabry dosta dobar fino trci sprinta dribla, moglo bi od njega biti nesta sa obzirom da je jos mlad. Mogo bi biti dostojna zamjena comanu.

Toliso opet na krilu makar formaciski, dosta izmjeso jup odmara balansira odlicno, ostalo ocekivano.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.