FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
coelho41
Postovi: 12660
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 25 jul 2017, 14:06

Gledo sam Milan a ne gledam ovu rapsodiju, ako neko nadje neki dobar highlights nek postavi ovdje

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 25 jul 2017, 14:26

Totalna dominacija. Pravi igraci na pravim mjestima.. :D Ovaj LB sasvim ok za momka od 19 godina.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 25 jul 2017, 14:28

Igramo izvrsno,puno drugačiji govor tijela,pristup,energija.Ekipa je koncipirana na logicniji nacin i to izgleda super.Steta zbog primljenog pogotka na kraju .Renatova vjerovatno najbolja utakmica u bayernu do sad

Avatar
Saurman
Postovi: 29494
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 25 jul 2017, 14:31

Friedl me veoma pozitivno iznenadio momak igra sa velikim samopouzdanjem odlična partija.

Rafko. :clap:

James opet fula zicere neće ga gol nikako.

Muller kao iz najboljih dana. :cool:
Zadnja izmjena: Saurman, dana/u 25 jul 2017, 14:37, ukupno mijenjano 1 put.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 25 jul 2017, 14:36

Poslije odgledanih 45 min koje su ujedno i prve minute da gledam Bayerna ove sezone uživo, mogu reći da je Toliso veliko pojačanje, veliki igrač u najavi, a lista mojih gnjavatora je bogatija za 5 imena, da mirno uđemo u novu sezonu i mirno čitamo vijesti sa foruma, nema potrebe da mi na forumu neko po živcima igra, samo lagano. ;)

Friedl bi konačno mogao biti taj igrač iz naše akademije.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3667
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 25 jul 2017, 14:42

:clap: :clap:

Odlično poluvrijeme Renato konačno nešto odigra :clap: Šteta za primljeni pogodak. Friedl bi mogao biti veliko pojačanje za naredne sezone :salut:

Avatar
proFCB
Postovi: 2354
Pridružen/a: 17 feb 2011, 15:03
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la proFCB » 25 jul 2017, 14:54

Toliso za mene nista spektakularno, no moramo pohvaliti Sanchesa. Iako je ovo nista sto momak trenutno pokazuje, ovo je sto mora pokazivati kada je totalno van forme. No definitivno se vidi na momku da mu treba utakmica, da mu treba povjerenje trenera, saigraca i da onda on daje najbolje partije od sebe. Bilo kako bilo, po meni nikako prodaja!!!

EDIT: Upravo Toliso jednim potezom sebi otvara put ka golu, steta sto je pogrijesio pri kraju napada...
Stern des Südens

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 25 jul 2017, 15:03

Dati priliku Renatu uz to da dolazi Goretzcka ili dati 40+ miliona za Tollisoa kad fali bek, rezervni napadac, krilo uvijek bih izabrao ovo prvo. Renatu samo fali utakmica i trener koji ce istrpiti to. Sjecam se jedne utakmice i zavrsetka kad na centru stoje Kimmich i Gvardiola gdje Kimmich slusa predavanje, e to Renatu treba..

Avatar
Centre forward
Postovi: 6140
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 25 jul 2017, 15:04

Dobar je Toliso. Djeluje k'o da je s timom dosta duže. Fino se uklopio.
Renato je u nekom teškom grču. Luta po terenu i ono što je po meni najgore, loptu skoro pa uvijek vraća nazad, što je donekle i razumljivo s obzirom na njegovo stanje.
Humels je doktor. Biće zanimljiva ta borba za drugog stopera. Boa bi za nuždu mog'o i na beka, nije mu strana ta pozicija. James nasilu hoće do gola, valjda ga krene da i on skine taj teret sa ledja. Coman je extra. u stanju je izbacit' 90% bekova. Još kad dodje ozbiljniji bek biće on i efikasniji.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 jul 2017, 15:21

Gigabyte je napisao/la:Dati priliku Renatu uz to da dolazi Goretzcka ili dati 40+ miliona za Tollisoa kad fali bek, rezervni napadac, krilo uvijek bih izabrao ovo prvo. Renatu samo fali utakmica i trener koji ce istrpiti to. Sjecam se jedne utakmice i zavrsetka kad na centru stoje Kimmich i Gvardiola gdje Kimmich slusa predavanje, e to Renatu treba..
Montella je takav, idealan za rad sa mladim igračima. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
harden
Postovi: 23526
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 25 jul 2017, 15:25

Renato odlican danas.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 25 jul 2017, 15:30

Odlicno odigrana utakmica. I pored primljenih golova to je sasvim zadovoljavajuce. Medjutim, treba spustiti lopticu na zemlju: niti smo losi kao protiv Milana, niti smo dobri kao sada protiv Chelsea. Prijateljske nisu mjerilo, tek kada sezona pocne mozemo vidjeti istinsku snagu. Ipak, dao bih komentar na nekoliko igraca.

Tolisso je odlican, okretan, jak, dobar u promjeni strana, jedino mozda nekad odluka nije najbolja. Dosta je prezentniji na terenu nego Renato, koji opet pokazuje znakove zivota. Ovo je najbolja utakmica koju je Portugalac odigrao u dresu Bayerna, ali primijeti se da nikako nema hrabrosti nesto uciniti s loptom u nogama, vec je odmah predaje prvom do sebe. I dalje tvrdim da bi prodaja bila velika greska.

Samo najveca zal ostaje sto "sedmica" nije nekoliko godina mladja. Nevjetovatno je sta covjek na terenu radi i koliko je uzivanje gledati Riberya. Dribling nevjerovatan i toliko pouzdanja u tog covjeka imam da sam kod drugog gola prilicno siguran bio da ce onaj duel u sesnaestercu dobiti i da ce napraviti gol-sansu saigracu.

James je dobar, ali ovo sto igra nije ono sto nam treba. Treba pogledati Riberya i Kolumbijca: prvi je dosta prodorniji s loptom, ovaj je ipak ofanzivni veznjak koji ce igrati na pas, pokusati njime izbaciti odbranu i koji ne moze nizati protivnike kao Robbery. Ne znam, ali James u ovoj ulozi je visak, jer s povratkom Thiaga imamo guzvu na sredini, a Thiago je ovoj ekipi neophodan. Upariti Thiaga s nekim drugim veznjakom je opet steta, posto ce neko od odlicnih igraca biti na klupi. Treba dodati da mu se "ne da" postici pogodak, a vidi se da bi mu itekako znacilo.

S druge strane, Coman me zaista pozitivno iznenadjuje. Nocna mora za bekove, koje driblingom izbacuje skoro kako zeli. Ovo sto pruza na predsezoni je izvanredno.

Muller je opet ovu utakmicu odlican. Nadam se da ce ovo prenijeti i u Bundesligu. Dobar Muller je neophodan Bayernu, jer je to igrac koji je najvise davao kad je najvise trebalo.

Ostatak ekipe dobar, ne bih previse komentarisao. Odlicno su odigrali i nadam se da ce ovako i u ligi nastaviti.

EDIT:

Kako mi se svidjelo kad smo pressing igrali. Nevjerovatno je kako smo ih stisli i Carlo ima moju punu podrsku da taj dio igre i dalje nastavi praktikovati.
Zadnja izmjena: FCBAYERN, dana/u 25 jul 2017, 15:42, ukupno mijenjano 1 put.
Spamm

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 25 jul 2017, 15:42

e sto mi vise pocinje ici ovaj nas merhamet na neku stvar ,milan ,chelsea(plastika) ,prvom smo previse pustili
a i ovoj sad plastici plavoj za topljenje,jes da su karlovi bivsi klubovi ,ali dosta vise merhameta i puscanja :mrgreen: :lol: preko nasih ledja.Biberi :cool: ,ovo zasad izgleda veoma opstimisticno u pogledu njegovog doprinosa u ekipi u borbi za najveci trofej ,iskreno mimo svijh ocekivanja.Mogao bi on ovu verovatno poslednju sezonu otplesati zavrsni valcer u kievu kako on inace najbolje i zna kao i one 2013 i krunisati se
najvecom krunomi staviti tocku na i za sami kraj jedne velike karijere :salut: ,umetnost :cool:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3667
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 25 jul 2017, 15:43

S kim još igramo u Aziji i jeli ta utakmica zadnja na turneji

Avatar
Saurman
Postovi: 29494
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 25 jul 2017, 15:44

Bayern@heart je napisao/la:S kim još igramo u Aziji i jeli ta utakmica zadnja na turneji
S Interom je zadnja utakmica i onda se vraćaju u Njemačku gdje igraju Audi Kup sa Liverpoolom.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 25 jul 2017, 15:48

Saurman je napisao/la:
Bayern@heart je napisao/la:S kim još igramo u Aziji i jeli ta utakmica zadnja na turneji
S Interom je zadnja utakmica i onda se vraćaju u Njemačku gdje igraju Audi Kup sa Liverpoolom.
protiv bratskog intera max ozbiljno odraditi mec ali ne pretjerivati :D
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

dsulejm
Postovi: 109
Pridružen/a: 12 avg 2014, 04:22
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dsulejm » 25 jul 2017, 16:09

FCBAYERN je napisao/la:
EDIT:

Kako mi se svidjelo kad smo pressing igrali. Nevjerovatno je kako smo ih stisli i Carlo ima moju punu podrsku da taj dio igre i dalje nastavi praktikovati.

Eh to je ono sto najvise fali poslije odlaska Pepa.

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 25 jul 2017, 16:10


schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 25 jul 2017, 16:16

Klare je napisao/la:Poslije odgledanih 45 min koje su ujedno i prve minute da gledam Bayerna ove sezone uživo, mogu reći da je Toliso veliko pojačanje, veliki igrač u najavi, a lista mojih gnjavatora je bogatija za 5 imena, da mirno uđemo u novu sezonu i mirno čitamo vijesti sa foruma, nema potrebe da mi na forumu neko po živcima igra, samo lagano. ;)

Friedl bi konačno mogao biti taj igrač iz naše akademije.
Ne treba juriti ,sjetimo se hojberga greena gaudina cana.....ima potencijal ,zbog takvih stvari je steta sto druga ekipa ne igra trecu ligu umjesto cetvrte

Avatar
harden
Postovi: 23526
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 25 jul 2017, 16:41

Ima zanimljivih igrača u našoj akademiji. Mora neki izrasti u prvotimca.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: MostarskiSin i 9 gostiju.