FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
dirkules
Postovi: 4347
Pridružen/a: 19 dec 2014, 19:05
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la dirkules » 23 nov 2017, 22:33

@Klare Moze li izvor informacije vezano za Thiagov povratak? Trazio sam ali nisam nasao, samo se spominje da je Bayern potvrdio da ce biti dug period.
Moje misljenje vezano za Kimmicha je da u ofanzivi igra top sezonu na osnovu svojih predispozicija, opasan je u zadnjoj trecini terena, instinkt veznjaka u pasovima i centarsutevima dolazi do izrazaja, asistencije idu u prilog tome. Eh sad drugi segment igre tj.defanziva je nesto sto ce morati popraviti, ako cemo trazit opravdanje u sistemu igre za vrijeme Carla da je bio na vjetrometini protiv Neymara, i ruku na srce Neymar je top2 1vs1 igrac, kako onda komentarisati pobijesnelog Pulisica u Dortmundu. To su 2 najzanimljivija matchupa koje je u ovoj sezoni imao. Za WC je potrebna konstanta, ne pola sezone vec nekoliko njih. Svim srcem bih volio da dode na stepen Lahma ali realno dug i trnovit je put do toga, pa doticni je top3 beka ovog stoljeca.
P.S. Piskara se za Malcolma iz Bordeauxa, pratil ko njegove igre, imal stofa za nas?

EDIT: Bild prenosi da Thiaga nema 3 mjeseca, radosna vijest.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Dex » 24 nov 2017, 09:56

BabyDriver je napisao/la:Ove godine je bolje biti drugi u grupi nego prvi.

Chelsea,City,Tottenham,United posebno(sve prolazno), Sevilla i Bešiktaš pogotovo! I ostaje Barcelonu na kraju,ali budimo realni,tako dirigovani žrijeb neće dozvoliti Barca-Bayern u 1/8.

Po meni ovako bi bilo po lakoći: Bešiktaš,Sevilla,United,Tottenham,City,Chelsea

Kad sam gledao ovo , zanimljivo , Liverpool koji će evidentno biti drugi može izvući samo: Barcu , PSG i Bešiktaš :lol:
Bayern s ovakvom ekipom nijednu Englesku ekipu ne bi izbacio, osim Liverpoola, a njih ne mogu izvuć.Svoju šansu samo možete nać protiv Seville I Besiktasa.U biti molit Boga da se ne izvuče City, jer bi vas Pep posramio
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 24 nov 2017, 10:04

Dex je napisao/la:
Bayern s ovakvom ekipom nijednu Englesku ekipu ne bi izbacio, osim Liverpoola,
Tottenham,United,Liverpool nisu nivo Bayerna jedino bi protiv Chelsea i Citya bilo teško.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 24 nov 2017, 10:22

Dex je napisao/la:
Bayern s ovakvom ekipom nijednu Englesku ekipu ne bi izbacio, osim Liverpoola, a njih ne mogu izvuć.Svoju šansu samo možete nać protiv Seville I Besiktasa.U biti molit Boga da se ne izvuče City, jer bi vas Pep posramio
dobro je idi bacaj drkicu na EPL, a ostavi se prognoziranja :kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
BabyDriver
Postovi: 23
Pridružen/a: 20 nov 2017, 22:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BabyDriver » 24 nov 2017, 10:30

Dex je napisao/la:
Bayern s ovakvom ekipom nijednu Englesku ekipu ne bi izbacio, osim Liverpoola, a njih ne mogu izvuć.Svoju šansu samo možete nać protiv Seville I Besiktasa.U biti molit Boga da se ne izvuče City, jer bi vas Pep posramio
Bayern se podcijenjuje puno,čekajmo ipak proljeće.

Ubjeđen sam da bi im najgori match up bio protiv Chelsea,dok je protiv Citya dosta lakše igrat.
Nešto kao Real protiv Bayerna 2014te
mind your own business

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3659
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern@heart » 24 nov 2017, 10:49

Dex je napisao/la: Bayern s ovakvom ekipom nijednu Englesku ekipu ne bi izbacio, osim Liverpoola, a njih ne mogu izvuć.Svoju šansu samo možete nać protiv Seville I Besiktasa.U biti molit Boga da se ne izvuče City, jer bi vas Pep posramio
E nek si nam objasio sad nam je lakše :clap:
najbolje da odmah prepustimo mjesto celticu iz naše grupe u 1/8 finala

Počelo je podcjenjivanje

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 nov 2017, 11:01

Forma iz prvenstva nema veze sa LP. Ko tempira formu u ta tri mjeseca na proljeće i par tekmi najčešće uzme takmičenje (mislim od onih ekipa koje imaju 15 i preko vrhunski igrača). Uz to treba imati sreće sa povredama.

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 nov 2017, 11:59

Jao ovog Nostradamusa što se sramoti. Jedinstvo Basel pobijedi a da Bayern ne može :lol:
Pepun je poznat da mu ekipa igra dobro u jesenskom dijelu a u proljetnom dijelu sezone mrka kapa.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
BabyDriver
Postovi: 23
Pridružen/a: 20 nov 2017, 22:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BabyDriver » 24 nov 2017, 12:09

Bundesliga je napisao/la:Jao ovog Nostradamusa što se sramoti. Jedinstvo Basel pobijedi a da Bayern ne može :lol:
Pepun je poznat da mu ekipa igra dobro u jesenskom dijelu a u proljetnom dijelu sezone mrka kapa.
Ma ne to ,igra on dobro i na proljeće,ali kad se sretne s monstruoznom kontraškom ekipom poput Reala ili Juppovog Bayerna ne prolazi dobro.
mind your own business

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 24 nov 2017, 12:50

Šta se čudite i palite na ove izjave, EPL odavno nije imala više predstavnika u KO fazi pa se automatski vraća i mit da su najjači u univerzumu. To obično traje negdje do 1/4 finala, lako se strpimo do tad :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bajern100 » 24 nov 2017, 13:39

ja lično bih volio da dobijemo neku englesku ekipu jer nijedna ni prije ni sad ni nikad posle neće
dorasti Bayernu a onaj što piše suprotno očito da je izgubio kompas...

Avatar
bajern100
Postovi: 627
Pridružen/a: 09 apr 2009, 10:25
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la bajern100 » 24 nov 2017, 13:45

Dakle Liverpol je preslab ove godine,Totenhem ne može igrati na dva fronta a njima je liga svetinja, Manu pod Murinjom igra
potpuno dosadan odbrambeni antifudbalski stil, Čelsi je svakako preslab jedino što nešto vrijedi je Siti a njihova najbolji igrač je Pep
i njegova motivacija ako uspije ali to je sve veliki upitnik...zato Bavarski gigant ove godine abd. do finala gazi sve

Avatar
BabyDriver
Postovi: 23
Pridružen/a: 20 nov 2017, 22:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BabyDriver » 24 nov 2017, 13:54

@bajern100 Chelsesa je najopasniji, Conte je master za defanzivu, jedini koji stilom ne odgovoraju Bayernu.
mind your own business

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 nov 2017, 14:32

Jest majstor za defanzivu, Roma ih ubila nogama :lol: Plus već jednom je trenirao Juventus protiv nas pa nam nisu gola dali a primili 4, toliki je majstor. Što se tiče Pepuna i dobrog fudbala na proljeće, s tim se ne slažem nikako. Bayern u knockout fazi gotovo da nije nikoga pobijedio u gostima a u grupama smo znali to da uradimo u nekoliko navrata. Isto na proljeće je gubio od Dortmunda, Gladbacha, Wolfsburga, Leverkusena itd što nije bio slučaj s jesenskim dijelom sezone. Igrači su bili preumorni na proljeće i dosta slabije igrali.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
BabyDriver
Postovi: 23
Pridružen/a: 20 nov 2017, 22:59
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BabyDriver » 24 nov 2017, 14:35

Jači je ovaj Chelsea od onog Juventusa u svakom segmentu.
mind your own business

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 nov 2017, 14:51

BabyDriver je napisao/la:Jači je ovaj Chelsea od onog Juventusa u svakom segmentu.
Šta si bio u prošlom životu? :mrgreen:

Bundesliga
Postovi: 11424
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 24 nov 2017, 14:52

BabyDriver je napisao/la:Jači je ovaj Chelsea od onog Juventusa u svakom segmentu.
Džaba što je jači, ja kažem da nije nikakav mag za defanzivu jer da jeste ne bi primio od Rome 6 golova u dva meča. Roma ove sezone uopšte nije napadački potentna kao prije i nisu uopšte toliko orijentisani ka napadu a opet su im dali 6 golova. Poenta je da je Chelsea bio mnogo jači prošle sezone, a Bayern može postati mnogo jači u proljetnom dijelu jer imamo zimsku pauzu za uigravanje i eliminisanje grešaka.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 24 nov 2017, 15:13

Samo da ne izvučemo Jedinstvo. Bailly, Jones ili Smalling (ko'i je po meni najjači štoper EPL-a) bi naprosto uništili Lewu i on pored njih ne bi mog'o ni da diše. Vjerovatno u ovom momentu najjača odbrana u fudbalu. Previše se podcjenjuju Mata, Miki, Darmian i vjerovatno najveći otočki igrač u najavi, Jesse Lingard. O Ibri i Rašidu je sve rečeno. Ma samoo da ih izbjegnemo, et, pa poslije šta bude.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 24 nov 2017, 15:28

Jbt. kralj, kako se upalite, ko kutnjaci. To je taj čoporski, avlijanerski mentalitet tora u koji su nas (admini) uvalili, malo li je u stvarnom životu, pa čak i ovdje. I obratno, odi napiši negdje nešto, ako mu se ne sviđa, odmah na nož.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6093
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Centre forward » 24 nov 2017, 15:32

Nešto ne kontam ko su sad čoporski avlijaneri Muki, mi ili administracija foruma ?
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.