FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

Koga bi najlakše preboljeli ako ili kad napusti Bayern

Anketa traje do: 21 jan 2018, 20:28.

1. Ribery
6
12%
2. Robben
4
8%
3. Lewandovski
9
18%
4. Vidal
12
24%
5. Rafinhaaaa
20
39%

Ukupno glasova: 51

Omerbavarac
Kontakt:

PostPostao/la Omerbavarac » 13 jan 2018, 09:59

sekerbay WroteColonNemači pojma, kad riberi nabere godine za starosnu penziju, opet će biti bolji od svakog igrača kojeg preporučite.
Po milioniti put ponavljam da je mogo imat barem dvije zlatne lopte samo da je igro pravu poziciju.
Od aktivnih igrača, samo on i mesi mogu onako u malom prostoru promiješati odbranu i zabiti gol.

Legenda nad legendama. :tokralju:

Inace, sinoc je postavio jos jedan rekord jer je prvi igrac koji nije Nijemac, postigao gol u svih 11 sezona u Bayernu. :tokralju:

PS: Brandtovo evetualno dovodjenje ce biti samo bacanje para.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 13 jan 2018, 10:00

Ja ne znam šta su vidjeli u Brandtu osim što je švabo, momak nema blage veze pa Bailey je za njega tri klase iznad.

James skide paučinu. :cool: Kako odmiče prvenstvo sve je bolji.

Alaba sinoć najlošiji moraće Jupp sa njim više raditi.
1974---1975---1976---2001---2013

Scholl
Kontakt:

PostPostao/la Scholl » 13 jan 2018, 11:34

Vise je ovaj pokazao sinoc od Brandta :D
slika
Inace ne znam je li vam promakao ovaj detalj sa tekme :)
http://microzadaci . blogger. ba/

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 12:33

Brandta guraju vjerojatno neke menadžerske agencije,jer njegova ekspanzija u medijima i prodavanje njega kao nekog talenta nije potkovana ničime. Gnabry je talentiraniji igrač od njega .
Brandt je nešto na nivou Weisera, s tim da ovaj potonji može trčati kao konj i grliti cijelu desnu stranu 120 minuta pa tako izgleda korisniji od ovog

muhamedhulk
Kontakt:

PostPostao/la muhamedhulk » 13 jan 2018, 12:41

Bayern sinoc na iskustvo; imam osjecaj da postajemo kao Milan nekad, ona 'stara' ekipa. :D Mada Bayern ima bolje ljude u Upravi i oni redovno vrse update igraca u ekipu i ne daju da odjednom pola i vise ekipe budu 'didovi'. Ali sam pristup ekipe i trenera...
Al' kako se raduju Uli i ekipa nakon gola Jamesa :ljubav: Kao mala djeca. I dalje imaju isti zar za Bayernom kao i na pocetku karijere u Klubu.

Brandt sinoc los, Bailey je bio bolji ali on meni nije nesto. Brandt ima tek 21 godinu i nije ovo 'the best of' od njega, normalno je da ima oscilacija u igri kroz sezonu. Po meni je bolje krilo od Gnabryja.
Sarajevo šampion!
FC Bayern Rekordmeister!
Dallas Cowboys!

Jup
Kontakt:

PostPostao/la Jup » 13 jan 2018, 13:03

muhamedhulk WroteColonBayern sinoc na iskustvo; imam osjecaj da postajemo kao Milan nekad, ona 'stara' ekipa. :D Mada Bayern ima bolje ljude u Upravi i oni redovno vrse update igraca u ekipu i ne daju da odjednom pola i vise ekipe budu 'didovi'. Ali sam pristup ekipe i trenera...
Al' kako se raduju Uli i ekipa nakon gola Jamesa :ljubav: Kao mala djeca. I dalje imaju isti zar za Bayernom kao i na pocetku karijere u Klubu.

Brandt sinoc los, Bailey je bio bolji ali on meni nije nesto. Brandt ima tek 21 godinu i nije ovo 'the best of' od njega, normalno je da ima oscilacija u igri kroz sezonu. Po meni je bolje krilo od Gnabryja.

Bajern je nesto posebno ,poseban klub,u koji kad se zaljubis volis ga do groba :ljepota: :ljepota: :salut:

naletih na ovo :hmmmmm:

nego momci ako salke danas uzijani mozemo def.sebi cestitati titulu

Centre forward
Lokacija: 90 Bedford Street, Greenwich Village, New York City, NY
Kontakt:

PostPostao/la Centre forward » 13 jan 2018, 13:53

Situacija sa Alabom mi se nikako ne svidja. Neki od momaka su to već spominjali. Vjerujem da se ni on ne sjeća kad je odigr'o perfektnu utakmicu.

Bojim se da su najbolje partije iza njega. Postoje igrači koji su u mladjim danima doživjeli zenit i onda drastičan pad. Igrači k'o što su Owen, Torres, Rooney, Nasri i sl. A postoje i oni koji su procvat doživjeli sa godinama, k'o što su Drogba, Diego Costa, pa onaj novi defanzivac Liverpoola itd. Pa Drogba je recimo stariji od Owena, ko bi rek'o.

Taman smo (valjda) riješili pitanje desnog beka, a po meni moramo sad i ovog drugog. Prije par godina sam mislio da će se od Alabe pravit' novi Ribery al' na kraju ništa od toga. Njega prekomandovat' u vezu, jer ovakav Alaba je čisti prosjek i sa njim nećemo moći puno toga.
"Zločini koji su počinjeni pripadaju najgnusnijima poznatima čovječanstvu i uključuju genocid i istrebljenje kao zločin protiv čovječnosti" (Alphons Orie)

Jup
Kontakt:

PostPostao/la Jup » 13 jan 2018, 14:29

Centre forward WroteColonSituacija sa Alabom mi se nikako ne svidja. Neki od momaka su to već spominjali. Vjerujem da se ni on ne sjeća kad je odigr'o perfektnu utakmicu.

Bojim se da su najbolje partije iza njega. Postoje igrači koji su u mladjim danima doživjeli zenit i onda drastičan pad. Igrači k'o što su Owen, Torres, Rooney, Nasri i sl. A postoje i oni koji su procvat doživjeli sa godinama, k'o što su Drogba, Diego Costa, pa onaj novi defanzivac Liverpoola itd. Pa Drogba je recimo stariji od Owena, ko bi rek'o.

Taman smo (valjda) riješili pitanje desnog beka, a po meni moramo sad i ovog drugog. Prije par godina sam mislio da će se od Alabe pravit' novi Ribery al' na kraju ništa od toga. Njega prekomandovat' u vezu, jer ovakav Alaba je čisti prosjek i sa njim nećemo moći puno toga.

Po meni ima tu puno faktora ,zasto je u zadnje vrijema,Alaba znacajno oscilatoran u zadnje dvije pa mozda i malo jace od dvije sezoene.

Prvo ,ono sto me nekako najvise kopka kod Alabe ,od cekga se nikako ne mogu otrgnuti ,jeste pomisao da je kod njega nekako doslo do nekog zasicenja def,ciji postepeni pocetak datira i pocinje iz sezone 14/15.Vjerovatno ima toga ,ali jednostavno ne moze reci bajernu NE ne mogu vise necu prodajte me jer bajern ga je stvorio,previse mu je dao da bi mu okreno ledja .

Drugo ,Ribery .Ribery sa osvojenom tripletom dozivljava svoj vrhunac kao i dobar dio momcadi te sezone ,nakon cega slijedi postepeni pad,igrac koje je savrseno korespondirao sa Alabom,jedan drugog su nadopunjavali,igrac koji ga je vjerovatno cinio bojim igracem nego sto jeste ,kazem mozda :hmmmmm: .Jedn.poklopilo se da su tip igraca koji savrseno jedna drugom odg.i kada su na high levelu, obojica ce samo u tom slucaju funkcionisati mocno, u suprotnom oscilacije jednog ili drugog nedaju pravi rezultat...

Trece razlog po meni je dolazak pepa i njegove eksperimentalne taktike ,eksp.sa pozcijima igraca,gdje je po meni alba najvise izgubio iako se pricalo kako je dobio ono sto je pred.sezona trazio i cemu je tezio a to je da igra sredinu ,vezu .On je igro sve od krila ,veznajaka beka ,stopera pod Pepom i cini mi se da je jedan po meni od glavnih razloga zasto alaba nije ono sto je bio na beku prije dolaska guardiole i andjelotija, i zasto je otupio na neki nacin ._Jednostavno ,nije imao tu neku konstantu kao za vrijeme Van gala ,Jupa u prvom mandatu kada je u pitanju ta full back pozicija .Kad tome dodas godine riberija i da je odavno poceo proces opadanja njegovih fizckih karakteristika sto su brzina ,izdrzljivost na visokom tempu ...itd koje su bile neophodne u snjihovoj saradnji fuziji ,ja sto zbog porveda ,sto ulaska u godine dobijes ovo sto imamo trenutno sada uzevsi u obzir sve gore navedeno

sljivo
Kontakt:

PostPostao/la sljivo » 13 jan 2018, 14:43

Alaba je sklon izlascima i provodima. Sa 20 godina je osvojio sve. Manji motiv igranja na beku. Nema više vrhunsko krilo kao što je imao prije. Mislim da se zasitio i sredine. Sve su to razlozi da/što je grohne žestoko. A uprava je prije godinu-dvije spominjala da Alabu izuzetno cijene i da bi to bio zadnji igrač kojeg bi prodali tako da on tu ostaje svakako, igrao dobro ili ne. Nego daj mu krilo, koje će dodatno trčati za njega i pokrivati par metara prostora, povlačiti igrače na sebe, pa bi vidjeli Alabu kako igra.

Kako igra Hamo, trenutno naš najbolji igrač. Još da malo sredi fitnes i glavu biće još bolji. Džaba, klasa je klasa, pare su pare. Treba iz ovog Reala kupovati ove što ne dobijaju priliku a očekuje se puno od njih.

FranckRibery
Kontakt:

PostPostao/la FranckRibery » 13 jan 2018, 15:29

dirkules WroteColon
FranckRibery WroteColon
dirkules WroteColonOvaj Boa kad je s loptom samo neke duge..

Bolji je od ovog Sülea 300 puta

Po dosadasnjem dijelu sezone nije

Care ne zivi se od prethodnih utakmica. Svaka utakmica novi dokazivanje. Pogledaj kako Boa izblokira Vollanda kod suta a Süle mu bio blizi. To je samo jedna situacija ali ima ih jos takvih. Vidi se ko je bio svjetski prvak :kafa:

Barbarossa
Kontakt:

PostPostao/la Barbarossa » 13 jan 2018, 15:34

I ko će biti svjetski prvak :kafa:

FranckRibery
Kontakt:

PostPostao/la FranckRibery » 13 jan 2018, 16:03

Barbarossa WroteColonI ko će biti svjetski prvak :kafa:

Hajde nam ti reci, prosvijetli nas :crazy:

dirkules
Kontakt:

PostPostao/la dirkules » 13 jan 2018, 16:06

@FranckRibery Naravno, pogotovo u ovakvoj konkurenciji za startnih 11. Isto tako vazi i za Bou, ne zivi se na staroj slavi, nek se ostavi malo instagrama :D volio bih da bude uz Hummelsa stub odbrane u jacim tekmama, sto ne sumnjam kod Jupa. Sule je mlad i jos ima prostora za napredak, do sada je bio odlican.
Garavi Zeko M-84, Sultan M-84, Plavi Princ T-55, T-55, Transporter BVP-80

Nerminovic
Kontakt:

PostPostao/la Nerminovic » 13 jan 2018, 18:45

Champions of SportSport liga, we know who we are!

Backspace United ✓

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 13 jan 2018, 21:59

Bayern i 60 miliona, ne ide :mrgreen:

Portuguese claims Bayern Munich keen on Gelson Martins, but they'll be up against Liverpool and Juventus.
“You can have results or excuses. NOT BOTH.”

#FREEBRAX

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 13 jan 2018, 23:26

Proće dugo vremena dok Bayern opet počne kupovati u Portugalu.
1974---1975---1976---2001---2013

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 13 jan 2018, 23:28

miki_92 WroteColonBayern i 60 miliona, ne ide :mrgreen:

Portuguese claims Bayern Munich keen on Gelson Martins, but they'll be up against Liverpool and Juventus.

Ako nije Messi, ne vrijedi 60 miliona :mrgreen:
"Privilegija je zivjeti u eri covjeka koji svakim potezom stvara visak. Pravi primjer legende i vođe kluba za razliku od portugalske egoisticne debilcine kojoj je jedina satisfakcija bit jednak po nagradama Messiju iako mu igracki ni blizu nije"

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 13 jan 2018, 23:50

harden WroteColon
miki_92 WroteColonBayern i 60 miliona, ne ide :mrgreen:

Ako nije Messi, ne vrijedi 60 miliona :mrgreen:

ima neka retardirana klauzula u njegovom ugovoru na ovu od 60m

ako je neko plati, Sporting ima pravo da doda 1.5m i onda se klauzula dize na 100m :rol:

#FREEBRAX

sljivo
Kontakt:

PostPostao/la sljivo » 14 jan 2018, 00:33

Ko je taj, mi samo domacr talente pravimo, nismo dzaba onolike centre gradili.

miki_92
Kontakt:

PostPostao/la miki_92 » 14 jan 2018, 00:46

sljivo WroteColonKo je taj, mi samo domacr talente pravimo, nismo dzaba onolike centre gradili.

crnac s dredovim, ti su vam dragi :rol:

#FREEBRAX

Natrag na “FC Bayern München”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.