FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Nerminovic » 22 apr 2017, 17:06

joj sudije :urnebes: :urnebes: :urnebes: :nene: :facepalm:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 22 apr 2017, 17:22

Rafinha jest ograničen ali je za ovog Bernata izmislio fudbal. Nosi ovo iz Bayerna.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la coelho41 » 22 apr 2017, 17:25

sljivo je napisao/la:Kupiti beka ili ćemo se nagledati ovoga u idućoj sezoni.
Treba pružiti šansu Boatengu na beku, makar par utakmica, ima u njemu kuveta, pogotov bek od 1.92m toga se baš nismo nagledali u Bayernu, Rafinhi podignut neki spomenik na Marienplatzu, ako će ga to natjerat da ode

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17798
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 22 apr 2017, 17:28

Sve je do Leipziga, ako sutra dobiju Schalke, uvjeren sam da ce se u ligi ponovo zakuhati.

Danas smo mnogo ograniceno izgledali, da li je razlog ispadanje iz LP-a ili pak nesto drugo, ne znam, no dozvati se moraju sto prije.

Sa ovakvim pristupom ispadamo i iz kupa. ;)
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 22 apr 2017, 17:28

Od svih igraca na terenu jedino Robben ima taj pobjednicki mentalitet, koji te tjera uvijek naprijed, bez obzira sta je bilo juce.. Vidal je jedna velika ckapi i toliko je pao da ovaj izgled i ove tetovaze samo prikrivaju to, lafo ratnik a pao psihicki da ne moze da hoda a ne da igra.. Bernat nije za prve lige federacije a ne za Bayern.. Nece se ova kriza lako rijesiti daj Boze da grijesim.. Pod hitno traziti nova krila jer zamjene za Riberija i robbena nema ni na vidiku u klubu, kakav coman i costa dobri za klupe i kad je razlika 3-4 gola

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 22 apr 2017, 17:39

Gigabyte je napisao/la:Od svih igraca na terenu jedino Robben ima taj pobjednicki mentalitet, koji te tjera uvijek naprijed, bez obzira sta je bilo juce.. Vidal je jedna velika ckapi i toliko je pao da ovaj izgled i ove tetovaze samo prikrivaju to, lafo ratnik a pao psihicki da ne moze da hoda a ne da igra.. Bernat nije za prve lige federacije a ne za Bayern.. Nece se ova kriza lako rijesiti daj Boze da grijesim.. Pod hitno traziti nova krila jer zamjene za Riberija i robbena nema ni na vidiku u klubu, kakav coman i costa dobri za klupe i kad je razlika 3-4 gola
tako je buuraz ja to vec odavno govorim ,mi nemammo sta traziti posebno od comana i coste ,oni su samo solidne zamjene i nista vise .bernat ne znam kako je jos uvijek u bajernu ,rafinja isto igrac.

Kimich na beku to je cirkus ,mi bez rasnog beka nemamo sta trazizi sledece sezone.ne znam kako neki mogu ocekivati da ce mali reanto proigrati sledece sezonei da se na njega mozemo osloniti kada zatreba a takvi igraci nam trebaju ,tesko veoma tesko,mozda tek trece sezone ai to ako bude imamo kontnuitet u igri seldece sezone,od njega nista posebno ocekivati.ako ostanemo na ovakvom kadru manje vise sledece sezone hebali smo jeza u lčedja ,bez dovodenja bez jednog rasnog igraca koji bi barem malo nadopunio praznine odlaskom kapetanai xabia
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 22 apr 2017, 17:47

Ovaj rezultat, remi, se mogao ostvariti i sa 'drugim' timom, Sanchesom, Comanom, i ostalim igracima koji su grijali klupu u drugom dijelu sezone.
Mene brine kad Kup, nidje veze da kuci ispadnemo od malih zutih, a kako Carlo to rasi, nista nije iskljuceno. Haj' da nemamo igraca kvalitetnih, ne bi se bunio, ali ne kontam sta izvodi???
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 22 apr 2017, 17:55

Karlo nema sistem niti filozofiju oko koje bi gradio igru da u ovakvim tekmam udje 5 klupadjija i izbore sugavu 2-1 pobjedu. Pa posmatrajte samo kad udje neko sa klupe, taj kao da je pao sa marsa. Bode u oci. Sve je individualno. On bi mijenjao ali da smije, da je pripremio i ostalih 11 igraca ali nije.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 22 apr 2017, 18:28

sljivo je napisao/la:Karlo nema sistem niti filozofiju oko koje bi gradio igru da u ovakvim tekmam udje 5 klupadjija i izbore sugavu 2-1 pobjedu. Pa posmatrajte samo kad udje neko sa klupe, taj kao da je pao sa marsa. Bode u oci. Sve je individualno. On bi mijenjao ali da smije, da je pripremio i ostalih 11 igraca ali nije.
Slazem se u potpunosti! Sve ide na kvalitet pojedinaca, ovo je taktika/igra iz ere prije dolaska LvGaala :D
Mislim da je ove 'stare' trenere pregazilo vrijeme, i da ih ovi mladji citaju do besvijesti..
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la autogol » 22 apr 2017, 18:46

muhamedhulk je napisao/la:
sljivo je napisao/la:Karlo nema sistem niti filozofiju oko koje bi gradio igru da u ovakvim tekmam udje 5 klupadjija i izbore sugavu 2-1 pobjedu. Pa posmatrajte samo kad udje neko sa klupe, taj kao da je pao sa marsa. Bode u oci. Sve je individualno. On bi mijenjao ali da smije, da je pripremio i ostalih 11 igraca ali nije.
Slazem se u potpunosti! Sve ide na kvalitet pojedinaca, ovo je taktika/igra iz ere prije dolaska LvGaala :D
Mislim da je ove 'stare' trenere pregazilo vrijeme, i da ih ovi mladji citaju do besvijesti..


Slazem se u potpunosti,sljedeci trener mora biti neko od ovih mladjih!

Avatar
Besic
Postovi: 10913
Pridružen/a: 08 mar 2014, 11:49
Lokacija: Zaljev
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Besic » 22 apr 2017, 18:47

Tuchel bi legao
NBA Champion (2017) , Finals MVP (2017) MVP (2014) Youngest scoring champion ever, 4x scoring champion.

Bundesliga
Postovi: 11495
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 22 apr 2017, 18:57

Bolje da dovedu Papeta nego Tuchela.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
harden
Postovi: 23588
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 22 apr 2017, 18:59

Kakav Tuchel, frajer ne zna sta radi u BVBu. Igraci ne znaju sta igraju.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 22 apr 2017, 19:05

harden je napisao/la:Kakav Tuchel, frajer ne zna sta radi u BVBu. Igraci ne znaju sta igraju.
Mislim da on kopira Pepa, i to dobrano. Bice oni bolji sljedece sezone, jer su sad ova djeca neiskusna i neuigrana. Nije to bas do trenera, fin posao on radi.
Mada nisam ni ja za njega, ako se onaj Nagel pokaze njega dovesti poslije Carla.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
anelbavarac
Postovi: 3396
Pridružen/a: 08 avg 2012, 00:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la anelbavarac » 22 apr 2017, 19:08

Carlo je slomio igrace, i fizicki i psihicki.
Covjek igra od pocetka sezone, sa 13-14 igraca :facepalm:
Renato na klupi, to znaju i ptice na grani, ali staviti POVRIJEDJENOG, Hummelsa to je :puke:

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 22 apr 2017, 20:05

Ide se na kvalitet pojedinca a mi nemamo tog pojedinca, bar ne vise. Zalim ja mnogoooo za Riberya i Robbena (koji jedini i igra) ali mi nemamo kvalitet pojedinca da bi nas izvukao kad ne ide.. Izbacis Riberya ubacis Comana da te vadi?? Pa sa jednom nogom Ribery ce uraditi vise nego Coman. Ali treba razumjeti takve igrace kao sto je Ribery, koliko puta je proslijedio loptu naprijed Bernat cuva njihovog igraca u nasem napadu, wtf?? Bayern je postao klub koji nema vremena da ceka igrace i ceka talente, zato je Carlo i doveden, ziheraski potez da se osvoji na to, na taj "ziherizam", sad kad je propalo nema se plan b, a igraci istroseni, talenti sjede na klupi tokom citave sezone, nema se taktike da se prilagodi igracima koji sjede na klupi, nego se jednom Comanu kaze idi igraj kopiraj sta radi Ribery a ovaj to ni na plejci ne moze.. Izgurat ovu sezonu nekako, i koliko god navijam za Bayern treba im jedna dobra pljuska kao sezona kad se doveo Ribery i co da bi se izaslo iz tog ziherizma..

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 22 apr 2017, 20:07

Vidim ovdje se i Carlo smjenio još malo pa ćemo i upravu mjenjati, sabura momci igrači su fizički i psihički iscrpljeni ovaj remi neće ništa bitno promjeniti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Gigabyte
Postovi: 193
Pridružen/a: 17 jan 2013, 02:02
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Gigabyte » 22 apr 2017, 20:11

Niko se ne smjenjuje, i nije ovaj remi bitan toliko koliko je bitna buducnost kluba. Ima neko da je zadovoljan sa tim da na poluvremenu ide izmjena Ribery-Coman da nas vadi protiv Mainza?? Tesko Bayernu ako slijedi takva buducnost.. To je problem a ne remi od Mainza. Moje misljenje naravno ;)

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 22 apr 2017, 20:17

Klub će morati investirati ozbiljan novac za krilne pozicije u to nema sumnje ako žele ostati u evropskom vrhu.Kao i bekovska mjesta jer veliko je pitanje * kako će se snaći Kimmich.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Karlo » 22 apr 2017, 21:14

Saurman je napisao/la:Klub će morati investirati ozbiljan novac za krilne pozicije u to nema sumnje ako žele ostati u evropskom vrhu.Kao i bekovska mjesta jer veliko je pitanje * kako će se snaći Kimmich.

znas kako nikako,eto kako ;) ;) ;) ;) :( :( ,ne svidja mi se sva ova situacija ,i neke price o kadru.
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.